eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dönemi | 2015-2016

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 660>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2015 saat 00:14
Son olarak daha öncede yazdım. yine yazarım; bize YOULA tarzında FRANSIZ

menşeili SANTRAFOR lazım. Hem hızlı hem atletik hem de golcü olacak.

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=72210&season=2014%2F2015

; Jonathan Kodjia. Fransa 2. ligi topçusu. 29 maçta 15 golü var. Genç. Ucuz.

Takımı ANGERS Fransa 2. ligi'nde üst sıralara oynayan bir takım. Neden Fransa 2. ligi. Çünkü 1. ligi'ndeki oyuncular çok pahalı ve 2. liginden de çok yetenekli oyuncular çıkıyor. Üstelik bizim ptt 1. lig'e benzemez; Angers'ın piyasa değeri 22.500.000 euro - 60 triyon diyelim. bizim takım değerimizle hemen hemen aynı

https://www.youtube.com/watch?v=sVkQrHN-_XU
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2015 saat 13:44
Onur , oyuncu onerılerı syfasına yazarsan daha ıyı olur dıye dusunuyorum .
Sımdıden baslarsak bu sayfaya isın ısınden cıkamayız
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 08:31
Sözleşmesi Devam Eden Oyuncular

Kaleciler: Boffin , Ali , Sinan

Defans: K.Ahmet , Sezgin , Berkay , Birol , Diego , Akaminko , Özgür

Orta Saha: Lawal , Causic , Toko , Onur , Kaan , Sissoko , Serdar , H.Hüseyin , Erkut , Feyzi

Forvet: Emre , Andaç , Mirkan

Sözleşmesi Biten Oyuncular: Ergün , Hürriyet

Kiralık Sözleşmesi Biten Oyuncular: Mori , Ömer , Sezer, M.Yumlu

Skibbe'nin yerinde olsam;

Hürriyet ile sözleşme yenilenmesini, M.yumlu ve Mori'nin bonservislerinin alınmasını, 1 yabancı sağ bek - 1 yabancı sol bek - 1 yabancı sol kanat, 1 yabancı forvet alınarak Onur, Berkay ve Birol'un kiralık olarak gönderilmesini, ayrıca Serdar ve Mirkan ile de yolların tamamen ayrılmasını talep ederdim.

Bana tamamiyle katılan arkadaşlarımız olmasa da ortak görüşün benimkilere yakın olduğunu düşünüyorum.
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 10:54
erkan dede, yaşına başına bak bir ona buna saldırma olurmu?
bu yaşa gelipte insanlara saldırıda bulunup, aşağılayıcı kelimeler kullanırsan senin için sorunun kralı olur.

birincisi, SENİ CİDDİ CİDDİ UYARIYORUM kimin ne olduğunu bilmeden saldırıda bulunma, 60 yaşında dinlemem bunu o kafana sok.

ikincisi, senin kimseye küfür,rencide edici, aşağılayıcı şeyler yazmana bu hakkı kim veriyor?

sana cevap yazarak seviyene inmek istemiyorum giderek aşağılık şeyler yazıyorsun.

BU CEVABIM SANA SON OLSUN.BAŞKA BİŞEY YAZMAYACAĞIM ERKAN DEDE.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 13:33
Alıntı yapılan halilsezer

Sözleşmesi Devam Eden Oyuncular

Kaleciler: Boffin , Ali , Sinan

Defans: K.Ahmet , Sezgin , Berkay , Birol , Diego , Akaminko , Özgür

Orta Saha: Lawal , Causic , Toko , Onur , Kaan , Sissoko , Serdar , H.Hüseyin , Erkut , Feyzi

Forvet: Emre , Andaç , Mirkan

Sözleşmesi Biten Oyuncular: Ergün , Hürriyet

Kiralık Sözleşmesi Biten Oyuncular: Mori , Ömer , Sezer, M.Yumlu

Skibbe'nin yerinde olsam;

Hürriyet ile sözleşme yenilenmesini, M.yumlu ve Mori'nin bonservislerinin alınmasını, 1 yabancı sağ bek - 1 yabancı sol bek - 1 yabancı sol kanat, 1 yabancı forvet alınarak Onur, Berkay ve Birol'un kiralık olarak gönderilmesini, ayrıca Serdar ve Mirkan ile de yolların tamamen ayrılmasını talep ederdim.

Bana tamamiyle katılan arkadaşlarımız olmasa da ortak görüşün benimkilere yakın olduğunu düşünüyorum.

Benim fikrim Hürriyet'in sözleşmesi 1 yıl daha uzatılabiliyorsa uzatılsın eğer uzatmamayı düşünürlerse yerine bir defansif orta saha alınabilir.Mustafa Yumlu'nun bonservisi de eğer 1 milyon euro ise kesinlikle alınmalı fakat Mori'yi alamayız ihtimal bile vermiyorum açıkçası çünkü bonservisi çok pahalı ama alınsa yanına Youla tarzı sprinter bir forvet ile çok güzel takım oluşturulabilirdi.Onur bu saatten sonra pek olacak gibi değil kiralık yerine sözleşmesi de feshedilebilir.Berkay ve Birol bence iyi yedeklerimiz arasında içlerinden birisi kalmalı.Serdar ve Mirkan'a ek olarak ben Lawal'ı da yeni sezonda kadroda görmek istemiyorum.

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 14:58
mori olayı bitti o kesin.3,5 milyonu zaten param olsada vermem.heleki bu sezon yabancı sınırlamasından sonra işler çok faklı olacak.bize  bir adet  çok süratli ve bir adette  ileride fiziğiyle top oynayan bir forvet adamı şart.aliye bir tane yedek kaleci.sol bek sağ bek orta saha sağ kanat ve sol kanat 7- 8 topçu busene işimizi görür. balıkesirden vargas,kayseriden john boye,edinho,rizeden kwuake,laferty hepsi bireysel olarak çok yetenekli adamlar.hem ligi tanıyorlar hem takımlarında durmaları çok zor. tabi para çoksa daha ne isimler çıkar piyasaya.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 16:34

FUNES MORİ KESİN GİDİYOR

Eskişehirspor yönetimi futbolcuyu yeni sezonda takıma kazandırmak için uğraş verirken en önemli karar futbolcunun kendisinden geldi… Arjantinli futbolcu yeni sezonda Eskişehirspor’da kalmak istemediğini yönetime iletti. Eşini şimdiden ülkesine gönderdi bile

11 Mayıs 2015 Pazartesi 10:30
FUNES&#8200;MORİ%20KESİN&#8200;GİDİYOR
BAŞARILI OLDU
Siyah Kırmızılı takımda kiralık futbolcular arasında olumsuz sonuç alınan ilk futbolcu Funes Mori oldu. Portekiz’in Bencifa takımından kiralanan futbolcu Eskişehirspor forması altında başarılı bir sezon geçirdi… Kiralık futbolcu cezalı olduğu Beşiktaş maçı dışında tüm lig maçlarında forma giydi. Takımın en çalışkan ismi oldu…

KULÜBÜ TEKRAR...
Attığı goller ve asitlerle takımın kazandığı puanlarda büyük pay sahibi oldu... Eskişehirspor yönetimi futbolcunun bonservisini kulübünden almak için kolları sıvadı. Ancak ilk girişim sonuç vermedi. Benfica takımı 3.5 milyon avroluk bonservis bedelinde diretti. Yeni sezon için tekrar kiralamaya ise kesinlikle yanaşmadı…

KENDİSİ DE İSTEMİYOR
Bunun yanında Arjantinli futbolcu da yeni sezonda Eskişehirspor’da kalmak istemediğini yönetime bildirdi. Futbolcu eşini ülkesi Arjantin’e ailesinin yanına gönderdi bile…
F. Mori Eskişehirspor defterini kapatma kararını ailesiyle birlikte alırken, Benfica kulübünün aldığı karalara uyduğunu da Es-Es yönetimine iletti…

KALMAK İSTESEYDİ GÖRÜŞMELER SÜRECEKTİ
Funes Mori’nin aldığı bu karardan sonra Eskişehirspor yönetimi artık ikinci bir girişimde bulunmayacak… Arjantinli futbolcu Eskişehirspor’da kalmak isteseydi yönetim Benfica kulübünü ikna etmek için mesai harcamaya devam edecekti. Ancak futbolcunun aldığı bu karar yönetimi ve teknik heyeti forvet konusunda yeni arayışlara itti…

TARAFTAR O’NU SEVDİ
Eskişehirspor taraftarı takıma önemli katkılar sağlayan Arjantinli futbolcu Funes Mori’yi sevdi. Birçok taraftar bu ismin kulüpte kalmasını çok istiyor. Ancak bu istekleri futbolcunun aldığı karar sonrasında gerçekleşmeyecek…

PORTEKİZ’DE BENFİCA LİDER
Portekiz’in Benfica takımından kiralık olarak ülkemize gelen futbolcu yeni sezonda eski takımının formasını giymek istiyor. Benfica bu sezon grubunda lider durumda bulunuyor.

TAKIMDA EN ÇOK GOL ONDAN
Siyah Kırmızılı takımda en çok golü Mori attı. 7 gol ve 6 asisti bulunan futbolcu takımın en çok forma giyen isimleri arasında ilk sırada geldi…
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 16:36

İLK YOLCU ERGÜN

Sezon başında bonservisi elinde olan futbolcu 1 milyon liraya Eskişehirspor’a imza attı. Siyah Kırmızılı takımda beklenileni veremeyen futbolcuların başında geldi

11 Mayıs 2015 Pazartesi 10:49
İLK%20YOLCU%20ERGÜN
Bazı maçlardaki performansıyla taraftarın da tepkisini aldı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan futbolcuyla Eskişehirspor yönetimi masaya oturmayacak ve sözleşme yenilemeyecek… Ergün bonservisini alarak kendisine kulüp arayacak… 
2Eylül SPOR 
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2015 saat 18:00
hayat ne güzel be 100 kere dünyaya gelsem 1 trilyon kazanamam adam şu performansıyla bu kadar para kazandı 1 senede vay beee
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2015 saat 07:49
ergün mirkan, onur, toko, birol, berkay, serdar, semih bu oyunculara teşekkür edilmeli ve gönderilmeli. eğer önümüzdeki sene bir hedef olacaksa ki mesut ve yönetimi durduğu sürece başarı gelmeyeceği kesin bu oyuncularla 1 adım öte gidilemez.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 660>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır