eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Semih Güler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 20:49
Günden güne belli ediyor kumaşını. Denizli maçında da hatasıza yakın oynadı. Çift önlibero olayı da işini kolaylaştırdı gibi. Ancak şimdiye kadar kendisini zorlayan bir forvet ile oynamadı. Elazığ'da vardı bir iri kıyım zenci ama onunla da çevikliği sayesinde mücadele edebildi. Umalım ki aynı performansı Pote'ye, Poepon'a, Kweuke'ye karşı da gösterebilsin. Gösteremezse de önemli değil tabi; bir stoper kazandık renktaşlar, hayırlı olsun. Her şerde bir hayır vardır. Hakan gidince bittik diyen adamlara inat yürüyedur Semih.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2017 saat 23:14
ozan kardeşim pote gitti
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2017 saat 23:22
Alıntı yapılan Güray26ES

ozan kardeşim pote gitti

Unuttum onu ben ya. Gerçi sıkıntı yok TFF 1. Lig burası zenci forvet bitmez
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 11:01
Herkes kayacana sektirmiş ama bence gol yememizdeki en büyük sorun bu arkadaşta ama ona da kızamıyorum çümkü adamın yeteneği bu kadar zaten 3 ligde zor oynuyodu ama bu elemandada diretmeye gerek yok. Yediğimiz ilk golde perovic kendi sahasından çıkıyo bu arakadaşa 25 metre fark atıyo ki perovic te hızlı bi adam değil hemen öncesindeki pozisyonda kendisi avantajlı olmasına rağmen adam bundan topu alıyo az daha atıyodu golü diğer pozisyonlardada ağır olduğundan kaçırdığı adamlar yüzünden pozisyon veriyoruz. Dikkatle izlerseniz bu arkadaşla pozisyon vermemiz gibi bir durum yok ama yapçakta çok fazla bişey yok
ES-ES
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 11:08
Alıntı yapılan yirmialtı

Herkes kayacana sektirmiş ama bence gol yememizdeki en büyük sorun bu arkadaşta ama ona da kızamıyorum çümkü adamın yeteneği bu kadar zaten 3 ligde zor oynuyodu ama bu elemandada diretmeye gerek yok. Yediğimiz ilk golde perovic kendi sahasından çıkıyo bu arakadaşa 25 metre fark atıyo ki perovic te hızlı bi adam değil hemen öncesindeki pozisyonda kendisi avantajlı olmasına rağmen adam bundan topu alıyo az daha atıyodu golü diğer pozisyonlardada ağır olduğundan kaçırdığı adamlar yüzünden pozisyon veriyoruz. Dikkatle izlerseniz bu arkadaşla pozisyon vermemiz gibi bir durum yok ama yapçakta çok fazla bişey yok

Her Zaman ESES
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 14:47
Alıntı yapılan yirmialtı

sezon başından beri tüm maçları izledim, şu anda takımdaki en iyi stoper kendisidir.
yaptığı hatalar ise tecrübesizliğinden kaynaklanıyor.
girdiği ikili mücadelelerin %90' ını kazanıyor gözlemlediğim kadarıyla, daha ne istiyorsunuz anlamak mümkün değil

zaten sizin istediğiniz kadar iyi olsa 2. lig de ne işi var süper lig takımlarından birinde oynuyor olurdu
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 14:56
Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan yirmialtı

sezon başından beri tüm maçları izledim, şu anda takımdaki en iyi stoper kendisidir.
yaptığı hatalar ise tecrübesizliğinden kaynaklanıyor.
girdiği ikili mücadelelerin %90' ını kazanıyor gözlemlediğim kadarıyla, daha ne istiyorsunuz anlamak mümkün değil

zaten sizin istediğiniz kadar iyi olsa 2. lig de ne işi var süper lig takımlarından birinde oynuyor olurdu

Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 14:57
Semih'i bende beğeniyorum. Açıkta yakalanmadığı tüm pozisyonlarda topu çalıyor.
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2017 saat 18:44
Bu elemandan bi yok olmaz dediğimizde ama ben onu cooğğ begenioommmm diyenler alın turşusunu kurun
ES-ES
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2017 saat 19:57
Kardeşim hobilerinin arasına bakkala pazara gönderilmek yaz. Öyle güzel belini kırıyorlar ki.sen toplayıncaya kadar gol oluyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır