eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 07:47

mongongu, kaan, iki tane emre ve Erkut yukarıdaki takımı tamamlayabilecek oyuncular. pinto ve akamingo'da devreye girerse takım derinliği de sağlanır.

sorunumuz kadro zaafiyeti değil. gereksiz bir panik içindeyiz. ısrarla birileri gitsin isteniyor. 

hadi birileri gitti, yerine kim gelecek, gelen adam kısa sürede ne yapacak,

bu takım 10-15 yıldan beri güçlü yönetim görmedi, kısa vadede güçlü yönetim adayıda yok.

yönetim çekip gidiyorum dese yerine birilerinin geleceği bile şüpheli.  

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:52
Hayır ne alakası var Eskişehirspor tarihinin en güçlü listesi geçen kongre Halil Ünal başkanlığında oluşturuldu.
Fakat Rahmetli Aziz BOLEL mezarından kalksa gelse seçimi kazanamaz. Çünkü o çok dürüst ve sevgili başkanınız esini dostunu fabrikada çalışanını herkesi üye yaptı. Yıllarca taraftarı kandırdınız "köyden adam getirip üye yaptınız" diye halile salladık hep beraber meğerse kendi adamlarını üye yapan mesutmuş.

Neyse bırakıp gitsinler artık Halil Ünal ile avrupa kupalarında mücadele etmeye devam edelim..
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:14
Yönetim, teknik heyet, Skibbe vs eyvallah ta asıl tepki göstermemiz gereken en önemli kısım bu ruhsuz futbolcular. Elalemin stadı yanarken takımı maç kazanır bizimkiler en ufak istifa sesinde etkinlenir. Bundan sonra bunların bu şehirde rahat gezememesi gerekir. Ya kimse takımın yeteneği bu felan demesin. Ulan 7 maçta 1 puanı yeminle tribünden 11 kişi çıksa alırdı ya....
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:17
Beyler bugünkü maçın tamamını izledim ve takımın birkaç transfere ihtiyacı olduğunu gördüm.

Öncelikle defansa 2 tane sağlam adam lazım. Çünkü bu takımın 1 tane stoperi var o da Akaminko

Sol bek e gelirsek, çok kaliteli bir solbek lazım. Anil la, Özgür le olacak iş değil. En kötü ihtimal Tarık camdal diyorum.

Orta sahaya gelirsek, Toko ve Causic kadar gereksiz oyuncu yoktur sanırım. Her aldıkları topu hemen gereoye veriyorlar. Resmen takımın el freni bu oyuncular.
Tek orta sahamız var o da Lawal.
O yüzden en az 2 tane çok kaliteli insiyatif alabilen adam lazim.

Takım da kanat oyuncusu sayımız ise 0, yazıyla yazayım Sıfır. Kanatlara da 2 tane çok kaliteli, dribling ve orta acabilen, oyunu iki yönlü oynayanilen adam lazım.

Forvet arkasında oynayabilecek oyuncumuz da yok. Toko Causic neyse Khalifa da aynı, onlardan bir farkı yok. Bir tane sağlam adam da buraya lazım.

Gekas skorer bir oyuncu ancak bize yıllardır söylüyoruz Emenike gibi adamlar lazım. O yüzden bu tarz 1 forvet oyuncusu gerekli.

Kısacası takımda süper lig düzeyinde 4 veya 5 oyuncu var
(Boffin Kamil Akaminko Lawal Gekas)

Bir sözüm de Skibbe ye,
Getirdiğin oyuncular futbolcuysa ben de Messi yim, Ronaldo yum.
Sana güvenip bu takımı emanet eden M. Hoşcan i da Allah a havale ediyorum.

Ne olurdu Diego, Hürriyet, Sissoko, Sezer, Ömer Şişmanoglu hatta Serdar Özkan i da takımda tutsaydiniz da bu hallere düşmeseydik !!!
Yukarı
ufuk206 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı ufuk206 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:21
Maça yedeklerde dahil 18 kişi çıksak yinede kazanamayız. O kadar ruhsuz ve beceriksiz kadromuz var.
Ne zaman gelecek o büyük gece..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:23
Çıplak oynayın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Eses Ulan Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Edirne
  Alıntı Eses Ulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:25
Sağlam kalabalık bir protesto şart.

Taraftarın gazını alacak 3 5 adalar turu değil elbette bu. Gerekirse tesislere gidilmelidir !!

Kendini tribün lideri olarak gören kişiler koyun artık elinizi taşın altına.
Yaşamak Direnmektir !!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2015 saat 22:09
Bunlar gram aldıkları paraları hak etmiyorlar ve bunlara inancım güvenim falan kalmadı saha da yürümekten başka hiç bir şey yapmıyorlar yanındaki arkadaşına pas atamayacak kadar da acizler reziller
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2015 saat 22:38
Marsilya ile berabere kaldığımıza üzülürken şu düştüğümüz duruma bak...
Yukarı
flashyBenji Liste gör
Yazar

Ayberk
  Alıntı flashyBenji Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2015 saat 22:50
khalifa yerine hasan hüseyin acar şans verilmeli bence
kaan da formu çok kötü erkut şanş verilmeli
kamil de berbattı bugün hiç şans verilmeyen aytaç öden denenmeli ne kaybederiz ki zaten yeniliyoruz
anıl sol bek adam sen defans oynatıyosun mongongu dene bikere de görelim
dedenin brazilyadan getirdigi genç vardı al onuda bir görelim oynat
andaçı kiraya vermekte büyük hata yaptık şuan çok ihtiyaç duyuyoruz vermeseydin şu kadroda deli gibi oynardı
ömer faruk candibi alt yapıdan çıkarmıştık sanırım kumaşı sağlam deniyordu oynat bir görelim hep bu kafayla devam edersek daha kötü olucak bir şeyler yapmamız şart gençlerbirliğide zamanında yapmıştı altyapıdan çıkartıp oynatmıştı bizde yapalım daha kaybederiz ki bari 1-2 maç şans verilse
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır