eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 37>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 14:28
De federico maçın adamıydı bence, gekas ve lawalda çok iyiydi. Tek eksik defansımızda gibi göründü sağ bek stoper şart bu takıma. Haftaya rize macını kazanmamız lazım evimizde tüm macları almak icin çıkarız eskisi gibi umarım
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 12:50
Alıntı yapılan Sürgünn

iLyas adlı futboldan uzak arkadaşımız dün görmüştür eleştirdiği yönetimin transferleri sayesinde aldıgımız maçı.
defederico, lawal, kaan, gekas bunlar maçı kazandıran adamlar ve ne tesadüftür ki skibbenin transferleri yine ortalarda yürürken yönetimin transferleri oyunu aldırdı.
sevinirsin tabi.

Gerçekten komiksin arkadaşım Gekas,Defederico neye göre yönetimin transferi oluyor? Ya da diğer transferler kime göre Skibbe'nin transferleri oluyor takımda 1 oyuncu Skibbe alıyor sonra topu Hoşcan'a atıyor bir tanede o mu transfer yapıyor?
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 12:41
Alıntı yapılan Sürgünn

iLyas adlı futboldan uzak arkadaşımız dün görmüştür eleştirdiği yönetimin transferleri sayesinde aldıgımız maçı.
defederico, lawal, kaan, gekas bunlar maçı kazandıran adamlar ve ne tesadüftür ki skibbenin transferleri yine ortalarda yürürken yönetimin transferleri oyunu aldırdı.
sevinirsin tabi.

Keske Futbolun F.sınden anlasan da anlatsam guzel kardesım .

Yaptıgın yorumlar benı kahkahaya boguyour..

Forum ahalısı de gorup, anladı senı..

Cunku sadece elestrı , sallamak ıcın buradasın..

Kımbılır hangı Istanbul takımını tutuyorsun.. yazık sana .

Sen klavye basında yıne ama yıne Skıbbeye.. ve dun macın en ıyılerınden olan Tokoya sallarken ben mactaydım .

Kaan'ı cıkardı hoca dıyecek kadar FUTBOLDAN UZAKsın
KAAN sakatlandı M.Skıbbe cıkarmak zorunda kaldı .
KIZMIYORUM SANA SADECE GULUYORUM YORUMLARINA
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 12:26
sevinirsin tabi.
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 11:38
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Tebrikler ESESÌM ayrica takimi yanliz birakmiyan destekleyen Taraftarlarimizada çok Teşekkürler haftaya ciblak gözle takimi görmek nadib olacak.

Mehmet abi bu hafta senin içinde bağırdım ama haftaya yanyanayız artık. Smile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 11:35
Maçı iki bölümde değerlendirmek gerekiyor. Onur ve Kaan'ın oyunda olduğu süre ve onlar çıktıktan sonraki bölüm.Bu iki oyuncumuz Skibe'nin planını iyi uygulayınca oyunda üstünlük bizde oldu.Alpaslan ve Muammer'in oyuna girmesi ile kısa süreli bir rehavet iki gole neden oldu.Onur sinyali verdi. Skibbe'de onu nasıl kullanacağını şimdi daha iyi biliyor.
since1965
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 11:35
Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan Granada

Nerede la o Sürgün, E$E$ VS.skibbeye takıma sallayan klavyeciler. ?

He heeee.. iyi yakalamissiniz

1 hafta kafamız sakin.. ilk olumsuz haberde meydana çıkarlar yine. Galibiyetden çok bu tür yazıları okumayacağıma seviniyorum.

Dün canlı izledığim maçta bekelemediğim bir galibiyet aldık. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Tarafatarımız destek açısından ne kadar iyiyse futbol bilgisi açısından o kadar eksik. Stadda daha futbolcularımızı tanımayan insanlar dolu ama eleştıriye gelince küfürler hazır. Bu kadar cahil ve kültürsüz insanlarla bızim ceza yemememiz bir mucize olur. Maçın ilk yarısında açığın hava hastanesı tarafında iki kez olaylar oldu.

Maçın yıldızları sıralamaya göre  Lawal, Gekas , Toko, Sezgin ve Birol du. Bilhassa begenmediğiğmiz Toko defansıf olarak çok etkiliydi. İlk yarı Cehefchaouıiyi hiç oynatmadı.

Anıl bir çok topu olumsuz kullandı. Ben Khalıfa çıkması gerekirdi ama sakatlıklar dan dolayı oyunda kaldı. Çok etkisiz.  
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 11:29
Surgunn klavye basındayken.. bız her zamankı gıbı mactaydık.. bır yazısını okudum eve donunce gece.. ve yıne benı kahkahaya bogdu tabıı moraller 10 numara olunca

Kaan'ı hoca cıkarmıs yoruma bak .
Kaan sakatlandı acık trıbunu onunde hatta cıkarken hakeme dogru yurudu , gormuyor musun dıye..
Gekas hep elını kaldırıp hakemı uyardı zaten..

Surguunnn neredesınnn yaa gell yorum yap.. Baslarsın yıne Skıbbeye.. futbolcularımıza..
Ah sen yok musun sen..
Kazandık tebrık et tebrık
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
  Alıntı cemege Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 11:15
Yeri değil ama forumun saati 2 saat geriden geliyor.Şunu bir düzeltseniz..
teşekkürler
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 10:11
İnadına kazandık ve bazılarına rağmen inadına kazanmaya devam edeceğiz

ÇÜNKÜ BİZ ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır