eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 2.Hafta Eskişehirspor-Diyarbakır BŞB

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 20:23
Devre arası gönderilmesi gerekenler;
-Mirkan Aydın
-Mirkan Aydın
-Mirkan Aydın
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 20:25
Az önce maçtan geldim.
Takım iyiydi genel olarak,tabii ki rakibin zayıflıgının da etkisi büyük bunda.
Bu istikrarı umarım ligde de gösteririz.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 20:30
ömer in gördükten sonra bienvenu ye haksızlık yaptığımı düşünmeye başladım. geldiğinden beri faydasını göremedik. devre arası geri gitmeli.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 20:37
ömer çok lakayit oynadı,mirkan kesinlikle gitmeli onun dışında erkut onur hüseyin güzel oynadılar afferin çocuklar.Epey üşüdük diyarbakırlılarla bişey olmadı ceza yemeyiz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 20:54
Mirkan ne yaptı o kadar ya ? son 15 dakikayı izlemedim de
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 21:00
Zayıf rakip karşısında rahat galip geldik. İlk yarıda Özgür ve maçın tamamında Onur ve Erkut göze batan oyuncularımızdı. Ömer de fazla sıkmasa da gol atarak şanssızlığını kırdı. Mirkan dökülürken, Sezgin ve K.Ahmet'de form düşüklüğü sürüyor. Aynı tarifeyi hafta sonunda Karabük takımına karşı da uygularız inşallah.
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 21:08
Hey gidi dede li diegolu akaminko lu kamara lı alperli Veyselli kadro hey gidi heyyy boşalttınız kadronun içini karaoğlanı , messi serveti bile arar olduk . Bir yığın genç geleceğin yıldızları adı altında takıma doldurulan kapasitesi belli bu ligin adamı olmayan topçular heyy gidi heyyy ESKİŞEHİRSPORU KOCA BİR SIFIR YAPTINIZ . SIFIRIZ İÇİ BOŞ Bİ SIFIR KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN İYİ AKŞAMLAR . . .
ANTİ__BİZANS
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 22:03
karabuk maci için moral oldu.
maca gelince, erkut keyif veriyor artik 90 dk oynamali ve yedek olmamali. cezaalanina giremiyoruz girsekre gol bitirisini yapacak golcu yok.
erkutun kalitesi ortada bu cocuga sahip cikalim. h.huseyinde iyiydi.ozgur cek kalitesi belli fakat neden oyundan alindi?
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 22:07
merhaba ;
   sevgili Sağlam kardeşim,
   bu akşamki oyun bizlere gösterdi ki;
   senin Serdar Özkan'la,lawal'la (aşırı derece de pas hatasından)
orta sahada arayış için de olmana gerek yok,elinde devre arasını
beklemeden (fiziği 70 dakikalık olsa da) mükemmel derece de top tekniğine sahip,oyunu yönlendiren, en alt derece de pas hatası ile
oynayan Erkut gibi kalifiye bir oyuncun varsa,onu takıma adapte et-
men gerekir görüşündeyim.
   tabii ki takdir sizin.
   sevgilerimle.
   hoşçakal.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2014 saat 22:09
Erkut ve özgür'ün artik ilk 11 de oynamasi gerektigini dusunuyorum.Erkan devre arasinda giderse eger oyun sistemi degistirilip Erkut'un zamanla 10 numara mevkisine cekilebilecegini dusunuyorum forma sansi buldugu zamanlarda performansi beni cok memnun etti.Bugun ayrica Onur bayramoglu da kendisini gosterdi biraz fizigini duzeltse lawaldan eksigi yok artisi var.hasan huseyinde zaman icerisinde yeni hurriyet olabilir oyun stillerini benzetiyorum.Bu maca gore yorum yapmak dogru olmaz ama bu üç oyuncu daha cok forma sansi bulmali
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır