eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 22:08
Kırmızı-beyazlı ekip, Arjantinli forvet Barrales ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Medicana Sivasspor, Arjantinli forvet Jeronimo Barrales'i 3 yıllığına kadrosuna kattı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Barrales'in, kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz'ın da katıldığı törenle kendisini 3 yıllığına kırmızı-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladığı belirtildi.

Açıklamada, Yunanistan Ligi ekiplerinden Asteras Tripolis takımından transfer edilen golcü futbolcunun, geçen sezon attığı 17 golle ligde gol kralı olduğu hatırlatıldı.

Arjantin'de dünyaya gelen 28 yaşındaki Barrales'in, Santiago Wanderers, CA Union Santa Fe, Recreativo Huelva ve Club Atletico Banfield takımlarında da oynadığı kaydedildi. Arjantinli oyuncunun kariyerinde 234 maçta 51 gol atarak, 16 asist yaptığı ifade edildi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 23:49
   Hocayla anlaşma yapalım evimizde Tokosuz , deplasmanda Tokolu     
   Şu anki yapıda Gekas'ı en iyi Erkut besleyebilir.
   Sivas dirençli bir takım , bizim takım ise tam tersi. En iyi seçenek topa sahip olmak.Eğer rakibin oynamasına izin verip kontra aramaya kalkarsak fiziksel olarak baş edemeyiz.Top kesinlikle bizde kalmalı.
   Atıf'a muhakkak markaj uygulanmalı.

Taraftarımızın da desteğiyle 3 puanı söker alırız inşallah.       

Boffin

Kaan- Mongongu-Sezgin- Anıl                                                    

Laval-Alpaslan

Nassim      Erkut     Defederico

Gekas
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 00:11
Güzel kadro
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 00:41
                           Boffin

toko- Mongongu-Jerry- Kaan                                                     

Alparslan
               Nassim   Lawal        Defederico

Emre Güral   Gekas
Es - Es
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 01:32
Gençler izniniz olursa bir 11'de ben yapmak istiyorum Sivas maçı için.
'Şu anki koşullar dahilinde.'

BOFFİN

TOKO - MONGONGU - SEZGİN - ÖZGÜR

LAWAL

BEN KHALİFA - DE FEDERİCO - KAAN

GEKAS - EMRE GÜRAL

Yani FB maçı ilk 11'inden 6 farklı oyuncu.

Anıl ve Alpaslana güvenim yok.!!!

Rakip ataklarında Kaan Özgür'e , Lawal'da Toko'ya yakın oynamalı, kalan dört oyuncu kontrataklarda işi bitirir.

Ayrıca ters ayaklı oyuncuların diğer kulvarda oynamasını hiç anlıyamadım.

ES-ES'in efsane yıllarında (1968-1972) Nihat'ın solda, Ender'in sağda "veyahut Halil ve Şevki için de geçerli" ters kulvarda oynadıklarını hiç gördünüz mü ?

Çünki tek ayaklı oyuncular sıfıra inemiyorlar ve içe katetmeye çalışıyorlar yada sıfıra inseler dahi ters ayakla iyi orta yapamıyorlar. Örneğin GB'de Hurşut diye bir oyuncu vardı. Bu nedenle kayboldu. Avrupa futbolundan örnekler vermeyin. Zira aramızda kalite farkı var. İki ayaklı futbolcu bizde çok az... Bu hususta en iyilerden birileri (bizde) Erkan ve Kamara idi sanıyorum.
en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 05:31
Hurşut Meriç kayboldu aynen Bandırma'da nerden nereye
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 05:39
onur ve toko ile başlarsak bu maçı da kaybederiz causiçte oynayamayacak of ki ne of küme düşme derdi gene başımızda şu yönetime oy veren delegelere ne diyelim şimdi.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 05:43
Alıntı yapılan MKemal

Gençler izniniz olursa bir 11'de ben yapmak istiyorum Sivas maçı için.
'Şu anki koşullar dahilinde.'

