eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 11:43
onlar bizi düşünsün biz neyi düşünücez 3 puandan başka onlar bize önlem alsın biz değil

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
vardium Liste gör
Yazar

Volkan Vardar
Yer: Turkey
  Alıntı vardium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 11:45
Diyarbakır ve İstanbul'dan sonra bir 3'lük tarife de Samsun'a uygularız gibi geliyor bana :-)
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 11:55
bence maçı eses 2-0 alır erciyeside yenersek en kötü ihtimalle beraber kalırsak daha sonraki hafta kocaeliyi yenip liderlik koltuğuna otururuz.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 11:59
Abi samsun formlarını okudum. Bu takımdan çok korktum. Dizlerimin bağıda çözüldü.  Stada nasıl gelirim diye düşünüyorum.  Smile

Sonuçta bir maç oynayacagız. Yenmek var yenilmek var. Abartmaya gerek yok. Samsun köklü bir kulüp. Yeri de bursı değil. Bu sene gönlüm isterki Eskişehir-Samsun-Sakarya terfgi etsin. Süper ligin bu gibi takımlar olmadan tadı tuzu yok.

Tahmin isterseniz Eskişehirspor 3 - Samsunspor 1
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 12:09

Bence çok atmamak lazım samsun güçlü bir takım 1-0 yenelim bizim olsun. Beraberliğe bile şaşırmayın. Ama yeneriz diye düşünüyorum.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 12:43
Maçı alacağımızdan şüphem yok. 1-0 olsun bizim olsun. Ancak D-Spor maçımızı vermesin bizim. Ya golleri çekemiyorlar, ya da uğursuz geliyorlar. Bişi değil buna inanır oldum artık...Smile
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 12:46
havada karada denizde de olsa samsunu yeneceğiz geçen sene çirkeflikle aldıkları maçın rövanşını vermeyiz.....3-0
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 12:58
inş bu maçta samsunu yeneriz.ozaman takıma guzevn tam anlamıyla gelır.hem taraftarda artık takımın ıstıkrarlı oldugunu anlar ve dıger maclara gelmeye baslar.
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 13:23
Alıntı yapılan Malikan

Samsun köklü bir kulüp. Yeri de bursı değil. Bu sene gönlüm isterki Eskişehir-Samsun-Sakarya terfgi etsin. Süper ligin bu gibi takımlar olmadan tadı tuzu yok.

aynen katılıyorum; süper ligin samsun gibi sakarya gibi köklü ve taraftar desteğini arkasına alabilen takımlara ihtiyacı var...  gönül ister ki çıkan takımlar bu şekilde olsun ama bi yandan da antalya ve kocaeliyi de unutmamak gerekiyor..
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 13:34
Korkunun ecele faydası yok.Maçı 2-1 alırız
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır