eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 17:33
Alıntı yapılan Samsunlu

ne sizin hakaretleriniz size yakıştı nede bizimkiler bize.. 3 5 kendini bilmez insan kendi kafasına göre ortalığı karıştırıyor ve ordaki herkezde ona uyuyor kimse çıkıpta aman arkadaşlar yapmayalım olay çıkmasın diceğine ne olduğunu anlamadan oda başlıyor küfre..
ayrıca hamsi benzetmelrinizi trabzona rizeye yapın hatta yapmayın  burası laz şehri değil sadece çalışmaya gelmişler buraya bizi onlarla karıştırmayın.ve saçma sapan nedenlerle o dostumuz bu düşmanımız olaylarına girmeyin sonuçta hepimiz aynı ülkenin evlatlarıyız kardeşiz!!!
yazım geneldir.1.5 milyonluk samsunla 750binlik eskişehiri 3 5 kendini bilmez için genelleme yapmayalım bizde otutup doğru düşünelim. Eskişehir'e başarılar
LÜTFEN OKUYUN

Sizinde şunu okumanızı istiyorum..
Daha otobüsleriniz şehire girer girmez el kol hareketleriniz başlamıştı.
Stada girdiniz kışkırtıcı tezahüratlarınızıda yaptınız.
Bizden daha ne bekliyorsunuz ? Bizim tribünlerimizde 3 5 kendini bilmez yüzünde küfür edilmez.Dikkat ettiyseniz bütün stad küfür ettik yani bu söylediğiniz bizim için geçerli değil...
Hala forumlarınızda bize sataşmalarınızda devam ediyor.Siz böyle devam edin takımınıza destek yerine rakiplerinizle uğraşın sonra takım kaybedince haksız siz olun..
Bari kazanan takımın hakkını verin ama nerde sizde o düşünce ....
Böyle devam samsun Clap

Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 17:38
SAMSUNSPOR TAKIMI ESKİŞEHİRDE KENDİSİ İÇİN MÜKEMMEL BİR HAKEMLE OYNADIĞI HALDE SAHASINDAN ÇIKAMAMIŞ MAHKUM BİR FUTBOL OYNAMIŞTIR.DAHA 20. DK DAN İTİBAREN KALECİNİZ DAHİL TÜM FUTBOLCULARINIZ OYUNU BAŞLATMADA HEP ARKA ARKA YA AĞI R HAREKETLER YAPMIŞ HAKEM BİR DEFA DAHİ UYARIDA BULUNMAMIŞTIR.OYSA ESKİŞEHİRSPOR ÖNE GEÇER GEÇMEZ İLK KALE VURUŞUNDA KALECİMİZ CENK E SARI KARTI HEMEN GÖSTERMİŞTİR.
BUNLARA RAĞMEN SASUN KALESİNDE ÖZELLİKLE 2. YARIDA BİRÇOK NET POZİSYON YAŞAMIŞ VE MAÇI KAYBETMİŞTİR.
SAMSUNLU ARKADAŞLARI BU GERÇEKLERİ GÖRMEYE DAVET EDİYORUM.
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 17:43
AYRICA ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMİCEM
BEN SAMSUNDA 5 YIL YAŞADIM OKUL VE İŞ SEBEBİ İLE.SAMSUNSPOR TARAFTARINI İYİ TANIYORUM.ASLA ESES TARAFTARI İLE BOY ÖLÇÜŞEMEZLER.ZATEN SAMSUNDA ÇOĞU İNSAN BÜYÜK TAKIMLARI ÖZELLİKLEDE TRABZONU TUTAR.ESES BÖYLE TARAFTAR GÖRMEDİ FALAN DİYOLARDA SİTELERİNDE,O BAKIMDAN AÇIKLIYORUM BUNLARI.BEN SAMSUN 1. LİGTE İKEN ÇOK MAÇA GİTTİM SAMSUNDA.1. LİGDE VE TAKIMLARI ÇOK İYİ İKEN BİLE ESES TARAFTARI KADAR FUTBOLU BİLEN,ORGANİZE BİR ARAFTAR TOPLULUĞU GÖRMEDİM.GS,FB,BJK VE TB MAÇLARINDA TRİBÜNDEKİ SAMSUNLULARIN ÇOĞU ASLINDA BU BÜYÜK TAKIMLARDAN BİRİNİ DESTEKLERDİ.ESES TARAFTARI ÖZÜNDE ESESLİDİR.EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ BUDUR.
AYRICA SAMSUNLULARA BİR HATIRLATMA STADIMIZDA HER MAÇIMIZ 15 VE 30 YTL. DİR BU SİZE ÖZEL UYGULANMIŞ BİR FİYAT DEĞİL.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 17:54
Alıntı yapılan kafakar

ben 25 yıllık eskişehirspor taraftarıyım su an fiatlar benin için sorun değil ama ben protesto ediyorum ve gelmiyorum maclara benim gibi durumu ii olupta gelmeyen 100 lerce arkadasım var

Tebrik ediyorum, protestonuz çok yerinde, alması gerekenler mesajlarını çok güzel alıyorlar(!) Protesto ediyorsunuz da ne değişti? Olan yine bu taraftara oldu. Tribünler boş. Rakip takımlar sizin protestonuzu bilmez, laf bizim taraftarımıza gelir. Acizane önerim, tepkinizi tribünlerde göstermeniz...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 18:00
Arkadaşlar Samsunspor taraftarıyla uğraşmayı da bırakalım. Forumlarına filan da girmeyelim. Onlar önce takım nasıl desteklenir, onu öğrensinler. Sadece gidip misafir takım seyircisi bölümünde yer almak yetmiyor. Smile
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 18:17
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan Samsunlu

ne sizin hakaretleriniz size yakıştı nede bizimkiler bize.. 3 5 kendini bilmez insan kendi kafasına göre ortalığı karıştırıyor ve ordaki herkezde ona uyuyor kimse çıkıpta aman arkadaşlar yapmayalım olay çıkmasın diceğine ne olduğunu anlamadan oda başlıyor küfre..
ayrıca hamsi benzetmelrinizi trabzona rizeye yapın hatta yapmayın  burası laz şehri değil sadece çalışmaya gelmişler buraya bizi onlarla karıştırmayın.ve saçma sapan nedenlerle o dostumuz bu düşmanımız olaylarına girmeyin sonuçta hepimiz aynı ülkenin evlatlarıyız kardeşiz!!!
yazım geneldir.1.5 milyonluk samsunla 750binlik eskişehiri 3 5 kendini bilmez için genelleme yapmayalım bizde otutup doğru düşünelim. Eskişehir'e başarılar
LÜTFEN OKUYUN

Sizinde şunu okumanızı istiyorum..
Daha otobüsleriniz şehire girer girmez el kol hareketleriniz başlamıştı.
Stada girdiniz kışkırtıcı tezahüratlarınızıda yaptınız.
Bizden daha ne bekliyorsunuz ? Bizim tribünlerimizde 3 5 kendini bilmez yüzünde küfür edilmez.Dikkat ettiyseniz bütün stad küfür ettik yani bu söylediğiniz bizim için geçerli değil...
Hala forumlarınızda bize sataşmalarınızda devam ediyor.Siz böyle devam edin takımınıza destek yerine rakiplerinizle uğraşın sonra takım kaybedince haksız siz olun..
Bari kazanan takımın hakkını verin ama nerde sizde o düşünce ....
Böyle devam samsun Clap

1,5 milyonluk Samsunla 750binlik eskişehir.ha inceden inceye yazmış adam...ama neye göre ne amaçla...http://www.byegm.gov.tr/yayinlarimiz/ANADOLUNUNSESI/223/AND2.htm
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 18:26
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 18:37
Neden bu Anadolu takımları birbirine düşerek İstanbul takımlarının ekmeğine yağ sürüyor ?
Samsun ES ES e ilk defa yenilmiyorki
Samsun bizi yenerse bizde ilk defa yenilmeyeceğiz
Neden sudan sebeplerle birbirimize giriyoruz ?
Zaten İstanbul Takımlarınında istediği bu , yıllarca sömürdüler Anadolu takımlarını halada sömürmekteler herşey onlara çalışıyor.

Bakın İstanbulda Tribünde silahla adam vuruluyor çıt yok, Yayıcı kuruluşun kol kalınlığında kabloları esiliyor ses yok , birbirlerini yiyorlar kendi aralarındaki maçlarda para cezası ama gariban anadolu takımları üç beş kuruş seyirciden para alıyor olmadık sebeplerle TFF bu parayı geri alıyor ceza diye biz ne zaman akıllanacağız ANADOLU TARAFTAR'ı olarak.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 18:44
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:17
adama bak ya ne yazmış 1.5 milyon samsunmuş 750 bin eskişehirmiş bazı şeyleri kafana sok kardeşim eskişehir 50 bin olsa samsun 2 milyon olsa yine bizim stad ful dolar yine sizden her anlamda üstünüzdür
  1.5 milyon koyun  750 bin aslan
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır