eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı seckineses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 11:33

şu anda çok büyük bir sorun vardır oda seyircimiz ve bilet fiyatlarıdır bunları tartışıp seyircimizi ya havayasokucağız yada bole bos tribünler olucak ..... hakkaten az bir seyirciyle oynuyoruz şuanda kocaeli maçına indirim istiyoruz en azındn bı maçlık yapsınlar bunu ne dedığim anlaşılacak o stat indirimle bakın nasıl dolucak pazar günü olmasıyla bide

hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
eses26 Liste gör
Yazar

Ümit KURT
  Alıntı eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:19
maçın görüntüleri var mı?
Yukarı
metinES Liste gör
Yazar

metin
  Alıntı metinES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:25
konu ile alakası yok ama bizimn  ishak adında bi topçumuz vardı ne oldu o 18ede giremiyor paflamı çıkıyor acaba?
ONLY_ESES
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:33

Youtube'da yada cnnturk'un video bolumunde henuz mac ozetleri yok

Buarada Ishak sakat bildigim kadariyla ama emin degilim uzun zamandir yok piyasada
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:38
Alıntı yapılan Ankalimes

Youtube'da yada cnnturk'un video bolumunde henuz mac ozetleri yok

Buarada Ishak sakat bildigim kadariyla ama emin degilim uzun zamandir yok piyasada

İshak sakat değil,yetersiz olduğundan kadroya giremiyor,ara transferde tahminimce başka bir takıma kiralanabilir.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:40
takım sampiyonluga emin adımlarla ilerliyor   havaya girmiş fakat biz taraftarlar bir türlü havaya giremiyoruz,her gecen hafta seyirci sayısı artacağına maalesef azalıyor,bu son samsun macı artık bunun ne seviyelere  geldiğini gösteriyor ,son yılların minimum sayısına ulastık ,bırakın asgari ücretlileri ,ben kamu kesiminde calısıyorum bilet fiyatları 15 ytl ye cıkmadan önce herhafta en az 10 kişi maca geliyorduk şimdi sayımız 3 e düştü ,herkesin söylediği tek sey bilet fiyatlarının astronomik olusu,bunun baska bir sebebi yok,yönetimden bir kombine sahibi olarak bilet fiyatlarında ayarlama yapmasını istiyoruz ,bu hafta maca 12-00 da girdik ve stada girince sok olduk cünkü o saatlerde samsunluların ve güvenlikcilerin sayısı bizden fazlaydı ,yönetimden böyle bir karar cıkmasını bekleyen bir cok taraftar var ,birde kulubümüz fazla bilet satacağı için gelir kaybınada uğrmayacak.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:41
Sezon başında 5 yıllık sözleşme imzalamıştı.2 B ligindeyken İshakın üzerimizde emeği çok bizi lig A ' ya taşıyan oyuncuların başında geliyordu ama bu takımda forma şansı bulması çok zor.
Yukarı
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
  Alıntı seckineses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:44
bugun gazetelerin herbirinde eses fırtınası baslıkları var süper bişey bu ama arkadaşlar havaya girmek güzel de rehavete kapılmamak lazım diye düsünüyorum bilmiyorum yalnış mı düsünüyorum
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:51
Alıntı yapılan seckineses

bugun gazetelerin herbirinde eses fırtınası baslıkları var süper bişey bu ama arkadaşlar havaya girmek güzel de rehavete kapılmamak lazım diye düsünüyorum bilmiyorum yalnış mı düsünüyorum

Bencede.Ama takım bunun farkında bundan sonraki her maç final havasında olacak.Tabikide bir yerlerde puan kayıpları yaşayacağız ama bu iş bu yıl bitecek gibime geliyor.
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 13:00
şehir olarak havaya girmemiz lazım..lig b de oynarken her yere bayrak asıyorduk.süper lige çıkacağız.şehirde tık yok.acilen havaya girmemiz gerekiyor.
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır