Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4675
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 22:53
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:20
Yer: Eskişehir ATATÜRK Stadyumu
Saat: 19:30
Tarih: 23.08.2015

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:24
Net 2 aatif ucar

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:29
Klasik beraberlik maçı

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:30
Maç önü Atıf şeşuuuurma sabrımızı taşurrmaaa tezahuratları ile rakibi demoralize edersek 3 puanı alırız...Bu maçı alırsa taraftar alır .Oyunculardan şimdilik beklenti içine giremiyorum.

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:32

Isimiz cok zor...

Sivas GS karsisinda catir catir top oynadi, Galibiyet icin gelecekler

Bu sezon ilk 5 e oynayacak bir ekip olusmus, yillarca beraber oynayan kadrolari var

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 22:38
Alıntı yapılan eseschicago

Isimiz cok zor...

Bu sezon ilk 5 e oynayacak bir ekip olusmus, yillarca beraber oynayan kadrolari var

ABi hem yonetım tarzı yazıyorsun takım iş yapar diyorsun sonrada Sivas ıyı dıyorsun ortayaı bul bence.Kalite olarak çok zayıfız neden kabulllenmıyorsunuz?Iyı yapılan Transfer olsa yada takımda ınandıgımız oyuncular olsa 5 yesek bıle umutlu oluruz ama yok kı.Takımda orta sahayı geçmekte nazlanıyor 2 yada 3 kere .Beğenmediğiniz ETO 2 tane çakmıs deplasmanda asıste yapmıs sanırm bakamadım .

-------------

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 23:05
Toko denen kazmanın oynadığı hiç bir maçı kazanamayız..daha doğrusu bu skib denen futbol fukarası adamla maç kazanamayız..

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 23:06
sivas 2-0 alır gider. biz yine bir birimizi yeriz. her maç öncesi felaket tellalığı yapan bir kaç adamdan olmak istemiyorum ama malesef durum bu.

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 23:35
Bugunku maçta Burhan Eşer gs yi dağıtmış ona çok boş alan bırakmamalıyız

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 23:43
3 ihtimalli maç... Sivas iyi takım olmuş, bu gün Batuhan'ın kazmalıkları olmasaydı. gs yi 4 ler bırakırlardı... Yenilirsek şaşırmaya gerek yok...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 23:54
Taraftarın gazıyla 3 şut atarız, hiçbiri gol olmaz ve yeniliriz diye düşünüyorum.. Beraberlik iyi sonuç..

Ne günlere geldik Allahım..

Yonetim, Skibbe istifa etmeden biz gun yüzü goremeyiz..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 00:36
Gs maçındaki sivas bizi perişan eder...adamlar harbi iyi oynadılar şeyşu zaten müthiş işimiz çok zor

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 00:43
asla gelmemezlik yapmayacağım ama yüzde 99 mağlup olacaz bu takım için hiç umudum yok ptt ligde bile ilk aştıya zor gırer takım inşallah mucıze olur yanılmayı çok ısterım

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: isvicre26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 01:06
her macin atmosferi ayni degildir. gecen sene ilk bese giren takimlara karsi es es im futbol dersi vermisti ama balkese rizeye vs yenilmistik. sivas gs ye motive olmus belliki ayni performansi bize karsi görterebilecegini sanmiyorum.
insallah evimizdeki ilk macimizi alacagiz.

-------------
her yerde es es
isvicrede de es

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 02:36
Alıntı yapılan £$£$

Alıntı yapılan eseschicago

Isimiz cok zor...

ABi hem yonetım tarzı yazıyorsun takım iş yapar diyorsun sonrada Sivas ıyı dıyorsun ortayaı bul bence.Kalite olarak çok zayıfız neden kabulllenmıyorsunuz?Iyı yapılan Transfer olsa yada takımda ınandıgımız oyuncular olsa 5 yesek bıle umutlu oluruz ama yok kı.Takımda orta sahayı geçmekte nazlanıyor 2 yada 3 kere .Beğenmediğiniz ETO 2 tane çakmıs deplasmanda asıste yapmıs sanırm bakamadım .

Sevgili Aydin Kardesim,

"Yonetim Tarzi" yazmak ne demek anlamadim.

Hele "Takim is yapar" lafini hic etmedim.

En az bir Stoper lazim , defans cok kotu .

Sivas ve Rize maclarinda ak koyun kara koyun belli olur, takviye sart.

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 07:49
Sivasin en büyük avantajı geçen seneki kadrosunu koruması buda şuan ligin en hazır takımı demek ama Sivasın değil bizim ne yapacağımız önemli yada ne yapamayacagımız

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 09:29
Beraberlik iyi yenilmeyelim yeter bu kadroyla ben iç sahada bile umutlu değilim biz 35 puanı zor toplarız bu sene birol ,sezgin stoper olduğu müddetce her an el bombası defans

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 10:39
maçı alsa alsa taraftar alır herkes maça..
gs maçında çok iyi top oynamış sivas gerçekten hücum hattı çok iyi birbirini iyi tanıyo ama taraftarla baskıyı kurarsak bi ihtimal..

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 11:13
Beraberlik kafasıyla tribünde yer alırsak işimiz daha da zorlaşır , tribünde olacağım ve galibiyete inanarak sahada formamızı kim giyerse girsin destekleyeceğim.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 11:30
Arkadaşlar bu maç ne yapmalıyız ne etmelıyız kazanmalıyız Sivas kadro olarak gecen seneden oturmuş kadrosunun ustune oyuncularla takvıye yaptı biz ise malum eldekı kadroyu dagıtmakta 3 sezondur ustune yok cok bılen yonetmın ama kazanmamız gerekn bir maç 1-0da olsa .bu ileriye umutlu bakmamızı sağlar kotu bır sonucta takım strese gırebılır ılerıkı haftalarda bence.Takım yapısı ve kalıtesı buna cok musaıt.

Sevgili Erkut abicim,

Kadroyu yapılan transferleri yeterli görme anlamında dedim sabredelim anlamındada dıyebiliriz iyi niyetle bakıyorsunuz yorumlarınızda bunu gördüm, aynen haklısın takviye şart belki ben yanlış anladım kusura bakmayın.

-------------

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 11:36
2-0 alırız.

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 11:51
ilk maça bakarak sivas güzel takım olmuş bu yıl düşme potasından uzak uefa hedefi takım havasında, diyebiliriz. lakin rakibi gs , ligin ilk maçı motivasyonu hazırlığı ona göre
gs maçının motivasyonunu dinamiğini diğer maçlardada gösterirlerse işte zaman ilk sıraları zorlayabilirler.
güzel oynadılar maçı biraz soğutabilseler üç puan bile alabilirlerdi

önemli olan bu hafta bizim üç puan almamız vr görünrn zorlu bir maç bizi bekliyor

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: scream1965
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 12:29
Gol atamayız zira skibbenin gol atmaya yönelik bir taktiği yok en son mersine attığımız gol gibi zorlama bişeyler olur inşallah. Şansımız olursa gol yemezsek 3 puan çok iyi olur. Üzgünüm fakat durumumuz tam olarak bu gekasın ben bunların arasında ne yapıyorum ifadesini hepimiz gördük sanırım fenerbahçe maçında...

-------------
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 13:19
çok zor maç ne diyelim ki

-------------

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 13:24
Onur bayramoğlunu ilk 11 gördüğüm hicbir maci takip etmeyecegim.. bu kadar da silik bir topcu görmedim...

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 13:36
Sivas'ı abartmayalım. orta sıra takımı olusturmuslar. tabi bizim takımdan suan ıyıler. biz dusmemeye oynayacak bir takım olusturduk resmen.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 14:46
Taraftarımızın sezonu açış maçı, yoksa başka bir anlamı yok ,Umudum da yok

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 15:38
Sivas dün çok dirençli ve oturaklı bi takım oldugunu gösterdi işimiz çok zor.Allahım bize yardım etsin.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 16:07
ilk golu sivas atarsa bizim buyuk traftarımız hemen sivastan yana tavır alıp once yonetimi sonra futbolcuları protesto etmeye baslar...
Sergen bizi tanıyan ve bunu bilen bir hoca.. .ilk dakiklarda saldırıp bu golu bulmaya calısacaktır...

allah sonumuzu hayır etsin...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 16:50
skibbe gs maçındaki kadro ile çıkarsa sahaya pozisyon bulmamız çok zor bu defanslada gol yememiz çok kolay umarım aynı kadroyla çıkmaz

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 17:26
Atıf i kilitlesinler sivas gol bulamaz

Gönderen: sinanes26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 17:27
bende bugün kombinemi aldım..
evet takım çok iyi görünmüyor, seyirci maç havasından çok uzak v.s v.s liste yapsak herhalde 10 larca olumsuzluk yazabiriz.
ama unutmayalım bu takım bizim ve başka bir eskişehirspor da yok şimdi tam destek veremezsek yarın herşey için çok geç olabilir.
BU SENE SON SÜPER LİGE ÇIKTIĞIMIZ YILDAN İTİBAREN BELKİDE EN FAZLA DESTEĞE İHTİYACIMIZIN OLDUĞU SENEDİR.BU SENE EN KİRİTİK SENEMİZ!!
Bu seneyi bir şekilde atlatablirsek seneye yeni stadımızda çok farklı bir havada tekrar yüselişe geçebiliriz ama Allah korusun bu seneyi atlatamazsak bu borçla düştüğümüz taktirde sonumuzun sakarya kocaeli gibi olması neredeyse kaçınılmazdır.
BU SENE LİG TARİHİMİZİN EN KRİTİK SENELERİNDEN BİRİDİR.

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 18:25
Alıntı yapılan frk26

skibbe gs maçındaki kadro ile çıkarsa sahaya pozisyon bulmamız çok zor bu defanslada gol yememiz çok kolay umarım aynı kadroyla çıkmaz

Skibbe bile bilmiyor nasıl bir kadro ile çıkacağını. Kadroya almadığı engin bekdemirler de baslayabilir. Toko yu 10 numara mevkiinde de oynatabilir. Bakalim o gün ruh hali nasıl olacak

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 18:29
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

Skibbe bile bilmiyor nasıl bir kadro ile çıkacağını. Kadroya almadığı engin bekdemirler de baslayabilir. Toko yu 10 numara mevkiinde de oynatabilir. Bakalim o gün ruh hali nasıl olacak

Skibbe'nin hayalindeki 11 belli de, mümkün değil pek

https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312 - https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 18:38
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312 - https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312

ahahahahahahahahhahahaa çabuk skibbeciler gelmeden

Gönderen: zekieses
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 19:32
teknik direktör isimlerini, futbolcu isimlerini ve başkan isimlerini, taraftar grupları arasında üstünlük yarışını beyninin bir tarafına kazıyıp ESKİŞEHİRSPORUMA zarar vermek isteyen bu maça gelmesin. ESKİŞEHİRSPORLULUĞU yaşam felsefesi olarak gören ve maçıöız olduğu gün bayram düğün ilan eden gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları bize yeter. Maç oynanmadan takımımızı mağlup eden zihniyet* bu maçı çok rahat alırız. 3 puanı önce kafamızda alalım.

-------------
ZEKİESES

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 20:26
Alıntı yapılan zekieses

teknik direktör isimlerini, futbolcu isimlerini ve başkan isimlerini, taraftar grupları arasında üstünlük yarışını beyninin bir tarafına kazıyıp ESKİŞEHİRSPORUMA zarar vermek isteyen bu maça gelmesin. ESKİŞEHİRSPORLULUĞU yaşam felsefesi olarak gören ve maçıöız olduğu gün bayram düğün ilan eden gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları bize yeter. Maç oynanmadan takımımızı mağlup eden zihniyet* bu maçı çok rahat alırız. 3 puanı önce kafamızda alalım.

guzel kardeşim, canım kardeşim..

haklısın haklısın da...

ben şahsen bu maça gelicem fakat niyetim sadece destek değil inşallah olmaz ama olası bir mağlubiyette dötüm yırtılana kadar bu çapsız başkan ve yönetime istifa diye bağırabilmek için..

çünkü ben bu tepkimi kalkıp çarşamba günü reşadiye camiisinin bahçesinde ikindi namazından sonra yapacak halim yok dimi ama?Elbette maç günü stadda yapıcam..

Sakın yanlış anlama beni kardeşim 30 yılımı tribunlere vermisım, her yeni sezon yeni bir umut olmüştu benim için takii bu sezona kadar bilmem anlatabildimmi?

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 20:45
sayın abicim amacım kimseyi ve sizin gibi gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevenlerini kırmak veya üzmek değil. Sadece tek endişem ilk 5 hafta sonunda gelecek tepkilerdem dolayı Allah göstermesin ligin dibine demir atıp kötü durumlarda olmak ve bu durumda en çok üzülecek kişilerde senin ve benim gibi gerçek taraftar. Tek endişem bu tabiki yerinde ve zamanında verilecek tepkilerde gerekli. 

-------------
ZEKİESES

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 21:04
zor maç. akhisar, konya, antep gibi takımlardan biri olsaydı bu hafta daha iyiydi. sivas hızlı oynuyor.

Gönderen: canogut
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2015 saat 21:17
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan zekieses

guzel kardeşim, canım kardeşim..

haklısın haklısın da...

ben şahsen bu maça gelicem fakat niyetim sadece destek değil inşallah olmaz ama olası bir mağlubiyette dötüm yırtılana kadar bu çapsız başkan ve yönetime istifa diye bağırabilmek için..

çünkü ben bu tepkimi kalkıp çarşamba günü reşadiye camiisinin bahçesinde ikindi namazından sonra yapacak halim yok dimi ama?Elbette maç günü stadda yapıcam..

Sakın yanlış anlama beni kardeşim 30 yılımı tribunlere vermisım, her yeni sezon yeni bir umut olmüştu benim için takii bu sezona kadar bilmem anlatabildimmi?

Haklısın abi tepki gösterilmesi gereken çok konu var da bu sence ligin 2. haftasında mı yapılmalı. Bu yapılacaksa en az bi 6-7 hafta beklenilmeli tabi ligteki pozisyona göre

-------------
FoRzA ES-ES

Gönderen: Başbakan Pirlo
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 00:05
bu dandik defans mı atıfı tutacak ?
bu hücum hattı mı ileriye top taşıyacak ?

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 01:30
Alıntı yapılan sümeres26

Atıf i kilitlesinler sivas gol bulamaz

Takımda bu görevi en iyi yapan Hürriyet'ti, o da gönderildi. Herhalde elini kolunu sallaya sallaya gider Atıf. Belki yeni kilitleyicilik görevini Toko'ya verir Skibbe, bir o kaldı zaten denemediği. Ah ESESim ah!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: Keçedayı
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 04:51
Bu Sivas bizi köstürür...

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 08:50
sivas kanatları atıf ve burhanla ortayıda yine atıfla çok zorlayan bir takım.atıfı birkere markaja almak şart.ileride yine batuhan sergen yalçının tercihi çok da kötü oynamıyor bu sene mücadele gücü daha fazla bence orta sahamız bu maçın sonucunu belirler.iyi baskı yapar ve tek forvet oynamassak bu maçı alma şansımız var.gekası tek oynatıp ceza sahası dışında ondan bir şeyler beklemek çok aptalca oluyor.topu ceza sahası içine bir şekilde taşımallıyız.tabi en büyük engellerden biride skıbbe yine kaan ve özgür gibi iki kanat oyuncusunu keserse sonuç karambole kalır.
                  ali
aytaç     emre     mongongu    anıl
kaan      federico    lawal       özgür
                   emre
                  gekas

-------------

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 09:01
hazırlık maçlarını izlemediniz galiba Emre'yi onbire yazdığınıza göre...

sağ bek için kamil yoksa alparslan yoksa birol,andaç formayı alamaz.

Gönderen: ESES___26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 09:58
Alıntı yapılan gogo26

sivas kanatları atıf ve burhanla ortayıda yine atıfla çok zorlayan bir takım.atıfı birkere markaja almak şart.ileride yine batuhan sergen yalçının tercihi çok da kötü oynamıyor bu sene mücadele gücü daha fazla bence orta sahamız bu maçın sonucunu belirler.iyi baskı yapar ve tek forvet oynamassak bu maçı alma şansımız var.gekası tek oynatıp ceza sahası dışında ondan bir şeyler beklemek çok aptalca oluyor.topu ceza sahası içine bir şekilde taşımallıyız.tabi en büyük engellerden biride skıbbe yine kaan ve özgür gibi iki kanat oyuncusunu keserse sonuç karambole kalır.                  aliaytaç     emre     mongongu    anılkaan      federico    lawal       özgür                    emre                  gekas

nzuzi toko nerede ? onur bayramoğlu nerede ? ayrıca skibbe kaliteli yetenekli adamları sevmiyor emre güraldan nefret ediyor bence bu yüzden o gekas gibi ölmüş ya da onur gibi düz adamları oynatmayı seviyor ben çıkacak kadroyu yazayım mı şaşal-birol-sezgin-emre(alpaslan)-anıl-toko-lawal-özgür(khalifa)-onur-kaan-gekas

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 10:58
Alıntı yapılan gogo26

sivas kanatları atıf ve burhanla ortayıda yine atıfla çok zorlayan bir takım.atıfı birkere markaja almak şart.ileride yine batuhan sergen yalçının tercihi çok da kötü oynamıyor bu sene mücadele gücü daha fazla bence orta sahamız bu maçın sonucunu belirler.iyi baskı yapar ve tek forvet oynamassak bu maçı alma şansımız var.gekası tek oynatıp ceza sahası dışında ondan bir şeyler beklemek çok aptalca oluyor.topu ceza sahası içine bir şekilde taşımallıyız.tabi en büyük engellerden biride skıbbe yine kaan ve özgür gibi iki kanat oyuncusunu keserse sonuç karambole kalır.                  aliaytaç     emre     mongongu    anılkaan      federico    lawal       özgür                    emre                  gekas
Sen hiç Emre Güngör ü hazırlık maçlarında izlemedin mi de direk 11 e koydun.

Gönderen: karander
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 11:09
onuru ve tokoyu banko ilkonbire yazın..

-------------
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 11:24
Bu onur bir daha oynarsa ve bizde buna tepki koymazsak bize de yaziklar olsun. Ulan ne pasif bir taraftar olduk bir dedigimizi bile yaptiramadik ve yaptiramiyoruz.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 12:03
Onur'la Tokoyla oynamaya devam ettikçe sonuç İNANILMAZ olaabilir....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 12:16
En fazla beraberlik olur sivasın galip gelmesi yüksek ihtimal..

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 13:14
Koskoca Eskişehirsporu ne hale getirdiler eskiden olsa favori çıkardık şimdi beraberlik iyi diyoruz yazıklar olsun bu hale getirenlerden

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 13:41
Super lige cıktıgımızdan beri Sivasla oynadıgımız sadece bir macı kaybettik diye hatırlıyorum... Oda skibbe ile idi..

yanlısım varsa duzeltin lutfen...

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 13:49
Stadda 8-9 bin civarı olursak bir puan garanti..Onur 11 de başlar ve kötü oynar muhtemelen tepkilerden etkilenip sakatlanmış numarasi yapar çıkar. Bize çok iş düşüyor şesu karsisinda uyuyan defansa sürekli müdahale edip maç içinde tutmamız lazım.

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 13:51
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 14:07
Alıntı yapılan frk26

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

yanlız forvette onur tek kalmış.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 20:48
Fener maçı geride kaldı alacaz bu maçı inanalim stadı dolduralim

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 22:08
Mesut ve yönetimi protesto edelim pankartlar acalim. Tüm taraftarlarimiz durmayın bu takım bizim

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 22:31
Stad dolarsa ben 3 puan alacağımıza inanıyorum.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: Keçedayı
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2015 saat 23:30
Alıntı yapılan SerifOkan

Stad dolarsa ben 3 puan alacağımıza inanıyorum.
Dolarsa...

Gönderen: CK_26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 01:20
Alıntı yapılan cavki

Super lige cıktıgımızdan beri Sivasla oynadıgımız sadece bir macı kaybettik diye hatırlıyorum... Oda skibbe ile idi..

yanlısım varsa duzeltin lutfen...

Lige ilk ciktigimiz sene Eskdeki mac 2-2 Sivasatakini 1-0 Sivas aldi diye hatirliyorum oda Calimbay dönemiydi

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 05:30
Skibbe ile Sivas ta sivasa 4 attık

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 05:31
Eskişehirspor, Spor Toto Süper Lig'in 2'nci haftasında 23 Ağustos Pazar günü sahasında Medicana Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde, teknik direktör Michael Skibbe yönetimdeki yaklaşık 90 dakika süren antrenman, futbolcuların ısınma hareketleriyle başladı. İdman, dar alanda pas çalışmasının ardından tam sahada yapılan taktik maç ile sona erdi.Antrenmana, tedavisine yurt dışında devam edilen Kamil Ahmet Çörekçi katılmadı.

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 05:54
Alıntı yapılan cavki

Super lige cıktıgımızdan beri Sivasla oynadıgımız sadece bir macı kaybettik diye hatırlıyorum... Oda skibbe ile idi.. yanlısım varsa duzeltin lutfen...
Sivasspor ile Super Lig'de oynadigimiz tum maclarin listesi (ikinci kolondaki rakamlar ilgili macin Super Lig tarihimizdeki kacinci macimiz oldugunu gosteriyor):

Gönderen: tekeses
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 06:01
Alıntı yapılan Güray26ES

Skibbe ile Sivas ta sivasa 4 attık

o zamanki kadro sivasta sivasa 4 atabilecek bir kadroydu. geçen seneki kadronun burda sivastan 3 yiyen kadro olduğunu hatırlatırım. şu anki kadronunda geçen seneden dahada zayıf bir kadro olduğunu hatırlatırım. şu anki kadro burda sivastan 4 yersede şaşırmam. ilk hafta maçlarının tamamıma bakmış futboldan anlayan herkes resmen düşmeye oynayacağımızı net olarak görür.

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 07:58
Kesinlikle size katılıyorum

-------------

Gönderen: YASO
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 08:53
Bilmiyorum yerimi belki normal karsilanabilir bir durum ancak dun gece 21:30 sularinda gekas causic ben khalifa roportajlara cikan tercuman adamla birlikte 222 majha dalardi buraya kadar bir problem yok cikip gezip birseyler yiyebilirler ancak gekasin onunde miller ve nargile vardi yasini dusundugumda profesyonel olan insan kendine bakar bu yasta nargile kullanmaz diye dusunuyorum ki kendisinin kosmaya mecali yokken masada sigara paketide vardi ama allah var sigara icerken gormedim zaten biraz uzak oturuyordum o masaya

-------------
ES-ES ...

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 09:11
Alıntı yapılan YASO

Bilmiyorum yerimi belki normal karsilanabilir bir durum ancak dun gece 21:30 sularinda gekas causic ben khalifa roportajlara cikan tercuman adamla birlikte 222 majha dalardi buraya kadar bir problem yok cikip gezip birseyler yiyebilirler ancak gekasin onunde miller ve nargile vardi yasini dusundugumda profesyonel olan insan kendine bakar bu yasta nargile kullanmaz diye dusunuyorum ki kendisinin kosmaya mecali yokken masada sigara paketide vardi ama allah var sigara icerken gormedim zaten biraz uzak oturuyordum o masaya

Şu anda her şey normal.İstanbul takım sempatizanlığıda yapar içkide içer.
Parasını isterse topçu o zaman sorun.İhanet,aidiyat duygusu gelişmemiş,virüslü olur.

Gönderen: YASO
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 09:17
Bi siyahi topcuda vardi tam cikaramadim muhtemel mongongu olabilir aka degildi tokoda degildi sanirim

-------------
ES-ES ...

Gönderen: janerr
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 13:34
Sevgili Site Yönetimi; ben eskişehir'de doğup büyüyüp hayatın izmir'e sürüklediği çoluk çocuk sahibi bi arkadaşınızım. Eskişehirspor sevgimizi de mümkün olduğunca yaşamaya yaşatmaya çalışıyoruz. Gurbette bunun zor olduğunu yaşayanların bildiğini düşünüyorum.

Eskişehirspor.com yöneticilerini aklı başında insanlar olarak hatırlarım, hiç birini tanımam ama yaşını başını almış güzel insanlar olarak hafızamda yer etmişler. Takımı takip ettiğim tek yer olan websitenizin anasayfasındaki haberlerdeki taraflı uslup çok rahatsız edici, bu ne zaman başladı tam olarak bilmiyorum ama 1-2 yıldır bu tarz iğneleyici dilde- taraflı- birilerinin çıkarına hizmet ettiği belli haberler bu site hakkındaki olumlu izlenimlerimi yerle bir ediyor.
Bu konunun tartışıldığına da denk gelmiştim ama artık eskisi kadar sık da girmediğim için ve haberlerin kalitesinde herhangi bir değişim de göremediğim için şu boş bulduğum vakitte bunları dile getirmek istedim. Lütfen bu yanlıştan dönün, köşe yazısı kıvamında taraflı yorumlar olacaksa altında eskişehir.net, eskişehirspor.com vs. yazmasın. çok rahatsız edici oluyor.

umarım Sivas maçıyla güzellikler başlar, zor geçeceği belli olan sezonda ilk 3 puanımızı alırız.

saygılar..

-------------
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 15:22
çok genc oyuncularımız var taraftar olarak bizim performansımız iyi olursa maçı kazanırız, çok net taraftar maçı bu mac. Farklıyız taraftar olarak diyorsak gösterelim o farkı bu hafta sonu

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 15:42
skibbe ilk 18 e bu sefer kimleri almayacak ben onu merak ediyorum tahminim:

emre güral
kaan kanak
engin bekdemir
lawal
özgür çek

bunların yarısını yine almayabilir. çünkü onlar toko gibi onur gibi yıldızların oynamasını engellemeye teşebbüsten cezalılar

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 16:19
Basit oyun bize puan getirebilir. Geçen seneki gibi çok alan bırakırsak faturayı yine ağır keserler. Takımın gücü ortada, yapılacak iş önce gol yememek sonrasında belki birilerinin sağına soluna top çarpıp gol atarız. Lawal defansa yönelik oynamalı Sezgin sahada olacaksa Causicin yerinde olmalı. İnat etmeye gerek yok, kaptandan stoper çıkmıyor.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 16:21
23 Ağustos Pazar günü saat 19:30'da oynayacağımız M.Sivasspor maçının bilet fiyatları aşağıda verildiği şekilde belirlenmiştir.

Açık Tribün : 15 TL
Nefer Tribün : 15 TL
VIP B Tribün : 75 TL
VIP C-C1-D : 50 TL
1965liler B : 75 TL
1965liler C-C1-D-D1 : 50 TL
Misafir Tribün : 20 TL

Maç günü gişelerden PassoLig kartı ve Kombine kart satışı olmayacaktır.

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 16:23
Maç günü kombine satılmalı.Bizim taraftar genelikle maç günü bilet alıyor.

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 17:05
Sivas maçındada az hucum oynamalıyız kapanırsak Sivas bızım ustumuze gelır aynı geçen sezonun kopyası yani rahatça bizim sahaya yıkar oyunu hocamız Skibbe artık sezon başı dediği gibi hücum Futboluna artık geçirir takımı.

-------------

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 19:09
pasoliğim var ama güncelleme falan hiç bişi yapmadım . sadece bilet yükletip girebilecez mi

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 19:11
Alıntı yapılan boffin25

pasoliğim var ama güncelleme falan hiç bişi yapmadım . sadece bilet yükletip girebilecez mi

Bilet kombine hariç ekstradan 15 tl verip kart süresini uzatmanız gerekiyor....

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 19:21
sivasspor Yunanistan liğinin gol kralını almış bizim maçta oynamayacak ama iyi transfer

-------------

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 21:32
Toko ve onur oynarsa protesto edelim bu oyuncularla ciddi yara aliyoruz

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 21:51
Yeni transferlerimiz genç çocuklar Gekas haeiç bizim taraftar olarak onlari bu sezonun ilk iç saha maçında hoş karşilayip motive etmeliyizki havaya girsinler taraftarda hiç kimsede takima inanç yok bari futbolcular inanip konsantre olup bizide havaya soksunlar... Laval. Defederico. Engin. Anıl. Erkut .Emre Gural kadroda kesin olsun isterim kkalin kafali Skibbe gene mal mal bi kadroyla çikmazsa galip geliriz belkide Şimdilik susuyoruz ve destekliyoruz taraftar olarak sonuna kadar sabredip destekleyecegiz günah tamamiyla bizden gitsinde baktık olmuyo zamani gelince çok guzel konuşuruz

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2015 saat 21:57
Herkes kadroyu unutup açık tribünün dolduğunu ve bağırarak maça başladığımızı düşünsün ; zamanında bundan çok daha kalite olarak kötü kadrolarla oynadık fakat ruh vardı ama onu da bu sene biz aşılamalıyız.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: nahre26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 00:35
Süper lige ilk çıktığımız yıl kadromuz inanın daha deneyimsiz ve yetenek olarak şimdiki kadrodan daha düşüktü ama biz taraftarlar o kadar yürekten sımsıkı kenetlenerek bağırıyorduk ki takımıda kenetliyorduk bu sezon lütfen öyle bir sezon olsun bırakın ona buna sallamayı

-------------
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 00:58
Alıntı yapılan nahre26

Süper lige ilk çıktığımız yıl kadromuz inanın daha deneyimsiz ve yetenek olarak şimdiki kadrodan daha düşüktü ama biz taraftarlar o kadar yürekten sımsıkı kenetlenerek bağırıyorduk ki takımıda kenetliyorduk bu sezon lütfen öyle bir sezon olsun bırakın ona buna sallamayı
Katiliyorum. Bu seneki kizginligimiz genelde (isbilmezliginden dolayi) yonetime ve bir miktar da (tercihlerinden dolayi) teknik kadroya. Ancak, futbolcularimiz iyi niyetli, takimimiz basariya ac, onlara sirt cevirmek olmaz. Geriye bir tek Passolig engeli kaliyor, malum sebeplerden dolayi ona basindan beri karsiyiz ama ulkede bircok yanlis goz gore gore yapilmasina ragmen duzelmiyor / geri donusu olmuyor, bu tabloyu gordukten sonra da idarecilerin bu konuda olumlu / bizi tatmin edecek adim atacaklarina inanmiyorum acikcasi.

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 04:55
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan nahre26

Katiliyorum. Bu seneki kizginligimiz genelde (isbilmezliginden dolayi) yonetime ve bir miktar da (tercihlerinden dolayi) teknik kadroya. Ancak, futbolcularimiz iyi niyetli, takimimiz basariya ac, onlara sirt cevirmek olmaz. Geriye bir tek Passolig engeli kaliyor, malum sebeplerden dolayi ona basindan beri karsiyiz ama ulkede bircok yanlis goz gore gore yapilmasina ragmen duzelmiyor / geri donusu olmuyor, bu tabloyu gordukten sonra da idarecilerin bu konuda olumlu / bizi tatmin edecek adim atacaklarina inanmiyorum acikcasi.

Benim umudum tukeniyor. Yanlis anlasilmasin ne futbolcudan ne hocadan ne de yonetimden kaynakli. Taraftar illa benim istedigim olsun benim istedigim futbolcu alinsin benim istedigim hoca gelsin diyor Olmayinca da agzina ne geliyorsa soyluyor. Bu takimin hocasini futbolcusunu yorar. Adamlar iyi niyetli birseyler icin cabaliyor taraftar hocayi topcuyu asagiliyor. Umarim xsadece gelip burda yazanlar boyle dusunuyordur. Biz aslinda sadece formalitede dusmedik. Bu taraftar armasini tasiyan futbolculari asagilamaya basladigi gun onlara inanmadigi sahip cikmadigi gun dustuk.. super ligte oynasan ne yazar ptt de oynasan..

Birlik beraberlik taraftarlarin bireysel kaprisleri yuzunden bozulmaya basladi. Ilk kivilcim gecen devre arasinda oldu. Ama Gencler macini kazandik bi de gs kupa maci her sey duzeldi. Benim kizdigim nokta bu taraftar artik sahaya olumlu yonde etki edemiyor aksine takim, taraftari atesliyor taraftar takimi degil.

Biri gencler biri mersin biri rize biri yilmaz vural biri hikmet karaman vs vs hayrani. Hic eskisehirspor hayrani yok... sanarsin can atanlar yalcinlar serkan balcilar ibrahim ozturkler gelse bu takim sampiyon olacak...

Gönderen: EMRE 26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 10:03
Sakarya'dan geleceğim maça. Allah'ın izniyle maçı alacağız inşallah. Artık onu bunu eleştirmeyi bırakalım. Sene sonuna kadar takıma sonsuz destek ve sonunda protesto. Takımı desteklemeden düşüren çok arkadaşımız var maalesef. Biz en kötü durumumuzla taraftarla çok almış taraftarız. İnşallah pazar günü de öyle olacak.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 10:31
Eyy ruh ! Geldiysen masaya bir kaç kez vur !!

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 10:38
Alıntı yapılan lvntkrgl

6-7 bin kişiyle o ruhu cagirabiliriz bence .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 10:57
Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Skorla ilgilenmeden... Topcualra takılmadan sadece ESKİŞEHİRSPOR için yapılacak 90 dakika tezahurat once sivası bitirecektir...
GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR tribunu ile ölü bile dirilip sahada paşalar gibi top oynar...

Protestonun son dudukten sonra yapılması... gerekirse stad gece yarısına kadar terkedilmeyip protesto oyle yapılmalı...

UNUTULMAMALI ki maç esnasındaki protesto oncelikle kendine güveni olmayan futbolcumuza etki edecektir... Olan kapasitesi de darmadağın olacaktır...

Lütfen ama lütfen protestonuzu maçın ardına saklayın...

ESKİŞEHİRSPOR'un tek umudu kaldı oda 12. ADAM....

-------------

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 11:19
Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Skorla ilgilenmeden... Topcualra takılmadan sadece ESKİŞEHİRSPOR için yapılacak 90 dakika tezahurat once sivası bitirecektir...
GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR tribunu ile ölü bile dirilip sahada paşalar gibi top oynar...

Protestonun son dudukten sonra yapılması... gerekirse stad gece yarısına kadar terkedilmeyip protesto oyle yapılmalı...

UNUTULMAMALI ki maç esnasındaki protesto oncelikle kendine güveni olmayan futbolcumuza etki edecektir... Olan kapasitesi de darmadağın olacaktır...

Lütfen ama lütfen protestonuzu maçın ardına saklayın...

ESKİŞEHİRSPOR'un tek umudu kaldı oda 12. ADAM....

ne protestosu bizim maçlarda protesto gol yedikten sonra başlar gol atınca son bulur kimse kimseyi kandırmasın bence tribünü yönlendiren aşkı şehirde 300 400 kişi var alteste 400 500 kişi geri kalan taraftarımız sadece kalabalık gösteriyor stadı

Gönderen: CK_26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 11:44
Ne protestosu bizim taraftarimiz en son protestosunu 6-7 sene önce yapti.

Gönderen: esest
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 12:55
Ne yaptığını bilmeyen, attığı paslar yerini bulmayan, kaleye bile şut çekmekten aciz sıradan amatör bir takım gibi oynuyoruz. Bu futbolla Sivas bizi dağıtır. Demedi demeyin.

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 18:17
Yeni grlen futbolculara hosgeldin demeliyiz .. Ben başkanın yerine olsam bu maça extra prim veririm egerki taraftar bu maçtan skor ve oyun anlaminda memnuniyet yaşarsa kombine satışı bi anda ikiye katlar kesinlikle bu ligin altinda bi kadromuz olduğunu düşünüyorum fakat taraftar isterse bu ligin üstünde olan taraftar bu takımı ligte tutar havaya giren futbolcuda canını dişine takıp aslanlar gibi oynar yani gene iş taraftara düşüyor yoksa bu yönetim bu başkan gitmeden bize gün yüzü yok malesef hiç kimsede bunlardan daha kötü olamaz maç kötü gitseee maç esnasında değilde mactan sonra stadtan çikmayıp saatlerce kalıp pretostabedelim daha önce olmadı sanirim böyle bi pretosta medyaya tv ye sesimizi belki duyurabiliriz Ankaradan 5 kişi geleceğiz maça Allahin izniyle 90 dk hiç susmadan destek takıma

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: sinanes26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 18:24
ne kadarda meraklıyız baykuşluk yapmaya, enseyi karartmaya.. sivası yenersek ne olacak hiç mi utanmayacaksınız ??
olaki yenilebiliriz hatta sonraki hafta rize de bizi yenebilir ki geçen sene 2 maçtada rizeye yenildik.. ES ES TARAFTARI OLMAK HER ŞART VE KOŞULDA TAKIMA DESTEK VERMEKTİR..

Gönderen: ulm26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 18:57
Alıntı yapılan esest

Ne yaptığını bilmeyen, attığı paslar yerini bulmayan, kaleye bile şut çekmekten aciz sıradan amatör bir takım gibi oynuyoruz. Bu futbolla Sivas bizi dağıtır. Demedi demeyin.

sen gibi acizler dagilmayi düsünür takima aciz diyeninde gerisini zaten anlamisindir

-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 19:02
Bu forumde ne kadar çok ESKİŞEHİRSPORUMU sevmeyen ve başarısız olması için dua eden insan varmış. Sanki Sivasla maç oynandı bitti yenildik. Her ne şartta olursa olsun bu hafta Sivası yenelim en önemlisi ESKİŞEHİRSPORLUYSAK birazcık galip geleceğimize inanalım.

-------------
ZEKİESES

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 19:06
Taraftarlık bitmiş bizde de.Eskiden olsa her koşulda takıma destek verilirdi.Şimdi takıma fark yedirip,küme düşürüyoruz.Galibiyetin sadece futbolcuların oynadığı oyunla geleceğini sanıyorsunuz herhalde.Böyle yaparak,Gençlerbirliğinden ne farkımız kalıyor.

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 20:32
Galip gelebiiliriz ama ekstra işler yapmalıyiz, takım gerçekten hayalet gibi

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 20:40
Tamam.
Takımın durumu gerçekten hiç açıcı değil.
Peki,
Bizim taraftar olarak durumumuz nedir?
Gerçekten BÜYÜK ES-ES TARAFTARI gibi davranıyor muyuz?

-------------
Es - Es

Gönderen: yavuz fahri
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2015 saat 20:41
Allah nasip ederse bu hafta Ankara'dan gelip Sivas maçını tribünden seyredeceğim. Bu sene ESES'imin maçlarını üç kere seyretme imkanım oldu. Evet şuan itibari ile ligdeki en kötü futbolu oynayan ekip biziz.Defansımız evlere şenlik, orta sahadan top çıkaramıyoruz, ilerde pres yapan oyuncumuz yok. Rakip takımın ataklarını gelişi güzel savuruyoruz, ayağa pas yapmakta zorlanıyoruz. Bu takım bundan daha kötü zamanlarda gördü, mezitliden adı duyulmamış takımlardan yedi gollü mağlubiyetlerde aldık. Bizim Muttalip sahası gibi sahalardan inekleri kovalayıp maçlarda yaptı bu takım, peşinden gitmediğimiz yer kalmadı. Ama her zaman arkasında güçlü bir taraftar vardı, doksan dakika susmadan skor ne olursa olsun susmadan sadece takımını ateşlerdi. Maçlardan sonra hep beraber şehrin sokaklarında yürürdük. Takım taraftarının desteğini arkasında hissedince aslanlar gibi mücadele ederdi. Örnek Denizli maçı, Örnek 10 kişi kaldığımız Fenerbahçe maçı. Bunları neden yazıyorum...
Özetle; Arkadaşlar başka ESKİŞEHİRSPOR yok, bu takım bizim takımımız. Desteğimizi eksik etmeyelim, küsmeyelim. Osmanlıspor kupa maçından sonra çok üzüldüm, yıkıldım, hayal kırıklığı yaşadım. Küsmekle nereye kadar... Ben bu takımın zamanla düzeleceğine inanıyorum. Gelin Sivas maçıyla yerimizi alalım ve 90 dakika takımımızı destekleyelim, maç öncesi tüm futbolcuları tek tek tribüne çağıralım onları motive edelim. Bu maçı hep beraber kazanacağız. Haydi arkadaşlar başka ESES yok.

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com