eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 22. Hafta Çaykur Rizespor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 18:49
Boşuna rizeye ne diye gittiniz ki? Takim olarak bizde bu hafta ruh yok...biz takim ruhunu kaybettik gitmeye gerek yok direk 3-0 yazin tabelaya deseydiniz masraf olmazdi hic olmazsa...ruhsuzlar....
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 18:52
Hocanın nefes harbi kuvvetliymiş onu mu transfer etsek...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 19:10
Alıntı yapılan çapkınkuş

ideal 11

şu moral bozukluğunda tebessüm ettim.Neyse demek ki yeni taktik 6-4-0 top gitmezse zaten forvete gerek yok.Aslında 5 defans 4 önliberoda olur.yahut 6 defans 3 ön libero secenekler arasında var yazalım.7 defans 2 ön libero olursa ön liberolara yazık olur hem ileri hem geri zor ama seçenek dahilinde onuda koyalım.
Yani rakip kim olursa olsun 18 etrafında 7 kişi olsun en iyi taktik bu kanımca.Kafamda deli sorular.

Yanlız bir sorum var hadi çift forveti 4 lü orta sahayı falan geçtimde takım bu kadar mı kötü.rizeden 3 yiyecek kadar mı onu çözemedim ben.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 19:10
Helal olsun Rizeye Bizi Yendiler Tebrikler Rize ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 19:16
Son yıllarda izlediğim en kötü EsEs'ti...
ESESLİYİZ
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 19:20
boffin gençler maçından beri 4 ncü sarı kartı yemek için büyük bir çaba harcıyordu bu maçtada bilerek 4ncü sarıyı yedi..muradına erdi rahatlamıştır artık.
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
Yer: eskişehir
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 19:42
Bir maça ancak bu kadar kötü başlanır! İlk olarak rakibin coşkulu atak oyununu durdurup daha sonra oyuna ağırlığını koymaya başlayacak bir Es-Es bekliyorduk. Ancak plan tutmadı. Yine bireysel hatadan kafadan mağlup başladık maça. Bütün dengemiz alt üst oldu. Biraz toparlanmaya başlamışken bu kez Lawal kırmızıyı gördü, sonra iş zaten bitti. O yüzden bu maç ile ilgili söylenecek çok fazla bir şey yok. Lafım sadece Lawal'a. Kaç haftadır kırmızının direğinden dönüyordu. Fakat bu kez göstere göstere gördü kırmızıyı. Bunun adı resmen takım arkadaşlarını satmaktır. Yazık değil mi sahada 10 kişi kalan ve kapasiteleri yettiğince bir şeyler yapmaya çalışan diğer oyunculara. Bu maçın özeti Lawal'dır o yüzden. Ve artık kenara çekilmeyi hak etmiştir. Kendisini Erkan gibi vazgeçilmez sanmasın. Birol O'nun yerinde ikinci yarı neler yaptı öyle? Kesinlikle Birol oynayabilir o bölgede. Böylece Sissoko'ya yer açılmış olur.
Rize maçı bu kadar yani! Ben bir kaza olarak görüyorum. Elbette çıkarılacak derslerde var. Skibbe de artık Serdar hatta Özgür ısrarından vazgeçer. Haftaya yeniden iyi oyunla sahaya dönmeyi umuyorum.
Aziz EsEs
Yukarı
commander Liste gör
Yazar

kaan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 20:57
Skibbe ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Elinde sissoko gibi bir oyuncu varsa ilk onbirde başlar. Rize gibi bir takıma bu kadar korkak kadro çıkarcak ne vardı. Gördük işte korkunun ecele faydası yok. Bu kadar defansif kadro çıkartıyosun bari şunlara defans yapmayı öğret daha ilk dakikada gol yiyolar. Andaç, Emre, Sezer, Causiç bu oynayanlardan daha mı kötüydü? Serdarın Andaçtan ne fazlası var ben anlayamıyorum. Bu kadro aslında kullanmayı bilen bir antrenörün elinde olsa kötü bir kadro değil ama nasıl kullanıldığı ortada. Ne diyim bu zihniyetle inşallah ligde kalmayı başarırız.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 21:03
Rize nin bu gün bizi yendiği gibi bizim uzun zamandır böyle bir maç aldığımızı hatırlamıyorum özendim valla ne lan bizim bu cektigimiz
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2015 saat 21:08
Ertuğrul hocanın giderayak bahsettiği ihanet şebekesi sanki gizlide olsa devam ediyor...sezon başından beri geçmişte şampiyon olmuş takımlar ile oynadığımız vede puanlar aldımız her maçtan sonra...G.S...BJK...Bursa...Fener...Trabzon...ve geçen haftaki Bjk galibiyeti son..."YENİLMİŞİZ"...

yani kısaca ne zaman bir büyük takım ile oynansa(bana göre böyle bir kavram yok) vede puan alınsa, bir sonraki hafta mutlaka yenilmişiz...bu durum giderayak Ertuğrul hocaya neyi çağrıştırdıysa banada onu çağrıştırıyor...

yıllar önce Zalad, G.birliği kupa finalinde Ankara daki maçta 5-0 dan sonra panter kesilmişti...bugünde Boffin efendi 3-0 dan sonra gayet iyiydi...yahu hakem orta sahada faul veriyor vede sen 3 sarı kartlısın 40 metre koşup geliyon vede hakeme bana sarı göster diyon vede cezalı duruma düşüyon...Diego efendide öyle canı istedimi defansta aslan kesiliyo...ama canı istemedi adeta kedi...Lawal ın oyunculuğuna bir inanabilsem...faydasımı çok zararımı çok vallahi karar veremiyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır