Sayfayı yazdır | Close Window

Transfer Dönemi | 2015-2016

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4626
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 23:20
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Transfer Dönemi | 2015-2016
Gönderen: oguzhaneses
Konu: Transfer Dönemi | 2015-2016
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 10:20
Sezonun sonuna gelinmesiyle transfer haberleri tekrar hız kazandı. Bugün bazı gazetelerde çıkan haberle başlayalım.

Eskişehirspor'da Ben Arfa bombası

Yeni sezonu düşünen Eskişehirspor'da flaş iddia. Kırmızı-Siyahlılar'ın Fransız yıldız Ben Arfa ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Bonservisi elinde olan oyuncu hakkında yönetim ise şimdilik sessiz

Gelecek sezonun planlarını yapmaya başlayan Eskişehirspor Yönetimi, iç ve dış transfere en erken başlayan takım olmuştu. Sözleşmesi biten kiralık oyuncular Mori ve Ömer için girişimlere başlayan Kırmızı- Siyahlılar hakkında Fransız basınından taraftarı çok heyecanlandıran bir haber geldi.

Es Es’in, uzun yıllar Premier Lig’de forma giyen Fransız yıldız Ben Arfa ile anlaştığı iddia edildi. Son olarak Fransa’da Nice forması giyen, teknik heyetle yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle sözleşmesi iki ay önce fesh edilen 28 yaşındaki futbolcunun Eskişehirspor Yönetimi’nden gelen teklifi kabul ettiği ve gelecek sezon kariyerine Süper Lig’de devam edeceği belirtildi.

‘Ses çıkmadı’

Yerel basında büyük yankı uyandıran, sosyal medyada Eskişehirli futbolseverler arasında günün en çok konuşulan konusu olan bu haberle ilgili Kırmızı-Siyahlı yönetimden bir açıklama gelmedi. Taraftarlar ise olumlu karşıladı.

Kaynak: Fanatik, Haber 7

Yanıtlar:
Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 14:07
En büyük transfer iyi başkan ve iyi yönetim olur.

Gönderen: turkkartal
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 15:10
Alıntı yapılan champions26

En büyük transfer iyi başkan ve iyi yönetim olur.

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 15:27
Önder Özen'in Emre Güral,Akaminko,Lawal'ı yeni sezonda kadrosunda görmek istediği söyleniyor.

Taraftarımız hemen karalama kampanyası başlatmalı bu üç futbolcu hakkında!!!
Ne garip taraftarımız oluştu.Hemen herkese gitsin de gitsin.
Yerlerine gelecekler çok mu iyi olacak sanki 4.liglerden gelen adamlardan yığacaklar kadroya.

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 15:35
Alıntı yapılan ESdat

Önder Özen'in Emre Güral,Akaminko,Lawal'ı yeni sezonda kadrosunda görmek istediği söyleniyor.

Yerlerine gelecekler çok mu iyi olacak sanki 4.liglerden gelen adamlardan yığacaklar kadroya.

Akaminko'nun kendisini sahada göreceksek kalabilir,Lawal bence bulunmaz hint kumaşı değil bir futbolcu çalım atıyor diye takımda tutulmamalı bana göre oyunu okuyamıyor ve top kayıpları büyük sorunlar yaratıyor.Bu iki oyuncu verimli olmayacaksa takıma gidebilirler bunun adı karalama politikası değil bana göre takımın yararını düşünmek.

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 15:52
mesut ve skibbe giderse genel kurulda olursa farklı bir isimde başkan olursa tadından yenmez

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 16:04
Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan ESdat

Akaminko'nun kendisini sahada göreceksek kalabilir,Lawal bence bulunmaz hint kumaşı değil bir futbolcu çalım atıyor diye takımda tutulmamalı bana göre oyunu okuyamıyor ve top kayıpları büyük sorunlar yaratıyor.Bu iki oyuncu verimli olmayacaksa takıma gidebilirler bunun adı karalama politikası değil bana göre takımın yararını düşünmek.

Akaminko gidince iyi zamanındaki Akaminkodan bahsediyorum bu yönetimin ondan daha iyisini getirebileceğini zannediyor musunuz cidden.Zaten Diegoda gidiyor ideal defansımız dağıtılıyor.Mustafa da gider.Seneye Sezgin ve Berkayla devam.
Lawal gitsin tabi size Toko veya Onur o mevkide yeter.
Emre de gitsin,Mori de gidiyor olsun Mirkan var nasıl olsa.

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 16:23
Bence şu anda çıkan haberlerin hepsi uydurma menejerler tarafından futbolculara piyasa oluşturmak amacıyla çıkan haberler.Lig biter ondan sonra ne yaşanır ona bakmak lazım.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 16:28
Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan ESdat

Akaminko gidince iyi zamanındaki Akaminkodan bahsediyorum bu yönetimin ondan daha iyisini getirebileceğini zannediyor musunuz cidden.Zaten Diegoda gidiyor ideal defansımız dağıtılıyor.Mustafa da gider.Seneye Sezgin ve Berkayla devam.
Lawal gitsin tabi size Toko veya Onur o mevkide yeter.
Emre de gitsin,Mori de gidiyor olsun Mirkan var nasıl olsa.

Yazımı tam olarak anlamamışsınız.Akaminko'nun eskisi gibi döneceği ne malum Diego daha kısa süren bir sakatlıktan çıktıktan sonra eski performansından çok uzak ayrıca göndermeyi düşünseler ara dönemde gönderirlerdi diye düşünüyorum.Nasıl ara dönemde Mustafa takviyesi yapıldıysa mutlaka yine bir takviye yapılacaktır.Defansımız hep aynı oyunculardan oluşacak diye bir şey yok bence.Mustafa'ya da gelmeden önce herkes olumsuz yaklaşmıştı şu anda defansı toparlayan adam o.Dediğiniz 3 oyuncu vazgeçilmez değil takımda giden her oyuncunun yerine yenisi mutlaka alınacaktır bu kadronun çoğunu Skibbe oluşturmadı.Size tek katılabileceğim kısım Toko konusu.

Gönderen: cemege
Gönderi tarihi: 08/May/2015 saat 23:56
Yeni transfer döneminde yönetimden tek isteğim : kariyeri ne olursa olsun üç büzüklerden hiçbir KAŞAR futbolcuyu ESESimizin kapısından içeri sokmamaları...

-------------
ATAM İZİNDEYİZ

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 00:35
Alıntı yapılan esist

mesut ve skibbe giderse genel kurulda olursa farklı bir isimde başkan olursa tadından yenmez

isimsiz,
fındık fıstık ya alışkınlığın olmuş ya da soygundan nasbini alamamışsın.
fazlasını yazmayayım.adı sanı belli olmayan mahluk.

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 07:55
Yaşına bak, yazdığın yazıya bak. Ayıp ayıp.

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 09:48
tamam artık basında transfer dedikodosu bitmez.ligin sonu geliyor her gün oku artık transfer bombalarını.bakalım bize kimler getirilip kimler yollanacak.ancak bir gerçek var ,bize kaliteli ayaklar şart.bu sene böyle geçti ama hepimiz ecel terleri döktük.artık yönetim değişirmi kalırmı bilemiyorum ama bu seneden alınacak çok ders var.çok iyi bir kadro kurmak zorundayız.

-------------

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 10:01
Berkay, Onur, Birol, Toko, Serdar Özkan, Ergün Teber, Akaminko ve Skibbe acil gönderilmeli.

Mustafa Yumlu , Sezer Öztürk , Mori ve alınabiliyorsa Ömer"in bonservisleri alınmalı.

Lawal, Boffin, Diego ve Causic yerlerine daha iyileri alınamayacaksa kalabilir.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 10:20
Çok doğru tespit , umarım yeni sezon çalışmaları başlar

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 10:42
Yaşına başına bak birde yazdıklarına bak.
Senin bu yazından oturu MODERATOR arkadasima şikayetimi bildiriyorum gereğini yapınız lütfen. Konuyu yakınen takip edeceğim.

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 11:12
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan esist

isimsiz,
fındık fıstık ya alışkınlığın olmuş ya da soygundan nasbini alamamışsın.
fazlasını yazmayayım.adı sanı belli olmayan mahluk.

Yorum hoş olmamış.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 11:36
Sn. MODERATOR, bu kişinin üyeliğini iptal edin yada ben gereğini yapayım. . Sn. MOD gereğini yaparmisınız

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 12:16
Benzer mesajlar benzer kullanıcılar benzer uslup ve anlayış yüzünden yüzlerce insan ne yazık ki forumda üye girişi yapıp yorum yapmak fikir paylaşmak yerine sadece misafir olarak bulunuyor...Afferin böyle devam edin...Küstürün herkesi...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 12:54
esist bey bırakın yazsın,siz muhattap olup uzatmasanız forumun çivisi çıktı zaten iyice

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 13:54
Sn. MODERATOR, bu kişinin üyeliğini iptal edin yada ben gereğini yapayım. . Sn. MOD gereğini yaparmisınız

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 14:54
Alıntı yapılan esist

Esist boş ver dikkate alma gece 23,00 dan sonra çıkar hep kime çatacağım diye aranır profiline baksan 60 yaşına gelmiş mühendislik diploması olan birisi sırf onun yüzünden foruma yazmak gelmiyor insanın içinden ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 15:47
Çok ayıp. Bence de resmen hakaretten forumdan uzaklaştırılmalı.
Başkalarını küçük gören, bilip bilmeden suçlayan, her türlü hakareti yapan bu şahıs uzaklaştırılmazsa bende Mod'ların tarafsızlığına inanmayacağım.

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 15:57
Alıntı yapılan esist

sen ne mızmızlanıp duruyorsun?
ben buradan MOD'lara sesleniyorum.lütfen benim mesajlarıma dokunmayın.belirsize HUKUK yollarını açık bırakın.böylece neyin nesi olduğunu öğreneyim.lütfen.

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 18:28
aklımı yitirmezsem iyidir. böyle bir başlık altında taraftarın birbirine anlamsız çemkirmeleri gerçekten insanı forumdan soğutuyor. sanırım insanlar arasında başka konularda öncesinden husumet var. gereksiz yere tansiyon gerilmiş yine. hadi hayırlısı bakalım. ama bir şeyi belirtmeden geçemeyeceğim. futbol hayatın oyun kısımlarından birisidir. maksadı da ortak bir uğraş bulup ve paylaşımı arttırıp insanları bir birine yaklaştırmaktır. birlikten kuvvet doğduğunu çocuklara öğretmektir. yapılan işler çok çok yanlış vesselam.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 19:24
Balikesirden berkan Emir de düsünülebilir

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 20:37
Alıntı yapılan kagankayra

aklımı yitirmezsem iyidir. böyle bir başlık altında taraftarın birbirine anlamsız çemkirmeleri gerçekten insanı forumdan soğutuyor. sanırım insanlar arasında başka konularda öncesinden husumet var. gereksiz yere tansiyon gerilmiş yine. hadi hayırlısı bakalım. ama bir şeyi belirtmeden geçemeyeceğim. futbol hayatın oyun kısımlarından birisidir. maksadı da ortak bir uğraş bulup ve paylaşımı arttırıp insanları bir birine yaklaştırmaktır. birlikten kuvvet doğduğunu çocuklara öğretmektir. yapılan işler çok çok yanlış vesselam.

kesinlikle katılıyorum sevgili kardeşim.
ancak;
bu tartışmanın muhataplarının en son 100 mesajını oku.görürsün amaçları.
kandırılmış bir Yönetim,kandıranları özleyen bir yapı.
ben bunu anlatmaya,sahtekarların bu CAMİADAN def olup gitmesinin derdindeyim.adım belli SOYADIM belli.ulaşılabilirim ben.hepsi bu.

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 22:35
Webo da faydali olurdu bu sezon sözlesmesi bitiyor

Gönderen: tükenmiş nefesler
Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 23:47
Webo bize yatışa gelir; fenerde aldığı para belli

gerçekten bıkmadık mi 3 istanbul kaşar topçularından

geçen de engin baytar tribünde maç izlemişti; ne ayak?

gese de kadroya giremedi şimdi tıpış tıpış

yönetim engin baytar, webo gibi topçuları asla ama asla almamalı..

-------------
Sevdan Bir Ateş...

Gönderi tarihi: 09/May/2015 saat 23:54
Acilen SOL BEK ve SAĞ BEK lazım

Bu sene yediğimiz gollerin çok büyük çoğunluğunu beklerden yedik

-------------
Sevdan Bir Ateş...

Gönderi tarihi: 10/May/2015 saat 00:14
Son olarak daha öncede yazdım. yine yazarım; bize YOULA tarzında FRANSIZ

menşeili SANTRAFOR lazım. Hem hızlı hem atletik hem de golcü olacak.

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=72210&season=2014%2F2015 - http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=72210&season=2014%2F2015

; Jonathan Kodjia. Fransa 2. ligi topçusu. 29 maçta 15 golü var. Genç. Ucuz.

Takımı ANGERS Fransa 2. ligi'nde üst sıralara oynayan bir takım. Neden Fransa 2. ligi. Çünkü 1. ligi'ndeki oyuncular çok pahalı ve 2. liginden de çok yetenekli oyuncular çıkıyor. Üstelik bizim ptt 1. lig'e benzemez; Angers'ın piyasa değeri 22.500.000 euro - 60 triyon diyelim. bizim takım değerimizle hemen hemen aynı

https://www.youtube.com/watch?v=sVkQrHN-_XU - https://www.youtube.com/watch?v=sVkQrHN-_XU

-------------
Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 10/May/2015 saat 13:44
Onur , oyuncu onerılerı syfasına yazarsan daha ıyı olur dıye dusunuyorum .
Sımdıden baslarsak bu sayfaya isın ısınden cıkamayız

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 08:31
Sözleşmesi Devam Eden Oyuncular

Kaleciler: Boffin , Ali , Sinan

Defans: K.Ahmet , Sezgin , Berkay , Birol , Diego , Akaminko , Özgür

Orta Saha: Lawal , Causic , Toko , Onur , Kaan , Sissoko , Serdar , H.Hüseyin , Erkut , Feyzi

Forvet: Emre , Andaç , Mirkan

Sözleşmesi Biten Oyuncular: Ergün , Hürriyet

Kiralık Sözleşmesi Biten Oyuncular: Mori , Ömer , Sezer, M.Yumlu

Skibbe'nin yerinde olsam;

Hürriyet ile sözleşme yenilenmesini, M.yumlu ve Mori'nin bonservislerinin alınmasını, 1 yabancı sağ bek - 1 yabancı sol bek - 1 yabancı sol kanat, 1 yabancı forvet alınarak Onur, Berkay ve Birol'un kiralık olarak gönderilmesini, ayrıca Serdar ve Mirkan ile de yolların tamamen ayrılmasını talep ederdim.

Bana tamamiyle katılan arkadaşlarımız olmasa da ortak görüşün benimkilere yakın olduğunu düşünüyorum.

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 10:54
erkan dede, yaşına başına bak bir ona buna saldırma olurmu?
bu yaşa gelipte insanlara saldırıda bulunup, aşağılayıcı kelimeler kullanırsan senin için sorunun kralı olur.

birincisi, SENİ CİDDİ CİDDİ UYARIYORUM kimin ne olduğunu bilmeden saldırıda bulunma, 60 yaşında dinlemem bunu o kafana sok.

ikincisi, senin kimseye küfür,rencide edici, aşağılayıcı şeyler yazmana bu hakkı kim veriyor?

sana cevap yazarak seviyene inmek istemiyorum giderek aşağılık şeyler yazıyorsun.

BU CEVABIM SANA SON OLSUN.BAŞKA BİŞEY YAZMAYACAĞIM ERKAN DEDE.

Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 13:33
Alıntı yapılan halilsezer

Sözleşmesi Devam Eden Oyuncular

Kaleciler: Boffin , Ali , Sinan

Defans: K.Ahmet , Sezgin , Berkay , Birol , Diego , Akaminko , Özgür

Orta Saha: Lawal , Causic , Toko , Onur , Kaan , Sissoko , Serdar , H.Hüseyin , Erkut , Feyzi

Forvet: Emre , Andaç , Mirkan

Sözleşmesi Biten Oyuncular: Ergün , Hürriyet

Kiralık Sözleşmesi Biten Oyuncular: Mori , Ömer , Sezer, M.Yumlu

Skibbe'nin yerinde olsam;

Hürriyet ile sözleşme yenilenmesini, M.yumlu ve Mori'nin bonservislerinin alınmasını, 1 yabancı sağ bek - 1 yabancı sol bek - 1 yabancı sol kanat, 1 yabancı forvet alınarak Onur, Berkay ve Birol'un kiralık olarak gönderilmesini, ayrıca Serdar ve Mirkan ile de yolların tamamen ayrılmasını talep ederdim.

Bana tamamiyle katılan arkadaşlarımız olmasa da ortak görüşün benimkilere yakın olduğunu düşünüyorum.

Benim fikrim Hürriyet'in sözleşmesi 1 yıl daha uzatılabiliyorsa uzatılsın eğer uzatmamayı düşünürlerse yerine bir defansif orta saha alınabilir.Mustafa Yumlu'nun bonservisi de eğer 1 milyon euro ise kesinlikle alınmalı fakat Mori'yi alamayız ihtimal bile vermiyorum açıkçası çünkü bonservisi çok pahalı ama alınsa yanına Youla tarzı sprinter bir forvet ile çok güzel takım oluşturulabilirdi.Onur bu saatten sonra pek olacak gibi değil kiralık yerine sözleşmesi de feshedilebilir.Berkay ve Birol bence iyi yedeklerimiz arasında içlerinden birisi kalmalı.Serdar ve Mirkan'a ek olarak ben Lawal'ı da yeni sezonda kadroda görmek istemiyorum.

Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 14:58
mori olayı bitti o kesin.3,5 milyonu zaten param olsada vermem.heleki bu sezon yabancı sınırlamasından sonra işler çok faklı olacak.bize  bir adet  çok süratli ve bir adette  ileride fiziğiyle top oynayan bir forvet adamı şart.aliye bir tane yedek kaleci.sol bek sağ bek orta saha sağ kanat ve sol kanat 7- 8 topçu busene işimizi görür. balıkesirden vargas,kayseriden john boye,edinho,rizeden kwuake,laferty hepsi bireysel olarak çok yetenekli adamlar.hem ligi tanıyorlar hem takımlarında durmaları çok zor. tabi para çoksa daha ne isimler çıkar piyasaya.

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 16:34

FUNES MORİ KESİN GİDİYOR

Eskişehirspor yönetimi futbolcuyu yeni sezonda takıma kazandırmak için uğraş verirken en önemli karar futbolcunun kendisinden geldi… Arjantinli futbolcu yeni sezonda Eskişehirspor’da kalmak istemediğini yönetime iletti. Eşini şimdiden ülkesine gönderdi bile

11 Mayıs 2015 Pazartesi 10:30
FUNES MORİ%20KESİN GİDİYOR
BAŞARILI OLDU
Siyah Kırmızılı takımda kiralık futbolcular arasında olumsuz sonuç alınan ilk futbolcu Funes Mori oldu. Portekiz’in Bencifa takımından kiralanan futbolcu http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor forması altında başarılı bir sezon geçirdi… Kiralık futbolcu cezalı olduğu Beşiktaş maçı dışında tüm lig maçlarında forma giydi. Takımın en çalışkan ismi oldu…

KULÜBÜ TEKRAR...
Attığı goller ve asitlerle takımın kazandığı puanlarda büyük pay sahibi oldu... http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor yönetimi futbolcunun bonservisini kulübünden almak için kolları sıvadı. Ancak ilk girişim sonuç vermedi. Benfica takımı 3.5 milyon avroluk bonservis bedelinde diretti. Yeni sezon için tekrar kiralamaya ise kesinlikle yanaşmadı…

KENDİSİ DE İSTEMİYOR
Bunun yanında Arjantinli futbolcu da yeni sezonda http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor ’da kalmak istemediğini yönetime bildirdi. Futbolcu eşini ülkesi Arjantin’e ailesinin yanına gönderdi bile…
F. Mori http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor defterini kapatma kararını ailesiyle birlikte alırken, Benfica kulübünün aldığı karalara uyduğunu da Es-Es yönetimine iletti…

KALMAK İSTESEYDİ GÖRÜŞMELER SÜRECEKTİ
Funes Mori’nin aldığı bu karardan sonra http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor yönetimi artık ikinci bir girişimde bulunmayacak… Arjantinli futbolcu http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor ’da kalmak isteseydi yönetim Benfica kulübünü ikna etmek için mesai harcamaya devam edecekti. Ancak futbolcunun aldığı bu karar yönetimi ve teknik heyeti forvet konusunda yeni arayışlara itti…

TARAFTAR O’NU SEVDİ
http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor taraftarı takıma önemli katkılar sağlayan Arjantinli futbolcu Funes Mori’yi sevdi. Birçok taraftar bu ismin kulüpte kalmasını çok istiyor. Ancak bu istekleri futbolcunun aldığı karar sonrasında gerçekleşmeyecek…

PORTEKİZ’DE BENFİCA LİDER
Portekiz’in Benfica takımından kiralık olarak ülkemize gelen futbolcu yeni sezonda eski takımının formasını giymek istiyor. Benfica bu sezon grubunda lider durumda bulunuyor.

TAKIMDA EN ÇOK GOL ONDAN
Siyah Kırmızılı takımda en çok golü Mori attı. 7 gol ve 6 asisti bulunan futbolcu takımın en çok forma giyen isimleri arasında ilk sırada geldi…

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 16:36

İLK YOLCU ERGÜN

Sezon başında bonservisi elinde olan futbolcu 1 milyon liraya Eskişehirspor’a imza attı. Siyah Kırmızılı takımda beklenileni veremeyen futbolcuların başında geldi

11 Mayıs 2015 Pazartesi 10:49
İLK%20YOLCU%20ERGÜN
Bazı maçlardaki performansıyla taraftarın da tepkisini aldı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan futbolcuyla http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor yönetimi masaya oturmayacak ve sözleşme yenilemeyecek… Ergün bonservisini alarak kendisine kulüp arayacak… 
2Eylül SPOR 

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 11/May/2015 saat 18:00
hayat ne güzel be 100 kere dünyaya gelsem 1 trilyon kazanamam adam şu performansıyla bu kadar para kazandı 1 senede vay beee

Gönderi tarihi: 12/May/2015 saat 07:49
ergün mirkan, onur, toko, birol, berkay, serdar, semih bu oyunculara teşekkür edilmeli ve gönderilmeli. eğer önümüzdeki sene bir hedef olacaksa ki mesut ve yönetimi durduğu sürece başarı gelmeyeceği kesin bu oyuncularla 1 adım öte gidilemez.

Gönderi tarihi: 13/May/2015 saat 00:15
nesin?bilmem?

göbeğinden işeyen diyen adamım.HUKUK baştacımdır.delikanlılık yaşam sebebimdir.hadi gel adım bu de.mahluk değilsen.ha İnsan mahluktur.ben de dahil.ama kelebekte,maymun da,aslanda,yılanda.......seç kendini...
ha aklın sıra tehdit etmişsin.
gülünç olmuşsun.istersen,ulaşırsan sözdelerine sor.sor ki sopa ye.
çocuk.

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 09:40
Eskişehirspor 13.03.2015 - 12:01 | KAYNAK: TRANSFERMARKT.COM.TR

Jan Schlaudraff
Getty Images
TÜRKİYE'YE GELEBİLİR
Eskişehirspor Jan Schlaudraff ile ilgileniyor
Bundesliga ekibi Hannover 96'ı da şans bulamayan 31 yaşındaki forvet oyuncusu Jan Schlaudraff'ın sözleşmesi yazın sona eriyor. Bu nedeniyle oyuncu kendisine yeni kulüp arıyor. Alman gazetesi 'Neue Presse' nin haberine göre, Türkiye'den bazı kulüpler onunla ilgileniyor.

Schlaudraff bir Türk danışmasıyla buluştu ve Türkiye'ye olası bir transfer gözden geçirdi. Kendisi:"Evet, doğru bu konuşmayı yaptık. Herşeye açığım, ama yazılı bir şekilde bana teklif gelemdiği müddetce, harekete geçmeyecem." diye konuştu.

Özellikle Eskişehirspor eski alman milli oyuncusu ile ilgileniyor. Schlaudraff, bu sezon Bundesliga'da sadece 27 dakika görev almıştı.

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 10:20
Hannover 34 maç oynamış Bundesliga'da.
Jan Schlaudraff sadece 62 dakika oynamış.
Sırf bedava diye alınmaz.

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 15:28
Kanal 26 daki spor yorum'u izliyorumda özetlemek gerekirse başkan almanyadan bir ortasaha alıcaz demiş. Bedava vargas varken yine kapalı kutu birini transfer edicez anlaşılan. Toko gibi biri çıkmaz inşallah.

Boffin trabzon'a satılacak
diego trabzon'a satılacak
Sissoko kalıp kalmayacağı belli değil

İlk 11'de oynayan ve kesin kalacak futbolcular

ali, kaan, ahmet, causic, lawal

ve son olarak uefa lisansı alamazsak transfer yasağı bizi bekliyor. Son durum bu şekilde.

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 16:29
Alıntı yapılan €s€s

Kanal 26 daki spor yorum'u izliyorumda özetlemek gerekirse başkan almanyadan bir ortasaha alıcaz demiş. Bedava vargas varken yine kapalı kutu birini transfer edicez anlaşılan. Toko gibi biri çıkmaz inşallah.

ve son olarak uefa lisansı alamazsak transfer yasağı bizi bekliyor. Son durum bu şekilde.

Başkan Yeniden Yönetime Geleceğini Garanti Görüyor Her halde ..

Elde Bir Boffin, Bir Diego Kaldı Onları da Sattı mı Tmm. Seneye Satacak Kimi Bulacak Acaba Sat Sat Sat ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 16:35
Alıntı yapılan €s€s

Yahu Diego gibi teknik, takımı hücuma çıkarabilen stoper bırakın Türkiye'yi dünya futbolunda bile nadir. Neden ısrarla iyi oyuncularımız satılmak isteniyor anlayamıyorum.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 18:17
Yine tüm oyuncuları pazara koyacağız anlaşılan

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 18:48
Sayin Mesut borçcan pardon hoşcan diyecektim..

bu kulüp size babanızdan kalan miras falanmı yada şirketlerinizden birimi?

nasıl oluyorda daha sezon bitmeden o topcuyu şu takima, bu topcuyu bu takima satacağim diyorsun

vallahide billahide şu kadar başkan gördüm gecirdim bu şanli camiada senin kadar satışçısını görmedim görecegimide sanmıyorum..

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 22:01
skibbe kalırsa gider tokonun türevlerini doldurur bu takıma seneye de harbi düşeriz
tr.wikipedia.org/wiki/Oğulcan_Çağlayan bu çocuk alınmalı sadece bir kıvılcım yetecek bu çocuğa

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 22:09
Alıntı yapılan €s€s

Bi başkan olsun da Wink

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 22:13
Bize çok transfer lazım.Forvetler ,stoper kiralıktı gidecekler.Orta saha da Lawal,Boffin benim öngörüm gidebilir.Sizce bu yönetim geçen seneki gibi 150 oyuncu izlemiş midir.İzlediyse yandık.

-------------
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....

Gönderen: M.Gülmez
Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 22:39
4 kiralık oyuncumuz arasında mustafa yumlu ve morinin gideceği keşinleşti.Bu yüzden bence bu iki oyuncunun yeri doldurulmalı.Akaminko dönecek ama nasıl dönecek orası muamma umarım iyi döner.Ama yinede iyi bir stoper alternatifi şart.Hem iyi bir stoper alınırsa berkay dabanlı da gönderilir diye düşünüyorum.Bunun haricinde diğer iki kiralık oyuncudan sezerin teklif götürülmesi halinde bizde kalacağını düşünüyoum ki bence hoşcan seçimi kazanırsa bunu gerçekleştirecektir ve bunu bize bir nevi yıldız transferiymiş gibi sunacaktır.Ömere gelirsek medyada transfer dedikoduları çıkıyor olsada şartların oluşması durumunda en azından bir yıl daha kiralık bizde kalacaktır gibime geliyor.Tabi bu şartlar beşiktaşın eldeki forvetlerine ek forvet transferi yapması ve istanbul takımlarından ya da trabzondan vs. teklif almaması gibi. Boffin eğer cidden güzel bir teklif gelirse satılsın bence.Hatta eğer uygun teklif gelirse boffinden gelecek para ile morinin bonservisi alınabilir belki ya da iyi bir forvet transferi finanse edilebilir.Eğer en az 2 adet forvet transferi yapılmazsa andaç a takıma temelli monte edilmeli.Ek olarak toko,lawal,ergün,sinan(iyi bir alternatif alınması durumunda) gibi isimler gönderilmeli.Tabii bunlar benim naçizane görüşlerim.

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 01:03
Ben alanyaspordaki ayite yi çok begeniyorum harika bir golcü diye düşünüyorum.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 10:27
Bankasyadan superligde oynayabilecek bi ton futbolcu var tiago Adanaspor da kacırmayın.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 10:44
Alıntı yapılan €s€s

Trabzonun Diego'yu isteyeceğini sanmıyorum. Çünkü ellerin Mustafa Yumlu gibi 2. yarının en başarılı, rakibine hava topu vermeyen Diego tarzı bir stoperi mevcut. Sissoko yeterli süre alamadığı için Skibbe ile sorun yaşıyor sanırım Skibbe kalırsa Sissoko gidebilir.

Eldeki kadroyu korumamız önemli. Ancak Dede'den beri çözülmeyen problem sol bek. Kesinlikle gerekli. Özgür kesinlikle sol bek değil, adamın da kariyerini yakacaz.

Forvette Ömer eğer burada kalmak istiyorsa kiralık veya kısa vadeli sözleşme olabilir. Çünkü takıma alıştı ve kapalı kutu gelecek bir forvetten daha verimli olur. Ki zaten Emre bizim gol silahımız olacaktır.

Kalede Ali iyi ancak Ali gibi 11'i zorlayacak bir kaleci lazım bize. Örneğin Kayacan yıllardır 2. kaleciydi ve öyle kalmaya mahkumdu, Sinan da onun laciverdi. Ama Ali 3. kaleci diye geldi ve Boffin gibi bir kaleciyi kesti.

Eğer Akaminko ilk birkaç haftaya kadar tam form tutarsa savunmadan sıkıntı yok. Birol geçen maç çok iyiydi. Ama tabi ki potansiyeli olan yedekler lazım.

Orta sahada da Sissoko ve Lawal'ın keyfi yetmediği günlerde bize fark yaratacak adam lazım.

Sözleşme durumlarını bilmiyorum ama Serdar, Ergün, Toko, Mirkan gitmeli. Hürriyet büyük ihtimal kalacak inş, kritik maçlarda onun sahada olması bile yeterli ki futbol olarak çoğu kişiyi cebinden çıkarır hala.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: scream1965
Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 10:56
Boffin gitsin diyoruzda yerine aliyi zorlayacak iyi bir kaleci istiyoruz 2 side kalsa yeni kaleci almasak nasıl olur. Tamam eyvallah borç var tamamda tüm takımı satıp ya tutarsa transferlerle mi avrupaya gideceğiz vizyon büyüteceğiz. Oyuncu satmakla borç kapanmaz. Sportif başarıyla kapanır. Sen tüm takımı satarsan ne o borç kapanır ne o takım ligde kalır. Son yıllarda da huyumuz oldu iyi oynayanı hemen satalım diyoruz. Bilmiyorum bana garip geliyor böyle şeyler. Oyuncu satılır. Fakat çok iyi bir teklif gelir takımın menfaatleri dersin satarsın. Ama tüm takımı satarsan bu iş başka yere gider. Hayır taraftarıda asimile ettiler bizede normal geliyor artık kendimiz diyoruz boffini satalım diegoyu satalım diye. Yönetim daha fazla oyuncu satmadan gitmeli ve aklı başında birisi gelmeli. Allah aşkına biri şunları durdursun.

-------------
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''

Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 11:12
Alıntı yapılan scream1965

Boffin gitsin diyoruzda yerine aliyi zorlayacak iyi bir kaleci istiyoruz 2 side kalsa yeni kaleci almasak nasıl olur. Tamam eyvallah borç var tamamda tüm takımı satıp ya tutarsa transferlerle mi avrupaya gideceğiz vizyon büyüteceğiz. Oyuncu satmakla borç kapanmaz. Sportif başarıyla kapanır. Sen tüm takımı satarsan ne o borç kapanır ne o takım ligde kalır. Son yıllarda da huyumuz oldu iyi oynayanı hemen satalım diyoruz. Bilmiyorum bana garip geliyor böyle şeyler. Oyuncu satılır. Fakat çok iyi bir teklif gelir takımın menfaatleri dersin satarsın. Ama tüm takımı satarsan bu iş başka yere gider. Hayır taraftarıda asimile ettiler bizede normal geliyor artık kendimiz diyoruz boffini satalım diegoyu satalım diye. Yönetim daha fazla oyuncu satmadan gitmeli ve aklı başında birisi gelmeli. Allah aşkına biri şunları durdursun.

Aynen katılıyorum. Zaten bonservis verip transfer yapmıyoruz bari bonservisi bizde olan kaliteli oyuncuları tutalım kadroda. Boffin ve Diego'nun satılması bizi geriye götürür kaldı ki ikisi de takımdaki sembol oyuncular. Bu kadar kolay gözden çıkarılmaları, satılacak denmeleri çok acı.

Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 12:41
Transfer yasağı gelirse klübümüze o kötü işte.Bir an önce yabancı oyuncuların paralarını ödemeliyiz.Bazı yabancı oyuncular sorun çıkarıyormuş.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 19/May/2015 saat 12:51
Kimsenin birsey bildigi yok... Kanal26 dahil, hep atma tutma.

Yerel basinimiza güvenerek burada bazi oyuncular ve teknik heyet hakkinda elestirmek ne kadar dogru bir düsünmeliyiz.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 08:15
Fanatikte Tiago bezzera haberi var fenada olmaz bence ayrica karabükten traore de bizde is yapar

Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 09:30
Tiago Bezzera kötü bir futbolcu değil alınırsa bende bizim takımda iş yapacağını düşünüyorum.

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 10:33
Tiagonun bir kaç maçını izlemiştim geçen yıl.İyi bir futbolcu.Bizde iş yapar.

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 11:14
bu ara basında sıkça çıkan lawal zam istedi sissokko zam istedi kaan iyileştirme istedi gibi haberler var. buda yeni moda oldu arkadaş sözleşmende ne yazıyorsa onu alacaksın son bir senen vardır kulüp gelir uzatmak ister sözleşmeni o zaman istersin daha iyi rakamları,yada o sezon süper işler yapmışsındır sürekli teklifler gelir yönetime iletirsin benim sözleşmemi gözden geçirelim diye.Bu saydığım isimler aman aman ne yaptı ben mi yanılıyorum anlamadım.Bu futbolun en kirli yapı taşlarından birinide kesinlikle menajerler oluştumaktadır.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 11:32
Allah aşkına yönetim 1 transfer dönemindede şu gidecek bu gidecek haberleri ile uğraşmayalım bu seneden de mi ders almayacaksınız artık bu takımın güçlenmesi lazım Boffin dışında kimseyi satmayın , Toko,Ergün,Serdar,Onur,Mirkan ve Berkay'ı gönderin tamamdır . Alabiliyorsak kiralıkların bonservislerini alalım olmuyorsa yeniden kiralama yoluna gidelim . Ve geçen seneki gibi ya tutarsa transferleri değil direk takıma sınıf atlatacak isimler alın takıma . Artık yabancı hakkı sınırsız bütçemize uygun kaliteli yabancılar bulabiliriz .

Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 12:08
Alıntı yapılan serhat_8526

bu ara basında sıkça çıkan lawal zam istedi sissokko zam istedi kaan iyileştirme istedi gibi haberler var. buda yeni moda oldu arkadaş sözleşmende ne yazıyorsa onu alacaksın son bir senen vardır kulüp gelir uzatmak ister sözleşmeni o zaman istersin daha iyi rakamları,yada o sezon süper işler yapmışsındır sürekli teklifler gelir yönetime iletirsin benim sözleşmemi gözden geçirelim diye.Bu saydığım isimler aman aman ne yaptı ben mi yanılıyorum anlamadım.Bu futbolun en kirli yapı taşlarından birinide kesinlikle menajerler oluştumaktadır.
Futbolcunun sözleşmesinde yazan ücreti zamanında tıkır tıkır ödersen futbolcu gitmek istesede yönetim istemedikçe sağa sola kıvırtamaz.Ama adamın parasını ödemezsen birde transfer yapma ihtimali varsa parası aksayan oyuncu hukuki olarak ücretini alır transferinide yapar .Üstüne üstlük uefa da transfer cezası verir.Türkiyede başkanların işi futbolcuya parasını erteletmek için elinden geleni yapmadan oluşuyor.Futbolcuda bunu zayıf an olarak kabul ediyor voliyi vuruyor.Erkan parası yatmasaydı klübe para kazandırabilirmiydi sizce.YÖNETİM İŞİNİ YAPACAK O MAKAM İCRAAT YERİ.AĞLAMA DUVARI DEĞİL.

-------------

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 13:14
Alıntı yapılan turkkartal

Alıntı yapılan serhat_8526

Futbolcunun sözleşmesinde yazan ücreti zamanında tıkır tıkır ödersen futbolcu gitmek istesede yönetim istemedikçe sağa sola kıvırtamaz.Ama adamın parasını ödemezsen birde transfer yapma ihtimali varsa parası aksayan oyuncu hukuki olarak ücretini alır transferinide yapar .Üstüne üstlük uefa da transfer cezası verir.Türkiyede başkanların işi futbolcuya parasını erteletmek için elinden geleni yapmadan oluşuyor.Futbolcuda bunu zayıf an olarak kabul ediyor voliyi vuruyor.Erkan parası yatmasaydı klübe para kazandırabilirmiydi sizce.YÖNETİM İŞİNİ YAPACAK O MAKAM İCRAAT YERİ.AĞLAMA DUVARI DEĞİL.
Türkiye de dediğiniz yapıda kaç tane yönetim var acaba 2 bilemedin 3.Günü gününe kim ödemeleri sorunsuz yapıyor 1 yada 2.Benim anlatmak istediğim sissokko ne oynadı hangi akla hizmet benim paramı 2 katına çıkarın diyebilir ortada bir sözleşme var.Lawal ne akla hizmet çıkıp beni isteyen klupler var paramı arttırın diyebiliyor ortada bir sözleşme var.Siz bu iki isime sizin formunuz düşük,sizinle hiç ilgilenen klüp yok.Aldığınız parayı yarıya indiriyorum diyebilir misiniz?Böyle bir hukuki hakka sahipmisiniz yada topçuyu buna razı edebilirmisiniz ? Bunların tek açıklaması menajerlerin ortalığı karıştırması.Futbolcuların aç gözlülüğü.

Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 14:39
Yahu artik bi Transfer döneminde gidecek degilde geleceklerle gündeme gelsek be kamyoncu...

Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 15:31
Benim demek istediğimde bu.Futbolcuya karşı elindeki tek koz sözleşme.Oda ödemeler zamanında yapılmışsa.Bosman kuralı geldiğinden beri futbolcunun eli güçlendi.Sözleşmeni iyi yapmamışsan futbolcu onu sonuna kadar kullanıyor.Adam sözleşmesine ödemelerde aksama olursa serbest kalır maddesi koyuyor.Onun için yönetimler ödemelerde ciddi ve ilkeli davranmak zorunda.

-------------

Gönderen: CÜNEYT
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 16:06

Kayseri erciyesten edinho ve balıkesirden ermin zec alınması gerekn iki adam bence bu adamları bağlamak lazım

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 21:24
Giden ve gönderilmesi düşünülen isimleri kadrodan çıkardığımız da bazı arkadaşlar ilk 11 için en az 6,7 oyuncu alınması gerekiyor gibi şeyler söylemişler . Ancak bilmiyorlar ki bizim kadromuz çok geniş ve kaliteli. Bu 11'i zorlayacak iki en fazla üç oyuncu alınsa seneye ilk üçe girer şampiyonlar liginde yarı final yaparız .
(Berkay olacaktı yanlış yazmışım)

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 20/May/2015 saat 21:49
Alıntı yapılan ecayirli26

Giden ve gönderilmesi düşünülen isimleri kadrodan çıkardığımız da bazı arkadaşlar ilk 11 için en az 6,7 oyuncu alınması gerekiyor gibi şeyler söylemişler . Ancak bilmiyorlar ki bizim kadromuz çok geniş ve kaliteli. Bu 11'i zorlayacak iki en fazla üç oyuncu alınsa seneye ilk üçe girer şampiyonlar liginde yarı final yaparız .
(Berkay olacaktı yanlış yazmışım)

onur serdar toko mirkan vedat muriqi ergün berkay birol kamil .   Kesinlikle size katiliyorum yaratici oyuncularla kurulu savunmayi iyi bilen bu kadro ligde guzel isler yapar.

Gönderen: Nowhere
Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 00:05
Herşeyi bir tek sen biliyorsun zaten büyük insan! Yıllar önce "Gekas alınsın" diye taraftarlar arasında bir yardım kampanyası başlattığımızda basın duyarsa rezil oluruz endişesiyle o başlığı kilitleten sendin. Kaderin bir cilvesi olmalı ki o gün korktuğun basına şimdi inanmamamız gerektiğini söylüyorsun.

Sevgili büyük insan, o günden bugüne yaklaşık 4-5 yıl geçti. Forvetsiz geçen yıllarımızda, izlediğim maçlarda hep senin kulaklarını çınlattım. Bence biraz susmalısın ki insanlar seni bir şey biliyor sansın!

Alıntı yapılan Adnan26

Kimsenin birsey bildigi yok... Kanal26 dahil, hep atma tutma.

Yerel basinimiza güvenerek burada bazi oyuncular ve teknik heyet hakkinda elestirmek ne kadar dogru bir düsünmeliyiz.

-------------

Gönderen: HakanTekkalmaz
Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 11:34
Bu kadro 2.lig beyaz grupta düşmemeye oynar.

-------------
Tatar2648 marmariseses

Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 13:37
Allah korusun bizi böyle bir duruma düşmekten,rezil oluruz.trasnsferde bize 7 -8 adam kesinlikle lazım.

-------------

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 15:14
Forumda transfer dönemi başlığına girmeye korkar oldum, son yıllarda bu başlık altında gelecek futbolcuları konuşmayı bıraktık devamlı olarak gidecek futbolcuları konuşur olduk. Kiralık gelen Mustafa Yumlu, Sezer Öztürk, Ömer Şişmanoğlu ve Funes Mori'yi kaybettik. Boffin ve Diego'nun yönetim tarafından gönderileceği söyleniyor, Sissoko kadro dışı bırakıldı büyük ihtimalle takımdan o da gönderilecek, Lawal gidebilir. Takımın iskeletini oluşturan futbolcuların çoğu gidiyor, yeniden takım kurmamız gerekecek. Hoşcan tekrar başkan olursa gidenlerin yerine ikinci, üçüncü liglerden oyuncu toplamaya başlar artık.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 15:23
Çok erken başladı transfer muhabbeti.Transferin son saati dışında ne zaman transfer yapıldı ki.Bu yönetim kampa yeni transfer yetiştiremez.Bu sene yabancı da serbest.Bayattan son saatlerde saatçi kardeşler bile transfer diye yutturabilirler aman dikkat.

-------------

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 18:18
Insallah 50. Yil Hatrina Güzel Trasfer yaparlar!

Gönderi tarihi: 21/May/2015 saat 22:40
Alıntı yapılan Nowhere

Yıllar önce "Gekas alınsın" diye taraftarlar arasında bir yardım kampanyası başlattığımızda basın duyarsa rezil oluruz endişesiyle o başlığı kilitleten sendin.

Alıntı yapılan Adnan26

Nereden cikartiyorsun kardesim bu iddiayi. Ispatlarsan sevinirim. Bir baskasi ile karistirmayasin. Cok merak ettim dogrusu.

-------------

Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 08:25
arkadaşlar şu anda herşey seçime endekslenmiş durumda.ne hoca ne topçu nede kulüp çalışanı tek kelime edemez.zaten süreç malum. kalmış 10 gün daha ortada adaylığını ve projeleri göreceğimiz aday yok.hoşcan da dahil.bu kadar beklenilmeside hoşcanın taktiği zannedersem hala hazirun listesi ortada yok ,çalışma yapan tek kişi herhalde karaca,şu durumda hangi transferden hangi hocadan bahsedilecek bilemiyorum.hoşcan kongre olsada transfer politikamız devam ediyor diyor  fakat inanasım gelmiyor.çünkü referansı yok ne dese arkasında bir boşluk var.

-------------

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 09:01
Dusen Karabuk'ten Ahmet Ilhan gelebilir bize, Eskisehirde okumus bir kardesimiz olarak kendisine kapimiz aciktir her zaman

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 09:18
sezon başında bende dahil bir çoğumuz bu kadro ile kesin düşeriz endişesi taşıyorduk. Lig sonuna geldiğimizde 8-12 arası bir sıralamada ligi bitiriyoruz.

Elbette bu sonuç bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye benziyor.

Umarım bu sezon transfer dönemini erken tamamlayıp yabancı sınırlamasının da kalkması ile  ucuz ama kaliteli oyuncularla lige hazır bir şekilde başlarız.

2. ligi takip eden arkadaşlar bilirler  çok kaliteli oyuncular var.  Ancak sadece 2. ligden transferle de bu işin olmadığını  gördük. En az   5 as oyuncunun  alınması gerektiğinin de hepimiz farkındayız.  

Hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 09:39
Kale :
- Boffin gönderilmese iyi olur, fakat illaki gitmek istiyorsa yahut gönderilecekse Ali'nin ayarında, yedek kalmayı problem etmeyecek bir kaleci transferi yapılmalı. 3. kaleci için Sinan yerine 19-20 yaşında gelecek vaadeden bir kaleci alınabilir.

Savunma
- Önceliğimiz kesinlikle solbek olmalı. Hücumcu solbek yerine, kesici, pozisyon bilgisi olan, kademede hata yapmayacak bir solbek alınmalı. Hücum gerektiren maçlarda Özgür'de Kaan'da oynayabilir.
- Akaminko'nun durumu belirsiz, Sezgin ve Diego ağır sakatlıklar yaşadıklarından sürekli bunların nüksetmelerinden dolayı istikrarsızlar, Mustafa Yumlu alınabilirse olabilir, olmazsa hava toplarında etkili kaliteli stoper, yanında Birol, Sezgin, Diego, Akaminko illaki biri oynar.

Orta Saha :
- Hürriyet'in durumu belirsiz, Toko'nun durumu ortada, orta sahanın yükünü Causic çekiyor, savaşçı bir orta saha alınabilir. Fakat orta sahadaki önceliğimiz, pas ve şut atabilecek yetenekli bir oyun kurucu olmalı. Diğer deyişle 10 numara. Tabii bu 10 numara aynı zamanda koşmalı da, yoksa Skibbe kadroya almaz.

Kanat :
- Serdar Özkan, Sissoko gidebilir. Bundan dolayı iki açığa da oyuncu bakılması gerek. Dikine inebilecek, savunmaya yardımcı olabilecek oyuncu bakacaklardır muhtemelen.
- Kaan'ın durumu belirsiz, bu da bu bölgeye yapılacak transferleri etkiler.

Forvet :
- Mirkan ile yollar kesinlikle ayrılacak sanırım.
- Mori kalsaydı eğer forvet transferi düşünmeyebilirdik, fakat Mori ile geçen 1 sene bizim nasıl bir forvete ihtiyacımız olduğunu gösterdi. Sürekli koşan, savunmayı yıpratan, havada ve yerde etkili bir forvet ile Emre Güral'ın iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum.

Kalması Gerekenler :
RAHEEM LAWAL 
SEZGİN COŞKUN
ALİ ŞAŞAL VURAL 
ANDAÇ GÜLERYÜZ  
BİROL PARLAK  
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA  
EMRE GÜRAL  
EYÜP KOÇOĞLU
GORAN CAUSIC
JERRY AKAMINKO
KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ 
MEHMET FEYZİ YILDIRIM
MUSTAFA YUMLU

Gitmesi Gerekenler : 
ERGÜN TEBER  
BERKAY TOLGA DABANLI   
MİRKAN AYDIN 
ONUR BAYRAMOĞLU
NZUZİ TOKO 
SERDAR ÖZKAN  
SİNAN ÖREN

Bir Şans Daha Verilmesi Gerekenler:
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK  
ÖZGÜR ÇEK
KAAN KANAK

Şartlar Uygun Olursa Kalması İyi Olacaklar :
HÜRRİYET GÜCER
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU  
RUUD BOFFIN  
İBRAHİM SISSOKO 

Uzun lafın kısası, bu sene kiralıklarla idare ettik, borcumuz sadece 3 milyon € azaldı. Ya seneye de böyle gidecek -ki bu büyük bi kumar- ya da kesenin ağzını açabilecek aklı başında yöneticilerle devam edilecek.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 10:01
Her şey seçim sonrası netlik kazanır. Gidecekler, kalacaklar, hoca vs.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: bayraktar26
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 18:51
Kimse bahsetmiyor ama bizim gibi gelirleri belli ve borcları olan takımlar icin yabancı sınırlaması kalkmış sayılmaz,oynattıgımız her
Yabancı oyuncu icin federasyona para yatırmak zorundayız yanlış hatırlamıyorsam 12 yabancı 6 milyon tl gibi bir rakama ulaşıyor.ayrıca her ay sonun da oynattığınız yerli oyuncu sayısına göre federasyondan ekstra para yatırılacak kuluplere.hesap iyi yapılmalı toko gibi sıradan oyuncular icin tanesine ortalama 500 bin tl federssyona yatırıp hemde onun yerine yerli oynasa alacagımız teşvik parasından da olmak saclalık olur.

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 20:55
Sissokko takımdan kesin gönderiliyor.

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 22/May/2015 saat 21:04
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Nowhere

Yıllar önce "Gekas alınsın" diye taraftarlar arasında bir yardım kampanyası başlattığımızda basın duyarsa rezil oluruz endişesiyle o başlığı kilitleten sendin.

Alıntı yapılan Adnan26

Nereden cikartiyorsun kardesim bu iddiayi. Ispatlarsan sevinirim. Bir baskasi ile karistirmayasin. Cok merak ettim dogrusu.

Adnan abi konun linki burada: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4318%20 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4318
Bazı büyüklerim şuan as takıma adam gibi oyuncu istiyorlar ama biz 2013 yılında sanki bu olayları görüşmüşcesine Gekas gelsin kampanyası başlatarak bilenen bir oyuncu getirmek istedik ve bunda da fazla uzatılmadan konu kitlenin denizin altına gönderilmiş.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 19:12
Alıntı yapılan Ersin26

Fanatikte Tiago bezzera haberi var fenada olmaz bence ayrica karabükten traore de bizde is yapar
Benzer haber asagidaki videoda da var (3 dk. 40 sn.'den sonrasi), 27 yasindaki forvet ile her konuda anlastigimizi soyluyor:
http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/Super-Anadolu---22-Mayis-2015-C2Ji6mNFAg6F.html - http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/Super-Anadolu---22-Mayis-2015-C2Ji6mNFAg6F.html

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 19:33
Hüseyin (homfa) kardesim çok teşekkür ederim. Arkadaşin beni onca tepki gösteren kişiden aklında tutması çok ilginç.

-------------

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 20:55
Alıntı yapılan Adnan26

Hüseyin (homfa) kardesim çok teşekkür ederim. Arkadaşin beni onca tepki gösteren kişiden aklında tutması çok ilginç.

Bence yapılan yorumlar arasında en az tepkiyi verenler arasında siz yer almıştınız. Geçmiş geçmişte kaldı. Skibbe kulüpte kalırsa gelecekte transfer olabilcek adamları tartışmamız gerektiğini düşünüyorum. Tabii transfer yapabilcek parayı bulabilirsek.LOL

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 21:27
yani kaldı bir hafta.
GENEL KURUL karar verir bir YÖNETİM seçilir.
ondan sonrası onlarındır.doğrusu ya da yanlışıyla.
yanlışsa bir daha ki KONGRE'de hesap sorulur.
bu böyledir.DEMOKRASİ BUDUR.
her çalan saza oynanmaz.ben yazdım böyle olsunu evinde oynayacaksın.
burası Eskişehirspor Camiası.
arın da GEL.

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 21:32
Üc tane Adam gücün varsa al ücüde direk oynar ayite alanyaspor Tiago Adanaspor traore karabükspor

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 21:37
Ayrica erciyesden Cenk ahmet ogulcan cagalayan Jacques zoua balkesden berkan emir ve Ronald vargasda bize uygun olan isimler

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 22:09
ben neyi merak ediyorum biliyormusunuz?
hepimiz biliyorsak Yönetimler ne iş yapar?
daha başlığın başındayız.şunu al bunu al.şu an itibariyle al denilenleri alındı varsayalım.maliyet ayrı,yaratılacak çöplük ayrıdır.
"ben al demiştim"megolamanlılığının ne yer ne zamanıdır.

hemen 10 tane isim sayayım.ama minimum maliyet 100 milyon.
bence herkes işine baksın.

Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 22:39
Alıntı yapılan kartES

ben neyi merak ediyorum biliyormusunuz?
hepimiz biliyorsak Yönetimler ne iş yapar?
daha başlığın başındayız.şunu al bunu al.şu an itibariyle al denilenleri alındı varsayalım.maliyet ayrı,yaratılacak çöplük ayrıdır.
"ben al demiştim"megolamanlılığının ne yer ne zamanıdır.

hemen 10 tane isim sayayım.ama minimum maliyet 100 milyon.
bence herkes işine baksın.

Dediğinize göre bizim foruma girme amacımız kalmıyor ki yönetim yapsın transferlerini biz haberlerden okuruz burada yorum yapılması gereksiz forumların bir işlevi kalmıyor o zaman

Gönderen: ramazan
Gönderi tarihi: 23/May/2015 saat 23:39
Eyyy yönetim Bezzera'yı istiyoruz,
üstelik BEDAVA,
imza attırın da güzel bir hatıranız olsun giderken

-------------
Düştüysek kalkarız.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 24/May/2015 saat 22:32
Bu sezon gelen isimlerden çoğundan verim alamadık . Verim aldıklarımızın ise önemli bölümü kiralık ve kulüplerine geri dönecekler . Sissoko maalesef gönderilecek,yine eldeki değerli isimlerden Boffin'de büyük ihtimalle satılacak . Ne yazıkki elde doğru düzgün bir iskelet kadromuz bile yok . Yönetim taraftarın eleştirilerine kulak tıkadı ve çok başarısız bir transfer dönemi ile kulübü zor bir duruma soktular . Elbette mali dipislin adına şöhretli transferlerden kaçındılar ama biz zaten şöhretli isimler istemiyoruz , başarıya aç potansiyeli olan isimler alınmalı takıma . Gelecek 5 senenin takımını kuruyoruz dediler ama 1 seneyi bile zor getiren bir kadro kurdular . Toko,Serdar,Ergün,Mirkan,Berkay gibi katkı vermesi düşük isimler sırf ucuz diye ya tutarsa diye alındılar ve beklendiği gibi katkı vermediler . Maliyetleri toplansa 5 milyondan fazladır . Kaybettirdikleri puanları da eklersek maliyet dahada artıyor . Erkut,Feyzi,Hasan gibi gençler bu oyunculardan kesinlikle çok daha katkı verirlerdi en azından mali olarak zararımız olmazdı . Transferde inşallah gerekli dersler alınmıştır , daha titiz olmalıyız her önüne gelene bu formayı giydirmemeliyiz . 15 civarı transfer yapmışız bakıyoruz 3-5 isim hariç kadroya eklenen oyuncu olmamış . Bu politika değişmezse başarı imkansız hem mali hem sportif .

http://www.transfermarkt.com.tr/eskisehirspor/alletransfers/verein/825

Gönderen: scream1965
Gönderi tarihi: 24/May/2015 saat 22:39
Geçen yıl zararımız 13 milyonken bu yıl 4 milyon imiş bravo yönetim bravoooo ! Birde utanmadan söylüyorlar yahu bu para nereye gidiyor biz bonservis ödemiyoruz hiç bir iyunvumuz 1 milyon üstünde almıyor hâlâ niye bu takım zarar ediyor ?

-------------
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 24/May/2015 saat 22:51
Özellikle Porto, Benfica, S. Lizbon'un kadro genişliği çok fazla bu kulüplerden biriyle bağlantı kurmak iyi olacaktır. Konya, Porto'dan kiraladığı Djalma'dan, Bursa Porto'dan kiraladığı Josue'den, Kasımpaşa Porto'dan kiraladığı Andrea Castro'dan biz de Benfica'dan kiraladığımız Mori'den iyi performans aldık.

Bir örnek vermek gerekirse her sezon iddiası olmayan orta sıralarda dolaşan bir kulüp olan Vitesse Arnhem 2012'den itibaren Chelsea ile bağlantı kurduktan sonra Chelsea'den kiraladığı potansiyel oyuncularla ligi ilk 5 içerisinde bitirmeye başladı ve düzenli olarak Avrupa Ligine katılıyor.

Yabancı kuralı bu duruma gelmişken yapacağımız transferlerden daha önemli bağlantı kurabileceğimiz bir Avrupa takımı bulursak ekonomimizi çok rahatlatırız hemde ligde kafaya oynarız.

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 24/May/2015 saat 23:33
Alıntı yapılan EsBoraEs

Özellikle Porto, Benfica, S. Lizbon'un kadro genişliği çok fazla bu kulüplerden biriyle bağlantı kurmak iyi olacaktır. Konya, Porto'dan kiraladığı Djalma'dan, Bursa Porto'dan kiraladığı Josue'den, Kasımpaşa Porto'dan kiraladığı Andrea Castro'dan biz de Benfica'dan kiraladığımız Mori'den iyi performans aldık.

Bir örnek vermek gerekirse her sezon iddiası olmayan orta sıralarda dolaşan bir kulüp olan Vitesse Arnhem 2012'den itibaren Chelsea ile bağlantı kurduktan sonra Chelsea'den kiraladığı potansiyel oyuncularla ligi ilk 5 içerisinde bitirmeye başladı ve düzenli olarak Avrupa Ligine katılıyor.

Yabancı kuralı bu duruma gelmişken yapacağımız transferlerden daha önemli bağlantı kurabileceğimiz bir Avrupa takımı bulursak ekonomimizi çok rahatlatırız hemde ligde kafaya oynarız.

Hatta Fatih Belediyesi Salı günü Afrikalı oyuncular için Afrika Kupası düzenliyorlar. İyi-kötü birisi gönderilip takip edilse güzel olmaz mı? Belki geleceğe yönelik birkaç oyuncu bulabiliriz. Gökte arayacağımıza yerde arayalım.

Gönderen: ramazan
Gönderi tarihi: 25/May/2015 saat 00:40
Alıntı yapılan EsBoraEs

Bence çok iyi bir fikir, özellikle Portekizin büyük takımları Türkiye'ye futbolcularını kiralık göndermeye sıcak bakıyor, bu ülkeden bir takımla anlşırsak sırtımız yere gelemz.

-------------
Düştüysek kalkarız.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com