eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  123 37>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2
    Tarih: 26/Ağu/2015 saat 07:16
goal.com da osmanlıdan 2 gol yiyen gs den iki adam kadroya koyarak hangi kulubün arkasında olduğunu ortaya koymuş
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2015 saat 05:14
Ikinci haftanin karmasi (forvetler bizim mactan):
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 18:23
taraftar çok özlemiş harbi youladan sonra gerçek forveti adamsın be gekas ne kadar 4 gol atsakta defans evlere şenlik biran önce adapte olmaları lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 18:14
Bu galibiyette seyircinin bu takıma verdiği coşkuyu sakın hafife almayalım.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 16:37
Tamam futbol zaten hatalar oyunu ancak sivas dün akşam yapılabilecek bütün hatalari yapti:
Ilk golde ümit kurt topu iskaladi
Ikinci golde 60 metreden gelen topu sivas stoperleri adeta berkay gibi izlediler inanilaz pozisyon hatasi yaptilar.
3 ve 4 te biz hataya zorladik ancak her takım boyle hatalar yapmaz. O zaman da uretken olmak şart, toplu oyunu bilmek şart khalifa ve onurun daha çok dribling yapmasi lazım pas verdikten sonra hareket etmeleri lazım oyunu rahatlatmalari lazım oyle lawalw verelim o biseyler yapsınla her maç boyle skor elde edilmez maalesef.
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 15:07
3-5 kişi çıkmış " ben dedim oldu " derdine düşmüş.Mükemmel dediğimiz maç 3-0 dan 3-2 ye gelince herkes yusuf çekti.Şu tek maç taraftarı olmaktan vazgeçin.Kazandık ama kadromuz zayıf.Bunlar ilerde dert açabilir.
Diren ESES...
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 15:04
Yalakalıkla destek olmak arasındaki ayırımı bilmek öğrenmek şart...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 14:59
güzel bir galibiyet aldık taraftarımızı ve takımımızı tebrik ediyorum kazanacağımızı tahmin etmiştim ancak 4 gol atmamız beni şaşırttı daha çok 1 veya 2 gol atarak kazanacağımızı düşünüyordum maça girdiğimde 25. dkkaydı skor 2 0 dı burdan sonraki gözlemlerime göre attığımız son iki gol khalıfa, lawal, gekasın bireysel çabalarıyla oldu ve hücumsal anlamda çokta başarılı taktiğimiz ve değişik varyasyonlarımız olduğunu düşünmüyorum bnce sivas bu konuda daha etkiliydi defansa gelince yediğimiz 2 gole şaşırmadım çünkü stoperlerimiz hiç güven vermiyor en az 1 stoperimiz çok sağlam olmalı umarım cedric tutar diğer yandan dünde gördük ki pek top tutmayı çevirmeyi beceremiyoruz özellikle gördüğüm olumsuz yanlarımızı yazmak istedim karamsarlığımdan değil ancak bu açıklardan bir çok takım fayda sağlayacaktır her geçen gün daha iyi bir takım olmamız dileğiyle
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 14:44
Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan Granada

Nerede la o Sürgün, E$E$ VS.skibbeye takıma sallayan klavyeciler. ?

He heeee.. iyi yakalamissiniz

nerede la o yönetime sallayanlar ? granada eseschikago vs başkana sallayanlar ? nerde o klavyeciler ? yönetimin transferleri boş diyenler ? bedavacı yönetim diyenler ? beni al takıma ben daha iyiyim diyenler ?
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 14:41
Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan Sürgünn

iLyas adlı futboldan uzak arkadaşımız dün görmüştür eleştirdiği yönetimin transferleri sayesinde aldıgımız maçı.
defederico, lawal, kaan, gekas bunlar maçı kazandıran adamlar ve ne tesadüftür ki skibbenin transferleri yine ortalarda yürürken yönetimin transferleri oyunu aldırdı.
sevinirsin tabi.

Gerçekten komiksin arkadaşım Gekas,Defederico neye göre yönetimin transferi oluyor? Ya da diğer transferler kime göre Skibbe'nin transferleri oluyor takımda 1 oyuncu Skibbe alıyor sonra topu Hoşcan'a atıyor bir tanede o mu transfer yapıyor?

Bilginiz olsaydı komik gelmezdi. Şimdi pinto yu yönetim aldı skibbe onay verdi.Transfer haberlerini dikkatli okursan zaten kimin istediği yazıyor arkadaşım

skibbe nin transferleri; ben khalifa, anıl karaer, toko, emre güngördür..

yönetimin aldıkları defederico, muarem, gekas engin bekdemir vs bunlar yönetimin aldıgı oyunculardır. özellikl yönetim engin bekdemiri taraftarın isteği üzerine aldı buda benden sana en yakın kaynaktan bilgi
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır