eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 2.Hafta Eskişehirspor-Diyarbakır BŞB

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 22:48
özgür'ün performansını görünce karabük maçı için düşündü ve ondan oyundan aldı galiba.

mori ve sezgin sakatlık ve kart için sıkıca uyarılmış gibi geldi bana. riskli pozisyonlara girmediler.

hoca da beyanında onur ,erkut ve hasan'ın performansını beğendiğini belirtmiş. inşallah şu çok ihtiyaç duyduğumuz dönemde, ligde de aynı performansı gösterip bize katkı sağlarlar.   
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 23:03
Hemen hemen herkesin belirttiği gibi, gençleri beğendim yine gs maçında olduğu gibi.
Erkut ve Andaç ince işler yaptılar arada, gözüme takıldı (ilk Yarıda, dakika hatırlamıyorum, bir paslaşmaları vardı...)
Ömer'i golcü diye kiraladıksa çok ayıp olmuş. 70. dakikadaki bomboş kafa vuruşunu da atamadı ya, kırmızı kar yağsa daha da inanmam gol atacağına. Ben bunu yazdım ya, önümüzdeki maçta çoşar bu...
Sezgin'in de kaçırdıkları maşallah, burdan Köye yol oldu son iki maçta...
Sakatlık falan olmadan şu grup maçları bitsin, başka bir şey istemiyorum. Yok, bir de böyle gençlerle devam edelim kupaya, bunu da istiyorum.
Kutlarım galibiyeti...
E S E S
Yukarı
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 23:24
Ömer Şişmanoğlu çok bencil oynadı. Ayrıca Aytaç'ı kendine rakip olarak gördü herhalde, ona hiç pas vermedi.
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 23:45
Erkut çok zeki ve bilekleri çok iyi olan bir oyuncu.. Tam bir maestro.. İzlemekten zevk alıyorum.. Fakat 2. yarının belli bir bölümünden sonra oyundan düştü.. Maç temposu kazanıp enerjisini 90 dakikaya yayması ve daha da fiziklenmesi gerek.. Lig maçlarında kilidi açamadığımız zaman bizim çilingirimiz olabilir.. Yavaş yavaş forma bulması gerek artık.. 60'tan sonra Erkan'ın yerine almamız gerek oyuna..

Onur iyi bir oyun sergiledi ama çok kırılgan bir oyuncu, çok narin.. Bu tür takımlar karşısında bu kırılganlıkta oynarsa ligdeki daha kondisyonlu ve fizik açısından iyi takımlara karşı çok zorlanır.. 2. golde ceza alanına girişi ve sert ortası takdire şayandı..

H.Hüseyin'i ısrarla takımda görmek istediğimi söylüyorum zaten geçen sene ilk maçı olan Bursaspor maçından beri.. İnşallah bundan sonra daha fazla şans bulur.. Hürriyet'in yerine yavaş yavaş oynaması lazım artık ki kendini geliştirsin.. Öne geçtiğimiz maçlarda oyuna alınmalı diyeceğim ama öne geçemiyoruz :)

Birol'u 2 kupa maçından beri hayretle takip ediyorum.. Geçen maç Olcan Adın'a top göstermedi ve GS ceza alanına kadar girip şut atma başarısında bulunmuştu.. Belki iyi günündedir tesadüf dedim ama öyle olmadığını kanıtladı bu akşam.. K.Ahmet formsuzken bence oynatılmalı.. K.Ahmet'in böyle ortalar yaptığını uzun zamandır görmüyordum..

Kalecimize top gelmedi zaten, şortu yere değmedi.. Dolayısıyla kirlenmedi, bi dahaki maça yıkanmadan giyebilir formalarını.. Ali ile Sinan değişmeli geçiyorlar kaleye bu maçlarda ve yanılmıyorsam hesabıma göre içerideki GS maçında da kalede Sinan olacak.. Dolayısıyla pek göremeyeceğiz Ali'nin ciddi bir rakip karşısındaki performansını..

Özgür topuklarıyla futbol oynuyor.. Rakibinde güçsüz olmasından ilk yarıda şovunu yaptı çıktı.. İnşallah artık ligde oynamaya başlarda hızlı hücuma çıkmamızı sağlar..

Genel olarak iyi bir hazırlık mücadelesi oldu.. Gruptan çıksak bile gençlerin devam etmesi daha iyi olacağı aşikar..

Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 00:43

Maçı seyredemedim

Edeceğim bir kaç saat sonra tekrardan

Bir şey dikkatimi çekti : 11 dakika oynayan Mirkan a epey bir sallamışız

Super bir oyuncu olmadığı ortada ama 11 dakika oynadığı maçta Şamar oğlanına çevirmek de doğru değil

Biraz insaflı olsak

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 02:34
Erkut 1 yarı iyi oynar, ikinci yarılarda kayboluyor
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 07:11
Balçova yı da içerde dışarda 2-0, 3-0 hadi arada 1 gol yiyelim 3-1 falan yenelim, zaten Galatasaray da Diyarbakır BB yi içerde dışarda rahat yenecektir, bu 4 maç sonunda grupta puan durumu;

1- Galatasaray 12
2- Eskişehirspor 9

olur Balçova ve Diyarbakır BB 1 er puanda kalacağından (artık averajlarına göre 3. ve 4. olarak sıralanırlar onlar da) 4. maçlar sonunda üst turu garantileriz. Eskişehir deki Galatasaray maçına grup liderliği için çıkarız, o maçı kazansak tabi prestij ve moral açıdan iyi olur ama kaybedersek veya berabere kalırsak ta çok mühim değil, sonuçta kupada amacımıza ulaşmışız, son Diyarbakır deplasmanı ise turistik gezi olur.

Yani bir futbol mucizesi olmaz ise üst tur garanti gibi, lig daha önemli şu önümüdeki Karabük maçı çıkış maçımız olur umarım...

Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 07:45
Herkes kendini kandırmaya ne kadar meraklı. Rakip zaten çok zayıftı ve geriye çekilip bekledi ama biz topu orta sahanın biraz içinde çevirip durduk. Hücuma yönelip hiç bir şey yok sadece top çevir top çevir.

Böyle yazınca da takım galip gelmiş beğenmiyorsun derler. Ama durum ortada.

Oyunculara gelirsek.

Özgür zaten 11 oyuncusu ve artık iyileştiğine göre sürekli oynamalı, ki hoca da öyle düşündüğü için oyundan aldı sanırım.
Onur iyiydi bu maç, ancak bu performansında rakibin zayıf olması çok etkili zira kendisini diğer maçlarda görmüştük.
Hasan ise orta sahada denenmeli ben performansını beğendim.
Ömer ya çok şanssız ya da beceriksiz. Karar veremedim. İnşallah birinci seçenektir.
Erkut kesinlikle 11'de olmalı artık.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 09:20
Rakip zayıf da olsa gençlerin performansları umut verici.Sonuçta zayıf rakibe biz de yedeklerle çıktık.Birol bence çok iyi bir transfer ve beklerde rahatlıkla denenebilir. Ofansif desteği de hiç fena değil
Onur mükemmeldi.Çok teknik,oyun görüşü üst düzey.Ancak çok naif.Eğer kuvvetlenirse ve mücadele gücü,kondisyonu artarsa takımın en çok gelecek vaat eden oyuncularından olur.
Andaç bu kez iyi görüntü çizdi.Özellikle kornerleri çok etkili kullandı.Ama Andaç,Onur,Erkut ve Hasan Hüseyin, ikinci yarı biraz oyundan düştüler.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2014 saat 10:36
Birol mu iyi transfer ve bekde denenebilir.Kaybettiğimiz maçların tamamına yakınında oynadılar berkayla beraber ve sonuç ortada 0 kademe,sıfır orta açma,sıfır hücumna destek,ofsayt bozmada berkayla beraber lig birincisi,takımın su halinin en buyuk sorumlusu defans hattımız.Kamil aynı şekilde çalışıyor gibi gözüksede 1 defa iyi bir orta açmazmı bir insan hiçmi çalışmıyorsun antrenmanda, Hücuma hiçbir katkıları olmadığı gibi defansda da ciddi hatalar yapıyorlar.Allahım diego,akaminkoyu (ki onlarda illaki kötü performans gösterekler) korusun.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır