eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:07
Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Eskişehir'den Puan ya da Puanlarla Dönmek İstediklerini Söyledi.
Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Eskişehir'den puan ya da puanlarla dönmek istediklerini söyledi.

Nuri Asan Tesisleri'nde açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Yücel İldiz, Samsunspor ile Malatyaspor arasında sürekli bir rekabet bulunduğunu vurgulayarak, "Son derece zevkli bir maç oldu. Biz kazanmak istiyorduk. Sahadan 3 puanla ayrıldığımız için mutluyuz" dedi.

Malatyaspor maçını geride bıraktıklarını, artık önlerinde çok önemli Eskişehirspor maçının bulunduğunu hatırlatan İldiz, "Şu an önümüzde çok önemli bir maç var. Eskişehirspor, bu grubun en iddialı takımlarından bir tanesi. Çok zorlu bir maç olacak. En iyi skorla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Eskişehirspor'un takım olarak çok iyi mücadele ettiğini dile getiren Yücel İldiz, "Ama biz de Samsunspor'uz. İyi ve zevkli bir müsabaka olacağına inanıyorum. Bizim kendimize göre hesaplarımız var. Eskişehirspor da kendi sahasında oynuyor. Onlar da kazanmak isteyecek. Biz kazanamasak da kaybetmeyeceğiz. Puan ya da puanlarla Eskişehir'den döneceğiz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Samsunspor, Eskişehirspor maçının hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde 2 grup halinde çalışan kırmızı-beyazlı futbolcuların adeta pestili çıktı. Yaklaşık 2 saat boyunca kondisyon ağırlı idman yapan futbolcuların istekli ve hırslı çalıştıkları gözlendi
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:13
Forumumuz ana sayfasında maç tarihi 11.11.2007,
bu başlığın birinci sayfasında yazılan tarih ise 10.11.2007.
Maç tarihlerinin federasyonca zırt pırt değiştirimesi hiç hoş değil.

Angry

# Direnmüdavim....

Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:17
bu yucel ildiz hangi yuzle eskisehire gelecek..unutmadik yucel ildiz unutmadik seniAngry
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:20
Ersin'in söylediği çok da yanlış bir şey değil bence,son haftalarda vs,,, bir çok nedenden dolayı stad dolmaz oldu,bunu o da görmüştür mutlaka...Eskişehir sanayi kenti bir çok insan sadece pazar günü izinli inşallah dolar stad...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:24
Alıntı yapılan Sato26

Evet bende dinledim ama çok şaşırdım..
Bu seyircinin stadı doldurmama sebebini sanırım Ersin tam olarak bilmiyor..
Yönetimsel bazı sorunlar ve bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi değil herhalde..
Ersin! siz oynayın ve her maçtan puanlar çıkarın,taraftar gereğini yapar merak etme sen.!

+1965
Eskişehirspor seyircisi tribüne davet edilecek en son seyircidir. Tribünleri ful dolu görmeyi ben de çok istiyorum. O zaman maçın ayrı bir havası oluyor.
Bu maç öncesinde şehirde konvoy yapılmasının faydası olacaktır.
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:50

Samsunsporu yenersek bence bu hafta liderlik koltuğuna oturuz.Gerek sakarya,gerekse antalya deplasmanda zor rakiplerle oynayacaklar.puan kaybetmeleri yüksek bir ihtimal.

Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:12
Bilet fiyatları böyle kaldığı sürece staddaki boşluklar ancak (takımın iddiası devam ederse) Nisan ayından sonra yani son 3-4 haftada dolmaya başlar. İstanbulspor maçını kaybetseydik bir ihtimel bilet fiyatları 10-20'ye düşerdi. Ama kazandığımız için Yönetim "2 haftadır galip geliyoruz, şehir havaya girdi, bu hafta stad kesin dolar" diye düşünür.
O yüzden 15-30 liralık biletlere devam edilecek, televizyondan boş koltuklar gözükecek.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:19
Alıntı yapılan emrah

Bilet fiyatları böyle kaldığı sürece staddaki boşluklar ancak (takımın iddiası devam ederse) Nisan ayından sonra yani son 3-4 haftada dolmaya başlar. İstanbulspor maçını kaybetseydik bir ihtimel bilet fiyatları 10-20'ye düşerdi. Ama kazandığımız için Yönetim "2 haftadır galip geliyoruz, şehir havaya girdi, bu hafta stad kesin dolar" diye düşünür.
O yüzden 15-30 liralık biletlere devam edilecek, televizyondan boş koltuklar gözükecek.
haklısın bu yonetım ilk 6dan iddamız yitirirsek ancak biletleri duşurur.Angry
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:21
Alıntı yapılan emrah

aynı fıkırdeyım.boyle devam eder bılet fıyatları..Ama 10-20 ytl olsa stadımız baya dolar gıbı gelıyo bana..nese cokta takmamak lazım..her ne olursa olsun takımımızı destekleyelım,kenetlenelım sampıyonluga..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:40
Evet, stadin dolmasi icin fiatlarin dusmesi sart. Hava yakalanilmis iken artik bu indirimi yapmak sart.  Yakalanan hava ailece maclari gelmeyi gerektirecek hal aldi. Boyle durumda bir ailleden 3-4 kisinin gelmesi bayagi bir masraf. Bu fiyatlarla 5-8 bin kisi gelse, fiatlar yariyariya indirilse 10-16 bin kisi gelir, ayni toplam gelire ulasilir. Yonetimin bu konuyu hesaba katacagini saniyorumSmile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır