Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=469
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 03:48
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1
Gönderen: Banderas_26
Konu: Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 14:50
10 Kasım Cumartesi:
13.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Eskişehir Atatürk)

Maç D-Spor tarafından naklen yayınlanıyor.
Bu yüzden stadı tıklım tıklım dolduralım.Elalem taraftar görsün.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Yanıtlar:
Gönderen: CaKaBo
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 14:55
Seri Galilibiyetlerimizi devam ettilerim Samsun Maçıylada
Başarılar Esesime...

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 14:57
Samsun macından alacagımız 3 puanla oldukca rahatlarız..

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:02
İnşallah 3 puanı alırız.(D Spor vermese kesindi ama)

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:04
Samsun maçında Allahını seven gelsın stada.
D spor verıyor dıye maça gelmemezlık yapmayın Allah aşkına ya .
İnşallah bu maçtan da rahat bir galıbıyet alıp maçı tamamlarız.
Haydi EsEs'im saldırrr

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:10
Arkadaşlar maça gelin. Bu takım taraftarıyla büyük.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: Tuncay
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:24
Samsun karşısında da fazla zorlanacağımızı sanmıyorum. Rahat bir galibiyet alırız.

-------------
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///

Gönderen: erkin
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:30
Maci kesin veriyormu?
ona gore kktc'de bir organizasyon yapacagim

-------------
eRkin.org - Kişisel B'şey!

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:31
Ben dspor un uğursuzluğuna inanan biri olarak maç a geliyorum...

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:33
ya bu d spor şu maçı vermeseydi çok güzel olacaktı  ,uğursuz herifler ne zaman verseler eses tökezliyor artık istanbulspor maçıyla beraber eskişehirspor yukarıda ağırlığını iyice hissettirmeye başladı bu hafta içerisinde bu maç televizyondanda verilse gerekli organizenin şimdiden yapılıp stadda boş koltuk bırakılmaması lazımki herkez birdefa daha büyüklüğümüzü görsün şahsen ne yapıp edip maçı televizyonda verse bu kritik maçta takımımın yanında olacağım ,belki 30 ytl  yömyemden olacağım üstüne yol masrafı ve maça girişle beraber 50 daha harcıyacağım ama eskişehirspora herşey değer lütfen herkez aynı duyarlılığı göstersin ve bu hafta boyunca gerekli organizasyon yapılsın ve artık öyle 8-9 bin taraftara değilde büyük bir coşkuyla  20000 taraftara oynuyalım

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:34
Alıntı yapılan erkin

Maci kesin veriyormu?
Kesin verıyor

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:37
Yönetim bu maçı geceye aldırsın eğer hava yağışlı değilse.

-------------

Gönderen: ankeses
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:38
Umarım Ulaş oynar haftaya.
Samsun'un golcüleri tehlikeli.

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:41
Alıntı yapılan ES_Kadir

Yağışlı olur mu bilemeyiz tabi ama haftaya yani yarından itibaren havalar soğuyacakmış..Meterolojiye baktım C.tesi değilde Cuma günü en yüksek 10 derece en düşük 2 derece gösteriyor.Yani biraz zor gece maçı.

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:46
Biz bu maçı vermeyiz artık şeytanın bacagını kırma vakti geldi. İlk defa bir maç için bu kadar kesin konuşuyorum biz bu maçı alırız. Belki biraz zorlanırız ama sonuçta 3 puanı alırız.

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 15:52
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan ES_Kadir

Yağışlı olur mu bilemeyiz tabi ama haftaya yani yarından itibaren havalar soğuyacakmış..Meterolojiye baktım C.tesi değilde Cuma günü en yüksek 10 derece en düşük 2 derece gösteriyor.Yani biraz zor gece maçı.

Evet öyle ama hani maç Cumartesi ya ondan dedim dersane var iş güç var gece olsa millet rahatça gelebilirdi.Ama yine de ful çekecektir stad Cool

-------------

Gönderen: erkin
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:01
Bu bir gercek ama gece maclari oldumu sezon ortasi dolmuyor, Avrupa bosuna gunduz oynatmiyor maclari. Insanlar gunduzleri bu tur eglenceli islerini yapiyor geceleri onlara kaliyor. Malesef stad gece cok soguk oluyor maci TV'de veriyor gece dolmaz stad. Insanlar zaten hafta ici yoruluyor, bide hafta sonu eziyet cekmek istemezler. Bu yuzden Turkiye Ligleri kalitesiz. Stadlar iyi oldukca seyirci ve futbol kalitesi artiyor.

-------------
eRkin.org - Kişisel B'şey!

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:02
içerde kolay maç vermeyeceğimize göre bizim için galip geleceğimiz maçlardan birisi.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:11
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan ES_Kadir

Evet öyle ama hani maç Cumartesi ya ondan dedim dersane var iş güç var gece olsa millet rahatça gelebilirdi.Ama yine de ful çekecektir stad Cool
inşallah senin dediğin gibi olur stad full ceker ama ben full olacagını sanmıyorum ama 4/3 dolsada yeter hiç yoktan iyidir

-------------

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:36

Önemli bir maç.Kendi sahamızdaki maçlarda puan kaybına tahammülümüz yok.Diyarbakır ve istanbul maçlarıyla bi seri başlattık umarım bu seri samsun maçıyla devam eder.Cumartesi günü stadtaki yerimizi alacağız.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:42
Zirveden kopmaların artacağı bir hafta olacak,bu hafta.Stadı tıklım tıklım doldurmalıyız.TV maçı veriyor.Hem D-spora,hem İst.basınına,hemde rakiplerimize gözdağı vermek için iyi bir fırsat olacak bu maç.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 16:44
sanmıyorum abiler inşallah dolar stad ama zor bu şartlarda bi de hava soğuk olursa dolmaz bence

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 17:09

bu maçı alacaz bşka yolu yok.....

bu şehir başka şehir şampiyon eskişehir...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 18:09
bu maç omerın maçı olacak gibi... h-samsunda serkan aykut denen futbolcu var çok aktif...evimizde 1yıldır yenılmıoruz bu maçtanda en az 1puan alırız. ama 3puan şart şampiyon esess

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: ercan469
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 18:32
Alıntı yapılan emrESES_26

Alıntı yapılan erkin

Maci kesin veriyormu?
Kesin verıyor

Allah belasını versin bu D sporun.Gidemediğiz İstanbul maçını,Giresun maçını vermedi.Evimizdeki maçı verirler.Git kardeşim Erciyes deplasmanını ver.

Bunlara inat yeneceğiz Samsunu.Serkan diye bir futbolcuları var.Ordu'yu dağıtmıştı.4 gol atmış sanırım.Dİkkat.

-------------
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 19:04
serkan zaten herkesin bildiği bir futbolcu. metin hoca ona göre önlem alır sanırım. taraftarımızın desteğiyle alırız bu maçı diye düşünüyorum

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 19:12
Alıntı yapılan ercan469

Alıntı yapılan emrESES_26

Alıntı yapılan erkin

Maci kesin veriyormu?
Kesin verıyor

Allah belasını versin bu D sporun.Gidemediğiz İstanbul maçını,Giresun maçını vermedi.Evimizdeki maçı verirler.Git kardeşim Erciyes deplasmanını ver.

Bunlara inat yeneceğiz Samsunu.Serkan diye bir futbolcuları var.Ordu'yu dağıtmıştı.4 gol atmış sanırım.Dİkkat.
Serkan aykut,celil bunlar tehlikeliler.Maçı alacağımıza inanıyorum.Yine takımımızın yanında olucaz stadda 90 dk desteiğimizi vericez.İlk dakikalarda atılacak 1 gol fark getirir.Çok iyi oynuyoruz.Ayrıca Erciyes deplasmanınıda D smart vericektir.Ke$ke vermese bi uğursuzluk oluyo Tv'den verilmesi ama hayırlısı bakalım.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: oğuzeses
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 19:16
tek korkum gudubet d-smart ama onu yenecez inşallah

-------------
herşeye rağmen bu takım çıkacak.ben inanıyorum.çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 20:21
samsunu yenersek puan farkını 8 e çıkartırız.bu açıdan önemli.zirve için çok takım olmasın,bir-iki takımla uğraşalım. gerçi ilk yarı sonunda zirvede yalnız kalacağız:)

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 21:28
Alıntı yapılan oyaman

samsunu yenersek puan farkını 8 e çıkartırız.bu açıdan önemli.zirve için çok takım olmasın,bir-iki takımla uğraşalım. gerçi ilk yarı sonunda zirvede yalnız kalacağız:)

haklisin 1 2 takimla cekiselim.
ve ilk yariiyi tek basina zirvede oyalim

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 22:17
samsunspor gerçektende tehlikeli takım hele serkan aykuta çok dikkat etmeliyiz eski form grafigini yakalamış gibi gözüküyo  samsun deplasmandan puan çıkarmasını biliyo  

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderen: emredir26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 22:28
bilet fiyatları 10 ve 20 ytl olmalı bu maç için.. çünki en önemli maçlarımızdan biri kırılma maçı gibi bi şey yani.. bennce serkan değil caner daha tehlikeli.. zaferin cezalı olmasıda avantaj.. çünki orta sahaları zaten zayıftı seyrettiğim kadarıyla. defansları ise hava toplarında iyi ama ağırlar biraz. inşallah yeneriz 1-0 olsun bizim olsun.

-------------
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.

Gönderen: a_sea
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 22:31
samsun onur macıdır karadenıze ıspatlayacak bırseyımız olmalı dıyorum ben bız orduya kaybederken mac samsundaydı ve samsunlular ordulularla kolkolaydı sımdı sahada cevap verme zamanı

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 22:33
biz içerdeyiz antalya bolu ile sakarya altay ile dışarda o yüzden mutlaka almalıyız samsun maçını çoşkun ve sergen formda samsunun defansı iyi değil gol atarız ama forveti iyi 7 5 lik ordu maçı buna örnektir

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 22:40
Ben bugünki maçta birkez daha ESKİŞEHİR'li olmanın haklı gururunu yaşadım.70 yaşındaki dede bile tribünde zıplıyordu bugün inanamadımClap

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 23:19
Samsun maçı çok zor olacak gibi son maçlarında iyi sonuçlar aldılar ve zirvede iddaalı hale geldiler bunu da kaybetmemek için çok mücadele edecekler burdan en az bir puan almak isteyecekler zaten zor kaybeden bir takım bize önemli görev düşüyor tribünleri doldurmanın vakti geldi...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 23:33
Küçük bir Örnek vermek istiyorum.Bir itiraf
ES-ES in büyüklüğünü çekemeyenlerede ithaf ediyorum bu ensonhaber.com daki G.Antep-G.S maçı sonraki alıntıyı

Galatasaray'da uzun yıllar futbol oynadıktan sonra Gaziantepspor'a transfer olan Ergün Penbe ise Galatasaray'dan sonra ilk kez bir Anadolu kulübünde eski takımına karşı oynadığını ve bunun zorluğunu yaşadığını söyledi.

Böyle bir maçı yaşadıktan sonra Anadolu takımında futbolcu olmanın zorluğunu şimdi daha iyi gördüğünü ifade eden Penbe, şunları kaydetti:

''10 yıl Galatasaray'da oynadıktan sonra ilk kez bir Anadolu kulübünde eski takımıma karşı oynamak gerçekten çok zordu. Şimdi bunun zorluğunu daha iyi anladım. 1-0 öne geçtikten sonra ne hikmetse hakemin bütün kararları değişti. Anadolu kulüplerinin sıkıntısını, başımıza geldikten sonra şimdi daha iyi anlıyorum. 1-0'a kadar hakemi yönetiminden dolayı kutluyorum. Ama ondan sonra bütün kararları değişti. Eski takım arkadaşım Hasan Şaş, hakemin hemen yanında bana ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Hakem Yunus Yıldırım bunu nasıl es geçti anlamış değilim. Hakem, bu hakaret sözlerini duydu, çıkartıp bir kart bile gösteremedi. Ben o takıma hizmet ettim, Türk futboluna hala emeğim geçiyor. Hasan Şaş'ın böyle konuşmaması gerekiyordu. Daha saygılı olması gerekiyordu. Ben onun gençliğine veriyorum. Hakem bunu görmezden, duymazdan geldi. ''

Gaziantepspor Kulübü Asbaşkanı Bilal Çeker ise hakem Yunus Yıldırım'ın, oyunun özellikle ikinci yarısında yanlı kararlar verdiğini savunarak, ''Bugün Gaziantepspor'un emeği çalınmıştır. Maçın skoruna, rakip takımın rengine göre hakemlik yapılmaz. Anadolu kulüpleri bu kadar sahipsiz değildir. Yunus Yıldırım, cesaretli ve kararlı bir maç yönetememiştir. Futbolcumuza saha içinde yanında küfür ediliyor ama o kart gösterecek cesarete bile sahip değil. Zor şartlar altında ayakta kalmaya çalışıyoruz. Emeğimizin karşılığını alamadık. 90 dakika boyunca savaşan ve mücadele eden takımımı ve teknik heyetimi kutluyorum'' diye konuştu.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 23:37
beter olsunlar beteeer
birileride ligden çekilelim diyor zamanında iyiydi dimi hakemlerden yerken

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 04/Kas/2007 saat 23:44
Ligten kim çekilmek istiyorsa çekilsin , zamanında hakemleri kafaya alıp Anadolu takımları karşısında şaibe konuşturan takımlar bugün kalkıpta şereften bahsetmesinler!

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderen: rosario
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 00:17
Bugünkü İstanbulspor maçındaki atmosferi gördükten sonra diyorumki ; Samsunspor'un bizden puan alması çok zor. Taraftar-yönetim-takım uyumunu yakalamış olan şimşeklerimiz Samsun'u da ezer geçer.

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 00:28
Artık seriyi devam ettirerek, ilk yarı 34-35 puanı zorlamalıyız. Üstelik Sakarya'nın üst üste zorlu iki deplasmanı var. Bu nedenle Samsun maçı da kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 01:02
bu maçı mutlak almamız gerekiyor ve zor da olsa kolayda olsa alacağız bu maçı..10 kasım günü inşallah alacağımız bu galiyet Eskişehir taraftarına,şehitlerimize ve ATATÜRK'e armağan olsun....

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: erdues
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 04:33
Alıntı yapılan Banderas_26

10 Kasım Cumartesi:
13.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Eskişehir Atatürk)

Maç D-Spor tarafından naklen yayınlanıyor.
Bu yüzden stadı tıklım tıklım dolduralım.Elalem taraftar görsün.

www.sporx.com dan alıntıdır
11 Kasım 2007
Malatyaspor - K.Erciyesspor17:00
Elazığspor - Karşıyaka17:00
Altay - Sakaryaspor17:00
Mardinspor - Kocaelispor17:00
Giresunspor - Diyarbakırspor17:00
Eskişehirspor - Samsunspor17:00
Kartalspor - İstanbulspor17:00
Gaziantep B.B. - Orduspor17:00
Boluspor - Antalyaspor17:00
maç saati yanlış mı verilmiş?yoksa değişiklik mi oldu?

