eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 46474849>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2014 saat 18:03

Geçte olsa taraftar gücünün farkına varan Eskişehirspor yönetimi   bilet indirim kampanyasına devam kararı aldı,. Başakşehir maçı 5 TL olacak.Balıkesirspor
ile yapılan kritik maçın haftasında basının bilet fiyatlarında indirim
yapılması yönünde uyarılarına kulak tıkayan Eskişehirspor yönetimi K. Erciyes maçında taraftarın gücünü gördükten sonra taraftarın önemini idrak edebildi.Erciyes
maçında başlatılan bilet indirimi yönetim tarafından Başakşehir maçında
da uygulanacak. Alınan karar gereği Başakşehir maçında Kapalı tribün
biletleri 25 TL’den satışa çıkartılırken Nefer, açık ve misafir tribün
biletleri 5 TL’den satılacak. Biletlerin satışları 6 Aralık Cumartesi
günü saat 19.00’da bitecek.Passoligi olmayan taraftarların ise 15 TL ödeyeceği ve Passoligi bedavaya alacağı bir kez daha belirtildi. http://www.istikbalgazetesi.com/detay.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=133485</td></tr></t></table>

[/QUOTE]
Taraftarı bu kadar anlayabilen,amaç ve zeka fakiri zihniyet işte böyle haber yapar.buralar da aylarca yapılan tartışmalardan,Taraftarın hassasiyetin den ancak bu sonucu çıkartabilirler.neredesin KAPASİTE?geldiysen kapıyı iki kere çal.yoksa meşgul etme.

bilet 5 TL'imiş.Taraftar yeni anlaşılmış.oha lan oha.buralarda paradan bahsedene ben pek rastlamadım.Passolig denilen olaya karşı durulmaya sayfalarca rastladım.şu haberle Taraftar aşağılanmıştır.
yazık,yazıyorlar okunduklarını zannediyorlar.ya haber yapın ya yorum.ikisini birden yapmaya kalkarsanız ucube bir kimlik olursunuz.
aynen şimdi olduğunuz gibi.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2014 saat 20:55
beyler bu takımın arkasında bizler varız. Ben artık takımımızın sahipsiz kalmasına dayanamıyorum. Eses aşkıyla stadlara gidelim omuz omuza. Passo Masso vazgeçtim protestosundan bilmem nesinden. Esesle ayrılık taraftarına da esesede dayanılmaz. Bu çocuklarada güvenmeli desteklenmeli.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2015 saat 10:43
Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan grezores

pazar öğle maçı yap biletleri 5 tl başkan kale arkası 5 açık tribün 10 şeklinde değil kale arkasını da açık tribünü de 5 tl yap. kaybedecek bir şey yok tribünlerin dolu olması lazım.

http://www.istikbalgazetesi.com/detay.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=137564
Kale arkası 2Tl Açık 5 Tl da olabilir.Yeterki dolsun.Zaten kale arkasına gelen yok oralara.Hem 3 puana ihtiyacımız var hem galibiyette 1 milyon tl alıyor külüpler.Biraz kafayı çalıştırın artık.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2015 saat 14:16
neden 5lira olsun ya bunun kombine alanı var 7maç 70 tl alanı var bi sigara parası veremiyor mu kimse kale arkası 2-5tl arası olsun ona sözüm yok ama iş takımda bitiyor kimse zevk almıyor hele skibbe varken
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2015 saat 15:58
Alıntı yapılan h.tamer

neden 5lira olsun ya bunun kombine alanı var 7maç 70 tl alanı var bi sigara parası veremiyor mu kimse kale arkası 2-5tl arası olsun ona sözüm yok ama iş takımda bitiyor kimse zevk almıyor hele skibbe varken

Ben sezon başı kombine aldım. Şu an ESESimizin kurtulması için kale arkaları 2 TL açık 5 TL, kapalı 10 TL olsun diyorum. Bu kesinlikle şart (Küfürsüz.)Haydi yönetim top sizde.

Bursa maçında yine İbn. Bursa diyorlardı zor susturduk (Otokontrol). Sonra "Ayağa kalkmayan Bursalı olsun" dediler. İlk yarı G.Birliği maçında tüm stad "Çoban ol köyüne çoban ol" dediler ceza gelmedi.İşte böyle sloğanlar geliştirilmeli. Küfürsüz ama anlamlı.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2015 saat 14:21
Salı satısa cıkıyordu bıletler sanırım bır acıklama yok hala ?
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2015 saat 14:48
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Salı satısa cıkıyordu bıletler sanırım bır acıklama yok hala ?

Önce cezaya bakıyorlar neyseki bugün açıklandı cezalar gelmemiş klübümüze ceza.Akşam yada yarın fiyatlar açıklanıp yarın satışa çıkar biletler.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2015 saat 15:14
15 TL açık . Kombinem olmasına rağmen böyle olmaması gerekirdi. En azından bu maç 5 TL olsa iyi olurdu
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2015 saat 15:16
3000 4000 kişiye oynarlar.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2015 saat 16:58
Kale Arkası 5 TL
Açık-Nefer 10 TL
Misafir 13 TL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 46474849>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır