eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 01:20
Alıntı yapılan cavki

Super lige cıktıgımızdan beri Sivasla oynadıgımız sadece bir macı kaybettik diye hatırlıyorum... Oda skibbe ile idi..

yanlısım varsa duzeltin lutfen...

Lige ilk ciktigimiz sene Eskdeki mac 2-2 Sivasatakini 1-0 Sivas aldi diye hatirliyorum oda Calimbay dönemiydi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 05:30
Skibbe ile Sivas ta sivasa 4 attık
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 05:31
Eskişehirspor, Spor Toto Süper Lig'in 2'nci haftasında 23 Ağustos Pazar günü sahasında Medicana Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde, teknik direktör Michael Skibbe yönetimdeki yaklaşık 90 dakika süren antrenman, futbolcuların ısınma hareketleriyle başladı. İdman, dar alanda pas çalışmasının ardından tam sahada yapılan taktik maç ile sona erdi.Antrenmana, tedavisine yurt dışında devam edilen Kamil Ahmet Çörekçi katılmadı.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 05:54
Alıntı yapılan cavki

Super lige cıktıgımızdan beri Sivasla oynadıgımız sadece bir macı kaybettik diye hatırlıyorum... Oda skibbe ile idi.. yanlısım varsa duzeltin lutfen...
Sivasspor ile Super Lig'de oynadigimiz tum maclarin listesi (ikinci kolondaki rakamlar ilgili macin Super Lig tarihimizdeki kacinci macimiz oldugunu gosteriyor):
Yukarı
tekeses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı tekeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 06:01
Alıntı yapılan Güray26ES

Skibbe ile Sivas ta sivasa 4 attık

o zamanki kadro sivasta sivasa 4 atabilecek bir kadroydu. geçen seneki kadronun burda sivastan 3 yiyen kadro olduğunu hatırlatırım. şu anki kadronunda geçen seneden dahada zayıf bir kadro olduğunu hatırlatırım. şu anki kadro burda sivastan 4 yersede şaşırmam. ilk hafta maçlarının tamamıma bakmış futboldan anlayan herkes resmen düşmeye oynayacağımızı net olarak görür.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 07:58
Kesinlikle size katılıyorum
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 08:53
Bilmiyorum yerimi belki normal karsilanabilir bir durum ancak dun gece 21:30 sularinda gekas causic ben khalifa roportajlara cikan tercuman adamla birlikte 222 majha dalardi buraya kadar bir problem yok cikip gezip birseyler yiyebilirler ancak gekasin onunde miller ve nargile vardi yasini dusundugumda profesyonel olan insan kendine bakar bu yasta nargile kullanmaz diye dusunuyorum ki kendisinin kosmaya mecali yokken masada sigara paketide vardi ama allah var sigara icerken gormedim zaten biraz uzak oturuyordum o masaya
ES-ES ...
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 09:11
Alıntı yapılan YASO

Bilmiyorum yerimi belki normal karsilanabilir bir durum ancak dun gece 21:30 sularinda gekas causic ben khalifa roportajlara cikan tercuman adamla birlikte 222 majha dalardi buraya kadar bir problem yok cikip gezip birseyler yiyebilirler ancak gekasin onunde miller ve nargile vardi yasini dusundugumda profesyonel olan insan kendine bakar bu yasta nargile kullanmaz diye dusunuyorum ki kendisinin kosmaya mecali yokken masada sigara paketide vardi ama allah var sigara icerken gormedim zaten biraz uzak oturuyordum o masaya

Şu anda her şey normal.İstanbul takım sempatizanlığıda yapar içkide içer.
Parasını isterse topçu o zaman sorun.İhanet,aidiyat duygusu gelişmemiş,virüslü olur.
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 09:17
Bi siyahi topcuda vardi tam cikaramadim muhtemel mongongu olabilir aka degildi tokoda degildi sanirim
ES-ES ...
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 13:34
Sevgili Site Yönetimi; ben eskişehir'de doğup büyüyüp hayatın izmir'e sürüklediği çoluk çocuk sahibi bi arkadaşınızım. Eskişehirspor sevgimizi de mümkün olduğunca yaşamaya yaşatmaya çalışıyoruz. Gurbette bunun zor olduğunu yaşayanların bildiğini düşünüyorum.

Eskişehirspor.com yöneticilerini aklı başında insanlar olarak hatırlarım, hiç birini tanımam ama yaşını başını almış güzel insanlar olarak hafızamda yer etmişler. Takımı takip ettiğim tek yer olan websitenizin anasayfasındaki haberlerdeki taraflı uslup çok rahatsız edici, bu ne zaman başladı tam olarak bilmiyorum ama 1-2 yıldır bu tarz iğneleyici dilde- taraflı- birilerinin çıkarına hizmet ettiği belli haberler bu site hakkındaki olumlu izlenimlerimi yerle bir ediyor.
Bu konunun tartışıldığına da denk gelmiştim ama artık eskisi kadar sık da girmediğim için ve haberlerin kalitesinde herhangi bir değişim de göremediğim için şu boş bulduğum vakitte bunları dile getirmek istedim. Lütfen bu yanlıştan dönün, köşe yazısı kıvamında taraflı yorumlar olacaksa altında eskişehir.net, eskişehirspor.com vs. yazmasın. çok rahatsız edici oluyor.

umarım Sivas maçıyla güzellikler başlar, zor geçeceği belli olan sezonda ilk 3 puanımızı alırız.

saygılar..
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır