Sayfayı yazdır | Close Window

Semih Güler

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4509
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 08:20
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Semih Güler
Gönderen: es-metu
Konu: Semih Güler
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2014 saat 20:08
Doğum Yeri : CASTROP RAUXEL
Doğum Tarihi : 30 Kasım 1994
Uyruk : TC
Sözleşme Başlangıç T. : 27 Ağustos 2014
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2017
Geldiği Yer : Almanya'nın dördüncü lig takımı Westfalia Herne
Mevki: Önlibero ve diğer
Boy :1,84

(Neredeyse on yıldır ilk defa bir transferi başka yerde görüp buraya yazıyorum.Forum popülaritesini kaybetmeye başladı galiba)

Yanıtlar:
Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2014 saat 21:11
nereden buldun üstad

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: es-metu
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2014 saat 21:46
tff sitesinde

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2014 saat 22:20
http://www.transfermarkt.de/eskişehirspor-holt-guler-von-westfalia-herne/view/news/172332

20.000€ bonservis bedeli, 4. lig takimi tabikide cok sevindi kasaya para girdi diye.
Antrenmanda begenilmis deniliyordu, bana sorarsaniz, gecen sene Ferhat Capa gibi bir transfer, birilerinin kiyagiyla antrenmana alindi ve begenilip satin alindi. 4 LIG oyuncusu Süper Lig icin yetersiz

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 18:41
Hadi bakalım ilk resmi maçında başarılar.

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: Sipaly
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:28
çok tecrübesiz su an dk 35 2 penaltı yaptırdı.

-------------
Sen Cansın

Gönderen: ufuk206
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:33
Bu adam Demirspor'da bile oynayamaz.

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece..

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:39

fiziği güçlü süratı iyi ilk maç 35 dk iki penaltı şansızlıktan başka birşey değil

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:40
İlk maçı Galatasaray'a karşı çıkması hata olabilir. Genç oyuncuda hata aramamak lazım heyecanlı belli.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:43
hayatınızda kaç kişinin onunde konusma yaptınız yada hunerınızı sergıledınızde bu adamı elestırıyorsunuz evet hatalı ama sıze kalsa adamın futbol hayanıtını bıtıreceksınız insaf

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 19:49
Hoca demek ki sezgini riske edemedi.Hem diego hem akaminkonun sakat olmasının neticesi bu.

Gönderen: KTÜ_ÜNİESES
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 21:07
İkinci penaltıda suçu yoktu ama ilk penaltıda acemiliğini kollarını açıp topa kaymasıyla gösterdi..

Hoca formanın ağır gelmeyeceğini düşündü ki forma verdi..

İnşallah bundan sonra daha iyi olur..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 21:43
İlk penaltıda kollarını yapıştırıp kayacak hali yok tabi ki ama daha dikkatli olması gerekiyordu. İkinci penaltıda ise orada adama dokunmayacaksın hop kendini atar böyle. İlk maçını gs deplasmanında oynamış biri için çok fazla eleştiri yapmamak lazım. Kendini geliştirip formayı kapsın, moral bozmasın.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: eseray
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 21:48
bu kadar ağır eleştiri olmaz adam ilk kez istanbul takımına karşı oynadı hırslı biri ileride çok iyi olabilir hemen demirsporda bile oynayamaz demek çok yanlış

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 22:37
Canı sağolsun. İlk maç olur böyle şeyler. İnşallah fazla kafaya takmaz hatalarını...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 22:46
zamanında appiahlara, kakalara,sami hyypiaya, shevchenkoya bile bu ülkede bir şey olmaz denilip gönderildi adamlar kral oldu ondan sonra, daha bir maçtan adama hüküm vermek ancak bizim ülkede olur zaten.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 22:55
20 yaşında ve belkide kariyerinde ilk defa böylesine bir maça çıkıyor ve sonucunda doğal olarak hatalar yapacak eleştirmek yerine yanında olup desteklemek lazım. İlk penaltıda topa kaymayabilirdi fakat kaydıktan sonra ellerini vücuduna yapıştıramazdı, ikinci penaltı ise tamamen hakemin hediyesi.

Kupa maçları ve as oyuncuarımızın eksiklerinde forma şans verilerek denenebilir daha ilk maçtan atıp tutmanın bir anlamı yok.

-------------
EsEs

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 22:56
Eskisehirdeki GS macini saymazsak 4 mac daha var oynayabilecegi. O da piser. Ilk macini Istanbulda böyle bir rakiple oynamak kolay degil. Yüklenilmesin.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: caner26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2014 saat 23:27
Eleştirilere aldırma kardeşim. Daha yolun çok uzun. 3-5 maç daha oyna kendini bulmaya başlayacaksın. Dilerim tez zamanda Diego-Akaminko gibi bir stoperimiz olur, uzun yıllar hizmet edersin. Sakın moralini bozma...

-------------
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Gönderen: Ç A K İ
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 01:17
olur böyle şeyler kardeşim canın sağolsun sen çokta aldırış etme daha iyi olmak için çalışmaya devam.

-------------
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 02:03
Tebrikler kardeşim Yureginle oynadın hatalar olabilir canın sağolsun Arma için savaş yeter

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 02:21
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

İkinci penaltıda suçu yoktu ama ilk penaltıda acemiliğini kollarını açıp topa kaymasıyla gösterdi..

Hoca formanın ağır gelmeyeceğini düşündü ki forma verdi..

İnşallah bundan sonra daha iyi olur..

50 yildan fazla mac seyrediyorum, hic hazir ol vaziyetinde kayan futbolcuya raslamadim, talihsizlikti Emre

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 08:05
İlk defa Gs maçı ile sahaya çıkmanın şanssızlığını yaşadı.Çünkü karşısında çok tecrübeli forvetler vardı.Pandev de ne kadar yetersiz olsada tecrübesiyle penaltı yaptırdı.O pozisyonda o hareketi yapmayacaktı ve ilk penaltıda da kolunu o kadar açarak yatmayacaktı.Artık defans oyuncuları yatarak müdahalelerde kollarını kaldırmıyorlar çok acemice oldu.
Defansın göbeğinde oynayan adam için tecrübe çok önemli.Çünkü kademesinde yaptığı hatayı telafi edecek kimse olmuyor.Maç başladı Semih'i göbekte Birol'ü çizgide görünce içim cız etti.Keşke Ertuğrul hoca Semih'i çizgide Birol'ü göbekte oynatsaydı çok daha iyi olurdu bence.Çünkü çizgide adamını kaçırsa bile kademesinde Berkay olacaktı.Ayrıca çizgide oynayıp tek devrede iki penaltı yapmak pek mümkün değil.
Kısacası hem hocasının hatası hem kendi hatası,tecrübesizlik ve beceriksizliğiyle   kötü bir gündü kardeşimize geçmiş olsun diyorum.Bir daha forma şansı hiç kalmadı bence.
En çok o üzülmüştür...

Gönderen: VITRUVIES
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 08:37
Genç Semih'e haksızlık etmeyelim: Ayaktayken kolları vücuda yapıştırmak, arkada saklamak zor değil. Ama topa kayarak ya da uçarak müdahale ederken işler değişir.

Yıllar önce izlediğim bir maçta John Terry, boş kaleye topu vurmak üzere olan rakibinin önüne atlayarak vücudunu siper etmişti. Özellikle ağır çekimde, penaltı olmasın diye kolları vücuduna yapışık ve yere paralel olarak uçuşu, topu takip edebilmek için gözlerini dahi kırpmayışı ve yere kalas gibi düşüşü hala gözlerimin önünde. O hareketi izlediğimde insanın böyle bir şey yapabilmesi için ya çatlak, ya da reflekslerini baskılayıcı bir maddenin etkisinde olması gerekir diye düşünmüştüm. Ya da basitçe John Terry olmak gerekiyordu.

Umarım bu genç adam, en kısa zamanda şoku üzerinden atar, soyadının hakkını verir, bizi de sevindirir.

Gönderen: alpaybirsen
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 08:51
semih kiralık verilerek tecrübe kazanmalı. şu anki oyunuyla bizim lige ayak uydurması mümkün değil. 2 yıl kdar farklı bi takımda yetişsin.

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 09:22
bence semihte hiç fena değil.heleki gs maçında forma aldığını düşünürsek yinede elinden geleni yaptı.penaltıları hiç düşünmeye bile gerek yok,canı sağ olsun.eskişehirsporun a  kadrosunun  bile defansı  yeni yeni toparlanırken gayet normal karşılıyorum.bu çocuk bence motive edilmeli,yoksa nasıl kazanılacak bu gençler.kupada aynen bu kadroyla devam edelim zaten bizim için kupa bu sene fantazidir.ligi iyi bitirelim seneye yeni stadla birlikte her kupaya asılılrız.aynen devam ertuğrul hocam gençlere yol ver ,bu konuda sonuna kadar destekliyorum seni.2-3 kişi daha kazanırsak süper olucak.

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 09:38
Hocanın gençlere güvenmesini, forma vermesini yürekten destekliyorum.

Ancak, Semih'e formayı direkt bu maçta vermeseydi daha mı iyi olurdu demeden de edemiyorum. Umarım 2 hata yaptı diye hemen silinip atılmaz.

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 09:44
Alperin ilk maçını kimle oynadığını unutmayın

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 04/Ara/2014 saat 10:28
Bence verilen şansı iyi değerlendiremedi... Ama genç bir kardeşimiz, hatalarından ders alarak çok çalışırsa gelecekte bu formayı tekrar hak eder... Ertuğrul Sağlam'ın onu 11'de sürdüğüne göre vardır bir bildiği...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2015 saat 19:50
Samsunspor'a transfer olmuş.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2015 saat 20:06
Hayırlı olsun benim çok şey beklediğim bi oyuncuydu , kendi geliştirebilirse hızıyla fark yaratan bir stoper olur

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2015 saat 09:40
Alıntı yapılan tatar ilker

Samsunspor'a transfer olmuş.

İlk idmanına çıkmış .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2015 saat 15:44
Bu adam pes 2015 de patlama yapması bekleniyordu. Becerisi takımın ve ligin üstündeydi. Umarım kiralıktır.

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 07/Haz/2017 saat 13:18
Eyüpspor da 29 maç forma giydi

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 22/Ağu/2017 saat 14:23
elazığ maçında en beğendiğim futbolcu semih ti

-------------

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 22/Ağu/2017 saat 18:15
Elazığ maçında bende beğendim. ilk hamlelerde ufak tefek dışında iyiydi.

-------------
E ni S

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 22/Ağu/2017 saat 21:57
Riske girmiyor, akıllı ve basit oynuyor. Hatasız maç çıkardı bence. Alt liglerde epey deneyim kazandı. Kadro derinliği açısından takıma adapte edilmesi güzel bir gelişme. Bu şekilde devam ederse o formayı vermez kimseye.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2017 saat 00:06
Bu sene seni kazanacağımıza inanıyorum

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 02:56
İki haftadır Felixi kesiyor ve iki maçtada ilk onbir başlayıp 90 dakika oynadı. Daha henüz organize iyi bir takımla oynamadigimiz için bu çocuğu pek analiz edemedik.Çok iş düşmedi kendisine .Yediğimiz gollerde pek hatası yok. Yedeklere baktığımızda da kenarda Serdar Yazıcıyı görüyoruz. Ne kadar çok böyle adamları kazanırsak o kadar kar

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 10:00
Bana göre çok iyi bir stoper kazanıyoruz.Herseyden biraz var bu cocukda.Hizi iyi,hava toplarında iyi,fiziği iyi,ayağı Felix'e falan göre çok iyi.Zaten o mevkide formayı birdaha bırakacağını sanmıyorum.Onu kesecek kalitede bir stoperimiz yok.

-------------
__oldcity__

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 20:49
Günden güne belli ediyor kumaşını. Denizli maçında da hatasıza yakın oynadı. Çift önlibero olayı da işini kolaylaştırdı gibi. Ancak şimdiye kadar kendisini zorlayan bir forvet ile oynamadı. Elazığ'da vardı bir iri kıyım zenci ama onunla da çevikliği sayesinde mücadele edebildi. Umalım ki aynı performansı Pote'ye, Poepon'a, Kweuke'ye karşı da gösterebilsin. Gösteremezse de önemli değil tabi; bir stoper kazandık renktaşlar, hayırlı olsun. Her şerde bir hayır vardır. Hakan gidince bittik diyen adamlara inat yürüyedur Semih.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 23:14
ozan kardeşim pote gitti

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 23:22
Alıntı yapılan Güray26ES

ozan kardeşim pote gitti

Unuttum onu ben ya. Gerçi sıkıntı yok TFF 1. Lig burası zenci forvet bitmez

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: yirmialtı
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 11:01
Herkes kayacana sektirmiş ama bence gol yememizdeki en büyük sorun bu arkadaşta ama ona da kızamıyorum çümkü adamın yeteneği bu kadar zaten 3 ligde zor oynuyodu ama bu elemandada diretmeye gerek yok. Yediğimiz ilk golde perovic kendi sahasından çıkıyo bu arakadaşa 25 metre fark atıyo ki perovic te hızlı bi adam değil hemen öncesindeki pozisyonda kendisi avantajlı olmasına rağmen adam bundan topu alıyo az daha atıyodu golü diğer pozisyonlardada ağır olduğundan kaçırdığı adamlar yüzünden pozisyon veriyoruz. Dikkatle izlerseniz bu arkadaşla pozisyon vermemiz gibi bir durum yok ama yapçakta çok fazla bişey yok

-------------
ES-ES

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 11:08
Alıntı yapılan yirmialtı

Herkes kayacana sektirmiş ama bence gol yememizdeki en büyük sorun bu arkadaşta ama ona da kızamıyorum çümkü adamın yeteneği bu kadar zaten 3 ligde zor oynuyodu ama bu elemandada diretmeye gerek yok. Yediğimiz ilk golde perovic kendi sahasından çıkıyo bu arakadaşa 25 metre fark atıyo ki perovic te hızlı bi adam değil hemen öncesindeki pozisyonda kendisi avantajlı olmasına rağmen adam bundan topu alıyo az daha atıyodu golü diğer pozisyonlardada ağır olduğundan kaçırdığı adamlar yüzünden pozisyon veriyoruz. Dikkatle izlerseniz bu arkadaşla pozisyon vermemiz gibi bir durum yok ama yapçakta çok fazla bişey yok

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 14:47
Alıntı yapılan yirmialtı

sezon başından beri tüm maçları izledim, şu anda takımdaki en iyi stoper kendisidir.
yaptığı hatalar ise tecrübesizliğinden kaynaklanıyor.
girdiği ikili mücadelelerin %90' ını kazanıyor gözlemlediğim kadarıyla, daha ne istiyorsunuz anlamak mümkün değil

zaten sizin istediğiniz kadar iyi olsa 2. lig de ne işi var süper lig takımlarından birinde oynuyor olurdu

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 14:56
Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan yirmialtı

sezon başından beri tüm maçları izledim, şu anda takımdaki en iyi stoper kendisidir.
yaptığı hatalar ise tecrübesizliğinden kaynaklanıyor.
girdiği ikili mücadelelerin %90' ını kazanıyor gözlemlediğim kadarıyla, daha ne istiyorsunuz anlamak mümkün değil

zaten sizin istediğiniz kadar iyi olsa 2. lig de ne işi var süper lig takımlarından birinde oynuyor olurdu

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 14:57
Semih'i bende beğeniyorum. Açıkta yakalanmadığı tüm pozisyonlarda topu çalıyor.

Gönderen: yirmialtı
Gönderi tarihi: 15/Eki/2017 saat 18:44
Bu elemandan bi yok olmaz dediğimizde ama ben onu cooğğ begenioommmm diyenler alın turşusunu kurun

-------------
ES-ES

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 15/Eki/2017 saat 19:57
Kardeşim hobilerinin arasına bakkala pazara gönderilmek yaz. Öyle güzel belini kırıyorlar ki.sen toplayıncaya kadar gol oluyor

Gönderen: genç26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2017 saat 20:43
ilk topa müdahale şart adam topu düzeltince demek ki gol atma olasılığı yüksek görüldüğü üzre

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/Eki/2017 saat 22:25
Bariz 3. Lig topçusu ama yapacak bir şey yok.. Alt yapımızdaki oyuncuların hali bu Demekki.. Katlanmak, sahip çıkmaktan başka bir şey gelmez elden..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 01:11
Tecrübe kazanmaya başladı, Aykutla uyum halinde, kademelerde de iyiydi bugün. Tebrikler Semih

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 02:13
Tebrikler, bu sene çıkış yılı olacak gibi.

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 11/Şub/2018 saat 19:32

tebrikler genç kardeşim her geçen gün dahada güven veriyorsun...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 11/Şub/2018 saat 20:00
defansta dozer gibi maşallah...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 11/Şub/2018 saat 20:03
Bugün maçın gizli kahramanıydı bence.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 11/Şub/2018 saat 22:23
Aslanım benim be savunmada kale gibiydin bugün

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 12/Şub/2018 saat 00:18
tebrikler.

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2018 saat 00:24
Az kalsın gol atıyordu. Bir an servet geldi aklima:)

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 12/Şub/2018 saat 00:28
Tebrikler Semih

Gönderi tarihi: 12/Şub/2018 saat 01:35
Bence en iyi maçını oynadin Tebrikler kardeşim

-------------

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 18/Şub/2018 saat 15:29
Herşeyden önce çok iyi oynadın ve her maç üzerine koyarak ilerliyorsun tebrikler Semih.

Kırmızı kart pozisyonunda topu kontrol etmeye çalışmayıp tek vuruşla uzaklaştırman gerekiyordu, canın sağolsun, umarım ilerisi için çok önemli bir tecrübe olur bu pozisyon senin için..

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 18/Şub/2018 saat 15:36
canın sağolsun.Kart'a kadar çok iyidin. İnş 1 hafta ceza alırsın çünkü sana ihtiyacımız var.

Gönderi tarihi: 18/Şub/2018 saat 15:59
karta kadar çok iyiydin hatta ilk yarının yildiziydin ama kartta hakan var en büyük hata kaan da da var

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 19/Şub/2018 saat 00:36
Bu hatalar olacak bu senin gelişiminde faydalıda olacak önemli olan bu hatadan gereken dersi çıkarmak sen çok iyi bir stoper olacaksın

Gönderi tarihi: 19/Şub/2018 saat 01:09
Helal olsun Sinan,en çok aklımda kalan an Andreas mı neydi , Kayacan'ı geçince araya iyi girdin, oyunu okudun.Tebrikler.

Gönderi tarihi: 22/Şub/2018 saat 00:15
geçen hafta kırmızıyı görmeseydi kalemizde golü görürmüydük bilmiyorum ama bugün eksikliğini hissettik

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 22/Şub/2018 saat 09:10
Manisa maçın da oynayacak mi renktaslar

Gönderi tarihi: 22/Şub/2018 saat 09:27
Esist kardeşim artık bu kuralı öğrenelim.Direk kırmızı gören oyuncu 1000 yıldır ilk iki maç oynamaz.Yaptığı harekete davranışa göre 3,4,5 (uzar gider)maç ceza alabilir.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 22/Şub/2018 saat 11:32
es tv de 1 maç ceza geldiğini söyledi.

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 22/Şub/2018 saat 12:28
Alıntı yapılan furemen

Esist kardeşim artık bu kuralı öğrenelim.Direk kırmızı gören oyuncu 1000 yıldır ilk iki maç oynamaz.Yaptığı harekete davranışa göre 3,4,5 (uzar gider)maç ceza alabilir.
Kural öyle değil abi.Kural tamamen hakemin raporuna bağlı,semih kırmızıyı görüp,sessizce itiraz etmeden çekip gittiği için hakem de kuvvetli ihtimal bunu raporuna yazdığı için 1 maç ile yırtabilir.Ayrıca gördüğü kart pozisyon icabı.Fair play dışı bir durum değil.

Gönderi tarihi: 23/Şub/2018 saat 00:45
1 maç ise süper , gerçekten başarılı , aslında başarılı demek istemiyorum ,kime desek başarılı diye bal ligindeki oyunculardan kötü oluyor

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 23/Şub/2018 saat 10:14
16052     SEMİH GÜLER     ÜMRANİYESPOR - ESKİŞEHİRSPOR     Spor Toto 1. Lig           21.02.2018     ESKİŞEHİRSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ     Spor Toto 1. Lig           Kırmızı Kart cezasını tamamladı bu hata oynayacak

-------------
ŞİMŞEK

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 19:02
Kaldığı yerden takımın en iyileridendi

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 19:22
çarşamba günü olman gerekiyordu ama olmadı , bugün yine defansın kemiği olduğunu gösterdin.Tebrikler

Gönderen: fanatik026
Gönderi tarihi: 25/Şub/2018 saat 21:36
kendini çok geliştirdi müdahaleleri çok yerinde,tebrikler.

-------------
FANATİK ESESLİ

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 02/Tem/2018 saat 16:06
Bugün karşılıklı atılan imzalar ile Semih Güler, 3 yıl daha Eskişehirspor forması giyecek.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde düzenlenen imza töreninde Kulüp Başkanımız Halil Ünal, İdari ve Tesislerden Sorumlu Asbaşkanımız Altan Begiter ve Sportif Direktörümüz İzzet Erdoğan ile bir araya gelen Semih Güler, kendisini 3 yıl daha Eskişehirspor’lu yapan sözleşmeye imza attı.

Geçtiğimiz sezon 27 Spor Toto 1.Lig karşılaşmasında formamızı giyen oyuncumuz, yuvada kalmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderi tarihi: 03/Tem/2018 saat 13:14
Hayırlı olsun ,kalması gereken oyuncumuzdu

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 03/Tem/2018 saat 17:06
takımda kalması çok iyi oldu ben bu oyuncuyu çok beğeniyorum. Oyunu okuması ve kafa topları hakimiyetini de artırırsa süper olur.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 02/Oca/2019 saat 08:06
Spor Toto 1. Lig’in ilk yarısında 14 futbolcu, 90 dakika boyunca forma giydi:
Akın Alkan / Mesut Çaytemel / Murat Paluli (Hatayspor)
Milan Mitroviç / Hakan Bilgiç (Adana Demirspor)
Andraj Vukoviç / Bülent Cevahir (Balıkesirspor Baltok)
Erce Kardeşler (Altınordu)
Gökhan Değirmenci (Boluspor)
Abdülkerim Bardakçı (Denizlispor)
Semih Güler (Eskişehirspor)
Rıdvan Şimşek (Gazişehir)
Lucas Claro (Gençlerbirliği)
Burak Öğür (Ümraniyespor)
Kaynak: http://www.bolugundem.com/spor-toto-1-ligin-biyonik-futbolculari-119915h.htm - http://www.bolugundem.com/spor-toto-1-ligin-biyonik-futbolculari-119915h.htm

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 03/Oca/2019 saat 11:37
İstikrar abidesi

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 15:57
Gidiyor..

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 16:14
Gitti...

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 16:32
biz bunlara ederinden fazla değer veriyoruz zannedersem.her hatalarını sineye çekiyor,şartsız koşulsuz destek veriyoruz.hepsi ilk fırsatta arkamızdan vuruyor.sezon sonunu bekleseydin çok şeymi kaybederdin.sende karaktersizmişssin.

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 17:20
2 Yıldır paranı alamadın, gram suçun yok karakterine diyecek tek kelime dahi yok. Bir çok insan kendi çekini sana vermek istemesine rağmen sen kabul etmedin mehmet şimşeğin dediğine göre. Yani sorunun para falan değilmiş. Biz sizleri bağrımıza bastık ‘’Bizim çocuklar’’ dedik, cebimizdeki 3 kuruşu sizlere vermeye çalıştık. Gemiyi ilk kaptanlar terk etmez, başındaki sezgin abinden de mi birşey öğrenemedin çok merak ediyorum. Yaptığın hiçbir açıklamayı bu taraftar kabul etmez bilesin. Bizim ahımızı alıp giden hiçbir futbolcu başarılı olamadı, bunu da çok iyi bilesin. Gerçekten sizlere kızmamak gerekiyor, bizi bu hale getirip kimlerden medet ummaya başladık, bizi bu kadar acınacak hale getirenlerin iki yakası bir araya gelmesin.

Gönderen: bozoes65
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 17:27
Sezon sonu git kardeşim. Kaptansın bir de olacak iş değil. Yani yönetim sen de hiç bir bok yapamıyorsun bari şu düşük fiyata oynayan topçunun parasını öde. Onu bile beceremediler bir de gözümüzün içine baka baka transfer tahtası açılacak yalanları söylüyorlar. Adana demirspor senin de ben.... kardeş klüp olacaksın bir de!

-------------
...

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 17:43
Dorukhan, Hasan Hüseyin, Hasan Ayaroğlu alacaklarına karşılık hepsi bedavaya kaçtı gitti. Kimsenin Eskişehirspor umurunda değil. Genç bir oyuncu paraya ve kariyerine bakar. Dorukhan mesela amatör seviyedeyken parlattık süper ligde Beşiktaş'a yolladık. Şu an Türkiye'de tanınan güzel paralar kazanan bir oyuncu. Eskişehirspor ona çok şeyler kazandırdı. Dorukhan ise Eskişehirspor'a bir şey kazandırmadan gitti. Semih Güler amatör seviyedeydi parlattık yüksek paralara o da sene sonunu beklemeden çekti gitti. Oyuncular paraya ve kariyere bakar. Şu an bizim çocuklar dediklerimiz de iyi bir teklif aldıklarında kaçıp gidecek bu bir gerçek. Eskişehir çocukları dediklerimiz 30 yıl önce de kaçtı 20 yıl önce de kaçtı. Buna her dönem şahit olduk. Oyunculara da suç bulmuyorum. İyi yönetilmezsen böyle olur. Bunun tek çözümü iyi yönetilmek ve maddi durumu dengelemek.

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 19:12
Alıntı yapılan ufuk206

Bu adam Demirspor'da bile oynayamaz.

Alıntı Aralık 2014’ten :)

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 19:25
Bir adama 200 bin yatırıp eşşek gibi buradasın bir yere gidemezsin diyemiyorsak kusura bakmayın düşelim daha iyi bu nedir ya 4-5 sezondur çektiğimiz.Semih e yada başkasına kızmaya gerek yok.Taraftara saygısızlık yaptı mı? yok,aldığı paranın hakkını verdi mi?evet adamın parasını ödedin mi hayır.Profesyonel dünya orada ne vadeldildiğini ne alacağını bilmiyoruz tercih kendisinin kızmaya hakkımız yok.İnanın düşmeyi hiç bu kadar bu günkü kadar istememiştim.Süper lige çıkınca ne oluyor?Satılık bir lig futbol yok vs.vs.Bizim çocuklar gibi forma için oynayanları izleriz daha iyi.İnanın daha iyi.

-------------

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 20:49
Sezon sonu gitmek çok mu geç olurdu be Semih? Yazıklar olsun sana da Halil efendiye de, Adspor a da.Çuvalla parayı bir maç oynamayan adamlara verdin.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 20:50
Yazıklar olsun Halil efendiye de, Adspor a da.Çuvalla parayı bir maç oynamayan adamlara verdin. Halil efenDi sen Esesli falan değilsin.

Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 23:26
Bu ADS.Giresun Antalya Trabzon takımlarından nefret ediyorum.Gözleri sürekli bizim oyuncuların üzerinde anlamak mümkün değil.Başka değil hep aynı takımlar.Ads. yönetimi özellikle iki sezondur talip olduğumuz yada elimizdeki oyunculara sulanıyor.Maddi gücün olmazsa bu hallere düşersin.Başta Mesut ve Halil olmak üzere emeği geçenlere hakkımı helal etmiyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Oca/2019 saat 23:56
ads de semih te kendi fişini çekti
h.u nun zaten yatacak yeri yok
ama ne olursa olsun semih kesinlikle sezon sonu gitmesi gerekiyordu

-------------

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 14/Oca/2019 saat 08:16
Futbolcu çöplüğü +1

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Oca/2019 saat 23:02
Eskişehirspor'da alacaklarının ödenmemesi üzerine sözleşmesini fesh eden ve Adana Demirspor ile sözleşme imzalayan Semih Güler herkesi şaşırtmıştı. Alacakları ödenmediği için boşa çıkan Semih Güler, Teknik Direktör Fuat Çapa ile yaptığı görüşmede, “Biraz kafamı toparlamam gerekiyor” demişti. Semih bu sözlerin ardından 2 gün izin alarak kamptan ayrılmıştı. Güler kamptan ayrılmasının üzerinden 1 gün geçmeden Adana Demirspor'a transfer oldu.Ayağının tozuyla maça çıkıp gol attı

Eskişehirspor'dan Adana Demirspor'a transfer olan Semih Güler ayağının tozuyla hazırlık maçına çıktı ve bir de gol attı. Adana Demirspor'un Giresunspor ile yaptığı hazırlık maçına ilk 11'de başlayan Semih Güler, uzun süre 0-0 devam eden maçın 83. dakikasında gol attı ve takımını galibiyete taşıdı.

-------------

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 16/Oca/2019 saat 14:28
Transfer tahtası açılsa da açılmasa da bu adamı çok arayacağız.

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 29/Oca/2019 saat 22:49
Biz unutmadik...Birisi bir söz vermisti.

Şimşekler Grubu‏ @Halkin_Takimi · 13. Jan.

Murat Sancak Başkanımızın yenı transferimiz Semih Güler için yaptığı Açıklama :

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 30/Oca/2019 saat 08:37
Ben istemem bu saaten sonra semih i bizi o halde bırakıp ailesini ekmek parasini düşünmeye devam etsin

-------------
DSİ Es Es

Gönderi tarihi: 30/Oca/2019 saat 11:32
gelmesin kalsın orda

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com