eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 11:44
Ne protestosu bizim taraftarimiz en son protestosunu 6-7 sene önce yapti.
Yukarı
esest Liste gör
Yazar

N.TUNCER ÖVÜNÇ
Yer: EStanbul
  Alıntı esest Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 12:55
Ne yaptığını bilmeyen, attığı paslar yerini bulmayan, kaleye bile şut çekmekten aciz sıradan amatör bir takım gibi oynuyoruz. Bu futbolla Sivas bizi dağıtır. Demedi demeyin.
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 18:17
Yeni grlen futbolculara hosgeldin demeliyiz .. Ben başkanın yerine olsam bu maça extra prim veririm egerki taraftar bu maçtan skor ve oyun anlaminda memnuniyet yaşarsa kombine satışı bi anda ikiye katlar kesinlikle bu ligin altinda bi kadromuz olduğunu düşünüyorum fakat taraftar isterse bu ligin üstünde olan taraftar bu takımı ligte tutar havaya giren futbolcuda canını dişine takıp aslanlar gibi oynar yani gene iş taraftara düşüyor yoksa bu yönetim bu başkan gitmeden bize gün yüzü yok malesef hiç kimsede bunlardan daha kötü olamaz maç kötü gitseee maç esnasında değilde mactan sonra stadtan çikmayıp saatlerce kalıp pretostabedelim daha önce olmadı sanirim böyle bi pretosta medyaya tv ye sesimizi belki duyurabiliriz Ankaradan 5 kişi geleceğiz maça Allahin izniyle 90 dk hiç susmadan destek takıma
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 18:24
ne kadarda meraklıyız baykuşluk yapmaya, enseyi karartmaya.. sivası yenersek ne olacak hiç mi utanmayacaksınız ??
olaki yenilebiliriz hatta sonraki hafta rize de bizi yenebilir ki geçen sene 2 maçtada rizeye yenildik.. ES ES TARAFTARI OLMAK HER ŞART VE KOŞULDA TAKIMA DESTEK VERMEKTİR..
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 18:57
Alıntı yapılan esest

Ne yaptığını bilmeyen, attığı paslar yerini bulmayan, kaleye bile şut çekmekten aciz sıradan amatör bir takım gibi oynuyoruz. Bu futbolla Sivas bizi dağıtır. Demedi demeyin.

sen gibi acizler dagilmayi düsünür takima aciz diyeninde gerisini zaten anlamisindir
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
zekieses Liste gör
Yazar

ZEKİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı zekieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 19:02
Bu forumde ne kadar çok ESKİŞEHİRSPORUMU sevmeyen ve başarısız olması için dua eden insan varmış. Sanki Sivasla maç oynandı bitti yenildik. Her ne şartta olursa olsun bu hafta Sivası yenelim en önemlisi ESKİŞEHİRSPORLUYSAK birazcık galip geleceğimize inanalım.
ZEKİESES
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 19:06
Taraftarlık bitmiş bizde de.Eskiden olsa her koşulda takıma destek verilirdi.Şimdi takıma fark yedirip,küme düşürüyoruz.Galibiyetin sadece futbolcuların oynadığı oyunla geleceğini sanıyorsunuz herhalde.Böyle yaparak,Gençlerbirliğinden ne farkımız kalıyor.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 20:32
Galip gelebiiliriz ama ekstra işler yapmalıyiz, takım gerçekten hayalet gibi
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 20:40
Tamam.
Takımın durumu gerçekten hiç açıcı değil.
Peki,
Bizim taraftar olarak durumumuz nedir?
Gerçekten BÜYÜK ES-ES TARAFTARI gibi davranıyor muyuz?
Es - Es
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
Yer: Turkey
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 20:41
Allah nasip ederse bu hafta Ankara'dan gelip Sivas maçını tribünden seyredeceğim. Bu sene ESES'imin maçlarını üç kere seyretme imkanım oldu. Evet şuan itibari ile ligdeki en kötü futbolu oynayan ekip biziz.Defansımız evlere şenlik, orta sahadan top çıkaramıyoruz, ilerde pres yapan oyuncumuz yok. Rakip takımın ataklarını gelişi güzel savuruyoruz, ayağa pas yapmakta zorlanıyoruz. Bu takım bundan daha kötü zamanlarda gördü, mezitliden adı duyulmamış takımlardan yedi gollü mağlubiyetlerde aldık. Bizim Muttalip sahası gibi sahalardan inekleri kovalayıp maçlarda yaptı bu takım, peşinden gitmediğimiz yer kalmadı. Ama her zaman arkasında güçlü bir taraftar vardı, doksan dakika susmadan skor ne olursa olsun susmadan sadece takımını ateşlerdi. Maçlardan sonra hep beraber şehrin sokaklarında yürürdük. Takım taraftarının desteğini arkasında hissedince aslanlar gibi mücadele ederdi. Örnek Denizli maçı, Örnek 10 kişi kaldığımız Fenerbahçe maçı. Bunları neden yazıyorum...
Özetle; Arkadaşlar başka ESKİŞEHİRSPOR yok, bu takım bizim takımımız. Desteğimizi eksik etmeyelim, küsmeyelim. Osmanlıspor kupa maçından sonra çok üzüldüm, yıkıldım, hayal kırıklığı yaşadım. Küsmekle nereye kadar... Ben bu takımın zamanla düzeleceğine inanıyorum. Gelin Sivas maçıyla yerimizi alalım ve 90 dakika takımımızı destekleyelim, maç öncesi tüm futbolcuları tek tek tribüne çağıralım onları motive edelim. Bu maçı hep beraber kazanacağız. Haydi arkadaşlar başka ESES yok.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır