Sayfayı yazdır | Close Window

Hasan Ayaroğlu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4682
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 20:03
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Hasan Ayaroğlu
Gönderen: ecayirli26
Konu: Hasan Ayaroğlu
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 13:03
Hasan Ayaroğlu bugün attığı imza ile 5 yıllığına Eskişehirspor'lu oldu.
Bugün kulüp tesislerimizde İdari Asbaşkanımız ve Basın Sözcümüz İbrahim Eldem ile bir araya gelen Hasan, kendisini 5 yıllığına Eskişehirspor'lu yapan imzayı attı.
İmza töreninde konuşan İbrahim Eldem "Geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Hasan,Ankaragücü'nden aldığımız ve çok yetenekli bir ofansif orta saha oyuncusu. Bu imzadan sonra bir üst lige çıkma mücadelesi veren Ankaragücü'ndeki görevine devam etmek için tekrar 1 yıllığına kiralık olarak gidecek. Önümüzdeki sene inşallah aramızda olacak. Camiamıza hayırlı olsun." dedi.
Futbol hayatına Ankaragücü'nde başlayan Hasan Ayaroğlu 1995 doğumlu ve orta sahada görev alıyor. U18 ve U19 Milli takımlarında toplam 13 kez milli formayı giydi.
Hasan'a Eskişehirspor'a hoşgeldin der, başarılı bir futbol kariyeri dileriz.

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Yanıtlar:
Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 13:17
hayırlı olsun

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 13:23
Hayırlı olsun bu tarz transferleri her zaman desteklerim inşallah uzun yıllar faydalı olur.

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 13:50
hayırlı olsun . ankaragücünden kim varsa topluyoruz adamların altyapısı bizimkinden iyi

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 14:52
bizde alt yapı yokki

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: eaytures
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 14:53
genç oyuncu canlı bomba gibi her an hersey olabilir.

-------------
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 15:50
Şu golüne hayranım bu adamın hayırlı olsun
https://www.youtube.com/watch?v=FgQ5kYrvlcw - https://www.youtube.com/watch?v=FgQ5kYrvlcw

-------------
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 15:59
Alıntı yapılan Sürgünn

Şu golüne hayranım bu adamın hayırlı olsun
https://www.youtube.com/watch?v=FgQ5kYrvlcw - https://www.youtube.com/watch?v=FgQ5kYrvlcw

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 16:28
hayırlı olsun umarım yeteneklidir

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 17:01
hayırlı olsun

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 17:09
2. Lig'in yayını var mı acaba takip etsek, geçen sezon lig tv veriyordu bazı maçları denk gelmiştim bir kaç defa bu sene de verirse izleriz.

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: esskisehir26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 18:36
hayırlı ugurlu olur inşallah

-------------
Kalsada son nefes yinede eses

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 19:02
Hayırlı uğurlu olsun...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: nedimoss26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 19:07
Ankaragücü transfer yasağına tabii kalınca alt yapıdan çok iyi futbolcular çıkardı. Daha doğrusu bu gençler şans verilince bu şansı iyi değerlendirip kendilerini geliştirme ve gösterme fırsatı buldular. Ama kulüpte para olmayınca Ankaragücü bunları teker teker sattı.
Bu gençlerin en iyisi Mehmet Umut Nayir'i Osmanlıspor kaptı. Emre Taşdemir Bursaspor'a gitti. Biz daha önce Kaan'ı almıştık. Bu sene Aytaç'ı aldık. Ankaragücünün elinde fark yaratan bir tek Hasan Ayaroğlu kalmıştı onu da biz aldık.
Bazı maçlarını seyrettim. Şöyle anlatayım. Yetenekli. Top ayağına yakışıyor. Kime benziyor derseniz Özgür Çek yada Yasin Öztekin tipi diyebilirim. Fiziği zayıf, Kaan Kanak gibi değil. Ortalarından ziyade direkt kaleye gitmesiyle tehlike yaratan bir oyuncu. İlk 11 oynar mı? Bu takımda Muarem Muarem oynuyorsa Hasan Ayaroğlu çok daha iyisini yapacak potansiyeli var.    

-------------
Her zaman her yerde en büyük ESES

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 19:17
Hem bizim yönetimde hemde ankaragücü yönetiminde olan birisimi var acaba bizim bilmediğimiz?

nedir bu ankaragücünün kerameti

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 19:28
Madem kiralayacaktınız neden futbolcunuzu bize sattınız ?

Madem oynatmayacağız neden aldık ?

Hayırlı olsun da, benim beynim bulandı.

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 21:17
Alıntı yapılan lvntkrgl

geleceğ yönelik bir transfer bunda anlamayacak ne var ki.
chelsea bayern vs bütün majör takımlar yapıyor bunu bonservisini alıyor ki başkası kapmasın. tekrar aynı takımına kiralıyor ki burda yedek kalacağına tanıdığı bildiği o takımda pişsin.

-------------
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe

Gönderen: Cafbin_26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2015 saat 23:32
Hayırlı olsun inşallah.

-------------
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2015 saat 06:45
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Hem bizim yönetimde hemde ankaragücü yönetiminde olan birisimi var acaba bizim bilmediğimiz?

hürriyetin menejeri aynı zamanda kaan ve hasan ın menejeri hatta aytaçın bile menejeri aynı olabilir

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2015 saat 09:22
https://www.youtube.com/watch?v=HWE5Vitu4tE - https://www.youtube.com/watch?v=HWE5Vitu4tE

kısa bir video ama tekniği ve oyun zekası baya iyi gibi

Hayırlı olsun, biraz daha piştiğinde çok sağlam oyuncumuz olacak inşallah (bu yüzden kiralık olarak tekrar eski takımına gönderilmesi çok güzel olmuş)

Gönderen: esesselcuk
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2015 saat 10:34
Alıntı yapılan 1965es

hürriyetin menejeri aynı zamanda kaan ve hasan ın menejeri hatta aytaçın bile menejeri aynı olabilir

Bu oyuncuların menajeri eski oyuncumuz Ulaş Ortakaya'ymış galiba o yüzden bize bu oyuncular geliyor sanırım

-------------
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır

Gönderen: Granada
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2015 saat 10:54
Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan lvntkrgl

geleceğ yönelik bir transfer bunda anlamayacak ne var ki.
chelsea bayern vs bütün majör takımlar yapıyor bunu bonservisini alıyor ki başkası kapmasın. tekrar aynı takımına kiralıyor ki burda yedek kalacağına tanıdığı bildiği o takımda pişsin.
İlk defa sürgüne katıldığım bir nokta, Enes'in Manchester City'e gidip Genk'e kiralanması gibi birşey... Hayırlı olsun... A2de oynayacağına Ankaragücünde pişsin...

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2016 saat 11:05
bu arkadaş ne oldu acaba bilgisi olan var mı kampa katıldı mı

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 07/Haz/2017 saat 09:12
Kastamonusporda iyi bir sezon geçirdi, playofflarda elendiler. Gelecek sezon kadroda olmalı.

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 20:01
Ankaragücü ve Kastamonulular geri gelmesini istiyor.Bikaç fantastik golü de var youtubede.Topla birlikte seri ve çok düzgün şutları var.Bu sene değerlendirmemiz gerek.

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 13:04
Profesyonel futbolcumuz, Hasan Ayaroğlu ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalanmıştır.

Oyuncumuza, Eskişehirspor forması altında başarılar dileriz.

Kamuoyuna duyurulur.

http://eskisehirspor.org.tr/tr-TR/haberler/6508/hasan-ayaroglunun-sozlesmesi-yenilendi?platform=hootsuite

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 15:35
Çok iyi iş çıkarıyor bu yönetim.

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 17:57
Umarım sonu erkut senturk gibi olmaz..busene gobekte oynayacak teknik bir ortasahaya cok ihtiyacimiz olacak..

Erkut ise bosta suan gecen sene karagumrukte 2.ligde kadroya giremezken hasan kastamonuda catir catir top oynadı..

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:16
Şimdi kendini gösterme zamanı bakalım

Gönderen: ATG-ESES
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 01:06
Ankaragücü taraftarları hayli övüyor. Şimdi çok çalışma, güç kazanma ve kendini ispatlama zamanı. Vücut yapıp güç kazanmadan olmuyor bu iş. Alper en güzel örneği. Kalıp gelişti alper gelişti.. Ve olmayan isimler de cepte. Böyle bir fırsat çıkmaz. Çok özel bir sene.

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 21:10
hazırlık maçında attığın golle tekrar hoşgeldin bu yıl orta sahamızın vazgeçilmezi olacaksın anlaşıldı

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 21:18
hazırlık maçında iyi sinyaller verdi, son dakika golü çok güzeldi.
tebrikler.

bu sene kimi kazansak kâr. umarım Hasan da bu konuda isteklidir. çünkü bu oyunculara çok ihtiyacımız var.
gözüm üstünde Hasan :) devam !

-

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 21:31
Kiralik gittigi 2 takimdada taraftarin sevgilisi olmus yildiz adayi bi futbolcu yetenekli teknik yeni bi Alper olacak kapasitede mutlaka Sergen hoca ilk 11 de oynatmali kisitli kadromuzda boyle dugumu acacak genc futbolcularimiza ihtiyacimiz olacak. Transfer yasagi aldigimiz bu donemde bu seneki en iyi transferimiz olacak masallah

Gönderen: profnuri
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 22:31
bu takımda uğur inceman oynuyorsa hasanı tek deçerim sergen hocam ona kendi yeteneklerinden motive ederse hasanda çalışırsa süper bir transfer olur hem kendi hemde esesim kazanır.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 22:37
Çok çalış hasan hüseyin den Uğur İnceman dan formayı al çok hareketli sol ayaksin hocada sol ayaklı yıldız orta sahaydi haydi kardeşim süper gol de Attın göster kendini

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2017 saat 23:04
Bu Çocukta çok iş var bugün maçdaydım ve ilk
yarı bittiğinde yedek oyuncuların kendi aralarında oynayışından
bile hemen anladım sonra oyuna girdi çok soğuk kanlı çok teknik
orta sahamızın vazgeçilmesi olur bence..,
Böyle devam et Hasan...

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2017 saat 11:30
İyi futbolcu kendisini 10 dakika'da da gösterebiliyor.Her iki ayağını kullanıyor oluşu,aralara toplar atıyor olması büyük artısı.Bu sene takımı ön bölgeye taşıyabilecek futbolcumuz olabilir.Geçen sene bunun sıkıntısını çok yaşadık.Bir nebze ramazan ile aşmaya çalıştık,onunda dengesiz,sert bir yapısı vardı,üstelik bu kadar teknik bir oyuncu da değildi.İnşaalah bu sene takımın en büyük kazançlarından biri olabilirsin.

Gönderen: dr.dre26
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2017 saat 12:39
kanatta Ofeodu bu kadar kötüyken kullanılabilir bence

-------------
Dr.dre26

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2017 saat 16:59
İyi oyuncu, kalitesini hemen belli etti... Bir maçta göklere çıkarmanın da zararlarını çok gördük, çalışmaya devam etsin... Eskişehirspor taraftarı daha şimdiden onu çok sevdi... Şımarmadan üstüne daha da koyarak devam...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2017 saat 17:14
[tube]Sq3niDWnWGU[/tube]

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2017 saat 15:13
İşte Eskişehirspor​'un Arda Turan'ı!
A a
Eskişehirspor formasıyla ilk golünü atamayı başaran Hasan Ayaroğlu, oyun anlayışı olarak Arda Turan'a benzetiliyor.
Geçtiğimiz sezonu Kastamonuspor'da kiralık olarak geçiren ve bu sezon yuvaya dönen Hasan Ayaroğlu, transfer yasağını fırsat olarak görüp çalışmalarına devam ediyor. Altyapısından birçok önemli isim çıkararak, büyük kulüplere gönderen Eskişehirspor'da, şimdilerde yeni bir yıldızın doğuşuna şahit olunuyor. Geçtiğimiz hafta oynanan Eskişehirspor - Manisaspor maçında kendisini gösteren Hasan Ayaroğlu, son dakikalarda attığı gol ile takımını beraberliğe taşımıştı. Golün gelişiminde 3 rakip oyuncuyu pasifize ederek ceza sahasına giren Ayaroğlu, güzel bir vuruşla tribünleri ayağa kaldırıp 14 numaralı formasıyla şov yapmıştı. Bu golün ardından taraftarlar 22 yaşındaki oyuncuyu Arda Turan'a benzetmeye başlarken, Ayaroğlu ise bu durumdan gurur duyduğunu söyledi.

Golün gelişimini ve oyun anlayışının Arda Turan'a benzetilmesi konusunda soruları cevaplandıran Ayaroğlu;

Arda Turan 'ın Milan a Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi

Arda Turan 'ın Milan a Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi

"O gol pozisyonunda zaten son dakikalara doğruydu. Biraz gücümün bittiği dakikalardaydı. Takım halinde de beraberliği yakalamak adına epey baskı kurmuştuk. Orada ben de geriden top aldım. Baktım ve önüm boşaldı. Boş bulduğum anda da topu sürerek kullandım. Birkaç kişiyi geçtim ve kaleyi gördüğüm anda vurduğumu hatırlıyorum. Böylece ilk golümü de atmış oldum. Ben normalde hem kanat hem de forvet arkası oynuyorum. Geçen sene de sağ açık oynadım. Ön tarafta her bölgede oynayabiliyorum. Orada da oyunu kurmak için geriye geldim. Topu aldım ve dediğim gibi boş alanı kullanmak istedim. Geçen sene de kiralık olarak gittiğim Kastamonuspor’da 10 gol attım. Buna benzer de gollerim vardı. Onlara benzer bir gol daha attım. Bunu daha önceden de yapmışlığım var yani. Golden sonra taraftarlardan çok olumlu geri dönüşler aldım. Mesajlarla sosyal medyadan çok paylaşım yapıldı. Öyle bir yakıştırma yapılması beni çok onurlandırdı. Hatta Sergen Yalçın hocamıza da benzetenler oldu. Tüm bunlar benim için çok büyük gurur verici bir durum. Ben de bu sene transfer yasağını bizim için şans olarak görüyorum. İyi bir şekilde çalışıp bu fırsatı değerlendirip iyi bir futbolcu olmak istiyorum. İnşallah bana güvenenlerin de yüzünü kara çıkarmam" dedi.

"Ben takımımıza inanıyorum"
Formayı kapmak için mücadele edeceğini belirten Ayaroğlu, sözlerini şu şekilde tamamladı:
"İlk olarak Eskişehirspor’da ilk 11’in değişilmez futbolcusu olmak ve formayı kapmak istiyorum. Bu sene kısıtlı bir kadroya sahibiz, ama ben takımımıza inanıyorum. Biraz geç de başlasak takımımızda çok kaliteli oyuncular var. Hocamız zaten Sergen Yalçın. İnşallah bu sezon hedefimize odaklanıp şampiyon olacağız diye düşünüyorum. İnşallah ben de iyi bir sezon geçirip Eskişehirspor’a çok katkı vermek istiyorum. Mevkim dediğim gibi çok yönlü oynayabildiğim için sağ-sol-orta saha. Son zamanlarda beğendiğim futbolcular arasında Dybala’yı çok beğeniyorum. O da ofansif bölgede çok çeşitli ve hareketli bir oyuncu. Kendi oyun tarzımı ona yakın buluyorum. Griezmann’ı aynı şekilde beğeniyorum. O da solak olduğundan sol ayaklılardan örnek veriyorum."

-------------

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2017 saat 19:56
hazırlık maçında izledim. beğendim.
hasan hüseyinden daha kaliteli. oyun aklı var.
sergen hocanın hasanı geliştirip değerlendirmesi lazım.
erkan-hasan-ofi ; önde forvet ..
verim alırsak ilk 2 zor değil.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: EgoEs
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 21:58
Sende yıldız olmak için herşey var. Yeterki çalışmayı bırakma

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:20
bugün sen olmasan denizli ye 2 0 yenilmistik

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 03:01
Gol vuruşları olsun tekniği olsun çok iyi.
Dünya para verip getirecegimiz adamlar böyle oynamaz. Yalnız çok darda olan bir kulubuz, böyle ön plana çıktığı sürece akbabalar üşüşür başına bu çocuğun.

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 18:55
Onbir oyuncusu ortaya koy sol ileri erkan Bruno forvet kanada geri sol öyle bir oynasınlar sağ ileri öfi Hürriyet hasan huseyin önlibero

Gönderen: Tevez32
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 19:27
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Onbir oyuncusu ortaya koy sol ileri erkan Bruno forvet kanada geri sol öyle bir oynasınlar sağ ileri öfi Hürriyet hasan huseyin önlibero

Güzel Türkçe

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 22:10
Alıntı yapılan Tevez32

Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Güzel Türkçe

Nihat Abi hiç bişey anlaşılmıyor

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 22:54
Geçen sene nerdeydin meye ile sac baş yolduk

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2017 saat 21:34
Denizli maçındaki futbolun ile bizi heyecanlandirmistin ama devamı gelmedi. Neden 3 mactir bu kadar etkisizsin anlayamıyorum?

Gönderi tarihi: 24/Eyl/2017 saat 21:55
Acemi.

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: karakteregitimi
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2017 saat 23:16
10 kişi gibi oynadık oyuna katkısı yok denecek kadar az.

Gönderi tarihi: 24/Eyl/2017 saat 23:23
Ankaraguclulerin Hasan hakkındaki yorumları geldi aklıma sezon öncesi. Bir maç Messi gibi oynar koparır, üc maç yokları oynar diye. Pek sallamamistim adamları ama harbiden doğru söylemişler. Maalesef kapasitesi bu çocuğun. İstikrarsız futbolcu. Yinede kumaşı fena değil.
Düşsek bile 2.ligde çok iş yapar Hasan.

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 17:54
Sol kanatta etkiliydin iyi hoş da bu kadar bencillik seni 1. ligden ileri götürmez. Kaç pozisyonda gereksiz çalım denemen ile hem top kaybettik hem mutlak gol gitti. Pas vermeyi öğrenmen lazım...

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 22:26
Hasan adı gibi ayarlarını iyi yaparsa çok iyi futbolcu olacak.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 22:47
Tebrikler kardeşim gol güzeldi

-------------

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 23:00
hasan kesinlikle çizgi oyuncusu kenarda oynarsa belli standardı yakalar bence

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 06:53
Alıntı yapılan escalamity

evet bu benimde dikkatimi çekti ama ofedeu ve erkan varken zor oynar forvet arkasında orta sahada beceremiyor

-------------

Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 08:02
Alıntı yapılan Güray26ES

evet bu benimde dikkatimi çekti ama ofedeu ve erkan varken zor oynar forvet arkasında orta sahada beceremiyor

Aynen öyle.. Murat Uçar bu takımdan, kendine yer bulamadığı için gitti biliyorsunuz.. Kötü oyuncu mu? Değil..

Erkan ve Ofoedu varken kanatta oynayabileceğini düşünmüyorum bende..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 15:24
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan Güray26ES

Aynen öyle.. Murat Uçar bu takımdan, kendine yer bulamadığı için gitti biliyorsunuz.. Kötü oyuncu mu? Değil..

Erkan ve Ofoedu varken kanatta oynayabileceğini düşünmüyorum bende..

Ben de Erkan'dan tam anlamıyla yararlandığımızı düşünmüyorum. Belki Erkan ortada Hasan Solda Ofe sağda oynayabilir.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 16:14
Aynen öyle zafer renkdasim

-------------

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 20:47
Bruno gibi sende 7 maç 3 gol ile oynuyorsun ama Erkan'a özenip adam eksiltmeye çalışma

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 03:42
Seçmelere gelmiş çocuklara benzetiyorum seni. Toptan ayrılacağın zamanı iyi ayarlarsan yeteneğin daha ön plana çıkar. Daha basit oynarsan daha fazla gol ve asist yaparsin. Dar alanda tekniğin ve temponla iyi işler çıkardın.
Golün ve güzel oyunun için teşekkürler.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 09:50
bun bunuda anlamıyorum topla fazla oynama daha basit oyna erkana özenme filan demişsiniz ama sorarım size içerde adammı vardı da hasan atmadı pas verecegı arkadaşı ceza sahasının dısında ona verecek o yandaki o yandakine cocuk bunu gördü taktı golünnü aynen devam hasan

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 22:53
Takımdaki en teknik oyuncu bence, futbol zekasıda çok iyi zaten bugün attığı gol ilede bunu ispatladı fakat eksik olan bişey var ama nedir bunu anlayamıyorum

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 23:02

Takımdaki en teknik oyuncu bence, futbol zekasıda çok iyi zaten bugün attığı gol ilede bunu ispatladı fakat eksik olan bişey var ama nedir bunu anlayamıyorum

Devamlı forma şansı bulamıyor, ritmini yakalayamadı. Hasan'da 11'e girebilmek için topla daha çok oynayıp kendini göstermek istiyor doğal olarak. Bizim ülkdede yedek futbolcunun kafasında hep bu vardır. İlk yarıda bi ara düzenli olarak 11'de kendine yer bulmuştu ve fazlasıyla faydalı oldu.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 23:34
gol çok güzeldi Tebrikler kardeşim

-------------

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 23:48
11de Hasan hüseyin in yerine göbekte şans verilebilir aslında

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 16:48
Tebrikler Hasan. Bugün müthiştin. Hep böyle devam.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 17:07
Sahanın en etkili ismiydi

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 19:24
Maçın yıldızıydın tebrikler...

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 19:41
Kesinlikle maçın yıldızı Tebrikler kardeşim

-------------

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 19:47
En az Ofoedo kadar etkiliydi bugün...oynadıkça etkisi artıyor

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 20:11
Yapılan tüm övgüleri hak ediyor. Oynadıkça daha iyi işler yapıyor ve yapacak da. Kutlarım kardeşim.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 16/Nis/2018 saat 22:25
Hasan 'SALAH',her maç daha iyi oynuyor ama bazı pozisyonlarda kendine güvenip bencillik yapmamalı

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 17/Nis/2018 saat 02:24
Müthiştin böyle devam bizi Ofoedu'ya muhtaç bırakmadiğin için ayrıca teşekkür ederim

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderi tarihi: 17/Nis/2018 saat 09:58
Alıntı yapılan ouzhannov26

Müthiştin böyle devam bizi Ofoedu'ya muhtaç bırakmadiğin için ayrıca teşekkür ederim

yorumda hasan ın performansı kadar güzel olmuş tebrikler aynen devam

-------------

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 18/May/2018 saat 14:32

Gitmek için bekliyorlar

Eskişehirspor Kulübünün içinde bulunduğu belirsizlik sürecini fırsat bilen üç oyuncu, serbest kalacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren futbolcuların yanı sıra, sözleşmesi devam eden bazı oyuncular da, birçok kulübün transfer listesinde yer alıyor.
Eskişehirspor kulübü ile sözleşmeleri devam etmesine rağmen, alacakları ödenmediği gerekçesi ile Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran ve alacakları ödenmediği taktirde serbest kalmak şartıyla kulübe ihtar çeken Hasan Hüseyin Acar, Hasan Ayaroğlu ve Kaan Kanak ise, Haziran’ın ilk haftasına kadar paralarını alamadığı taktirde, serbest kalacak.

Yenigün Gazetesi

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 31/May/2018 saat 19:45
Alıntı yapılan ecayirli26

Hasan Ayaroğlu bugün attığı imza ile 5 yıllığına Eskişehirspor'lu oldu.
Bugün kulüp tesislerimizde İdari Asbaşkanımız ve Basın Sözcümüz İbrahim Eldem ile bir araya gelen Hasan, kendisini 5 yıllığına Eskişehirspor'lu yapan imzayı attı.
İmza töreninde konuşan İbrahim Eldem "Geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Hasan,Ankaragücü'nden aldığımız ve çok yetenekli bir ofansif orta saha oyuncusu. Bu imzadan sonra bir üst lige çıkma mücadelesi veren Ankaragücü'ndeki görevine devam etmek için tekrar 1 yıllığına kiralık olarak gidecek. Önümüzdeki sene inşallah aramızda olacak. Camiamıza hayırlı olsun." dedi.
Futbol hayatına Ankaragücü'nde başlayan Hasan Ayaroğlu 1995 doğumlu ve orta sahada görev alıyor. U18 ve U19 Milli takımlarında toplam 13 kez milli formayı giydi.
Hasan'a Eskişehirspor'a hoşgeldin der, başarılı bir futbol kariyeri dileriz.

Hasan ile 2015 senesinde 5 senelik sözleşme imzaladık nasıl 2018 de sözleşmesi bitiyor. Ayrıca gazetelerde sözleşmesinde indirim isteniyor deniliyor. İndirim isteyecek kadar nasıl bir maaş teklif etmişiz anlamak çok güç.

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 31/May/2018 saat 20:47
Alacaklari odenmedigi icin serbest kalabiliyor klube ihtar cekip normalde sozlesmesi devam ediyor

Gönderi tarihi: 31/May/2018 saat 22:04
Sinan Özeçoğlu Başkan İken Kendisiyle 4 Yıllık Yeni Sözleşme Yapıldı Aldığı Ücretde İyileştirme Yaptılar Öyle İmzaladı Kendisi 3-4 gün İçinde Alacakları Ödenmezse Zaten Fesih Edicek.

Gönderi tarihi: 08/Haz/2018 saat 12:56
Hasan Ayaroğlu Sözleşmesini Fesih Etmiş Tffden Bakabilirsiniz

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 08/Haz/2018 saat 14:01
evet gördüm bende kaan kanak, ayaroğlu, hasan hüseyin dün itibariyle fesih yazıyor

Gönderi tarihi: 08/Haz/2018 saat 15:31
Geçen sezon kızmadığımız , küfür etmediğimiz oyuncu kalmadı , ama bu yoklukta kim giderse gitsin bizim kaybımız , sonuçta yerlerini dolduramayacağız

Gönderi tarihi: 08/Haz/2018 saat 23:40
Alıntı yapılan Mer

Geçen sezon kızmadığımız , küfür etmediğimiz oyuncu kalmadı , ama bu yoklukta kim giderse gitsin bizim kaybımız , sonuçta yerlerini dolduramayacağız

Renkdas bence daha iyileri ile doldurcaz

-------------

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 17:27
Alanyasporla anlaşmış sanırım.

Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 20:18
Alıntı yapılan grezores

Alanyasporla anlaşmış sanırım.

evet banada arkadaş söyledi emre Akbaba nin yerine sanırım

-------------

Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 21:13
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan Mer

Renkdas bence daha iyileri ile doldurcaz

İnşallah renktaşım , inşallah

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 21:46
Yazık çok yazık gerçekten potansiyali yüksek bir oyuncuydu gelişimini tamamladığında ne kaçırdığımızı daha iyi anlıyacaklar yazık harbiden çok yazık oldu

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 21:57
Alıntı yapılan crales

Yazık çok yazık gerçekten potansiyali yüksek bir oyuncuydu gelişimini tamamladığında ne kaçırdığımızı daha iyi anlıyacaklar yazık harbiden çok yazık oldu

tam tersi de olabilir. ne olursa olsun Eskişehirspor da oynamak bir ayrıcalıktır.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: sem
Gönderi tarihi: 09/Haz/2018 saat 23:13
Hayırlısı olsun... Yeni takımında başarılar.

Gönderi tarihi: 13/Haz/2018 saat 23:35
İSTİHBARAT - Aytemiz Alanyaspor, Eskişehirspor'dan ayrılan başarılı oyuncu Hasan Ayaroğlu ile 3 yıllık prensip anlaşma sağladı. Hayırlı olsun.
( via Ertan Süzgün )

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 13/Haz/2018 saat 23:45
Daha iyilerini alacağız inşallah. Zaten yokluktan oynuyordu.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 00:54
Gitmesine üzüldüm. Kumaşı iyiydi.

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 01:39
Bugün halil daha hüseyin burada gitmedi dedi ama huseyin imza atmış

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 03:33
Alıntı yapılan esist

Bugün halil daha hüseyin burada gitmedi dedi ama huseyin imza atmış

İkiside gitti başkan neyiin kafasında acaba. Ayaroğluna imzalatılıp gitmeside ayrı bir ilginç olay.

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 10:04
hedeflerim doğrultusunda alanyaspora imzaladım demiş süre alabilecek sanki süperligde

Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 11:16
bir maç oynayıp iki maç yatsada gelecek vaat eden bir oyuncumuzdu kritik son haftalarda diri kalıp ligte kalmamızda etken oldu yolu açık olsun
kalmasını isterdim

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 11:56
çok sey kaybettik o gidince çok uzuldum

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 14/Haz/2018 saat 17:09
alanyanın küme düşmeyeceğinin garantisi mi var? büyük hata yapmış böyle hedef mi olur? iddaalı bir takıma gidersin de hedeflerim doğrultusunda gittim dersin senin hedefin alanyaysa zaten sıkıntı

yalnız bu sene alanya düşüp bizde çıkarsak Eskişehirspor'a gelmek için menajer falan göndermesin. Hedefleri doğrultusunda alanyada kalsın

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com