eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:14

Arkadaşlar biz taraftar olarak yapacağımız tek şey her zaman olduğu gibi samsun maçındada takımımızı desteklemek ben inanıyorum bu maçı rahat alırız

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:15
direk lideriz demeyin arkadaşlar diğerleriyle rakiplerimiz hemen hemen aynı güçteler yani işimiz o kadar da garanti değil belli olmuyor bu ligin durumu
inşallah 2 hafta sonra sonuna kadar lideriz diyelim bari... :)
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:23
Her hafta değişik sonuçların alındığı bu ligte kolay lokma yok ne yazıkki. Oynanmadan kazanılsa keşke maçlar. İnanırsak, mücadele edersek diğer takımlardan bariz üstünlüğümüz göze çarpıyor. Yeterki inanalım... Wink
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:28
inşallah kazanıcaz başka bi sonuç aklımın ucundan bile geçmiyor... ve içimden bir ses sergen bu maçda gol atacak diyor hadi hayırlısı...
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:29
Samsun maçı çok önemli, hem yerimizi sağlamlaştırmak, hemde Samsun'u iyice ekarte etmek açısından. Maçı aldığımız taktirde Samsunla olan puan farkınıda 5'ten 8'e çıkaracağız. Bir rakibi  kendimizden iyice uzaklaştıracağız. Cumartesi'yi sabırsızlıkla bekliyorum. Maçı aldığımız zaman Pazar'ı takip etmek daha bir zevkli olacak.
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 21:58
Şimdi D sporda maç özetlerini seyrettim futbolcularla yapılan röportaj sırasında ersinin şöyle bir cümlesi dikkatimi çekti "samsun maçını televizyon canlı veriyor diye taraftarımız stada gelmemezlik yapmasın TARAFTARIMIZ GELSİN STADI DOLDURSUN biz bu büyük taraftara elimizden geldiğince layık olmaya çalışacağız bu taraftar her şeyin en iyisine layık''İSTANBULSPOR& ESES maçı sonrası
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:01
Samsun maçı kritik maç.Zor maç.antalya ve sakaryanın deplasmana gideceklerini düşünürsek mutlaka kazanmamız gereken bir maç.Taraftarımızında desteğiyle bu maçı insallah alacağız.Thumbs%20Up
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:01
Alıntı yapılan oldcity35

Şimdi D sporda maç özetlerini seyrettim futbolcularla yapılan röportaj sırasında ersinin şöyle bir cümlesi dikkatimi çekti "samsun maçını televizyon canlı veriyor diye taraftarımız stada gelmemezlik yapmasın TARAFTARIMIZ GELSİN STADI DOLDURSUN biz bu büyük taraftara elimizden geldiğince layık olmaya çalışacağız bu taraftar her şeyin en iyisine layık''İSTANBULSPOR& ESES maçı sonrası
Bende seyrettim ve üzüldüm.Ne oldu memlekete nam salmış ESES taraftarına ? Forumu takip eden az ama en azından basın yoluyla,reklamla ilanla bu maça taratar davet edilmeli ve
bu stad dolmalı.Süper lige çıkıyoruz ey ESKİŞEHİR'liler. . .
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:04
Basından tanıdığım bir iki abime e mail atıcam.Bu maça taraftarın gelmesi için ön ayak olsunlar.Eğer bunu yapmayacaklarsada bıraksınlar gazeteciliği.Onların bildiğini bizde biliyoruz,onlar şimdi reklam için lazım bize. . .
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:05
Evet bende dinledim ama çok şaşırdım..
Bu seyircinin stadı doldurmama sebebini sanırım Ersin tam olarak bilmiyor..
Yönetimsel bazı sorunlar ve bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi değil herhalde..
Ersin! siz oynayın ve her maçtan puanlar çıkarın,taraftar gereğini yapar merak etme sen.!
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır