eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:08
Meye'nin 32 yaşındaki Ali Turan'nin onunde iken yakalanip gecilmesi ve bizim bu adamlari yokluktan kanatta falan oynar mi acaba demememiz kadro kalitesini özetliyor.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:08
bunların suçu yok bunları takıma getireni saygıyla anıyorum
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:14

2 Takım Arasındaki 7 farkı bulunuz.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 19:23

FUTBOLCU var, futbolcu var.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 19:38
futbolcularda karaktersiz ne diyelim bir hafta umutlandırıyorlar öbür hafta utandırıyorlar aldığınız paralarda haram zıkkım olsun
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2016 saat 20:17
Şu 5 maçta ne yaparsnız bilmem ama şu trabzon'u yenin artık başka bişeyde istemiyorum. Herşey çok bize, siz onuda yapmazsınız gerçi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2016 saat 20:42
Çokmu zor 5 maç oynamak sonra ne halt edeceksiniz edin defolun gidin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2016 saat 18:37
İşte 26 yaşındaki orta sahanın samimi açıklamaları;

Eskişehirspor'u önceden tanıyor muydun?

"Eskişehirspor'u daha önceden biliyordum. Avusturya'daki Türk oyunculardan duyuyordum. Hatta geçen sene buraya gelecektim, fakat transferim gerçekleşmedi. Menacerim Kemal Can Tekin'in büyük çabalarıyla bu sezona kısmetmiş. Ona da, beni böyle güzel bir kulübe getirdiği için sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum." 

Devre arasında buraya geldin, alışmak konusunda zorluk yaşadın mı?

"Eskişehirspor'un ilk önce puan tablosundaki yeri beni korkutmuştu. Buraya gelip takımı ligde tutmak için elimden geleni yapıyorum ve ligde kalacağız."

Gaziantep maçını nasıl değerlendireceksin?

"İki takım için çok önemli bir mücadele. Fakat bunu buradan net bir şekilde söylüyorum, kazanan biz olacağız. Biz daha iyi oynuyoruz. Gaziantepspor'un Fenerbahçe'den 4 gol yemesi, kötü oyun sergilemesinden değil. Fenerbahçe çok kuvvetli. Buna aldanıp, rahat çıkmayacağız, sahaya. Ama inanıyoruz, biz Gaziantepspor'u yeneceğiz. Önümüzdeki diğer maçlarımızı da kazanarak, ligde kalacağız."

Taraftarlarla aran nasıl?

"Daha buraya gelmeden taraftarının büyük desteğini duymuştum, bunu gelince de yaşadım. Muhteşem bir taraftarı var. Her maça geliyorlar. Müthiş bir destekle 90 dakika bandosuyla, tezahüratlarıyla bizi motive ediyorlar. Hatta şunu anlatmak istiyorum... Daha önce hiçbir kulüpte bunu yaşamadım. Bize moral yemeği verilirken, taraftarlar yemeği bastı! Kötü anlamda değil, atkılarıyla, şarkılarıyla, meşaleler yakarak bizi önümüzdeki maçlara motive etmek için böyle bir şey yaptılar. Önceki oynadığım kulüplerde bunu yaşamadım. Olağanüstüydü." 

Takımdaki arkadaşlık nasıl?

"Çok iyi bir arkadaşlık var. Herkes bir birine sahip çıkıyor. En zor gününüz de bile yanınızda bulabileceğiniz dostlarınız oluyor. Şu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Bu kulüpte görev alan malzemecisinden, yöneticisine kadar herkes burada bana destek oldu. Kendimi bu yüzden çok iyi hissediyorum."

En çekindiğin Süper Lig ekibi hangisi?

"En çekindiğim... Aslında çok güçlü takımlar var. Fakat bir tane söylemek gerekirse, en tehlikelisi Beşiktaş. Fakat Fenerbahçe'den de çekiniyorum. Ama Fenerbahçe'ye karşı oynamadı. Beşiktaş'a karşı oynadım. Beşiktaş çok iyi futbol oynuyor. Türkiye'nin Barcelona'sı gibi."

Sence şampiyon kim olacak?

"Beşiktaş şampiyon olur gibi gözüküyor. Fakat gönlüm Fenerbahçe'den yana. Neden dersen; Fenerbahçe'yi seviyorum. Bu takımda daha önce çok Bosnalı futbolcu görev aldı. O yüzden Fenerbahçe'ye karşı sempatim yüksek." 

Yeni sezonda Eskişehirspor'la devam mı?

"Öncelikle Eskişehirspor'un ligde kalması, tek düşüncem. Buraya savaşmaya geldim. Durumumuz belli, ama savaşarak buradan kurtulacağız. Buna herkes inanıyor. Çok iyi kulüpler var ligde. İstanbul'daki kulüplerin hepsi üst düzeyde. Tabii ki bu şehirin bir kulübünde oynamak isterim. İnanıyorum, bir gün Fenerbahçe'de veya Beşiktaş'ta forma giyeceğim. İstanbul beni mutlu ediyor." 

