Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 22. Hafta Çaykur Rizespor-Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4597
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 03:34
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 22. Hafta Çaykur Rizespor-Eskişehirspor
Gönderen: EgoEs
Konu: STSL 22. Hafta Çaykur Rizespor-Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 22/Şub/2015 saat 23:36
http://hizliresim.com/P5Ob48">

28 şubat 2015 saat 16:00
hadi esesim ,şu ilk başlığımda güldür yüzümüzü.

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Yanıtlar:
Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 00:01
İnşallah bu maçtanda alnımızın akıyla çıkıp tırmanışımızı sürdürürüz...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 00:10
kritik bir maç.
yine dönüm maçı diyebiliriz.
yenersek düşme ihtimalimiz sıfıra iner, üst sıralar için hedef koyabiliriz.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 00:12
Şimdi kimsenin içini karartmak istemem ama malesef böyle kilit kopma maçlarını kazanamıyoruzz. üstelik rakibimiz iç sahada şu ana kadar kimseyi yenememiş. bizimde en iyi yaptığımız şey her yıl böyle takımlara ilki yaşatmak. Çok kritik maç ben 1 puana razıyım kesinlikle mükemmel olur düşme hattıyla aramızda olan 5 puan farkı korumuş oluruz. 1 puan o kadar iyi olacak ki sonra evimizde bursa miy deplasmanda balıkesir içerde sivas ile oynayacağız 4 maçta 3 galibiyet çıkartabiliriz ama önce rizeden 1 puanı almak gerek.

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 00:20
Rize'nin kendi sahasında galibiyeti yok ama öne geçersek çok rahat alırız maçı. Üst uste 3 maç kazanınca o moralle Bursayı yener ve ligde kalmayı garantileriz.

-------------
ES-ES

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 02:06
Yenersek düşme stresinden tamamen kurtulacağız. Yenelim bitirelim şu işi...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 02:41
Rize'nin maçlarının yorumlarını okudum. Rize şehrin gazetelerinde haberleri okudum. Defansif açıdan cidden kötü oldukları gözlemleniyor. Özette izlediğim kadarıyla son maçta Volkan Şen'in bencilliği yüzünden Bursaspor berabere ayrılmıştır. Tabii son dakkalarda fırtına gibi esen bir Rize vardı. 90 dakka kaleciden dönen pozisyonu da unutmazsak hücümsal açıdan kuvvetli takımlar ama başrol de Kweuke gözüküyor. Kweuke atılan pas trafiğini kesersek bu maç bizim gibi gözüküyor. Defans arkasına cidden iyi paslar atıyorlar. Bu hafta sergilediğimiz gibi pozisyon vermezsek. En kötü beraberlikle döner. Küme düşme tribinden de kurtulmuş oluruz. Hakem açısından iki taraf içinde adil kararlar verilen bir maç olur İnşallah.

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 02:55

Gencler ve BJK galibiyeti ile Takimin ozguvenin geri geldi

BJK den gol yemedik, Rize den de yemeyelim

Defansimiz, gun gectikce duzeliyor

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 21:59
Aman beyler 2 maç kazandık diye havaya girmeyin.

Su macida alin düsme hattindan uzaklasalim sizde rahat edin bizde.

Ondan sonra stressiz mac seyredelim...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 22:13
1 puan elbette kötü değil ama kazanıp alt sıralardan iyice kopalım . O kadar önemli maçki Allah korusun ters bir sonuçta yine sıkıntılı bir sürece gireriz . Yakaladığımız bu avantajı kaybetmemeliyiz . Rize'ye ilk iç saha maçını aldırmak gibi bir ilki yaşatırsak hem onlara can verir hem de kendimizi yeninden strese sokarız . Kırılma haftası ve çok çok önemli bir maç .

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 22:15
sezonun en önemli 2-3 maçından birisi bu maç çok akıllı olmak lazım mutlak galibiyete ihtiyacı olan rizespor bunu kullanırsak beşiktaş maçındaki gibi istekli ve dikkatli olursak 3 puan dahi çok zor değil çünkü evinde 9 aydır kazanamayan rize her geçen dakika golü bulamassa hatalar yapıcak

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2015 saat 23:04
Bu maçı kaybetmeyiz en az beraberlik alırız diye düşünüyorum tabi ki gönlümüzden galibiyet geçiyor.

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 00:53
28 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 16.00’da Yeni Rize Şehir stadyumunda oynanacak olan Çaykur Rizespor – Eskişehirspor, Toto Süper Ligi 22. Hafta müsabakası tribün bilet fiyatları:

PROTOKOL = 120 TL

VİP A–B = 60 TL

MARATON = 20 TL

KALE ARKASI DENİZ = 2 TL

KALE ARKASI DAĞ = 2 TL

MİSAFİR =   2 TL

KAPALI DENİZ = 20 TL

KAPALI DAĞ ( ÇOCUK BAYAN ) = 5 TL

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 05:38
Kaan da yirtik varmis galiba kamil ahmet de ne var aceba... Hürriyet ömer tokoda süpheli Serdar özkanda adelesini tutuyordu Yani sakat oyuncumuz bi hayli fazla

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 08:18
rizespor bizden sonra balıkesir ile oynuyor. bu iki maçtan 6 puan alıp düşme hattından çıkmak isteyeceklerdir.

sahasında hiç kazanamayan rizespor'a en azından yenilmemeliyiz.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 09:30
yine sağlam deans anlayışıyla oynarız.skıbbe bu görüntüden taviz vermez.rizede sercan ve kuawake en etkili isimler.defansları berbat enteresan goller yiyiyorlar.ayrıca çok çabuk oyundan düşüyorlar.seyirci hiç yok desek yalan olmaz.umarım bizim maçada gelmezler.evinde kazanamama sıkıntısı onlarıda strese sokar.ilk yarı gol bulursak yada ilk yarı gol yemeden geçebilirsek rize dahada stres yapacak ve şuursuzca saldıracaktır.çok kolay bir maça dönebilir bir anda. sakin olması gereken taraf biziz.

-------------

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 09:36
Kaan iki hafta Kamil bir hafta yokmuş Kamil belki bu maça yetişebilirmiş .

Boffin

Sezgin Yumlu Diego Özgür

Lawal Hürriyet

Sissoko     Sezer     Andaç

Mori

Gönderen: eatezel
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 10:08
Alıntı yapılan ecayirli26

Boffin

Sezgin Yumlu Diego Özgür

Lawal Hürriyet

Mori

Andaç'ın yerine Dabanlı'yı defansa koyarsak tam Skibbe kadrosu olur.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 10:10

Süper ligde haftanın en önemli maçının bilet ücreti 200 kuruş....

Her kulüp başkanı ve yöneticilerine birer piknik tüpü, kafalarını vursun diye....

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 10:48
Sakatlıklar belli olduktan sonra oyuncu seçimi netleşir ancak Hocanın arayışı BJK maçı ile sanırım son buldu. Kurgumuz artık belli. Toko sakat Sisokkoyu beke baskı yapmıyor diye sevmediği için oynatmaz. Demekki yabancılar Boffen,Diego,Lawal,Goran,Mori. Ahmetin yerine Birol. Serdarın yerine Özgür, Özgürün yerine Ergün, Kaanın yerine Onur. Sezeri 11 e almaz.
Boffen/Mustafa,Sezgin,Diego/Birol,Onur,Lawal,Goran,Özgür,Ergün/Mori hocadan beklediğim kadro bu şartlarda bu. Bu kadronun sinyallerini ise diğer maçlarda verdi.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 10:50
beşiktaş maçından önce hislerim yeneceğimiz yönündeydi şimdi gene yeneceğimiz yönünde inşallah yanılmam

-------------
EsEs

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 11:00
Ligde işler çok karışık Rizeye kesinlikle yenilmememiz lazım rize acayip saldıracak yani rakibin oyunu belli skibbe buna göre ayarlayın takımı. Çünkü rize nin kaybedecek bi şeyi yok saldırarak. Bizde saldırana koymasınız bilen bir takımımız oyuncular hata yapmasın yeter.

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 11:25
eskişehirspor küme düşme mücadelesini iyi yapamıyor. küme düşmemeye oynadığı yıllarda genellikle küme düşüyor.

küme düşme ile ilgili kritik maçlarda da rakibe hayat öpücüğü veriyor.

rize maçı kaybedilirse bir sonraki hafta rize bizim üstümüze çıkar.

kritik maçları iyi oynamalıyız.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 11:45
9 aydır evin de kazanamayan Rize ye moral vermeyelim

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 11:46
Alıntı yapılan eatezel

Alıntı yapılan ecayirli26

Boffin

Sezgin Yumlu Diego Özgür

Lawal Hürriyet

Mori

Andaç'ın yerine Dabanlı'yı defansa koyarsak tam Skibbe kadrosu olur.

Kupadaki gese maçına bu tarz bir 11 ile çıkmıştı belki yine böyle çıkar diye düşündüm . Ama Skibbe yine bildiğini okur Onur ve Ergün ile başlar .

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 12:52
Press adamları kimildatmayacaksin boş yer bırakmayacan bjk maçındaki kadar efor sarfetmezsin. lawal Mori ileride bitirir işi ama ilk gol yiyen olmamamiz lazım yoksa ayni tarifeyi bize uygular rize.SKIBBENIN BU MAÇTA HATA YAPACAGINI SANMIYORUM

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 14:00
ben Akhisar ın en kuvvetli düşme adaylarından olduğunu düşünüyordum...dün Fener i yenince işi yırttılar...Konya ile Sivas da yırtar...Erciyes de kadro olarak iyi...biz mazallah Rize ye yenilirsek yine sıkıntı başlar...bence düşme adına bu sezonun en viraj maçını Rize de oynayacağız...yenersek Rize ye 8 puan takarız ve işi bitiririz...benim en büyük korkum şu İstanbul takımlarından birini yendikten sonra havaya girip bir sonraki maçtan kötü sonuçlar almamız...umarım bu sefer bizi yanıltırlar vede iyi bir sonuçla dönerler...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 14:30
Saka maka rize yi gecersek dehset bi seri de yakalayabiliriz 3te3 olur ardindan iki mac icerde sonra balikesir ki Onlarin durumu ozamana Kadar ne olur anlasilir sonra sivas icerde olurmu olur Eses bu:)

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 14:34
Ergünü oynatmasında ne yaparsa yapsın.

Gönderen: esesliuzun
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 14:38
kaan bjk oynamasın diyenler gene başlamış şu oynamasın bu oynamasın formamızı kim giyerse giysin terletiğini biliyoruz ve rize maçında takımımıza başarılar diliyorum..

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 15:25
Çaykur Rize'nin puan durumu kimseyi yanıltmasın.

Takımın başında Hikmet Karaman gibi kurt bir hoca var.

Bir çok as oyuncusu bir kaç haftadır sakatlıktan oynayamıyordu sakatlıkları geçti. Afrika kupasında forma giyen oyuncuları geri döndü.

Sonuçta Bursa'da galibiyeti kaçıran taraf Rize oldu. Rize'nin de bizim gibi acil puanlara ihtiyacı var.

Oynadığımız BJK maçından çok daha zorlu geçeceği kesin.

Hani derler ya 6 puanlık maç diye tam öyle işte. Tıpkı Antep'le oynadığımız ve kaybettiğimiz maç gibi.

Şahsen ben beraberlik iyi sonuç galibiyet ise tadından yenmez derim.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 16:24
BJK nin kanatlarını kıran, merkezinin aklını alan, defansını arkasına takan Eskişehirsporun Rize ile oynayacağı maçta aynı motivasyonu gösterirse sorun olmaz ve puanla dönülür.
Ancak aynı hırs ve dikkati göstermez ve "BİZ ARTIK OLDUK" havasına girilirse bocalıyabiliriz.
İşin kolay tarafı nasıl oynamamız gerektiğini biliyoruz. Topu alan rakip adama basacağız, kademeleri unutmayacağız, ceza sahasında hava hakimiyetini bırakmayacağız, topu kapınca eveleyip gevelemeyeceğiz, dikine gideceğiz, duran toplarda ortaları keskin be dışa falsolu yapacağız, rakip kapanırsa kaleyi görünce şutu patlatacağız.

-------------

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 18:53
Bursa deplasmanında galibiyeti resmen kaçırdılar,iyi top oynuyorlar.Hücumda üretkenler ama bitirici değiller.Özellikle Eren sol bek olarak oynatılmaya başladığından beri çok faydalı,onun bindirmelerine dikkat etmek gerek.Yenilmeden dönmek avantajımıza olur,doğrudan rakibimizle oynuyoruz.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 19:38
Ben kaybedeceğimizi düşünüyorum temiz bir maç olmayacak bazı güçler devreye girecek işimiz malesef çok zor. 1 puan alırsak gerçekten çok sevinirim tek istediğim zor da olsa şu 1 puanı kapmak.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 19:41
Sezonun bence en kritik maçı

Gönderen: a_kadir26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 19:58
yenersek çok rahatlarız
hatta küme düşmeyiz
yenemezsek yenilmememiz lazım
1 puan bile iyidir ama inşallah yeneriz

Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 20:58
cok ciddi bir maç bence Topçular çok iyi motive olmalılar bu maç kestirme ligde kalma maçı bence 3 kişilik 5 kişilik oynasın lar bu maçı alsınlar sezon sonuna kadar 2 -3 maç alsalar yeter.

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 21:03
1 puan icin oynarsak kesin yeneriz en kotu berabere kaliriz bjk gol atamamis rizemi atacak ayni savunma kurgusuyla cikarsak tabiki

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 21:08
bjk maçından çok daha zor bir maç... Sonuç ne olur kestiremiyorum... Yenilirsek de şaşırmam, yenersek de, berabere kalırsak da... 3 ihtimalli maç derler ye aynen öyle bir maç işte..

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 22:36
Amerikayı bir daha keşfetmeye gerek yok. BJK maçı kadrosu aynen çıkmalı ve bu kadro kazanmaya devam ettikçe dahada oturacaktır. Karşılarında BJK varmış gibi hırs ve ciddiyetle oynar, topları sağa sola harmanlayıp geveleme kaptırma yapmaz ve hızlı dikine çıkar, ilerside bu çıkan toplara hazırlıklı olarak tepki verirse, bu maçı farklı da alabiliriz. Skibbe genelde 1*0 gider ama Serdar Özbayraktardan daha iyi top tutan bitirici onun kadar savaşçı MORİ ye daha fazla güveniyorum. 0-2 olur diyorum. DEFANSI ASLA BOZMA ARTIK HOCA.

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 24/Şub/2015 saat 23:38
Kamil Ahmetin sakatlığı nasıl? Kaan da sakat, sağbek ve sağaçıkta bakalım kimlere şans verecek Hoca?

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 00:38
Alıntı yapılan ypeker

Kamil Ahmetin sakatlığı nasıl? Kaan da sakat, sağbek ve sağaçıkta bakalım kimlere şans verecek Hoca?

Kamil maça yetişir diyorlar büyük ihtimalle ama Kaan kesin yok maalesef . Hürriyet bu maçta oynarsa Causic'in yerine onu koyup açılan yabancı kontenjanı ile sağ kanada Sissoko'yu koyabiliriz . Sissoko defansa çok yardıma gelmiyor ama son maçta anlamıştır bunu yapması gerektiğini bu maçta iş yapabilir çünkü Rize mutlaka kazanmak zorunda olacağı için geniş alanlar bulacaktır . Sağ bekte ise Kamil oynayamazsa hoca Birol'u oynatabilir diye tahmin ediyorum bence o işi becerebileceğinin sinyallerini vermişti oynadığı maçlarda .

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 01:04
Korkulu rüya görmemek için 1 puan şart ve yeterli.

3 puan zaten tadından yenmez. Takım hedef değiştirir.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 08:34
birol sağ bekte çok rahat oynar.kamil  kadar belki bindirme yapamaz ancak orayı kapatır.causıc bjk maçında çok iyi göründü hoca kesip hürriyeti koyarmı bilemiyorum.yine  5 li savunma yapabilir.bjk maçında böyle oynadı.ancak mori yine tek forvet oynayacak,yada emreyi morinin arkasına koyacak.5-3-2 gibi bir oyun düzenine geçecek.sisokko bu maçta yine yabancı kontenjanına takılır gibime geliyor.yada causıc kesik yiyecek.enteresan bir maç aslında bence bu maçta emre yer almalı rizenin çok daha fazla üstümüze geleceğini düşünüyorum.aslına bakarsak rizede defans hattı evlere şenlik.hızlı çıktığımız her top çok tehlikeli olur.sisokkoyu bu maçta düşünebilir ,arkaya iyi toplar atıyor.

-------------

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 09:10
Defans yeni yeni oturdu. Beşiktaşlı Veli bile "sabaha kadar oynasak bu takıma gol atamazdık" diye itiraf etti. Bence puanı alır gideriz.

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 09:18
Ben topçu ların ve skibbenin yerine olsam bu maçı neyapar ne eder alir.sezonu rahat rahat geciririm .

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 09:58
   Bu maçta en büyük korkum takımın rehavete kapılması ve zafer serhoşluğu. Ancak
bu maçı kaybedersek yine korkulu rüya devam edecek o yüzden en az 1 puan alınmalı.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 10:27
defansif futbola devamm

-------------

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 10:27
Rize'nin mutlaka kazanması gereken bir maç. Bizim üzerimize geleceklerdir, ilk yarıda gol yemezsek ikinci yarı gol atmak için iyice yükleneceklerini düşünüyorum. Bu durumdan faydalanıp kontra atakla gol veya goller bulabiliriz. Hele ilk golü erken bulursak ikinci ve üçüncü golü bulmamız bile mümkün. Burada bütün yük herzaman olduğu gibi defansımıza düşecektir. Son bjk maçındaki gibi oynarlarsa bu maçı alırız.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 10:56
Alıntı yapılan grezores

Ben kaybedeceğimizi düşünüyorum temiz bir maç olmayacak bazı güçler devreye girecek işimiz malesef çok zor. 1 puan alırsak gerçekten çok sevinirim tek istediğim zor da olsa şu 1 puanı kapmak.

O güçlerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz, futbola bazı güçler karışıyorsa ki eğer (aramızda karışmadığını düşünen var mı?) işte tam bu maçta devreye girebilir. Yönetime bir kez daha iş düşüyor, federasyon temsilcimize bir kez daha iş düşüyor, masa başı oyunlarına kurban gitmemek için yönetim özellikle hakem atamalarında masaya yumruğunu vurması gerekiyor. Ben takımımızın sahada yenilmeyeceğine inanıyorum bu dış etkenler devreye girmezse! Biz Rize'den daha iyi takımız.

Ayrıca bir parantez de ilk maçta her türlü kışkırtıcı hareketi yapan Rize'nin ortasaha oyuncusu Kıvanç'a . Ben bu adamın ilk maçta yaptıklarını unutmadım, onun yüzünden tribün olarak da ceza aldık. Takımdan ricam bu adamın üstüne oynayın, sinirlendirin, sinirlerine hakim olabilen bir oyuncu değil, üzerine oynarsak rahatlıkla kırmızı kart görebilir, kırmızı kart görürse rahat bir maç çıkarırız.

Haydi EsEsim vur da gel...

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 10:59
Alıntı yapılan sümeres26

Ben topçu ların ve skibbenin yerine olsam bu maçı neyapar ne eder alir.sezonu rahat rahat geciririm .

Ya kardesim öyle yaziyorsunuzki, insan ister istemez düsünüyor, neden yazdiginizi...

Yazdiginizi bir kez daha okuyun, bir anlam görebilecekmisiniz?

Yok, futbolcular ve Skibbe karar almislar, bu maci kaybedip geri kalan maclari heyecan icin de gecirmek istiyorlarmis... Sanki onlar istemiyolarmi bu maci almayi? Hersey güc, kabiliyet, sans faktörü ve taktik meselesi...

Insallah kazanan biz oluruz, kazanamasakta yenilmemiz lazim.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 11:09
Saçmalama 50 yaşında adamsın okuduğunu anlamiyorsan yapcak bi şey yok.tekrar oku tekrar oku biraz geç anlıyorsan yapcak bi şey yok.begenmiyorsan okumaz sin bir daha.o zaman topcularada söylemeyelim öyle oyna böyle oynamada demiyelim gol atamayan santrfor a gol at da demeyelim sanki gol atamayan santrafor odamı karar alıyor gol atmamak için. Mantığa bak ya.benim yazdığım iyi niyetli bir yazı temenni görüş. Kim istemez Rizeyi yenmeyi.

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 11:33
rize maçı nı bjk maçı gibi oynamalıyız gösterişli futbol değil ama tamamen alttan uzaklaşana kadar böyle oynamalıyız orta sahaya kadar alan savunması rakıp ileri çıkınca kontra yapmalıyız bjk maçında böyle oynadı skıbbe bjk ye karşı 6-7 net pozisyon bulduk rıze maçıda çok zor maç böyle oynarsak kesin alırız maçı

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: esesfan
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 14:56
http://amkspor.sozcu.com.tr/m/mobile/haber.php?url=/2015/02/25/rizede-es-es-maci-kurtulus-398451/

Kurtuluş Savaşına da çıkıyoruz ya....Hayırlısı bakalım.....

-------------
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...

Gönderen: bravemurat26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 15:43
Bence maci ikiye ayirmali. İlk golu biz bulmaliyiz. Eger ilk golu bulursak rizeyi erkenden izerimize cekmeye baslariz. Emre ve mori beraber baslamali maça. 4-4-1-1 olur 5-3-1-1 olur farketmez, önde emre arkasinda mori olmali. Daha sonra ise skibbede olmayan özellik olmasına ragmen , maçın gidisatina göre oyunun okunup ona gore adam degistirilmeli,mori yorulursa mori emre yorulursa emre çıkarılıp 5-4-1 e donulmeli

-------------
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR

Gönderen: alpaybirsen
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 16:45
onur şu maçta lütfen oynamasın. 

Gönderen: heisenberg_26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 18:23
sissokolu eses kazanır hikmet karaman istifa eder

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 19:52
Karamanın hiç istifa ettiğini gördünüzmü? Paragöz bir şahsiyet. Kovulmayı bekleyip tazminatını kuruşuna kadar alır. Kovulup tazminat almak için bize yenilirse sevinir diye düşünüyorum

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 22:32
topa sahip olma oranimiz mumkunse yuksek olmasin o zaman galip geliyoruz gbirligi ve bjk maclarina bakin anlarsıniz. topa sahip olma oranimiz yüksek olduğunda yeniliyoruz

Gönderen: a_kadir26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 22:53
Alıntı yapılan alpaybirsen

topa sahip olma oranimiz mumkunse yuksek olmasin o zaman galip geliyoruz gbirligi ve bjk maclarina bakin anlarsıniz. topa sahip olma oranimiz yüksek olduğunda yeniliyoruz

aynen öyle alpay abi dediğinde çok haklısın
futbolun meyvesi goldür atamasazsan 90 dakika topa sen sahip ol hiç önemi yok

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 25/Şub/2015 saat 23:00
Maşallah Dediğimiz kırk gün yaşamıyor :(
Üstüne bir de bizim bu tarz maçlarda verdiğimiz hayat öpücüklerimiz meşhurken...
Defans oldu derken sakatlıklar çıktı. Futbolcularımız bizans maçlarımızda fazladan efor gösteriyorlar ve maalesef sonrasındaki maçlarımız ızdırap oluyor.
Bu maç bjk maçından çok çok daha önemli. Diğer maçlara da baktığımızda 6 puanlıktan daha fazlası...
Gönül ister ki yenelim gelelim hatta her ihtimale karşı Rize ile ikili averajımızı da düzeltelim. Yenilmezsek de buruk sevinç yaşarım ama sevinç sevinçtir sonuçta :)

-------------
E S E S

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 05:09
Rizespor kenetlendi:
http://www.gunebakis.com.tr/haber/93254/rizespor-kenetlendi.html - http://www.gunebakis.com.tr/haber/93254/rizespor-kenetlendi.html
Karaman'in Eskisehir plani:
http://takaonline.com/karamanin-eskisehir-plani/ - http://takaonline.com/karamanin-eskisehir-plani/

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 06:04
Hoca mutlaka Rizesporu da analiz etmeye çalışıyordur. Rize'nin hemen hemen bütün maçlarını seyrettim. Hikmet Karaman dönemine devre arasında yaptığı takviyeler eklenince ikinci devre oldukça farklı bir görüntü çizmeye başladılar.
Hikmet Karaman öncesinde klasik Şifo uygulamasıyla kapanıp uzun toplarla çıkmak isteyen bir Rize vardı. Şimdi Obraniak'ın gelmesiyle orta sahada daha fazla organize olabiliyorlar. Orta sahadaki pas trafiğine bağlı olarak kanatlarda daha fazla boşluk daha fazla bindirme görülebiliyor. Serbest oynayan Obraniak akınları yönlendirirken kanat akınlarında ceza alanı içinde kalabalık yaratmayıda ihmal etmiyor. BJK de Sosa'nın görevi onda. Benzetmeye devam edersek Demba Ba yerinde de Kweuke olduğunu düşünelim. İkisinin benzer özellikleri çok fazla. Yabancı sınırlaması nedeniyle pek oynamıyor ama ikinci forvetleri Lafferty bizim Mori tipinde bir santrafor. Fizik olarak bizim Morinin daha ayakta kalanı ancak gol becerisi Moriden daha kötü. Şu ana kadar sahalarında galibiyet alamadılarsa kapanan takımları açmakta sıkıntı olduğundandı. Şimdi ceza alanı önünde biraz daha hareketliler. Duran topları artık daha etkili kullanıyorlar.
Defans blokları genelde çakılı. Arkada boşluk vermemek için hücuma katkıları pek yok. Orta saha dahil topu alan Obraynakı arıyor ve hemen arkasına geçip alan kapatıyorlar. Hızlı hücum yememek için inisiyatif almaktan kaçıyorlar. Kanatlar sürekli çapraz koşularla, birebirlerle defans dengesini bozmaya çalışıyor.
Sonuç; Üç stoperle oynayan, orta sahada kalabalık, kanat akınlarını ikili hatta üçlü kademeyle savunan, Obraynaka baskı uygulayacak olan Eskişehirsporun kilidini açmaları biraz zor. Ferdi hata olmassa bizim defans anlayışımızı aşamazlar. Hikmet Karamanla ilk defa böyle kapanan bir takıma oynayacaklar.
Hücumda Moriye pek alan bırakmayacaklar diye düşünüyorum. Gününde bir Lawalın çıkışları defanslarını zorlar.
Oyunun uzun süre her iki taraf için kilitli kalacağını düşünüyorum. Saldıranın kaybedeceği bir maç olacağı kanaatindeyim.

-------------

Gönderen: essum
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 12:30
Maçın hakemi Bülent YILDIRIM

-------------
karakızıl oldu hep sevdam

Gönderen: vadisehirli
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 12:40
çok itici bi hakem.oldum olası sevmem bu adamı.herşeye rağmen kazanacağız inşalah.

-------------
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 12:44
Sanki savaşa gidiyoruz.Söylediği lafa bak Hikmet Karaman'ın. http://www.rizeninsesi.net/2015/02/26/eskisehirspor-maci-kurtulus-savasimiz-olacak/ - http://www.rizeninsesi.net/2015/02/26/eskisehirspor-maci-kurtulus-savasimiz-olacak/

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 12:55
rizede stres diz boyu sertlik içinde geçecek maç. bunu avantaja çevirebiliriz. hele hele kırmızı kart görürlerse laz kafalılar iyice panikleyeceklerdir.

bizim yapmamız gerekeni skibbe zaten planlamıştır. strese sokarsak onları daha sakin olursak yerle bir etmemiz için sebeb yok.zaten takımını motive etmek için kurtuluş savaşı muhhabeti yapıyor ama korkudanda eli ayağı titriyor dengesiz açıklamaları var h.karamanın.

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 13:00
3/3 yapmamak için hiç bir neden yok.
Güldürün yüzümüzü.

-------------
Eskişehir

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 13:55
UÇAK OLMADI YOLCULUK OTOBÜSLE
26 Şubat 2015 Perşembe

Es-Es taraftarının Karadeniz için düşündüğü uçak organizasyonunda yeterli çoğunluk sağlanamayınca yolculuk otobüs ile yapılacak.
Bu sezonki en uzak deplasmınına çıkmaya hazırlanan Eskişehirspor’da taraftar takımı yine yalnız bırakmayacak.
Uçak organizasyonu yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle iptal edildi.

SAYIYA GÖRE OTOBÜS İLE
Taraftarlar Karadeniz e otobüsle gitmeye hazırlanıyor.
Organizasyonu yapan ETB yöneticisi Engin Akaydın “Gidecek arkadaşlar bir an önce kayıtlarını yaptırsın. Orna göre otobüs veya minibüs ile Rize’ye gideceğiz. Haraket saatimiz Cuma 20.00’de olacak” dedi. Karadeniz deplassmanına gitmek isteyen taraftarlar 05062725765 nolu telefondan Engin Akaydın’ı arayarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Istikbal Gazetesi

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 14:44
Alıntı yapılan essum

Maçın hakemi Bülent YILDIRIM

Alttaki 3 takımın tamamen kopmaması için (Digitürk, TFF) bu maçı Rizenin muhakkak alması için çalışacaklardır, buna eminim. Futbolcularımızı en çok buna göra hazırlamak gerekir, sarı kart, kırmızı kart görmemek çok önemli. Maça gidecek taraftarlarımızın sabırlı olması ve küfür, vs olmaması çok önemli. Bu 90 dakika mutlaka sabır, sabır, sabır. İlk hedef gol yememek, rakip atamayınca daha da hırslanacak ve telaşlanacak, o zaman bir kontra ataktan golle durum lehimize döner. Hakeme ben de güvenmiyorum, geçmişte aleyhimize kararlar almış olan bir hakem hatırladığım kadarıyla.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 15:15
Antrenmanda tedavileri devam eden Mirkan, Akaminko, Sezer ve Ömer yer almazken, Hürriyet, Kaan sağlık ekibimiz eşliğinde fitness salonunda, Kamil ve Onur ise sağlık ekibimiz eşliğinde sahada çalışmalarını sürdürdü.

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 15:49
Rize kendi sahasında ligin en az puan toplayan takımı...
Bizde bu sene iç sahadan çok dış sahada başarılıyız...
Umarım bu istatistik şaşmaz...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 15:59
Hikmet Karaman'ın genel anlayışı geride kümelen vur topu ileriye ve hızlı adamlarla bulabilirsen gol bul.Ancak bu sefer karşısında da aşağı yukarı aynı anlayış olacak.Bence ne kadar sabırlı ve dikkatli olursak gol bulma ve puan alma şansımız o kadar artar.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 18:20
Bu maçtan korkuyordum bülent yıldırımı görünce iyice umudumu kestim. yıldırım soyadlı hakemler her zaman başımızı yakmıştır.

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 18:33
Kweku mudur nedir sırf onun üzerine oynuyor rize.kilitlerler heralde o adamı

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 19:10
Adamlar kurtuluş Savaşı gözüyle bakıyor maça bugünde kurban kesmiş Rize aşırı bir motivasyon var şu maçı en azından kaybetmesek çok mükemmel olacak

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 20:26
rizenin aşırı stresli ve evinde maç kazanamama pozisyonunu iyi kullanmak lazım maçı bölüm bölüm dakika dakika yaşamak ve ona göre oynamak lazım bence bizimkiler açsınlar rize -mersin maçını seyret sinler mersin neler yapmış rizeyi evinde nasıl dağıtmış bunu görsünler

Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 22:44
hamsi tava veya bugulama yapin su lazlari

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 22:48
Rize maçı ölüm kalım maçı olarak görüyor ve büyük bir stresle oynayacaklar. Bunu avantaja çevirmek skibbe'nin elinde. Öncelikle erken gol yemeden kontradan ya da duran toplardan bir gol bulabilirsek maçı lehimize çevirebiliriz. Eğer bu maçı da gol yemeden tamamlayabilirsek takımdaki savunma kurgusunun tam olarak oturduğunu söyleyebiliriz. Bjk maçından daha zor bir maç bizi bekliyor şanlı formamızı terletecek tüm oyuncularımıza başarılar diliyorum..

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 26/Şub/2015 saat 23:44
Eldeki bütün ortasahaları sahaya sürmemiz lazım bu maç. Mümkünse Lawal-Causiç-Toko beraber oynamalılar. Çok sert geçecek bir maç bence. Çok koşan, çok ısıran kazanır. 1 puan fena olmaz, 3 puan tadından yenmez.

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 05:47
Üzgünüm, bu hafta Rizenin umutlarını bitireceğiz,
maçın deplasmanda olması ESES için avantaj olacak.
Beşiktaşı nasıl yendiysek Rizeye de aynı tarife uygulanır.

Thumbs%20Up

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 07:54
- Son 10 deplasman macimizin tumunde gol yedik ve Akhisar Belediyespor ile birlikte bu kategoride en uzun seriyi yasayan takimiz.
- Rizespor ise son 10 ic saha macinin tumunde gol yedi ve Trabzonspor ile birlikte bu kategoride en uzun seriyi yasayan takim.

Gönderen: pelitahmet
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 08:11
İnşallah bu hafta 6 puanı alırız ve aklımızdan şu alt lig düşüncesini sileriz.

-------------
http://twitter.com/pelitahmet

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 08:57
Eğer bu hafta rizeyi yenersek alt taraftaki çoğu takım puan kaybedecek
balıkesir beşiktaş
konya fener
erciyes galatasaray
trabzon-karabük

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 09:21
Ben skibbe nin ve topçu ların yerine olsam ne yapar ne eder.rizeyi yener dim ...😅😅

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 11:08

rize kendi ayağına sıkıyor farkında değil,

yok ölüm kalım maçı , yok varolma maçı , yok dönüm noktası , yok kurban kesmeler vs..

bu kadar futbolcuyu ve taraftarı galayana getirirsen işler sıkıntıya girebilir

ilk golü biz atarsak rizede sesler kesilir ikinciyi atarsak sesler yükselir futbolcuya taraftara yönetime

çünkü sen kendin demişsin bu maçı alamazsak düşerize getirmişsin

futbolcu dediğin rahat olmalı (rahattan kastım umursamaz değil) aynı zamanda üç puanın öneminin farkında olmalı

rize bizle yapacağı maç için kendi kendine baskı kurdu ve her şeyin sonuymuş havası yarattı

rize üzerinde aşırı motivasyon panik havası hakim olacak bu yüzden hata yapmamak için yüksek gerilim ile oynayacaklar

biz üç puanın önemi rize ise kaybedilen üç puan ile herşeyi kaybetme gerilimiyle maça çıkacak

saha dışındaki olaylar onların srunu biz oyun analamında rahat bir şekilde üç puanı kazanmalıyız

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 11:43
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Eğer bu hafta rizeyi yenersek alt taraftaki çoğu takım puan kaybedecek
balıkesir beşiktaş
konya fener
erciyes galatasaray
trabzon-karabük

Rizeden gelecek her puan cok önemli bizim icin. Yazdigin gibi rakiplerin puan alamamasi muhtemelen. Öte yandan bizim BJK den aldigimizi, Aksisarin Fenerden aldigini neden Erciyes, Konya ve Karabük tekrarlayamasin... Puanlar tüm takimlar icin artik aslanin agzinda.

-------------

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 11:50
23 puanımız var, ligde kalmamız için 15 puana daha ihtiyacımız var. Bu da 5 maç yapar. Balıkesiri yeneceğimizi düşünürsek 4 maç kalır geriye. 12 haftada 4 galibiyet her türlü alırız kimse merak etmesin. Bu maç da bizim için ölüm kalım maçı değil. Kimse stres olmasın rahatlayın biraz .

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 12:15
Alıntı yapılan 26ss26

23 puanımız var, ligde kalmamız için 15 puana daha ihtiyacımız var. Bu da 5 maç yapar. Balıkesiri yeneceğimizi düşünürsek 4 maç kalır geriye. 12 haftada 4 galibiyet her türlü alırız kimse merak etmesin. Bu maç da bizim için ölüm kalım maçı değil. Kimse stres olmasın rahatlayın biraz .

bu yazıyı okuduktan sonra baya rahatladım...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 12:40
Kısa yoldan ligten kalma maçı demiş bir renktaşımız aynen katılıyorum bu maçı almak 6 puandan bile değerli . Çünkü Rize bu maçı da yenilirse kolay kolay toparlayamaz moral bozukluğu ile Balıkesir'e bile takılabilirler ama aksi sonuçta ise seri yapma şansı veririz onlara . Rize'nin bir çok maçını TV'den izledim , savunmaları iyi değil . Sol bek oynayan Eren , oyun kurucuları Obraniak pozisyonları genelde hazırlayan oyuncular . BJK maçındaki gibi sağlam bir savunma yaparsak 3 puan alırız inşallah bu maçtan ve iyice rahatlarız .

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 12:43
bu hafta fikstür yine bize avantaj sağlıyor.rakipler şampiyonluk adaylarıyla ounayacak.bu hafta süpriz beklemiyorum.bizim rizeden 1 puanla dönmemiz bile büyük oranda çok rahatlatacak takımı.içeride bursa mersin maçları varki 6 puan çıkarılacak maçlar.ayrıca bu bjk yı yenerek hem kritik zamanlardaki maçlarda yaşadığımız başarısız sonuçlara bir son verdik hemde özgüven açısından toparlandık.rize maçından dahada umutluyum.

-------------

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 13:51
Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan 26ss26

heh şööyyyle... valla ben de rahatladım bak şimdi...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 14:08
Alıntı yapılan hus@mES

Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan 26ss26

heh şööyyyle... valla ben de rahatladım bak şimdi...

Bozmak istemem ama 21 haftada 5 galibiyetimizin olduğunu da hatırlatırım.

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 14:23
andaç kadroda niye yok sakat diye de yazmıyor resmi sitede, doğrusunu bilen var mı?

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 14:32
Emre veya Andaç'tan biri nasıl kadroya alınmaz , kadroda Mori'den başka forvet yok . Futbolda herşey var Mori sakatlanıp çıkmak zorunda kalsa kimi koyacağız forvete .

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 14:33
emre ve andaçla ilgili sorunmu var ... yine transfer yapıldı ve oynatılmayan oyuncular hep aynı senaryo

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 14:48
amaç belli beyler; beraberlik. ha olurda bjk maçı gibi 1 tane atarsak ancak öyle galibiyet gelir. bu arada bu ömer'in neyi var ya? adam akaminko 2 oldu.

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 15:03
"Antrenman sonrasında takımımız havayolu ile Trabzon'a hareket edecek. ÇRizespor maçı kadrosunda ise şu futbolcularımız bulunuyor : Boffin, Sinan, Sezgin, Mustafa, Diego, Kamil, Birol, Ergün, Berkay, Toko, Lawal, Sissoko, Serdar, Funes, Causic, Özgür, Feyzi, Sezer."

Gercekten ikinci bir forvetin kadroya alinmamasi düsündürücü. Antrenmanda olan, sakatligi bulunmayan ve ara transferde güvenerek aldigin adam neden götürülmesin? Defansdan duvar örsende futbol bu, bir gol yediginde atmak icin kiminle ugrasacaksin, cift forvete dönmek istesen kiminle uygulayacaksin?

Takimin 13 oyuncusu defansa dönük, sadece 5 i ofansif. hatta sadece 1 tanesi hakiki forvet.

Kolay gelsin.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 15:21
Skor olarak geriye düştün mü hamle yapacak bir forveti nasıl kadroya almazsın . Kazanacağımızın skor olarak geriye düşmeyeceğimizin ve Mori'ye birşey olmayacağının bir garantisi mi var . Emre Güral neden kadroya alınmaz anlamak mümkün değil .

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 15:37
Sanırım hoca bizim bilmediğimiz bir şeyler biliyor.Daha önce de hatırlasanız Batuhan ve Boyd kadroya giremiyordu Erkan ve Burhan EŞER de yedek kulübesinden öteye geçemiyorlardı.Umarım her şey yolunda giderde puanla döneriz. Enterasan bir hoca bizim hoca o yüzden bir şey de yazmak istemiyorum.Tüm bildiklerimizi unutturuyor bize.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com