BOFFİN

TOKO - MONGONGU - SEZGİN - ÖZGÜR

LAWAL

BEN KHALİFA - DE FEDERİCO - KAAN

GEKAS - EMRE GÜRAL

Yani FB maçı ilk 11'inden 6 farklı oyuncu.

Anıl ve Alpaslana güvenim yok.!!!

Rakip ataklarında Kaan Özgür'e , Lawal'da Toko'ya yakın oynamalı, kalan dört oyuncu kontrataklarda işi bitirir.

Ayrıca ters ayaklı oyuncuların diğer kulvarda oynamasını hiç anlıyamadım.

ES-ES'in efsane yıllarında (1968-1972) Nihat'ın solda, Ender'in sağda "veyahut Halil ve Şevki için de geçerli" ters kulvarda oynadıklarını hiç gördünüz mü ?

Çünki tek ayaklı oyuncular sıfıra inemiyorlar ve içe katetmeye çalışıyorlar yada sıfıra inseler dahi ters ayakla iyi orta yapamıyorlar. Örneğin GB'de Hurşut diye bir oyuncu vardı. Bu nedenle kayboldu. Avrupa futbolundan örnekler vermeyin. Zira aramızda kalite farkı var. İki ayaklı futbolcu bizde çok az... Bu hususta en iyilerden birileri (bizde) Erkan ve Kamara idi sanıyorum.

sonunda bu forumda doğru dürüst bir yorum okudum sayenizde teşekkürler; bu arada kamaraya laf eden futbol bilmezler kamara gittiğinden beri nasıl darmadağın olduk bir düşünsünler.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 06:38
Alıntı yapılan MKemal

Çünki tek ayaklı oyuncular sıfıra inemiyorlar ve içe katetmeye çalışıyorlar yada sıfıra inseler dahi ters ayakla iyi orta yapamıyorlar. Örneğin GB'de Hurşut diye bir oyuncu vardı. Bu nedenle kayboldu.
Hursut Meric iki gun once Bandirmaspor ile 2 senelik sozlesme imzaladi:
http://www.e-taraftar.com/spor/hursut-meric-bandirmaspor-da-h82795.html
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2015 saat 11:32
Bu taraftarın belki yönetim ve teknik heyete kızmak için çok sebebi olabilir. Ama ben maça protesto maksadıyla gitmek gibi bir yanlışın içine girilmemesi kanaatindeyim. Tribünde bulunmanın birinci amacı destektir. Şunu da göz ardı etmemek lazım; bu sene bu takım lige tutunacaksa Defederico, M.Muarrem, Ben Khalifa, Mongongu gibi kapalı kutu oyuncuların takıma uyum sağlamalarıyla tutunacak. Biz daha ilk maçtan takımı protesto etmeye başlarsak bu futbolcular asla uyum sağlayamaz. Biz taraftar olarak ne yapıyoruz peki. Burada yazılanlara bakarsak takımın küme düşeceği kesin; fakat biz tribünde şampiyonluk şarkıları söylüyoruz. Hatta çoğu zaman bu konu rakip taraftarlar için alay konusu oluyor. Geriye düştüğümüz maçlarda ise tribünden çıt çıkmıyor. Çıksa da bu sefer ceza alacak işler yapıyoruz tribünde. Uzun lafın kısası tribünde rakip takımı ve hatalı kararlar veren hakemleri baskı altına alacak, Es Es'i de yüreklendirecek işler yapmak gerekiyor. Protesto işine gelince bu konuda imza kampanyası düzenleme (sevilen bir futbolcunun gönderilmemesi için meselâ), basın toplantısı/duyurusu yapma, maç günü dışında bir günde kulüp binası önünde protesto niteliğinde toplanma gibi yöntemleri önerebilirim.
Sivas maçında bir aksilik çıkmaz ise destek için tribünde olacağım inşallah. Ön ayak olacak amigo olursa 90 dakika susmayacağım. Artık farklı tribün olduğumuzu gösterme zamanı geldi diye düşünüyorum. Herkese saygılar.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır