Sayfayı yazdır | Close Window

ZTK 2.Hafta Eskişehirspor-Diyarbakır BŞB

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4551
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 20:25
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: ZTK 2.Hafta Eskişehirspor-Diyarbakır BŞB
Gönderen: krmeses26
Konu: ZTK 2.Hafta Eskişehirspor-Diyarbakır BŞB
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 14:34
Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

TARİH: 17 Aralık Çarşamba

SAAT: 16.30

STADYUM: Eskişehir Atatürk

PASSOLİG: Yok

BİLET FİYATLARI: ---

-------------
Doğduğum Gün Tuttuğum, Öldüğüm Gün Bırakmayacağımsın.. #KRM

Yanıtlar:
Gönderen: eskisehirspor32
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 15:57
...

-------------
ANTİ__BİZANS

Gönderen: alpaybirsen
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 19:36
mac ne zaman

Gönderen: AlargA
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 22:57
Alıntı yapılan alpaybirsen

mac ne zaman

16.12.2014 SALI
SAAT:15.00

ESKİŞEHİRSPOR    - DİYARBAKIR B.B.
BALÇOVA BELEDİYE - GALATASARAY

Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 23:30
tesekkurler kardesim

Gönderen: vadisehirli
Gönderi tarihi: 05/Ara/2014 saat 16:07
maçın doğru tarih ve saati şu şekilde

17 aralık çarşamba 16.30 Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk)

-------------
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: alikula
Gönderi tarihi: 05/Ara/2014 saat 17:36
3 maç 9 puan olmalı, Diyarbakır BB yi burada farklı skorla yenmeliyiz, sonra 2 tane içerde-dışarda Balçova maçları o maçlarda da farklı galibiyetlerle atlatıp, sonra Galatasaray karşısına grupta 2. liği garantilemiş şekilde grup liderliği için rövanşa çıkmalıyız...

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 15:29
sanırsam sadece bu maç için passolig uygulanacak, misafir takıma passolig yok,
Uyumaya devam

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 16:06
Alıntı yapılan vadisehirli

17 aralık çarşamba 16.30 Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk)

TFF.org'ta da
ESKİŞEHİRSPOR D.BAKIR BŞ BLD.SPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

18:15
şeklinde.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 16:09
Misafir takım içeri girip istiklal marsina saygısızlık yapsın. Biz de girip kahrolsun pkk şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağırmayalim diye passlig bize var onlara yok..

-------------
ES-ES

Gönderen: vadisehirli
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 16:11
Alıntı yapılan pop corn

Alıntı yapılan vadisehirli

TFF.org'ta da
ESKİŞEHİRSPOR D.BAKIR BŞ BLD.SPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

18:15
şeklinde.

valla açıklandığında a haberde 16.30 diye gördüm ben.hangisine inancaz bilmiyorum.bi işi düzgün yapamıyorlar zaten.

-------------
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 16:23
Passolig Eskişehire var Diyarbakıra yok . Önce Güven

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 17:20
Alıntı yapılan ahmetES

Aga'ya serbest yani.

-------------
kalender

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 18:29
Passolig saçmalığı nedir ya.
Benim passoligim var zaten ama kaç aydır kupa maçlarını bekleyen kişiler var maça gidebilmek için.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 18:34
Deplasman tribününe girebilmenin bir prosedürü yoksa maçı ordan takip edeceğiz artık. Teşekkürler yönetim. Bize bugünleride gösterdin. Bu saatten sonra gram desteklemem böyle yönetimi...

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: Estolga
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 18:45
Şayet; ESES taraftarına passolig var, D.Bakır taraftarına yok iddiası gerçekten doğruysa Yönetim çıkıp bunu Bizlere anlatsın.

Eğer böyle bir rezillik varsa, bunun gerekçesi ? talebin kimden yada hangi kurumdan geldiği de açıklansın..

-------------
SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 11/Ara/2014 saat 19:01
Alıntı yapılan Estolga

Şayet; ESES taraftarına passolig var, D.Bakır taraftarına yok iddiası gerçekten doğruysa Yönetim çıkıp bunu Bizlere anlatsın.

Eğer böyle bir rezillik varsa, bunun gerekçesi ? talebin kimden yada hangi kurumdan geldiği de açıklansın..

Bildiğim kadarıyla valilik kararıyla böyle olmuş .
TÜRK bayrağıyla gelelim muhabbetleri sessizden konuşulmadığı için ve arkadaş arasında konuşurken tamamen arkadaşımın yorumudur ( inönüde eskişehir halkının istiklal marşı ıslıklandığında nasıl hepimiz küplere bindiğimiz ve unutulmadığı düşüncesi ile passolig önlemi almak istemiş olabilir valilik ).
Sonuç olarak passolig rakibe zaten uygulanamacağı kesindi çünkü liglerinde passoligleri yok fakat bize uygulanması saçma.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 01:39
Truvami yapsak...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 02:22
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan ahmetES

Aga'ya serbest yani.

Düzeltme: Ağaya serbESt yani.... Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: eses88
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 02:26
Alıntı yapılan Estolga

Tolga abi, böyle bir uygulamanın olma sebebi muhtemelen Diyarbakır Belediye Spor'un 2.lig'de mücadele etmesi. Bildiğim kadarıyla 2. lig maçlarında passolig uygulaması yok, böyle bir uygulama 2.lig takımlarına uygulanmadığından, Diyarbakır yerine atıyorum Nazilli Belediye ya da İnegölspor'da gelse onlara da uygulanmayacaktı diye düşünüyorum. Eğer böyle bir durum varsa kupadaki diğer rakibimiz Balçova'da passolig olmadan girecektir.

Haksız bir uygulama mı? Kesinlikle. Böyle bir durum gerçek mi henüz teyit edilmedi galiba, ama eğer gerçekse yönetim bu haksız uygulamayı örnek göstererek kupa maçlarında passolig uygulamasının uygulanmamasını talep etmeli.

* Tabi bu mantığa göre, ilk tur maçlarında örneğin Samsunspor - Karagümrük maçı vardı. Eğer Samsunlulara passolig uygulanıp, Gümrüklülere uygulanmadıysa yukarıda yazdığım durum geçerli olabilir. Ama 2 ekibe de uygulanmadıysa işin içinde başka işler var demektir. Karışık işler.

-------------
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz

Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 03:16
3 Aralık çarşamba günü oynanan Samsun - Karabük ZTK maçında pasolig uygulanmadı.
Pasolig kartı olanlar aynı şekilde, olmayanlar başka işlem yapmadan kağıt biletle giriş yaptı.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 04:01
Mevzunun kademe ile bir ilgisi yok. Passolig almayan, karşıtı olan biri olarak Galatasaray ile oynadığımız maça gittim. İki takımda passolig uygulayan süper lig ekipleri.

Burada sanıyorum olay bizim yönetimin passolig satışını arttırma amacı gütmesi ile alakalı. İşe yarar mı, yaradığı kadar. Düşük fiyatlarla, bu son haftalardaki kampanya ile falan seyirci her türlü artar.

Gelelim maça. Gördüğüm bazı mesajlara, konuşulanlara üzülüyorum. Daha maç oynanmadan ön yargılı şekilde maçın provake edileceğinin konuşulmasının bir anlamı yok.

Geçmiş yıllarda hatırlıyorum bu şehre Diyarbakır'ın, Mardin'in geldiğini. Diğer anadolu şehirlerine nazaran hiçbir sıkıntı yaşanmamış, karşılıklı şehitler ölmez tezahüratı bağırılmıştı.

Elbette yine o yıllarda o şehirlerde yapılan pislikleri de hatırlıyorum. Ama ön yargılarımızı silmek bize yakışan duruştur. Umuyorum tatsız şeyler olmaz.

Bunların haricinde elbette kazanmamız gerekiyor. Ciddiye almalıyız. Sıkıntısız şekilde gruptan çıkarız umuyorum.

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 07:30
Alıntı yapılan kraleses

karşılıklı şehitler ölmez tezahüratı bağırılmıştı.

Karşılıklı mı ? Yapma güzel kardeşim inönü'de diyarbakır maçında olanları biliyorsun.Kimsenin önyargı ile yaklaştığı yok olanlar ortada cizre de van da futbolcular zırhlı araçla maça gidiyor.İstiklal marşımıza saygısı olmayana bende saygı göstermem kardeşim.O bizim bağımsızlığımızın simgelerinden birisi benim bağımsızlığıma saygı göstermeyene bende saygı göstermem.Provakatörlük yapanlar istiklal marşını ıslıklayan,apo lehine tezahurat atan kişilerdir.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 08:03

Cizre'de yaşananlar ne kadar yanlış ise burada tepki vermekte o kadar yanlış olur.

Bu spor müsabakasıdır.

Boş verin maçımızı oynayıp geçelim kıytırık bir maç yüzünden sahamızı kapatmaya değmez.

Benim burada dikkatimi çeken yönetimin Passolig uygulamasıdır.

Eskişehir'liye passolig diğerine serbEST.

Yani Ahmet'e kartlı, Mehmet'e geç.

Yönetim veya bu işi onaylayanlar kimse taraftarın tribüne gelmesini istemiyorlar herhalde.

Zaten iş günü açın kapıları herkes gelsin küskünlerde stada ayak bassınlar takımlarını görsünler belki bu maç vesile olur insanlar fikirlerini değişirip kartlarını alır.

Bunlar fırsat maçlarıdır yönetimin değerlendirmesi gerekirdi.

"Yok olmaz gelmesinler biz kendi kendimize oynarız"

Bedava yap ne kaybeceksin.?

"Yok olmaz bir kaç milyon kaybederiz"

Sn.Mesut HOŞCAN girdabın içine girmiş sürekli dibe iniyor taraftardan hergün biraz daha uzaklaşıyor.

7 yaşından bu yana tribündeyim çok yönetimler gördüm.İnsanlar değişiyor zihniyet değişmiyor.

Çevrelerine üç beş kişiyi toplamışlar kimsenin görüşünüde almıyorlar gidiyorlar bakalım, nereye kadar gidecekler.

Bu gidişle fazla yol alamayacakları ortada.

Eskişehir'de bunları görüyor gidin oturun bir yere Eskişehirspor hakkında güzel kelime eden iki kişi bulamazsınız.

-------------
kalender

Gönderen: VITRUVIES
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 09:16
Konuk takım taraftarıysan paranı ödeyip biletini alabilir, takımını stadyumda izleyip destekleyebilirsin. Eses taraftarıysan önce ilgili bankanın müşterisi olmak zorunda bırakılıyorsun; aksi takdirde bilet alamazsın, takımını izleyemez, destekleyemezsin.

Pasoyla ilgili eleştirileri "Aslında biz de karşıyız, ama yasa gereği uygulamak zorundayız" diye omuzlarını silkerek yanıtlayan kulüp yönetimi ve Mesut Hoşcan ZTK maçlarında samimiyet sınavındadır. "Aslında biz de karşıyız, ama..." derken samimi iseler, bunu ispatlama fırsatları önlerindedir.

Seçim öncesi "Önce Güven" bürosunu ziyaret ettiğimde Özgür Tulun katılamayacağımı belirtmeme rağmen lansman toplantısının davetiyesini vermişti. "Katılamasanız da bugünün anısı olarak saklarsınız" demişti; saklıyorum.

Bilsem ben de o gün yanımda Anayasa kitapçığı götürür, "Önce Güven" ekibine hediye ederdim.

Yönetimin hatasını görüp, bu yanlıştan döneceğine inanmak istiyorum.

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 11:44
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan kraleses

Karşılıklı mı ? Yapma güzel kardeşim inönü'de diyarbakır maçında olanları biliyorsun.Kimsenin önyargı ile yaklaştığı yok olanlar ortada cizre de van da futbolcular zırhlı araçla maça gidiyor.İstiklal marşımıza saygısı olmayana bende saygı göstermem kardeşim.O bizim bağımsızlığımızın simgelerinden birisi benim bağımsızlığıma saygı göstermeyene bende saygı göstermem.Provakatörlük yapanlar istiklal marşını ıslıklayan,apo lehine tezahurat atan kişilerdir.

inönüde hiç iyi şeyler olmamıştı şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratlarını ıslıklamışlardı fakat eskişehire deplasmana gelen diyarbakırlılar da mardinliler de düzgün durmuşlardı ve şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratını alkışlamışlardı bizimle birlikte söylemişlerdi.

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 11:58
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan kraleses

Bahsettiğim maçlar Eskişehir'de oynanan maçlardı hacım. İnönü'de ve oralarda yaşananları elbette biliyorum, elbetteki böyle bir durum yaratırlarsa karşılığını alırlar. Dikkat çekmek istediğim nokta başkaydı.

-------------

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 14:37
Bence ilk tepkiyi veren biz olmamalıyız. Cizre'de yaşananların sorumlusu neden Diyarbakırlılar olsun? Bir sürü Diyarbakırlı arkadaşım var vatanını milletini seven. Böyle bir genelleme yapmamız bölücülerin işine gelir. Ancak marşımıza, bayrağımıza, şehidlerimize en ufak bir saygısızlık görürsek, ligden düşürülmemize sebep olacak kadar büyük olaylar çıksa bile gram üzülmem. Bekleyip nabza göre şerbet verelim. Herkese hakettiği gibi davranalım. Maç içinse konuşmaya gerek yok rahat yeneriz...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 17:37
beyler konuyla ilgisi yok ama allah aşkına şu videoyu sonuna kadar izleyin. ha uefa , ha tff birbirlerinden farkı yok. tam bir rezalet

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/235140/karabag-inter-macindaki-skandal-karar

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 12/Ara/2014 saat 18:13
maçlarda takım iyi oynuyor ama bir türlü sonuç gelmiyor sebep mi anlayana sebep var şanssızlık değil kısmetsizlikse bile hikmeti var takımın nasibini kesen yönetimin zihniyeti gören görüyor görmeyene Rabbim göstersin doğru yola iletsin.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: ayakta26
Gönderi tarihi: 13/Ara/2014 saat 18:49
Hep beraber deplasman tribününe gireriz o zaman bizde

-------------
Ez10 !

Gönderen: farukyal1965
Gönderi tarihi: 13/Ara/2014 saat 20:28
Bu maça gidilmezzzzz.

-------------
HASRETİNDEN PRANGALAR ESKİTTİM

Gönderen: KTÜ_ÜNİESES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 14:04
Abi bırakalım kupa derdini falan.. Geçen senenin 2. yarısından beri düştük bir kupa derdine, kendi derdimizi unuttuk..
Ekonomik anlamda bir getirisi olmayan,
Üstüne üstlük masraf olan,
Oyuncu sakatlıklarına sebep olan,
Performansımızı düşürüp ligden galibiyet çıkaramamıza sebep olan ve dolayısıyla para kazanmamızı engelleyen

bizden başka kimsenin öemsemediği bir kupa..

Bu ve diğer maçlarda tamamen genç oyuncularla oynayalım.. Hatta yedekte oturttuğumuz oyuncuları bile oynatmayalım sakatlığa sebebiyet vermemek için..

Kendi derdimizi unuttuk dedik ya üstte, biz ligde orta sıralarda yer alıp ekonomik olarak toparlanıp sonraki yıllarda kafaya oynayacak bir takım yaratmamız gerektiğini unutuyoruz..

Bir kupa sevdası aldı başını gitti.. Bu kupa bir tek Eskişehirspor taraftarı için önemli, emin olun..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 14:51
Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: Kutluhan Bilgiçbu arada mac carsamba 18.15 gozukuyor

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 14:58
3-5-10 atsan faydası yok... aman diyim gol atıpta formayı falan öpmeye kalkmasın kimse...

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 15:03
http://www.diyarbakirbuyuksehirbelediyespor.com/

siteye girin bakın rakibimiz kim

-------------

Gönderen: typhones26
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 16:52
bi avuç bölücü hain işte eskişehirde yaptıkları her ters harekete 10 katıyla cevap vermeliyiz. ama öncelikle İstiklal marşımızı en güçlü şekilde okumalıyız .

-------------

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 17:57
Alıntı yapılan typhones26

bi avuç bölücü hain işte eskişehirde yaptıkları her ters harekete 10 katıyla cevap vermeliyiz. ama öncelikle İstiklal marşımızı en güçlü şekilde okumalıyız .

Genç arkadaşım onların istediği zaten bu burada çok olsa 100 kişi olur tükürsek boğulurlar ama..... zaten amaç provokasyon bak bizi Türkiye dışlıyor Her yerde bize tepki var o zaman bizde tepki veririzin
yerini yapıyorlar Bu yüzden öyle bir Trübün yapalımki Seslerini kendilerinden başka kimse duymasın

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 18:58
Tahriklere kapılmadan takımımızı desteklemeliyiz..YOk yere ceza almayalım.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: malcomx
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 19:14
sakin tepki gostermeyin akilli davranalim 2 sene oncesi bursadporun dustugu durama duseriz bu macin bir de diyarbakir ayagi var

-------------
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 19:19
Amedsporla memedsporla uğraşacak durumda değiliz kendi işimize bakalım bu maça ful yedek çıkalım , önemli olan Karabük maçı bizim için .

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 20:38
Önemli olan Karabük maçı.....

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 21:36
Alıntı yapılan MuratHoca

Önemli olan Karabük maçı.....

Kader maçları oynuyoruz.

-------------
kalender

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 21:38
Karabük kilit maçı, ümitsizim
yenilirsek düşünmek bile istemiyorum

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 21:47
Alıntı yapılan Bidon26

http://www.diyarbakirbuyuksehirbelediyespor.com/

siteye girin bakın rakibimiz kim

Baktım, midem bulandı. Yanlış link verdiğini tahmin etmiştim, yanılmışım.

Ülkeyi bu hale getirenler, onlara halen çanak tutanlar. Tarih bunların hepsini bir kenara yazıyor.

Önümüzde hayati bir Karabük maçı varken, bu maçtan sportif olarak bir beklentim olamaz.

( http://www.diyarbakirbuyuksehirbelediyespor.com/haber_detay.asp?haberID=919

Kulübe bir de EŞBAŞKAN atamışlar, spor kulübü değil ..... mübarek. )

Gönderen: typhones26
Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 22:09
Gollerden sonra tribün halinde asker selamı yapabiliriz .
Hatta her Türk asker doğar şeklinde bi tezahurat yapabiliriz .

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 22:26
Arkadaşlar bunlara karşılık verip sanki bunları kandeinize bir cepheymiş gibi göstermek bize (Türkiye Cumhuriyeti'ne) prestij kaybettirmekten başka birşey kazandırmaz..

Onları yokmuş gibi davranmak daha çok yaralar emin olun.. Tınlamayın yani..

Milli maç kıvamına getirmeyin, böyle birşey yok.. Onlar bunu istiyor.. Vermeyin istediklerini..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderi tarihi: 15/Ara/2014 saat 22:32
Takmayin sunlari amaclari bu zaten onları takmamiz sonra kendilerini bisey sanmalari ortalığı karistirmalari.

-------------
ES-ES

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 10:41
Diego ve Akaminko şu son 3 haftada döner mi dönmez mi belirsiz zaten.
Hocam Erkut,Aytaç,Causiç,Feyzi,Hasan Hüseyin,Onur Bayramoğlu gibi bazı futbolcuları stoper yada defansın sağında solunda  oynat hocam.Bakalım belki iyi olur.Mevcut defansla olmuyor malesef.Bence bu maçta denemekde fayda var.Kamil ,Berkay, Sezgin ,Birol'la bir türlü maya turmadı.Kendin defans çıkartacaksın başka yolu yok hocam.

Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 11:45
Zaten adı üzerinde PassoLİG, PossoKUPA değil ki, demek ki kupa maçlarında bir hükmü yok bu zımbırtının, hatta ben daha da ileriye gidecem açsınlar kapıları sonuna kadar millet beleş maç izlesin, bu maçtaki taraftar gelirinden ne kazanacak ki kulüp zaten, bedava olsun...

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 13:10
Maç 16.30 da değil 18.15 de imiş bilginize.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: haydogan
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 18:50
Maç yayını var mı acaba?

-------------
Hasan AYDOGAN

Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 18:59
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Arkadaşlar bunlara karşılık verip sanki bunları kandeinize bir cepheymiş gibi göstermek bize (Türkiye Cumhuriyeti'ne) prestij kaybettirmekten başka birşey kazandırmaz..

Onları yokmuş gibi davranmak daha çok yaralar emin olun.. Tınlamayın yani..

Milli maç kıvamına getirmeyin, böyle birşey yok.. Onlar bunu istiyor.. Vermeyin istediklerini..

Emre o kadar güzel bir noktaya değinmişsin ki. Kesinlikle ve kesinlikle onlar var diye ekstra birşeye girilmemeli. Maalesef bunu anlayamadık bir türlü. Sadece bizim şehrimiz de değil, tüm takım taraftarları galeyana gelip onlara rakip bir millet gibi cephe alıyor. Oysa biz onları tanımıyoruz! Tanımamalıyız. Onlar dan milli değerlerimize bir protesto bir hakaret gelirse o zaman gereken cevabı fiili hale dökmeden, küfretmeden gür sesle en güzel şekilde vermeliyiz.

Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 19:06

Bazı forum üyeleri tek tek kutlanmaya değer mESajlar yazıyor, helal olsun....

Thumbs%20Up

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 19:51
Alıntı yapılan haydogan

Maç yayını var mı acaba?

A haber verecek

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 16/Ara/2014 saat 20:59
maç bileti ne kadar

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 07:14
Galatasaray 9 attı diye gaza gelip "biz de Diyarbakır BB yi gole boğalım" diye aşırı performans göstermesin bizim topçular, biz bu gruptan her şekilde ilk 2 ye gireriz, Diyarbakır BB ve Balçova yı içere dışarda 2-3 farklı yenelim yeter, lig daha önemli, ligteki maçlarda bir seri yakalayıp küme düşme potasından çıkalım, sonra kupaya 5. turdan itibaren asılalım...

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 07:21
Diyarbakirli bir grup taraftar gecen hafta TFF'nun Istinye'deki binasina yurumus ve her deplasmanda kendilerine yoneltilen irkci tezahuratlari protesto etmisler:
http://ozdiyarbakirgazetesi.com/index.php/home/news/4612 - http://ozdiyarbakirgazetesi.com/index.php/home/news/4612
**
Sikayette bulunuyorlar ama kendileri de siyaseti spora sokmaktan geri kalmiyorlar:
http://www.diyarbakiryenigun.com/2014/12/14/macta-kobane-pankarti/ - http://www.diyarbakiryenigun.com/2014/12/14/macta-kobane-pankarti/
http://www.guneydoguekspres.com/haber/4891/amedspor-bir-puan-ile-yetindi.html - http://www.guneydoguekspres.com/haber/4891/amedspor-bir-puan-ile-yetindi.html

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 11:29
kadro nasıl olacak arkadaşlar bilen varmı?

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 13:17
Alıntı yapılan matt

Diyarbakirli bir grup taraftar gecen hafta TFF'nun Istinye'deki binasina yurumus ve her deplasmanda kendilerine yoneltilen irkci tezahuratlari protesto etmisler:
http://ozdiyarbakirgazetesi.com/index.php/home/news/4612 - http://ozdiyarbakirgazetesi.com/index.php/home/news/4612
**
Sikayette bulunuyorlar ama kendileri de siyaseti spora sokmaktan geri kalmiyorlar:
http://www.diyarbakiryenigun.com/2014/12/14/macta-kobane-pankarti/ - http://www.diyarbakiryenigun.com/2014/12/14/macta-kobane-pankarti/
http://www.guneydoguekspres.com/haber/4891/amedspor-bir-puan-ile-yetindi.html - http://www.guneydoguekspres.com/haber/4891/amedspor-bir-puan-ile-yetindi.html

Bunlar hep böyle, vururlar sonra Barış Barış derler, sana Faşist derler, yolda yürürken düşerler sana faşist derler,

-------------

Gönderen: eshayrettin
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 13:18
Yine yedekler oynasında Galatasaray maçındaki oyunu ortaya koyacaklarmı bi bakalım. Aynı tablo olursa lig için bazı isimleri A takıma kaydırmalı bence hoca

-------------
Dağ Dağa Küsmüş!..

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 14:24
Tahmini olarak böyle bir kadroyla çıkarız diye düşünüyorum..

H.H.Acar'ın yerine O.Bayramoğlu'da oynayabilir.. Yine Özgür Çek'in sakatlığı geçmişse onuda maç temposunu yakalaması açısından oynatabilir.. GS maçındaki defans dörtlüsünü bozmayacaktır (İnşallah!).. Semih hata yaptı diye keseceğini sanmıyorum ki inşallah kesmez, futbolcular hata yaparak oyununu geliştirecek.. Rakibin de güçsüz olduğunu düşünürsek, zaten pek fazla tehlike yaşamayız kalemizde sanıyorum.. Orta sahada Causiç'te oynayabilir fakat inşallah H.Hüseyin oynar artık.. Antrenmanlarda çalışıp çalışıp hiç forma bulamamak ümitsizliğe götürmesin çocuğu..

Forvette pek fazla alternatifimiz yok zaten, Mirkan'a sabredecez, Andaç'ın da kendini geliştirebileceği bir maç olarak bakacağız karşılaşmaya..

Skor önemli değil, hatta gruptan çıkmayı bile istemiyorum.. Az önce Karagümrük-Bursa maçını izledim, son dakikalarda V.Şen, ilk yarıda da S.Aziz sakatlandı.. Bu oyuncular 2-3 maç bile oynamasalar Bursa'nın uğrayacağı hem maddi hem manevi zararı siz düşünün..

Geçen sezon Diego bu saçma karşılaşmalar yüzünden sakatlandı ve bu hallerde olmamızın en büyük etkenlerinden biri de bu.. Hadi geçen senin 2. yarısında pek beğenmesekte Servet tecrübesiyle az-çok kapatmaya çalıştı Diego'nun boşluğunu ama bu sezon tecrübesiz oyuncular yüzünden yokluğunu çok aradık.. Saçma sapan gol yediğimiz karşılaşmaların 1-2'sinde Diego olsaydı belki 2 veya 4 puan daha fazla alırdık ve 10. falan olurduk şuan..

Gençleri görmek, yedek oyuncuları oynatmak açısından grup maçlarını iyi değerlendirip ilerisi için kendimizi yıpratmamalıyız..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 14:31
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama oranlarda bir iş var. puan kaybetmemiz sürpriz değil şaşırmamak gerek birileri para kazanacak yine. iddaa oranları 1.30 3.50 4.10 bu arada. umarım yanılırım yedeklerimizle yorulmadan farklı kazanırız.

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 15:10
Ben demin iddaa oynadim (almanya), eskisehirin orani 1.70.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 15:38
neler neler dönüyor haberimiz yok. mehmet akmanın açıklamalarından sonra doğruluğu araştırılması gerek fakat iyiye gitmediğimiz açık ve net.
bu takımı bu hale sokan halil zaten umurunda değil,
hoşcan işi başaramayacak gibi
teknik heyet başaramıyor yada beceremiyor
oyuncular eğlence merkezlerinden çıkmıyor keyifleri yerinde
KANSER OLMAYA HAZIRLANIN

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 16:43
Kadro açıklandı TFF de..

1. ALİ ŞAŞAL VURAL
6. BERKAY TOLGA DABANLI
5. SEZGİN COŞKUN
53. BİROL PARLAK
17. KAAN KANAK
14. HASAN HÜSEYİN ACAR
20. MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
8. ONUR BAYRAMOĞLU
99. ANDAÇ GÜLERYÜZ
60. ÖZGÜR ÇEK
18. ROGELIO GABRIEL FUNES MORI

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 16:45
Forvette tek sağlam adamımız Funes Mori'yi yine ilk 11'e almış hoca, Sezgin ve Berkay var yine defansta, Özgür Çek nihayet ilk 11 de..

Gönderen: es-metu
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:13
ben anlamıyorum. zaten ligde zor durumdayız . sezgin ,mori gibi as oyuncuları yormaya ne gerek var.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:18

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:22
Alıntı yapılan es-metu

ben anlamıyorum. zaten ligde zor durumdayız . sezgin ,mori gibi as oyuncuları yormaya ne gerek var.

Aynen katılıyorum. . Cumartesi günü oynayacağımiz maçın yanında bu maçın önemi nedir ki..

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:35
Gs kupa macinda dinlenenleri de gördük ibb macinda haftada iki mac yapamicaksa bi futbolcu biraksin bu isi ozaman

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:42
passolig taraftarları çok az

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:46
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Alıntı yapılan es-metu

Aynen katılıyorum. . Cumartesi günü oynayacağımiz maçın yanında bu maçın önemi nedir ki..

2-3 tane fark yaratacak adam konulmuş ne var ki bunda. Tamamen yedeklerle çıkıp 3 puan alamazsak yada zar zor alsak bu seferde koysana 2 adam denilir. Büyütmeye gerek yok. Farkı açarsak çıkarır hoca Mori'yi.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 17:57
Erkut ve Özgür takımı ne kadar hareketlendiriyor, değil mi?

Özgür'ün dikine verkaçları ve dikine attığı paslar takıma ivme kazandırıyor.. İnşallah ligde de oynamaya başlar biran önce..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:10
valla bu takımı yensen nolur 10 atsan nolur ben karabuk macında kacan her puana aglarım ama bu takımdan 10 yesın umrumda olmaz.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:10
Mori kayıp..

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:13
Maç a haberde 1-0 öndeyiz iyi oynuyoruz bu maç ölçü olmaz mori takımın en kötüsü şuan

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:18
Alıntı yapılan krmeses26

Renkdaslar mac ne zaman bi taraf diyo 4 bir diyo 6.45 yeter yahu tam ne zaman

A Spordada baska seyler..

Sanırım hiçbirşey anlamadım

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:24
Sezgin de Mori'ye ayak uyduruyor. Sanki en tecrübesiz oyuncular onlar!

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:27
Özgür ben geldim diyor .

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:37
özgür iyi sinyaller veriyor. takıma lazım .

erkut hayli yol almış son bir senede. iki maçtır beğeniyorum.

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:40
Özgür bende varım dedi sonunda :)

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:41
2.yarı Mori ve Sezgin çıksın bu maçta ne kadar iyi görünmeselerde bize ligde lazımlar . Zaten rakip çok zayıf defanstan başka birşey yaptıkları yok . Özgür'ün de artık 18'e alınması oynatılması lazım , Erkut'a da yine daha çok şans verilmeli . Mirkan'dan da Serdar'dan da daha fazla katkı verirler .

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:42
Alıntı yapılan es-metu

özgür iyi sinyaller veriyor. takıma lazım .erkut hayli yol almış son bir senede. iki maçtır beğeniyorum.

Artık oynamaları lazım ligde Abi.. Çift forvet oynamaktan vazgeçip tek Mori ve arkasında Erkut ile oynarsak daha çok pozisyona gireriz diye düşünüyorum.. Yada Sissoko Mori'nin arkasına kanada da Özgür konulursa yaratıcılığımız artar..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: manyakesesli26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:46
Ömer girdi oyuna özgür çıktı

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:47
Özgür neden oyundan alındı???

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 18:51
Sakatlık falan yoktur inşallah

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:02
Böyle rahat golleri ligde de atsak artik. Karabük maçı cok önemli çok

-------------
ES-ES

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:12
ömer ne kadar lakayit oynuyor, çıldırıcam yahu.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:13
Ömer ne yapmaya çalışıyor acaba

-------------
ES-ES

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:17
Bu futbolla bu futbolcularla işimiz ligde çok zor.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:22
takım neydi, ne olmuş. hey gidi dede li alperli kadromuz. resmen içi boşaltıldı kadronun.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:24
mirkan da forvet olmadığını tekrar kanıtladı bize. Futbolun içerisinde bile değil bence.

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:30
Andersondan sonra böyle adam gelmez dedım mırkanı aldı baskan

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:33
Mirkan bir an önce git bu takımdan

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:38
Forvet yok Ömer de yetersiz. Mirkan maşallah zaten teknik Messi hız Ronaldo bitiricilik İbrahimovic yaa. Böyle forvet yok dünya da tam bir yıldız adayı

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:40
devre arası erkan zengin'i göndereceklerine mirkan aydın'ı yollasınlar.

-------------

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 19:50
Erkut'un kesinlikle ligde de oynaması lazım

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 20:00
Erkut çok iyi takımda rahat oynar.onur ve hasan ise bence her zaman hazır tutulmalı onur zeki çocuk yaratıcı iyi ve akıllı paslar atıyor fırsat verilmeli en az mirkan kadar.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2014 saat 20:02
onur bayramoğlu iyiydi bu maçta. biraz fiziği zayıf. oyunu iyi okuyor.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com