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 08:50
istanbul maçı bence abartılmamalı bu maçı zaten almamız gerekiyordu. Şimdi samsun maçı var bence çok zor geçecek çünki samsun toparlandı ve iyi bir takım. 1-0 da olsa yenmeliyiz. Samsunu geçersek  zirve yarışı sonuna kadar sürer diye düşünüyorum.  eski hastalığımız nüksetmezse playof gibi 1. yada 2. çıkarız diyorum.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 08:59
Tecrübeli ayakların maçı olacak bizde Sergen, Coşkun ikilisine karşı Samsunda Serkan var. Biz çok gol atan aza gol yiyen Samsun ise çok gol atıp çok gol yiyen bir ekip görünümünde inşallah bol gollü bir galibiyet alırız.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: CÜNEYT
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 09:14
Arkadaşlar Samsunlu'lar bizim hakkımızda neler konuşuyor bir bakalım... işte link

http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?t=3260&postdays=0&postorder=asc&start=10 - http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?t=3260&postdays=0&postorder=asc&start=10

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 09:36
Zafer denen futbolcuları cezalı duruma düşmüş.Serkan ve celil iyi futbolculardı bir zamanlar.Son zamanlarda bi numara yok bi şey duymuyoruz.Sergen döktürüyo gazeteleri okurlarsa samsunlular, formunun zirvesinde olduğunu anlarlarlar sergenin...Genede Metin hoca serkan ve celile önlemlem alacaktır.Kendi evimizde oynayacağız.Şampiyonluk hedefimiz eğer şampiyon olacaksak evimizde maç vermememiz lazım.Sakarya ve Antalya maçlarını kaybettiğimizi söylüyo fazla iyi takım olmadığımızı söylüyolar ulen bu puanları kim topladı ..samsunlular.. ligin başıydı Sergende yoktu o maçlarda takım oturmamıştı.Ama görülüyorki köprünün altından çok sular aktı.....Samsunspor buradan puan olarak eli boş dönecektir .Samsunlular dikkat edin biz evimizde 1 takımla berabere kaldık diğerleri eli boş döndü...Biz şampiyon olmak için çıktık yola takıma güveniyoruz taraftarda kendine güveniyor.Bu maçı alacaz başka yolu yok...

Gönderen: CÜNEYT
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 09:57

Samsunsporluların formundan alınmış bir yazı bizim gibi onlarda bizim formu takip ediyorlar

http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?p=59034#59034">Mesaj Tarih: Pzr Kas 04, 2007 6:12 pm    Mesaj konusu: http://www.samsunspor.biz/posting.php?mode=quote&p=59034">Alıntıyla%20Cevap%20Gönder
eskisehirspor forumlarında samsunsporunuzu ciddiyetle takip etmisler sorunlarımızla baslayan ve ilerleyen zamanda kat edilen yolu şaşkınlıkla izlediklerini fark ettim mac yorumları dspor macı veriyor diye kendilerini şanssız olarak gorenlerde var sesleri biraz titreyerek cıkıyor.. simdi ben diyorum ki daha lig baslamadan bizi kumeye gonderen eskisehirlilere gun dogmadan neler dogar...

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 10:06
Alıntı yapılan CÜNEYT

Samsunsporluların formundan alınmış bir yazı bizim gibi onlarda bizim formu takip ediyorlar

http://www.samsunspor.biz/viewtopic.php?p=59034#59034">Mesaj Tarih: Pzr Kas 04, 2007 6:12 pm    Mesaj konusu: http://www.samsunspor.biz/posting.php?mode=quote&p=59034">Alıntıyla%20Cevap%20Gönder
eskisehirspor forumlarında samsunsporunuzu ciddiyetle takip etmisler sorunlarımızla baslayan ve ilerleyen zamanda kat edilen yolu şaşkınlıkla izlediklerini fark ettim mac yorumları dspor macı veriyor diye kendilerini şanssız olarak gorenlerde var sesleri biraz titreyerek cıkıyor.. simdi ben diyorum ki daha lig baslamadan bizi kumeye gonderen eskisehirlilere gun dogmadan neler dogar...

-------------

Gönderen: anadoluyildizi
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 10:43
Asagida kopyaladigim yazi da Samsunspor forumundan. Bizden de ayni seyleri onlar icin dusunen coktur. Mesela onlar liderlige oynarken Samsunda 1-0 yendigimiz naklen yayinlanan bir mac vardi. Hatta hafta icinde Sabah gazetesi Eskisehirspor'un teknik direktoru Mitrovic maci satacak diye bir haber yayinlamistir. Yine 80li yillarda kupada Eskisehirde 3-2 yendigimiz Samsun'da 0-0'a yattigimiz defansimizin cok iyi oynadigi bir mac vardi benim hatirladigim. Keske butun rakiplerimiz Samsun gibi olsa.

Bence mac cok zor gececek. Hatta evimizde oynayacagimiz en zor maclardan biri. Samsun bizi yenerse ilk ikiye ortak olacaktir. Teknik direktorlerini Ordudan taniyoruz. Seri galibiyetler yakalayan bir isim. Umarim biz galip geliriz. Ama cok zor mac olacak.
============================================================================
Hakikaten önemli bir maç. Uzun yıllardır alt liglerde olmasına rağmen Eskişehirspor Türk futbolunun en önemli motiflerinden birisi. Samsunspor'umuz ise Süper Ligin demirbaşlarından ve ciddi bir futbol birikimi olan takımımız. İki takım arasında geçmişe dayanan güzel ilişkiler var. Örneğin Samsun'un çocuğu olan Necdet, Eses'te iken milli futbolcu olmuş ve bağırsak kanseri sonucu genç yaşta vefat etmiştir. Eses kafilesi Samsun'a her gelişinde Necdet'in Asri Mezarlıktaki kabrini ziyaret etmiştir. Eskişehirspor, Samsunsporluların ekseriyeti için sempati duyulan bir takımdır, çünkü 1980'lerde, 90'larda bizim yaptığımız İstanbul'a direnme hadisesinin 70'lerdeki öncü temsilcisi Eses'dir.

Amigo Orhan'ın Amigoları ile Amigo Yılmaz'ın Lazigoları Trükyie'nin en eski iki tribün grubu. İki takım arasında unutulmaz maçlar oynanmış. Eses, en iyi dönemimizde hem ligde hem de Türkiye Kupasında bize çelme takmış mesela.

Hafta sonuna gelirsek;
Eses iyi gidiyor ve iyi de gitsin inşallah. Ancak Samsunspor da iyi gidiyor. Yenilmeme kültürü oturmaya başladı, deplasmanlarda iyi top oynuyoruz. Orta sahada zaaflarımız var ama dışarıda gol atamama gibi bir sorunumuz da yok. Hoş, Eses de içeride boş geçmiyor. İyi bir maç olacağı, pek çok Süper Lig maçında daha kaliteli ve heyecanlı olacağı kesin gibi.

Tabii ki kazanan biz olalım istiyorum, hiç değilse yenilmeyeceğimize de yürekten inanıyorum.

bu arada yk55'in görüşünü de ciddiye almak lazım, zira Eses üç kritik maçını da kaybetti. ( Malatya, Antalya, Sakarya...) Kartal ile de içeride berabere kaldı. Biz de onlar için ciddi bir rakibiz.

-------------
Her zaman, her yerde ESES

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 11:43
onlar bizi düşünsün biz neyi düşünücez 3 puandan başka onlar bize önlem alsın biz değil

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: vardium
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 11:45
Diyarbakır ve İstanbul'dan sonra bir 3'lük tarife de Samsun'a uygularız gibi geliyor bana :-)

-------------

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 11:55
bence maçı eses 2-0 alır erciyeside yenersek en kötü ihtimalle beraber kalırsak daha sonraki hafta kocaeliyi yenip liderlik koltuğuna otururuz.

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 11:59
Abi samsun formlarını okudum. Bu takımdan çok korktum. Dizlerimin bağıda çözüldü.  Stada nasıl gelirim diye düşünüyorum.  Smile

Sonuçta bir maç oynayacagız. Yenmek var yenilmek var. Abartmaya gerek yok. Samsun köklü bir kulüp. Yeri de bursı değil. Bu sene gönlüm isterki Eskişehir-Samsun-Sakarya terfgi etsin. Süper ligin bu gibi takımlar olmadan tadı tuzu yok.

Tahmin isterseniz Eskişehirspor 3 - Samsunspor 1

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 12:09

Bence çok atmamak lazım samsun güçlü bir takım 1-0 yenelim bizim olsun. Beraberliğe bile şaşırmayın. Ama yeneriz diye düşünüyorum.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: esroot
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 12:43
Maçı alacağımızdan şüphem yok. 1-0 olsun bizim olsun. Ancak D-Spor maçımızı vermesin bizim. Ya golleri çekemiyorlar, ya da uğursuz geliyorlar. Bişi değil buna inanır oldum artık...Smile

-------------
Kalsada son nefes yinede Es-ES

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 12:46
havada karada denizde de olsa samsunu yeneceğiz geçen sene çirkeflikle aldıkları maçın rövanşını vermeyiz.....3-0

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 12:58
inş bu maçta samsunu yeneriz.ozaman takıma guzevn tam anlamıyla gelır.hem taraftarda artık takımın ıstıkrarlı oldugunu anlar ve dıger maclara gelmeye baslar.

Gönderen: eseslifirat
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 13:23
Alıntı yapılan Malikan

Samsun köklü bir kulüp. Yeri de bursı değil. Bu sene gönlüm isterki Eskişehir-Samsun-Sakarya terfgi etsin. Süper ligin bu gibi takımlar olmadan tadı tuzu yok.

aynen katılıyorum; süper ligin samsun gibi sakarya gibi köklü ve taraftar desteğini arkasına alabilen takımlara ihtiyacı var...  gönül ister ki çıkan takımlar bu şekilde olsun ama bi yandan da antalya ve kocaeliyi de unutmamak gerekiyor..

-------------
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 13:34
Korkunun ecele faydası yok.Maçı 2-1 alırız

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 14:13
çıkması gereken takımların başında EsEs-KörfEs-Antalya gelir bence ama tabiki gönül ister sakarya samsun hatta bolu daha aklıma gelmeyen şehir takımları süperligde olsun renk gelsin lige adamlar rahat rahat top oynuyorlar oftaşa bilmem ibb ye karşı neyse..
samsunlular bence sonuca çok bakıyorlar bizim kartal maçı hariç oynadığımız futbol ortada antalya malatya sakarya paçayı zor kurtardılar biraz kendilerine fazla güveniyorlar gerçekçi olmak lazım bence
neyse 3 puan bizim olsun aşkımız sonsuz olsun :D

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 16:09

Samsunsporlu arkadaşlar takımlarına güveniyorlar,bu da çok normal bir sonuçtur..Şahsen ben kimle oynarsak oynayalım hiç bir zaman güvensizlik duymadım...Onlarıda mazur görmek gerekir...Çünkü iyi takım oldular..

Bu maç çok zorlu bir maç olur..Akabinde oynayacağımız Erciyes maçı bizim bundan sonra ki rotamızı kesin belirleyecektir...Bu maçlardan alınacak 6 puan bizi asla at başı giden üç takımın dışına düşürmeyecektir...Sezon sonuna kadar da böyle gitmesine neden olacaktır..O bakımdan çok ama çok önemli maç..Bu iki maçtan sonra alınacak yenilgi bile
bizi hedeften asla döndürmez...

Maçı alalım da skor benim için önemli değil..

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 16:19
Alıntı yapılan scetintas

Samsunsporlu arkadaşlar takımlarına güveniyorlar,bu da çok normal bir sonuçtur..Şahsen ben kimle oynarsak oynayalım hiç bir zaman güvensizlik duymadım...Onlarıda mazur görmek gerekir...Çünkü iyi takım oldular..

Bu maç çok zorlu bir maç olur..Akabinde oynayacağımız Erciyes maçı bizim bundan sonra ki rotamızı kesin belirleyecektir...Bu maçlardan alınacak 6 puan bizi asla at başı giden üç takımın dışına düşürmeyecektir...Sezon sonuna kadar da böyle gitmesine neden olacaktır..O bakımdan çok ama çok önemli maç..Bu iki maçtan sonra alınacak yenilgi bile
bizi hedeften asla döndürmez...

Maçı alalım da skor benim için önemli değil..

Aynen Suat ağabey sana katılıyorum. Skor ne olursa olsun kazanalım.
Tek korkum Samsun bir çıkış yakaladı, bunu devam ettirmek isteyecektir. Bu yüzen maça çok asılacaktır. En azından kaybetmemek isteyecektir. Ulaş'ta oynayabilirse defansımız tam güven verecek.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: benchmurat
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 16:23
bundan sonra puan kaybetme gibi bir lüks yok ve olmamalı taraftar yönetim ve oyuncular iyice süperlige motive olmalı  esesin yeri süper ligin zirvesi

-------------
benchmurates tuğrales

Gönderen: RYAN
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 16:26
rakibımıze saygı duyuyoruz onları kücümsemıyoruz allah yardımcımız olsun bu mactan alnımızın akıyla 3 puanı alıp önumuze bakıyoruz

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 17:06
Maaşallah iyi gidiyoruz. Normal şartlarda gelecek sezon Süper Ligdeyiz. Ne varki ben bu ülkenin Futbol Federasyonuna ve hakem camiasına bir türlü güvenemiyorum. İnşallah sakata gelmeyiz. Samsunspor maçında ESES'ime sonsuz başarılar diliyorum.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: ugur66
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 17:52
4-1 kere maşallah.

İyi gidiyoruz, Allah sakatlık vermesin. Hafta sonu güzel bir maç izleyeceğimize inanıyorum.
Maç günü ve saati itibariyle stadı doldurabilmek biraz zor olacak.
Maçtan önce bir konvoy yapsak seyirci sayısının artmasına yardımcı olabiliriz.

Tahmin yarışmasındaki sonucum yazımın başında:)

-------------
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:07
Samsun maçı zor maç olacak ancak Sakarya ve Antalyanın birbirleriyle yapacakları maçtan çıkacak sonucun bizim için anlamı olması için Samsun maçını kazanmalıyız.

Samsun iyi bir takım ancak ben Antalya ve bizim kalitemizde olduklarını düşünmüyorum.Bu maçtan alınacak bir galibiyetle Samsunla aramızdaki puan farkının 8'e çıkacağı düşünüldüğünde önemli bir avantaj elde etmiş oluruz.

Sonuç olarak deplasmanlarda aldığımız puanların artı olarak hanemize işlenmesi için içerde puan kaybetmemeliyiz.Ancak puan kaybı durumunda da dünyanın sonu değil  takımımız bu yarışı sonuna kadar götürebilecek kapasitede.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:24
Kendi evimizdeki en son yenilgimizi  2006-2007 sezonun ilk yarısında kasımpaşaya 3-0'lık skorla almıştık.O maçtan bu yana evimizde yenilgi yüzü görmüyoruz ve o maçtan bu yana kalemizde yanlızca 4 gol gördük.Samsunspor iyi bi takım hedefi var ama bizi hiç alakadar etmez.Şampiyonluk yolundaki en zorlu sınavlarımızdan bir tanesi evimizdeki istakrarlı futbolumuz ve taraftar baskısıyla bu maçı kazanacağımızdan şüphem yok, bu maçı kazanıp zorlu erciyes deplasmanına morelli gitmeliyiz.Ayrıyetten coşkundan yine gol yada goller bekliyorum bu maçta.Allah yardımcımız olsun bu yıl süper lig hasreti bitecek.

-------------

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:30
En azından samsunu yenip erciyestende bir beraberlik almamız lazım..

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:37
Alıntı yapılan Co®®ateC

En azından samsunu yenip erciyestende bir beraberlik almamız lazım..

Kesinlikle katılıyorum samsunu yendikmi erciyes deplasmanından alınacak 1 puan bile iyidir.Ama önce samsun maçını düşünmeliyiz ne olursa olsun bu maçı kazanmaktan başka çare yok evimizde bırakın yenilgiyi beraberliğe bile tahammülümüz yok.Haydi şanlı esesim güldür yüzümüzü.

-------------

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:58

Serkan veya Celil eskisi gibi değil... Orta sahanın dinamosu Zaferleri cezalı... Dikkat edilecek adamları Caner... Bizde Sergen ve Coşkun biraz gününde olsun, ağır Samsun defansını yol geçen hanına çeviririz... Bu maçta, Ömer. Engin, Serdar ve Serkan iş yapar arkadaşlar...Wink

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 18:59
mutlak 3 puan ama ben cok korkuyorum bu maçtan tehlikeli bir maç.Zor gececek inşallah 3 puan alırız

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: esesmerteses
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:09
samsunu yendikmi çok gzl olur seri yakalamamız lazmız bide erciyesi yenersek deplasmanda çok gzl olur o zaman

-------------
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...

Gönderen: alican_eses
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:09
cafer değilde caner demek istediniz galiba

-------------
Dik Duruş , Nefer !

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:16
Az önce Samsunspor forum sitesin de yazılanları okudum da, kendi sitemizin değerini daha iyi anladım... yazı dilini bir görseniz, uslüp vs...
Örneğin Eskişehirimiz den bahsederken 'Eskişağardan' diye söz edenler...Confused 
Tongue

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:18
Alıntı yapılan alican_eses

cafer değilde caner demek istediniz galiba

Yazım hatası, özür dilerim ve hemen düzelttim...Smile

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:22
Alıntı yapılan vahap26

Az önce Samsunspor forum sitesin de yazılanları okudum da, kendi sitemizin değerini daha iyi anladım... yazı dilini bir görseniz, uslüp vs...
Örneğin Eskişehirimiz den bahsederken 'Eskişağardan' diye söz edenler...Confused 
Tongue

Farkımız ve sitemizin seviseyi her yerde ortaya çıkıyor işte.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 19:53
bu maç zor geçecek gibi 1-0 en iyilerinden

-------------

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:03
insallah samsunsporu yeneriz ve emin adımlarla yolumuza devam ederiz

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderen: Dennis
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:10
Bence bu maçta serkan ön plana çıkacak Smile
umarım kayıp vermeyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:20
Alıntı yapılan Dennis

Bence bu maçta serkan ön plana çıkacak Smileumarım kayıp vermeyiz.

Haklı olabilirsin,Samsun Serkan'ın eski takımlarından biri...

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:34
Gollü bir maç olacağını düşünüyorum.
2 takım da çok gol atıyor. Biz de Çoşkun, Samsunspor'da Serkan son haftalarda form yakaladılar.
İstanbul maçı deplasmanda olmasına rağmen galip geleceğimizden yüzde yüz emindim. Ama Samsun karşısında o kadar emin değilim. Yine de rakip kim olursa olsun kendi sahamızda 3 puandan başka bir şey düşünmemeliyiz.
Pazar günü ve tv yayını olmasaydı tribünler daha da güzel olurdu. Ama 2 haftalık galibiyet serisi de şehirde güzel bir hava yarattı.
İnşallah cumartesi günü güzel futbol ve güzel tribünler izleriz..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:43
Samsun forumunda bir kişi bizim sahtekar serkan Eskişehirdeymiş,Eskişehirin bir numarası yok iyi oynarsak rahat yeneriz gibi saçmalamalarda bulunmuş.
Adamlar üç maç kazanınca kendilerini dev aynasında görmeye başladı.
Ayakları yere değmiyor zavallıların, 5 haftadır galibiyet yüzü görmeyen ordu bile bunlara kendi sahalarında 5 tane gol attı ne çabuk unuttular hayret etmemek elde değil ya bunlar hayal aleminde geziyor yada futboldan anlamıyor, birde Diyarbakır bile iki tne gol attı bunlara biz daha çok atarız diyorlar beğenmedikleri Diyarbakır onlara 3 atar bir sayar bunu bir kenara yazsınlar ligin son haftalarına girerken göreceğiz bakalım neyle uğraşıyor olacaklar...

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:51
Lütfen;

Başka takımların forum sitelerinde yazılan seviyesiz ve kışkırtıcı mesajları bu foruma taşımayınız, önemli olan kimin nerede ne yazdığı değil cumartesi günü sahada neler olacağıdır...

Bu tarz mesajların foruma taşınması bu forum içinde hiç gereği olmayan  mesajların yazılmasına sebep olmaktadır...

Her zaman söylediğimiz gibi bizim yapmamız gereken tek şey takımımızı desteklemektir...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 20:52

benim en çok güldügüm ne biliyonuzmu oraya en az 150 kişi filan gidelim yeteriz diyolar  Big%20smilegüldürme Big%20smilebizi samsun bizler burda serkana celile dikkat etmeliyiz derken bu bizin sizden korktugumuz  çekindigimiz anlamına gelmez bizim ne kadar bu ligi takımları oyuncuları tanıdıgımızı gösterir ama sizinki tam bir CAHİL CESARETİ kesin yeneriz filan en az 1 puan eseste bir numara yok sergenin takıma katkısı yok 10 kişi oynuyo filan cahilce şeyler bunlar sen ömründe sergen yalçını seyrettinmi be samsunlu bizi kimseyle karıştırmayın neyse bunlar laf esas cevabı cumartesi günü alcaksınız

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:05
Bunları boşverin arkadaşlar biz takımımızı biliyoruz 11 haftadır Eskişehirsporu bizmi izliyoruz yoksa onlarmı üstelik kendi evimizde oynayacağız. Sergen olunca 10 kişi oynuyolar,esesde bi numara yok demeleri bence çok normal.Çıplak gözle bir maçımıza bakan %100 düşüncesini değiştirecektir ama tabi bunları bilmedikleri için böyle konuşuyolar.Biz cevabımızı sahada vereceğiz takımımıza güveniyorum samsunu yenecekdir.

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:05

5 haftadır galibiyet yüzü görmeyen ordu bile bunlara kendi sahalarında 5 tane gol attı  hemdev 10 kisi ile 5 gol attilar

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:07

Ne olursa olsun bu maçı kazanmaktan başka çare yok.İki hafta sonra lideriz !

-------------

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:11
Alıntı yapılan Dennis

Bence bu maçta serkan ön plana çıkacak Smile
umarım kayıp vermeyiz.

yahu kardeşim sen hiç es-es maçlarını seyretmezmisin..?
bizim takımda bu maçta onca yıldız adayı varken sen komiklik yapıyorsun..
sen bu maçta otur eskişehirin 11 yıldızını seyret.. oda yetmedi yedekten gelen serdarı seyret.. o sana nasıl yıldız seyredilirmiş bu maç gösterir..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: oldcity35
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:14

Arkadaşlar biz taraftar olarak yapacağımız tek şey her zaman olduğu gibi samsun maçındada takımımızı desteklemek ben inanıyorum bu maçı rahat alırız

Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:15
direk lideriz demeyin arkadaşlar diğerleriyle rakiplerimiz hemen hemen aynı güçteler yani işimiz o kadar da garanti değil belli olmuyor bu ligin durumu
inşallah 2 hafta sonra sonuna kadar lideriz diyelim bari... :)

-------------

Gönderen: esroot
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:23
Her hafta değişik sonuçların alındığı bu ligte kolay lokma yok ne yazıkki. Oynanmadan kazanılsa keşke maçlar. İnanırsak, mücadele edersek diğer takımlardan bariz üstünlüğümüz göze çarpıyor. Yeterki inanalım... Wink

-------------
Kalsada son nefes yinede Es-ES

Gönderen: cagdas_sut_26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:28
inşallah kazanıcaz başka bi sonuç aklımın ucundan bile geçmiyor... ve içimden bir ses sergen bu maçda gol atacak diyor hadi hayırlısı...

-------------
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:29
Samsun maçı çok önemli, hem yerimizi sağlamlaştırmak, hemde Samsun'u iyice ekarte etmek açısından. Maçı aldığımız taktirde Samsunla olan puan farkınıda 5'ten 8'e çıkaracağız. Bir rakibi  kendimizden iyice uzaklaştıracağız. Cumartesi'yi sabırsızlıkla bekliyorum. Maçı aldığımız zaman Pazar'ı takip etmek daha bir zevkli olacak.

-------------

Gönderen: oldcity35
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 21:58
Şimdi D sporda maç özetlerini seyrettim futbolcularla yapılan röportaj sırasında ersinin şöyle bir cümlesi dikkatimi çekti "samsun maçını televizyon canlı veriyor diye taraftarımız stada gelmemezlik yapmasın TARAFTARIMIZ GELSİN STADI DOLDURSUN biz bu büyük taraftara elimizden geldiğince layık olmaya çalışacağız bu taraftar her şeyin en iyisine layık''İSTANBULSPOR& ESES maçı sonrası

Gönderen: kardelen
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 22:01
Samsun maçı kritik maç.Zor maç.antalya ve sakaryanın deplasmana gideceklerini düşünürsek mutlaka kazanmamız gereken bir maç.Taraftarımızında desteğiyle bu maçı insallah alacağız.Thumbs%20Up

Gönderen: Berkayes
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 22:01
Alıntı yapılan oldcity35

Şimdi D sporda maç özetlerini seyrettim futbolcularla yapılan röportaj sırasında ersinin şöyle bir cümlesi dikkatimi çekti "samsun maçını televizyon canlı veriyor diye taraftarımız stada gelmemezlik yapmasın TARAFTARIMIZ GELSİN STADI DOLDURSUN biz bu büyük taraftara elimizden geldiğince layık olmaya çalışacağız bu taraftar her şeyin en iyisine layık''İSTANBULSPOR& ESES maçı sonrası
Bende seyrettim ve üzüldüm.Ne oldu memlekete nam salmış ESES taraftarına ? Forumu takip eden az ama en azından basın yoluyla,reklamla ilanla bu maça taratar davet edilmeli ve
bu stad dolmalı.Süper lige çıkıyoruz ey ESKİŞEHİR'liler. . .

-------------
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.

Gönderen: Berkayes
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 22:04
Basından tanıdığım bir iki abime e mail atıcam.Bu maça taraftarın gelmesi için ön ayak olsunlar.Eğer bunu yapmayacaklarsada bıraksınlar gazeteciliği.Onların bildiğini bizde biliyoruz,onlar şimdi reklam için lazım bize. . .

-------------
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 05/Kas/2007 saat 22:05
Evet bende dinledim ama çok şaşırdım..
Bu seyircinin stadı doldurmama sebebini sanırım Ersin tam olarak bilmiyor..
Yönetimsel bazı sorunlar ve bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi değil herhalde..
Ersin! siz oynayın ve her maçtan puanlar çıkarın,taraftar gereğini yapar merak etme sen.!

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com