İdolün kim?

"Edin Dzeko. Mükemmel bir oyuncu. Onunla oynamak bana zevk veriyor. Milli Takım'da bize çok yardımcı oluyor. Karakteri ve futboluyla idolümdür. Onun da Türkiye'ye gelmesini isterim. Belki büyük bir kulüple anlaşır ve yeni sezonda Türkiye'ye gelir. Neden olmasın!"

Okan Çellik 

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2016 saat 10:34
Siyah-kırmızılı takımda 3 sezondur forma giyen Kamil Ahmet, AA  muhabirine yaptığı açıklamada, futbola, İngiltere'nin Fulham takımın altyapısında  başladığını belirterek, daha sonra İngiltere'nin Milwall takımında forma  giydiğini kaydetti.

Türk Milli Takımı'nın alt kademelerinde forma şansı bulduğunu ifade  eden Kamil Ahmet, "O dönem Türkiye'deki birkaç kulüp benimle ilgilendi. Ancak ben  hiç gelmeyi düşünmedim. 18 yaşımda Bucaspor'dan transfer teklifi geldi. O teklifi  değerlendirip, Türkiye'deki futbol hayatıma başladım. Bucaspor'dan sonra  Kayserispor'a oradan da Adana Demirspor'a transfer oldum. 2013-2014 sezonunda da  Eskişehirspor forması giymeye başladım. Türkiye'ye ilk geldiğim günler ailemden  uzakta olmak beni zorladı. Şimdi alıştım artık, 24 yaşıma geldim." diye konuştu.

"Sadece Eskişehirspor'u düşünüyorum"

Kamil Ahmet, Eskişehirspor'un Spor Toto Süper Lig'in 2015-2016  sezonuna kötü başladığını belirtti.

Son haftalarda ligde güzel bir seri yakaladıklarını anlatan Kamil  Ahmet Çörekçi, şunları söyledi:

"Takımın gayet iyi bir havası var. Gaziantepspor bizim için çok önemli  ve kırılma maçı olacak. Gaziantepspor maçını kazanıp, ligde kalacağımıza  inanıyorum. Öncelikli hedefim Eskişehirspor'un ligde kalmasına katkı sağlamak. Şu  anda sadece Eskişehirspor'u düşünüyorum. Eskişehirspor'u ligde tutalım bu bana  yeter. Daha sonra Türkiye A Milli Futbol Takım'da forma giymek istiyorum."

Sağ bek oyuncusu Kamil Ahmet, Türkiye'de Fenerbahçeli futbolcu Gökhan  Gönül'ü, Avrupa futbolunda da Bayern Münih'ten Philipp Lahm ve Barcelona'dan da  Dani Alves'i beğendiğine anlatarak, Lahm ve ABD'nin LA Galaxy takımında forma  giyen Steven Gerrard'ı, çocukluğunda beri kendisine örnek aldığını vurguladı.

Doğduğu ve futbola başladığı İngiltere'de Leicester kentinin takımının  şampiyon olduğunu da anımsatan Çörekçi, "Leicester'in İngiltere şampiyonu olması  herkesi şaşırttı. Futbolda her şeyini olabileceğini gösterdiler. İngiltere'de o  kadar büyük takımlar var. Ancak Leicester, aralarında sıyrılıp şampiyon oldu."  şeklinde konuştu.

"Menajerler canımızı sıkıyor"

Kamil Ahmet Çörekçi, bir yandan takımının ligde kalması için mücadele  ederken bir yandan da daha önce çalıştığı menajerlerle sorun yaşadığını  vurguladı.

Takım arkadaşı olan Engin Bekdemir ile daha önce kendilerinden  bekledikleri hizmeti almadıkları gerekçesiyle İngiliz menajer Leigh Cramer ve  Türk ortağı Timuçin Derviş'ten ayrıldıklarını anlatan Kamil Ahmet Çörekçi,  "Menajerler canımızı sıkıyor. Onlardan ayrıldık diye İngiltere'de yaşayan babamın  iş yerine giderek para isteyip, tehdit etmişler. Benzer sorunları Engin Bekdemir  de yaşıyor." ifadelerini kullandı.

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2016 saat 19:40
Bizler 1 hafta boyunca gecemiz gündüzümüz sürekli Gaziantep maçını aklımızda oynarken siz saha da bu kadar gamsız , beceriksiz , iki pas yapmaktan aciz bir takım olamaz olmamalı koskocaman 90 dakika da bir tane kaleye tutan şutumuz yok penaltı pozisyonu olmasa gol atamayacağız.
Kaç haftadır taraftar ve oyuncular birlikte direniyor bu kadar getirdiniz bundan sonra buradan verecekmisiniz ligi beyler kendinize gelin kalmış şurada 3 hafta siz resmen antep maçında saha da yürüdünüz umarım geri kalan 2 maçta bizim istediğimiz hırslı yürekli bir Eskişehirspor görürüz.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır