Sayfayı yazdır | Close Window

2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4654
Yazdırma tarihi: 05/May/2024 saat 19:17
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları
Gönderen: akif_26
Konu: 2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 12:36

Süper Lig kulüplerinin 21 yaş altı takımında yerli statüsünde oynayan futbolcular, sezon başında 28 kişilik kadroda olmasına gerek kalmadan A takım maç kadrosuna alınabilecek. Bu futbolcuların, gelecek sezon için 1994 ve sonrası, 2016-2017 için 1995 ve sonrası, 2017-2018 sezonu içinse 1996 ve sonrası doğumlu olması gerekiyor.

Yanıtlar:
Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 13:07
Garanti denilen yerde

-Onur ? Olmalı mı?
-Mirkan? Hadi bir umut yine bekleme modundayız.
-Toko ?Ona da kendini toplamış 11 e göz kırpıyor diyorlar

-M.F.Y kesin kadroya dahil edilmeli.
-Diego muhakak takımda kalmalı.

Gönderen: hornby
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 13:43
Kardeş o sol tarafa yazdığın yeşil listeden değişenler olacak.

Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 14:13
kimmiş o sol taraftan gidecekler :) Hepsinin hemen hemen yeri garanti

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 15:32
Feyzi bence kesin A takıma alınacak ve Hasan Hüseyin Acar'ın da alınacağını düşünüyorum.

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 16:19
Hasan Huseyın'ı 2 gun once carsıda gordum kampa gitmemişti ne için acaba?

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 16:54
vay arkadaş toko garanti ama diego belirsiz bu insanın canını sıkıyor işte

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 17:40
01.01.1994 sonra doğanlar kadroya kayıt yapılmadan oynatılabilceğini unutmamak gerekiyor.

Gönderen: 34mck26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2015 saat 19:52
Causşc nasıl garanti adam ne yapıyor ben anlamadım

-------------
mck

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 14/Tem/2015 saat 00:53
Bu liste bana acı veriyor...

Gönderi tarihi: 15/Tem/2015 saat 14:43
Arkadaşlar yönetimden kuralları tamamen öğrendim ve şablonu güncelledim :)

Süper Lig kulüplerinin 21 yaş altı takımında yerli statüsünde oynayan futbolcular, sezon başında 28 kişilik kadroda olmasına gerek kalmadan A takım maç kadrosuna alınabilecek. Bu futbolcuların, gelecek sezon için 1994 ve sonrası, 2016-2017 için 1995 ve sonrası, 2017-2018 sezonu içinse 1996 ve sonrası doğumlu olması gerekiyor.

Gönderi tarihi: 15/Tem/2015 saat 14:52
Boffin ve diego kaldı diyelim. James ve Semih ile yola devam edilmeyebilir. 3 transfer hakkımız daha var :)

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 15/Tem/2015 saat 15:15
Boffin ve Diego kesinlikle kalmalıdır.
İnşallah kalırlar ve forumda gitmesini isteyenleri utandırırlar.
Katılıyorum üç kişilik daha boş kontejyanımız var.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2015 saat 15:27
Alıntı yapılan ESdat

Sedat,

kimsenin Boffin ve Diegonun gitmesini istedigi yoktur tahminimce. Sadece Eskisehirspor menfaatleri herseyden üstündür diye düsünülüyor.

Dün basinda cikan bir yazida, Diego ve Boffinin bosa cikma ugraslari oldugu anlatilinca bazilarimiz ister istemez oyuncularida hedef aliyor.

Ben sahsen Diegosuz bir kadro düsünmek istemiyorum. Hatta Ali nin bile henüz Boffini kesecek tecrübeye sahip oldugunada inanmiyorum. Daha zamani var.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 15/Tem/2015 saat 16:21
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ESdat

Sedat,

kimsenin Boffin ve Diegonun gitmesini istedigi yoktur tahminimce. Sadece Eskisehirspor menfaatleri herseyden üstündür diye düsünülüyor.

Dün basinda cikan bir yazida, Diego ve Boffinin bosa cikma ugraslari oldugu anlatilinca bazilarimiz ister istemez oyuncularida hedef aliyor.

Ben sahsen Diegosuz bir kadro düsünmek istemiyorum. Hatta Ali nin bile henüz Boffini kesecek tecrübeye sahip oldugunada inanmiyorum. Daha zamani var.

Boffin ve Diego'nun satılmasını öyle hararetli savunanlar var ki kurtulmak istedikleri adamlar Onur,Sinan zannedersiniz...
Lütfen üstünüze alınmayın...
Alper haricinde hiçbir futbolcuyla gönül hoşluğuyla ayrılmadık veya satmadık.
Alper de zaten bu yönetim zamanında satılmadı.
Yanlış anlaşılmasın eski yönetimi savunmuyorum.
Bütün kaliteli futbolculara virüs yapıştırması takılan bir takımdan bahsediyorum.
Vallahi bizim takımda iyi futbolcunun işi zor!!
Hem kamuoyunda hem de taraftarın gözünde bir itibarsızlaştırma politikası aldı gidiyor.
Hem de sürekli aldığın para başına kakılsın...
Kendine kulüp bul densin.
Bu adamlarla daha yeni sözleşme imzalamadılar mı akılları neredeydi zorlamı imzalattı bu futbolcular.
Patronunuz gelse aldığınız maaşı yarı yarıya düşür veya kendine iş bul dese ne hissedersiniz?
Bu formaya layık olmayanlara bakın kimsenin ses çıkardığı yok.
Esas bu kulübün parasını harcayan boşa onlar.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 16/Tem/2015 saat 00:30
Liste bana halen acı veriyor. Özellikle de en sağ bölümü...

Gönderen: hornby
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2015 saat 18:17
Bazı şeyleri tam bilmeden yazmamak lazım internet zaten bilgi çöplüğü,
ilk listeyi silmiş arkadaş gerçi ama kendisine bu listeden gidecekler olacak dedik o ise hayır demişti,sonuç ?
Her şeyi bilmek marifet değil önemli olan her şeyi bilmediğinin farkında olabilmek.Taraftarı manipüle etmemek lazım.
Biraz daha dikkat.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2015 saat 04:58
Takimimiz ligdeki henuz ilk macinda sergiledigi performansla spor yazarlarinin kume dusme adaylari arasina girdi:
http://www.fotomac.com.tr/fenerbahce/2015/08/15/aydinusun-yuregi-yetmedi - Erman Toroğlu :
Eskişehirspor vitaminsiz - Eskişehirspor, takım olarak vitaminsiz bir görüntü verdi. Düşmemeye oynayacakları kesin.
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/cakar/2015/08/15/korkunc-urkutucu-kadro-1439598268 - Ahmet Çakar :
İlk 20 dakika Fenerbahçe maça müthiş bir presle başladı. Belki pozisyon bulamadılar ama Eskişehirspor iki top yapamadı.
Eskişehir çok eksik çok da güç kaybetmiş. Bu kadro ile ligde sıkıntı yaşayabilirler.
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/urundul/2015/08/15/uyumsuzluk-dikkat-cekici - Ömer Üründül :
Eskişehirspor kapasitesi sınırlı kadrosu ile Kadıköy'de elinden geleni yaptı. Ama bu elde olan kadro ligde büyük sıkıntı yaşar.

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2015 saat 13:10
Aytaç Öden, Berkay Dabanlı ve Hasan Hüseyin Acar 28 Kişilik kadroya alınmadı. 3 futbolcu U-21 Takımı'nda mücadele edecek.

Akaminko 28 kişilik kadroda yer aldı .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 05/Eki/2015 saat 23:56
Aslında süperligde ligden düşmeyecek 11'lik futbolcumuz var. Ama hiç şanssızlık sakatlık form düşüklüğü yaşanmayıp rotasyon olmaması lazım. Bana göre şu 11:

----------Boffin---------------
Kamil--Jaka--Sezgin--Özgür
----Toko-Causiç-Lawal-----
Defederico----------Engin--
-------------Gekas-----------

Evet bu 11 bence bu ligden düşecek bir 11 değil. Al bu kadroyu kapan. Kontra atak futbolunu da mis gibi oynarsın bu kadroyla. Bekler hızlı. Ortasaha hızlı. Ama bu 11'den herhangi biri sakatlansa eksik olsa, yerine gelen futbolcu ptt 1. lig seviyesinde zor oynayacak futbolcu oluyor. Acilen düzgün hesaplı yedek transfer arayışlarına başlanmalıdır. Rotasyon kabiliyetimiz artırılmalıdır. Transfer yapacak paramız hiç yoksa da Hasan Hüseyin ve Andaç geri çağırılmalıdır. İkisi de şu ankı yedeklerden çok daha iyiler kanımca. Erkut, Hasan Hüseyin, Andaç gibi futbola aç genç hırslı oyuncular yedeklerimiz olmalı en azından.

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 06/Eki/2015 saat 07:47

mongongu, kaan, iki tane emre ve Erkut yukarıdaki takımı tamamlayabilecek oyuncular. pinto ve akamingo'da devreye girerse takım derinliği de sağlanır.

sorunumuz kadro zaafiyeti değil. gereksiz bir panik içindeyiz. ısrarla birileri gitsin isteniyor. 

hadi birileri gitti, yerine kim gelecek, gelen adam kısa sürede ne yapacak,

bu takım 10-15 yıldan beri güçlü yönetim görmedi, kısa vadede güçlü yönetim adayıda yok.

yönetim çekip gidiyorum dese yerine birilerinin geleceği bile şüpheli.  

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: ati ömer
Gönderi tarihi: 06/Eki/2015 saat 09:52
Hayır ne alakası var Eskişehirspor tarihinin en güçlü listesi geçen kongre Halil Ünal başkanlığında oluşturuldu.
Fakat Rahmetli Aziz BOLEL mezarından kalksa gelse seçimi kazanamaz. Çünkü o çok dürüst ve sevgili başkanınız esini dostunu fabrikada çalışanını herkesi üye yaptı. Yıllarca taraftarı kandırdınız "köyden adam getirip üye yaptınız" diye halile salladık hep beraber meğerse kendi adamlarını üye yapan mesutmuş.

Neyse bırakıp gitsinler artık Halil Ünal ile avrupa kupalarında mücadele etmeye devam edelim..

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2015 saat 23:14
Yönetim, teknik heyet, Skibbe vs eyvallah ta asıl tepki göstermemiz gereken en önemli kısım bu ruhsuz futbolcular. Elalemin stadı yanarken takımı maç kazanır bizimkiler en ufak istifa sesinde etkinlenir. Bundan sonra bunların bu şehirde rahat gezememesi gerekir. Ya kimse takımın yeteneği bu felan demesin. Ulan 7 maçta 1 puanı yeminle tribünden 11 kişi çıksa alırdı ya....

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 29/Eki/2015 saat 23:17
Beyler bugünkü maçın tamamını izledim ve takımın birkaç transfere ihtiyacı olduğunu gördüm.

Öncelikle defansa 2 tane sağlam adam lazım. Çünkü bu takımın 1 tane stoperi var o da Akaminko

Sol bek e gelirsek, çok kaliteli bir solbek lazım. Anil la, Özgür le olacak iş değil. En kötü ihtimal Tarık camdal diyorum.

Orta sahaya gelirsek, Toko ve Causic kadar gereksiz oyuncu yoktur sanırım. Her aldıkları topu hemen gereoye veriyorlar. Resmen takımın el freni bu oyuncular.
Tek orta sahamız var o da Lawal.
O yüzden en az 2 tane çok kaliteli insiyatif alabilen adam lazim.

Takım da kanat oyuncusu sayımız ise 0, yazıyla yazayım Sıfır. Kanatlara da 2 tane çok kaliteli, dribling ve orta acabilen, oyunu iki yönlü oynayanilen adam lazım.

Forvet arkasında oynayabilecek oyuncumuz da yok. Toko Causic neyse Khalifa da aynı, onlardan bir farkı yok. Bir tane sağlam adam da buraya lazım.

Gekas skorer bir oyuncu ancak bize yıllardır söylüyoruz Emenike gibi adamlar lazım. O yüzden bu tarz 1 forvet oyuncusu gerekli.

Kısacası takımda süper lig düzeyinde 4 veya 5 oyuncu var
(Boffin Kamil Akaminko Lawal Gekas)

Bir sözüm de Skibbe ye,
Getirdiğin oyuncular futbolcuysa ben de Messi yim, Ronaldo yum.
Sana güvenip bu takımı emanet eden M. Hoşcan i da Allah a havale ediyorum.

Ne olurdu Diego, Hürriyet, Sissoko, Sezer, Ömer Şişmanoglu hatta Serdar Özkan i da takımda tutsaydiniz da bu hallere düşmeseydik !!!

Gönderen: ufuk206
Gönderi tarihi: 29/Eki/2015 saat 23:21
Maça yedeklerde dahil 18 kişi çıksak yinede kazanamayız. O kadar ruhsuz ve beceriksiz kadromuz var.

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece..

Gönderi tarihi: 29/Eki/2015 saat 23:23
Çıplak oynayın

-------------

Gönderen: Eses Ulan
Gönderi tarihi: 29/Eki/2015 saat 23:25
Sağlam kalabalık bir protesto şart.

Taraftarın gazını alacak 3 5 adalar turu değil elbette bu. Gerekirse tesislere gidilmelidir !!

Kendini tribün lideri olarak gören kişiler koyun artık elinizi taşın altına.

-------------
Yaşamak Direnmektir !!

Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 22:09
Bunlar gram aldıkları paraları hak etmiyorlar ve bunlara inancım güvenim falan kalmadı saha da yürümekten başka hiç bir şey yapmıyorlar yanındaki arkadaşına pas atamayacak kadar da acizler reziller

-------------

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 22:38
Marsilya ile berabere kaldığımıza üzülürken şu düştüğümüz duruma bak...

Gönderen: flashyBenji
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 22:50
khalifa yerine hasan hüseyin acar şans verilmeli bence
kaan da formu çok kötü erkut şanş verilmeli
kamil de berbattı bugün hiç şans verilmeyen aytaç öden denenmeli ne kaybederiz ki zaten yeniliyoruz
anıl sol bek adam sen defans oynatıyosun mongongu dene bikere de görelim
dedenin brazilyadan getirdigi genç vardı al onuda bir görelim oynat
andaçı kiraya vermekte büyük hata yaptık şuan çok ihtiyaç duyuyoruz vermeseydin şu kadroda deli gibi oynardı
ömer faruk candibi alt yapıdan çıkarmıştık sanırım kumaşı sağlam deniyordu oynat bir görelim hep bu kafayla devam edersek daha kötü olucak bir şeyler yapmamız şart gençlerbirliğide zamanında yapmıştı altyapıdan çıkartıp oynatmıştı bizde yapalım daha kaybederiz ki bari 1-2 maç şans verilse

Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 00:20
Devre arasi Andac donmeli. Bu Kaan Kanak, Lawal gibi bu takima yakismayan adamlarla yollar ayrilmali.

IKI DUZGUN KANAT OYUNCUSU SARTT! Bu kadar zayif beklerle ve kanat oyunculariyla bi halt olmaz bu takimdan. Ptt'de bile bi halt olmaz

Kamil geldigi gune geri donmus. Ozgur Cek geldigi zamandan daha beter. Engin haric ki o da kanat oyuncusundan ziyade oyun kurucu kafasinda bi oyuncu, baska kanat oyuncumuz yok. Tokoyla Sezgin beklerde oynasin biz bu cileden kurtulalim.

Burayi okuyosa takimdan biri sozum de onlara. Bizi bu kadar kahretmeye hakkiniz yok. Bencil oynamaya hakkiniz yok. Takim olun artik takim! Ekmek yiyosunuz burdan hakkini verin biraz. Yonetim istifa derken sizi unuttugumuzu sanmayin. Sezgin haric yenildigimizde hanginiz uzuluyosunuz (Kayseri maci sonrasi bir kez daha gormus, anlamis olduk Kaptanin degerini) hakkaten cok merak ediyorum. Sizin Instagrama falan girecek yuzunuz bile olmamali su anda. Yazik size.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 00:28
Bizim yonetime tepki verdigimiz kadar bu oyunculara da tepki vermemiz lazim. Italya'da tribun liderleri ve taraftarlar antrenman basip oyunculara inanilmaz bi tepki vermislerdi sahaya girerek. O videoyu bulabilirsem paylasacagim. Aynisi bizim oyuncular da hakediyo. Bundan sonra her mac bizim kaderimiz. Bunlarin her adimi, bir topa bile gitmeyisleri bizim kaderimizle oynuyo. Farkina varmalilar. Sehirde gezerken bile sokakta alisveris merkezinde bile rahat vermemeliyiz takimda bi mucadele, bir isik gorene kadar. Genc nesli bile bu kadar cildirttiniz yemin ediyorum sinirden aglicam.

Passoligini de boyle yonetimi de boyle oyunculari da.. Bi kere dik durup, yenilsek bile gogsumuzu kabartip bizi gururlandiramadiniz bu sezon. Ne yonetim ne topcular. Duseceksek serefli bi sekilde dusmeyi hakediyoruz. Boyle korkakca ruhsuz bi sekilde dibi boylamak koyuyo bana. Yoksa alt ligde sevdadan vazgececek degiliz.

-------------

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 00:42
Aldığınız paranın hakkını giydiginiz firmanın hakkını verin vermicez diyorsanız alayiniz defolun gidin hayatınız beylerde yok trilyon alıyorsunuz millet köpek gibi çalışıp asgari ücret alıyor affedersiniz

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 08:13
Hakkaten Sezgin dışında üzülen neredeyse oyuncumuz yok eskiden hata yaptığında söylemediğimiz kalmazdı Sezgin'e özür dileriz.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 08:20
Dun defansta bi sezgin vardi rakibe karsi bir kisi ile defans yaptik 8-9ttansfer gerek takima

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 08:27
17 puan a yaklaşabilsek ilk yarı, kesinlikle düşmeyiz. Haydi be çocuklar biraz da artık bizim için oynayın

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 08:37
                           Boffin

Kamil     .....     .....    Kaan

.....     .....    Engin     .....

Gekas       .....

Bu noktalı yerler yeni iyi oyuncular dahi alsak,uyum süreci ve takımın bulunduğu noktadan dolayı etki gösteremeyecektir.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 13:29
Andac guleryuz devre arasında geri gelsin. Takım düşersede andac erkut hasan huseyin kazanalim

-------------
ANTI BIZANS

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 13:42
Alıntı yapılan oxax

Marsilya ile berabere kaldığımıza üzülürken şu düştüğümüz duruma bak...

Kesınlıkle o mac geldı gozumun onune

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 16:49
ben bu becerksizler topluluğundan puan almayı geçtim pozisyona girsinler yeter ona bile giremiyorlar o kadar beceriksizler ki

-------------

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 19:54
Kritik yerlere tecrübeli ve nokta transferler almalıyız

Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 20:34
5 direk oyuncu 10 galibiyet bizi düzeltir dusmeyiz ama nerde öyle başkan nerde öyle hoca

-------------

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 22:06
5 futbolcu transferi bu takımı kurtaramaz. Yedek klübesine bir bakın hamle yapabileceği adam varmı. Bu takıma en az 11 tane (8 as, 3 yedek)takımlarında 90 dk forma giymiş, formda, geldiğinde direk oynayabilecek ve her birinin asist ve gol atma özelliği gelişmiş transferler olması gerekli.

Ne defans oyuncumuz var, ne kanat oyuncularımız, ne defansif, ne ofansif ortasahamız, ne 10 numara nede gekas'ın devre arası ayrılacak haberlerinin doğru olduğunu varsayarsak forvetimizde yok malesef.

Mesut hoşcan mongonguyuda fransadan aldı geldi. Takım düşmeyi garantilicek daha 11 de göremedik. İspanyadan, fransadan alacakları futbolcularda bu şekilde çapsız çöp futbolcu olacaktır %99 ihtimalle.

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 07/Kas/2015 saat 22:54
İsmail kartal fenerbahçedeyken mehmet topuz uygar ve serdar kesimala güvenipte kaç maç forma vermişte şimdi çok güvenip Eskişehirspora kurtarıcı olarak getirecek
Kendisi iyi olduğuna inanıpta oynatmadığı oyuncuları kurtarıcı diye alacak çelişki değilmi.

-------------

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 07:02
Bankasya için oyuncu izlemeye başlasınlar.Süper lig için geç kalındı.En azından devre arasında aldıkları oyuncular süper lig seviyesi görmüş olurlar ve Bankasya ligi için tecrübe edinirler.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 14:52
Boffin , akaminko , lawal ve gekas bunları çıkarın (özgür ü ve engin ide yedek tutun) diğerlerini ben görmedim bilmiyorum duymadım 7 tane as 3 tanede kulübeye 10 tane tranfer lazım devre arasında artı adam gibi bir teknik direktör ahh ahhh hürriyeti , diegoyu sissokkoyu bedavadan kaçırdı , ömeri , moriyi , mustafa yumluyu takımda tutamadı şunlar olsaydı biz inanın transfersiz bu sezonu kümede tamamlardık . Sen işte böyle bir insansın Mesut bey .

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: cenkhan
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 19:48
Kanımca şurası artık kesinkes ortaya çıkmıştır ki bu mıymıntı İsmail ile ESES in sıçrama yapması mümkün değil.Şöyle takımı ateşleyecek koşacak bağıracak heyecan verecek bir TD gelmesi gerektir.

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 20:06
çok kıymetli her hafta maçtan önce bize güvenin elimizden geleni yapacağız diyen futbolcularımız bir zahmet şu bursa-beşitaş maçını açsınlarda bursasporlu futbolcuların maçı kazanmak için neler yaptığına dikkat etsinler sahada her alana nasıl baskı yaptıklarını görsünler şu iştah ve isteğin yarısı olsaydı şimdi en az 10 puanımız vardı

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 20:46
Hadi takım için oynayamiyorsunuz taraftar için oynayamiyorsunuz bari kendiniz için oynayın ezik ,korkak , savaştan kaçan zavallı gibi değil ... Cesurca yureklice onurlu bir şekilde oynayın. Eminim bundan sonrq ailenize , cocuklariniza sevdiklerinize nasıl yaşamaları gerektiğini gösterecek şekilde oynayacaksiniz .

Gönderen: demaq
Gönderi tarihi: 08/Kas/2015 saat 21:42
Ruhlu adamların hepsı gıttıkten sonra Ruhsuzlar ordusuna kaldık.Eskişehirspor taraftarı her zaman Mücadelenın >Gol den buyuk olduğunu dusunur ama Ortada mücadele yok

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderen: olcix
Gönderi tarihi: 09/Kas/2015 saat 08:11
Bizim gibi takımların yapabileceği tek şey koşmak mücadele etmek yırtmak parçalamak. Ama maşallah bizimkiler sanırsın müthiş teknik müthiş yetenekli. Yürüye yürüye maç bitiriyorlar. Azıcık ruh azıcık hırs yok içlerinde. Bu takımı böyle futbolculara mahkum edenlere lanet olsun.

-------------
HOŞCAN İSTİFA...

Gönderen: tansal
Gönderi tarihi: 09/Kas/2015 saat 17:53
Bu aşamadan sonra takımda tecrübeli oyunculara güvenmek zorundayız.
Defansın ortasında iyi niyetli ve tecrübeli Sezgin in yanında Emre Güngür'ün (Adam kaçırmalarına, ofsaytı bozmasına ve penaltı yapma riski olmasına rağmen) tekrar denenmesinin iyi olacağını düşünüyorum. Sol bekte Anıl'ın, defansın önünde Lawal ın Causic-Toko ikilisinden biri ile oynatılmasının iyi olacağını düşünmekteyim. Yaratıcı ve topu ileriye taşıyan oyuncu eksikliğimizde Engin ve Alpaslan ın (top kaptırmalarına rağmen)dönüşümlü olarak De Frederico ile beraber denenmesinin (özellikle iç saha maçlarında) iyi olacağını umuyorum.

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 17/Kas/2015 saat 09:56
Ben Khalifa, Ali Şaşal Vural ve Boffin dün takımdan ayrı çalışmış, kale Sinan'a kalacak sanırım. Ben Khalifa ile Boffin'in sakat olduğuna dair bir duyumu olan var mı? Yoksa yine alacak meselesi mi?

Gönderi tarihi: 01/Ara/2015 saat 22:28
Takımda çok çöp futbolcu var çoğunu serbest bıraksak alacak takım bulunmaz süper ligde hele sezon başı yaptığımız yabancı transferlerin alayı fiyasko

kalfa,defederico,pinto,alpaslan,mongongu,emre güngör

bunları devre arası yollasak kimse neden yolladın demezler
şu takımda 2-3 tane elle tutulur oyuncu dışında alayı çöp saha da koşmaktan acizler

-------------

Gönderen: ayparkoyun
Gönderi tarihi: 01/Ara/2015 saat 23:28
Bu adamlari kim seyretti daha dogrusu kim avanta alip getirdi

-------------
birol

Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 20:38
Bütün beceriksiz futbolcuları bir takıma toplamışlar

-------------

Gönderen: Fatih_26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 20:40
Engin hariç hiç birisi peş para etmez

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 20:50
Bakıyorum şöyle, yok arkadaş yoookk bizde futbolcu yok

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 20:52
Ya ne kadar kalitesiz de olsak iyi bir defans hattıyla bu ligde düşmemeye oynamazdık. eskişehirsporun defans 4üsü diye konu açılmalı devre arası mümkünse alayı yollanmalıdır. 2 stoper 1 sağ 1 sol bek alınmalıdır. toko gene idare ediyor 1 tane bek alsak da yeter.

Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 20:58
defansın alayını gönderilmeli devre arası bunlardan bir yol olmaz

-------------

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 21:01
Bunlar super lıg oyuncusu falan olamaz

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 21:04
Ruhsuz inançsız disiplinsiz karakterler topluluğu

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 21:14
Arkadaslar uc kurusa bes kofte yok...
700 bin euro sınırına ancak bu....

Kimse Eskisehirsporun adı icin gelmiyor... gelenlerin durumu belli... Isım icin gelinseydi REalmadrid Barcelona o kadar buyuk rakamlar odemezdi ...

Biraz gercekleri gorelim...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: amour26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 21:15
Mesut Hoşçan şu anda çıkın Türkiye'nin herhangi bir halı saha tesisine gidin ve biraz maç izleyin, maçta oynayanlar nasıl kendini yırtıyor, nasıl çabalıyorlar kendi gözlerinizle görün. Sonra bizim maçlarımızın tekrarını izleyin bir kaç maç hariç topçuların çoğu sahada ruhsuz ruhsuz dolaşıyor.
Buradan sayın mesut hoşçan'a birşey demek istiyorum.
Sayın başkan haftaya ben ya da buradan bir renktaş halı sahadan adam toplasın getireceğimiz adamların illaki eskişehirli ya da eskişehirsporlu olmasına da gerek yok, baklavasına maç yapacağız dersiniz bakın galip geliyormuyuz gelmiyormuyuz. Nasıl koşuyoruz, nasıl iletişim kuruyoruz saha içinde, hatalar yaptığımız zaman nasıl birbirimizi uyarıyoruz görürsün. Yenilmek elbette var futbolda ama pes etmek asla olmamalı.

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2015 saat 21:17
Hepsi birbirinden beter....

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 12/Ara/2015 saat 18:29
Hiç bir futbolcumuza güvenmiyorum bunların alayı beceriksiz ruhsuz

-------------

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 12/Ara/2015 saat 20:05
Bolusporda kiralık oynayan futbolcumuz Andaç Güleryüz, Bolusporun Denizlisporu 3-1 yendiği maçta takımı adına ilk golü atan isim olmuş.
Ayrıca 13 maçta 6 sı 11 de olmak üzere görev almış ve 4 gol atıp 1 de assist yapmıştır.

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 20/Ara/2015 saat 23:19
16 maç , 2 galibiyet , 13 mağlubiyet
Sahada ruhsuz ruhsuz dolaşırlar,
Paralarını alamayınca sahada göstermedikleri çabayı paralarını almak için gösterirler.
Ben paralarını vermeyelim demiyorum.Hakkı olan parayı tabiki alacaklar.Ama ilk önce haketmek gerekir.

Gönderen: erhankaratas
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 00:03
ne kadar karaktersiz ,beceriksiz oduncu varsa toplamışlar.yemin ederim bunlardan daha iyi oynarım şu yaşımda

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 00:19
Tepkilere açığım. Fikrimce : Oturun futbolcular ile masaya madem düşeceğiz umut yok . Kalacak ile gidecekler belli olsun. Gidecekleri sat 3 - 5 demeden ( yönetim değişince ) Al yerlerine seneye ptt de oynıyacakları kadro olsun alışsın seneyede eksik bölgeye yap takviyeni oyna çıkmak için abi hala umutsuz şeklimize umut olmak istiyorum gerçekten BEN BAŞKAN olsam takımı daha iyi yönetirim yemin ediyorum.

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 00:37
 Kimse paraları verilmesin demiyor. Ama insan düşünüyor; bu paraları neyin karşılığı alacaklar? İçlerine nasıl sinecek?  16 maçta 13 mağlubiyetin karşılığı olarak mı??

Doğru dürüst pas atmayı beceremeyen, orta yapmayı beceremeyen, pozisyon yaratamayan, şut çekmeyi beceremeyen, kafayı kaldırıp topu boşa çıkarmak varken kalabalığın göbeğine bodozlama giren, yine aynı şekilde kafayı kaldırıp boştaki adama pas verip gol attırmak yerine salak saçma vuruşlara kalkıp işin içine sıçan ( ki bu yüzden o kadar çok golden olduk ki, defalarca, sırf bu yüzden sahaya girip bu gevşekliği yapan terbiyesizlere ağız burun dalmak istemişimdir) , geriye düştükten sonra bile öndeymiş gibi kapanıp insanın akıl sağlığıyla oynayarak galibiyet adına gerekenleri yapamayan, daha da vahimi dünya s..kıne minare g..tüne durumundaki muhteşem !!! kadromuz........  Evet paralarınız yasal olarak hakkınız, alın tabi. Peki ya, vicdanen hakkınız mı??? 16 maç 13 mağlubiyet....

Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 00:59
hususi para versen böyle beceriksizleri bir araya topla desen toplayamazsın

-------------

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 01:02
Andaçın ne suçu vardı Allah aşkına...Şu takımda gözü kapalı oynardı bu çocuk.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 01:09
Futbolcularin suçu yok. Hepsinin kapasitesi belli. Sene başındao kadar yazildi.bu çöp oyuncularla olmaz denildi. Hoscansporlular toz kondurmadi. Dusen takımların stoperlerini getirip bu sene ofansif bir Eses izleyeceğiz diye komik bir açıklama yapılıyor ve hala o koltukta oturabiliyorsa hala suçlu aramaya gerek yok.

Baskan Diego ya vermediği parayla kına alsin şimdi. İnanılır gibi değil mali durumu kötü olan kulüp 13 tane transfer yapar mi? 13 u de çöp

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 02:00
Sene başında burda kimileri ahkam kesiyordu; yok çok iyi topcular aldik, 13 transfer boru mu,aytaç şöyle iyi, khalifa boyle canavar,defederico böyle hızlı.
Şimdi geldigimiz noktaya bakın.
Sahaya çıkacak oyuncumuz yok yedeklerde 3 stoper var onlar da olmasa kadro tamamlanmayacak.

Gönderen: keagle26
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 13:02
Kimse Topçulara laf atmasin adamların kapasitesi bu sen eve usta getirirken parasına bakar ucuz usta getirirsen sonra fayanslar yamuk olduğunda birsey demeye hakkın kalmaz birde üzerine 5 ay çalıştırıp parasini vermezsen o usta ısıde yapmaz bırakır kaçar bir şekilde yaptığı işin parasini almaya çalışır birde buradaki taraftarların hiçbirisi 5 ay maaş almazsa çalışmaz zaten gecinemezde

-------------
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 20:43
SİNAN ÖREN SEZGİN COŞKUN ve PİNTO dışında tüm futbolcularımız kulübü icraya vermiş .

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 21/Ara/2015 saat 21:24
Alıntı yapılan EsesLi Onur

hususi para versen böyle beceriksizleri bir araya topla desen toplayamazsın

para vermeynce daha dogrusu kısınca boyle kolay toplanır...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 09:44
Futbolcularımız Antalya kampı için bu sabah yola çıktılar .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 13:35
Hoca takım kurmakta;
Futbolcular kadroya girmekte çok zorlanacak gibiler...
Görünen o ki çalışmayana değil çok ve iyi çalışmayana forma yok...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 14:49

28. isim kim olacak?

Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 15:36
Vay be bizimde bir yedek kadromuz olacak çöl şükür :) bizimde bir oynayacak ilk 11 imiz ve golculeri defansimiz olacak yıllarca çektirdi bu taraftara bu m.h sezon başında olsa kesin uefaya oynardik lig zaten berbat

-------------

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 17:21
Devre arası alınan 13 transferden 2 genç ve Murat kardeşimizi saymazsak 10 tane yeni transferin 5 i direk takıma katkı yaptı.. Kendi gözlemimle devre arası gelen futbolcuları yorumladım
Kıvanç : Yeni Hürriyetimiz Türkiye liglerinde her zaman böyle bi futbolcu ihtiyaçtır her takıma lazım..bizede güzel uyum sağladı Allah nazarlardan korusun kadroya ilk yazılacak futbolculardan biri oldu.
Forgi: Tecrübesiyle defansa güvenimizi artırdı yerinde mudahaleleri ve hava hakimiyetiyle alternatifsiz.. tek dezavantajı biraz ağır gibi ama artıları bunu kapatıyor bizim gibi stopere aç kalmış takıma can yeleği gibi gelir..
Meye: Çok çalışkan başarıya aç ve hırslı skora direk etki ediyor şuanda çok faydalı ama gelecekte daha büyük başarılara imza atacak gibi duruyor.. Ileriye hakim fakat yalnız kalıyor Emre ve Enginle henüz tam olarak uyum sağlayamadı yada onlardan yeterli desteği pası alamıyor bu halde bile gayet başarılı koşması bile biz gibi Pintoya forvet diye bakmak zorunda kalan taraftara bi mutluluk
Dossa : Oynadığı tek maçta çevik hızlı atletik bi defans elemanı olduğunu gösterdi talihsiz sakatlık yaşadı ama cezalı yada sakat olmadığı sürece yeteneğiyle ilk 11in değişilmezi olur. Disiplinide sağlarsa ilaç olur
Hadzic : Teknik oyunu iki yönlü oynayabiliyor fizik olarak yetersiz çıt kırıldım gözuksede mücadelesi yeterince fazla ama daha iyi olacaktır. Causic gibi çok basit oynamıyor sorumluluk alıyor dahada alacaktır ilerleyen haftalarda..
Kulach : Devre arası ilk alınan futbolculardan biri kadroya yardimcı eleman görevinde iyi bi yedek çünkü mevkisindeki futbolcuları kesmesi zor önde olduğumuz maçlarda sonradan oyuna girip rakiple didişen mücadeleci yapısıyla katkı sağlar
Tornike : Lig maçında göremediğimiz için ne desek boş tam olarak kendini gösteremedi ama iyi bi yedek olurmu onu bile bilmiyoruz.. Sanki devre arası kaynak bulunmadan önce idare etsin diye yapılan bi transfer gibi ama tam olarak sahada görmeden olumsuz yorum haksızlık olur
Bokila : Kısa süreli bi lig maçı oynadı nedir ne değildir bilmiyoruz ama geçmisteki formunu yakalayıp uyum sağlarsa takıma çok umutlu olduğumuz bi futbolcu ben oynadıkça çok gol atacak bi potansiyel görüyorum Bokilaya da şuan olumsuz yorum yapmak haksızlik olur en az iki maç 90 dk oynarda o zaman olup olmayacağı belli olur..
Ishak : Ligten tanıdığımız Ishak çok iyi bi kanat elemanıdır fakat son hali nedir izlemeden yorum erken.. Çok iyi futbolcuların bile her takımla kimyası uyuşmamıştır tutacakmı tutmayacak mı göreceğiz ama takıma cup oturması lazım o kanat aksıyor
Nadir: ?

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2016 saat 11:27
Dünkü Kayserispor maçının skorundan sonra bugün galibiyete daha çok inanmaları lazım. Sadece taraftarla olmuyor.

Gönderi tarihi: 27/Şub/2016 saat 19:59
Aldığınız paralar haram zıkkım olsun ruhsuzlar

-------------

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 10/Mar/2016 saat 10:35
Biraz mücadele lütfen!

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 10/Mar/2016 saat 10:44
MÜCADELE > 3 PUAN
YETERKİ SAVAŞIN YENİLSEK DE ÖNEMLİ DEĞİL MÜCADELE EDİN RUHSUZ RUHSUZ ORTADA GEZİNMEYİN DÜŞECEKSEKDE SAVAŞIP DÜŞELİM AMA bjk MAÇINDAKİ GİBİ RUHSUZ RUHSUZ SAHADA DOLANMAYIN!!

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 14:08
Bir kaç futbolcu dışında kazanmak için oynayan yok. Herkes Engin gibi yürekten oynasa kümede kalırız

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 15:12
Kapasite bu kadar yapacak bir şey yok.Maç esnasında takıma baktım 6 futbolcu ara transferde gelmiş.Sezon başında çok değil ya iki tane adam gibi futbolcu alınsaydı böyle olmazdı.Allah belanızı versin yönetim.

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 15:23
Kayseriyi yenecek taraftardan Özür dileyeceksiniz sonra kayserinin puan kaybetmesini beklicez siz kazanın Kayseri düşer ben inanıyorum

-------------

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 15:29
kimse boşuna hayal görmesin bu takım düşeli 10 hafta oluyor ,herkes kendini ptt ye şimdiden hazırlasın ,bu arada mesut bi tarafına kına yakabilirsin.

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: Aserhat
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 15:31
Son 10 dakikadaki futbolu son yarım saat oynasaydık 2 tane daha atardık

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:26
hakkımız helal değil size ruhsuzlar ordusu

-------------

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 20:07
Ruhsuzlar ve Yeteneksizler Sürüsü

Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 20:26
Kurtuluş Savaşı Sona Ermiştir
Teşekkürler Çocuklar , Teşekkürler ...    

-------------

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 20:29
Sahanın en iyisi Aliydi bugün! Biraz da Toko. Ruhsuzlar!!!!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 20:35
Kayseri'de kalın gelmeyin şehre dünya para alıyorsunuz haram zikkim olsun ruhsuzlar rezil ettiniz bizi

-------------

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 20:53
Lan bunların şeyinde mi şimdi girecekler sıcacık jakuzilerine ohh. Bunlara iyi sabrettik.Bundan sonra kimse bu takımla ligede kalıcaz die ümitlenmesin...

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 22:28
Daha öncede belirttiğim gibi eğer düşüceksek kalacak kişiler ile konuşulup son hafta onların ağırlığında bir kadro oluşturalım. Seneye kimler kalıcak merak ediyorum bi kaç kişiyi tahmin ediyorum ama yabancı olarak kimler kalıcak yada yabancı kalacak mı ? Gidin konuşun kimler kalcak oluşturun kadronuzu hem seneye yok kadro ilk defa oynuyorlar gibi saçma bir bahane üretmesinler ki zaten fazlası ile toplama kampına döneceğiz . Oyuncu bulamıyoruz falan demesinler Oyuncu Öneri sayfasına ben yazıyorum sürekli hep yazarım parasıda ucuz hem PTT ' de serbest kalcak 2-3 iyi oyuncu var onları alın yapın bişiler yapamıcaksanızda çekin gidin burdan.

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 22:35
Valla biz sizi sahada izlerken sizden daha çok yoruluyoruz.Sinir stres moral hepsi alt üst oluyor.Sahada kosarken yazıcaktım ama yürüdüğünüz için geri aldım.Adam akıllı 2 maç üst üste yenilin de bu çile bitsin bizde umut bağlamayalım artık.Kısacası 2-0dan mac verene kayseride yürüyene totospora bızı madara edenlere bın kere yazıklar olsun.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com