eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hasan Ayaroğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 15:13
İşte Eskişehirspor​'un Arda Turan'ı!
A a
Eskişehirspor formasıyla ilk golünü atamayı başaran Hasan Ayaroğlu, oyun anlayışı olarak Arda Turan'a benzetiliyor.
Geçtiğimiz sezonu Kastamonuspor'da kiralık olarak geçiren ve bu sezon yuvaya dönen Hasan Ayaroğlu, transfer yasağını fırsat olarak görüp çalışmalarına devam ediyor. Altyapısından birçok önemli isim çıkararak, büyük kulüplere gönderen Eskişehirspor'da, şimdilerde yeni bir yıldızın doğuşuna şahit olunuyor. Geçtiğimiz hafta oynanan Eskişehirspor - Manisaspor maçında kendisini gösteren Hasan Ayaroğlu, son dakikalarda attığı gol ile takımını beraberliğe taşımıştı. Golün gelişiminde 3 rakip oyuncuyu pasifize ederek ceza sahasına giren Ayaroğlu, güzel bir vuruşla tribünleri ayağa kaldırıp 14 numaralı formasıyla şov yapmıştı. Bu golün ardından taraftarlar 22 yaşındaki oyuncuyu Arda Turan'a benzetmeye başlarken, Ayaroğlu ise bu durumdan gurur duyduğunu söyledi.

Golün gelişimini ve oyun anlayışının Arda Turan'a benzetilmesi konusunda soruları cevaplandıran Ayaroğlu;

Arda Turan 'ın Milan a Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi

Arda Turan 'ın Milan a Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi

"O gol pozisyonunda zaten son dakikalara doğruydu. Biraz gücümün bittiği dakikalardaydı. Takım halinde de beraberliği yakalamak adına epey baskı kurmuştuk. Orada ben de geriden top aldım. Baktım ve önüm boşaldı. Boş bulduğum anda da topu sürerek kullandım. Birkaç kişiyi geçtim ve kaleyi gördüğüm anda vurduğumu hatırlıyorum. Böylece ilk golümü de atmış oldum. Ben normalde hem kanat hem de forvet arkası oynuyorum. Geçen sene de sağ açık oynadım. Ön tarafta her bölgede oynayabiliyorum. Orada da oyunu kurmak için geriye geldim. Topu aldım ve dediğim gibi boş alanı kullanmak istedim. Geçen sene de kiralık olarak gittiğim Kastamonuspor’da 10 gol attım. Buna benzer de gollerim vardı. Onlara benzer bir gol daha attım. Bunu daha önceden de yapmışlığım var yani. Golden sonra taraftarlardan çok olumlu geri dönüşler aldım. Mesajlarla sosyal medyadan çok paylaşım yapıldı. Öyle bir yakıştırma yapılması beni çok onurlandırdı. Hatta Sergen Yalçın hocamıza da benzetenler oldu. Tüm bunlar benim için çok büyük gurur verici bir durum. Ben de bu sene transfer yasağını bizim için şans olarak görüyorum. İyi bir şekilde çalışıp bu fırsatı değerlendirip iyi bir futbolcu olmak istiyorum. İnşallah bana güvenenlerin de yüzünü kara çıkarmam" dedi.

"Ben takımımıza inanıyorum"
Formayı kapmak için mücadele edeceğini belirten Ayaroğlu, sözlerini şu şekilde tamamladı:
"İlk olarak Eskişehirspor’da ilk 11’in değişilmez futbolcusu olmak ve formayı kapmak istiyorum. Bu sene kısıtlı bir kadroya sahibiz, ama ben takımımıza inanıyorum. Biraz geç de başlasak takımımızda çok kaliteli oyuncular var. Hocamız zaten Sergen Yalçın. İnşallah bu sezon hedefimize odaklanıp şampiyon olacağız diye düşünüyorum. İnşallah ben de iyi bir sezon geçirip Eskişehirspor’a çok katkı vermek istiyorum. Mevkim dediğim gibi çok yönlü oynayabildiğim için sağ-sol-orta saha. Son zamanlarda beğendiğim futbolcular arasında Dybala’yı çok beğeniyorum. O da ofansif bölgede çok çeşitli ve hareketli bir oyuncu. Kendi oyun tarzımı ona yakın buluyorum. Griezmann’ı aynı şekilde beğeniyorum. O da solak olduğundan sol ayaklılardan örnek veriyorum."
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 19:56
hazırlık maçında izledim. beğendim.
hasan hüseyinden daha kaliteli. oyun aklı var.
sergen hocanın hasanı geliştirip değerlendirmesi lazım.
erkan-hasan-ofi ; önde forvet ..
verim alırsak ilk 2 zor değil.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2017 saat 21:58
Sende yıldız olmak için herşey var. Yeterki çalışmayı bırakma
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2017 saat 22:20
bugün sen olmasan denizli ye 2 0 yenilmistik
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 03:01
Gol vuruşları olsun tekniği olsun çok iyi.
Dünya para verip getirecegimiz adamlar böyle oynamaz. Yalnız çok darda olan bir kulubuz, böyle ön plana çıktığı sürece akbabalar üşüşür başına bu çocuğun.
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 18:55
Onbir oyuncusu ortaya koy sol ileri erkan Bruno forvet kanada geri sol öyle bir oynasınlar sağ ileri öfi Hürriyet hasan huseyin önlibero
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 19:27
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Onbir oyuncusu ortaya koy sol ileri erkan Bruno forvet kanada geri sol öyle bir oynasınlar sağ ileri öfi Hürriyet hasan huseyin önlibero

Güzel Türkçe
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 22:10
Alıntı yapılan Tevez32

Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Güzel Türkçe

Nihat Abi hiç bişey anlaşılmıyor
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 22:54
Geçen sene nerdeydin meye ile sac baş yolduk
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2017 saat 21:34
Denizli maçındaki futbolun ile bizi heyecanlandirmistin ama devamı gelmedi. Neden 3 mactir bu kadar etkisizsin anlayamıyorum?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır