Sayfayı yazdır | Close Window

2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4470
Yazdırma tarihi: 28/May/2024 saat 20:29
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderen: hahuki
Konu: 2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 18:32
Yeni sezonumuz camiamıza hayırlı uğurlu olsun kombine ve bilet fiyatları politikasını bu konuda konuşalım ve tartışalım...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 18:33
Mod arkadaşlar yeni konu açmadığı için konuyu ben açtım daha önce açıldı ise lütfen konuları birleştirme yapsınlar...

-------------

Gönderen: HACI
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 18:35
Ben taraftar gruplarının tutumunu bekliyorum.
Alıyoruz derlerse alırım.
Almıyoruz derlerse almam.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 19:12
bu yılki fiyatları ve kombine satışını iki temel unsur etkiler. birincisi passolig, ikincisi de CAS'tan gelecek haber

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 20:26
Yönetim Kombine Fiatlarını Belirlerken bence bu yıl değil önümüzdeki beş yılı düşünmeli yeni stad'a geçilecek olması nedeniyle   
ATIYORUM
2014-2015 SEZONU KOMBİNE 200 TL
2015-2016 SEZONU KOMBİNE 190 TL
2016-2017 SEZONU KOMBİNE 180 TL
Gibi ama üç senelik ama beş senelik paketlerle şimdiden kulübe nakit akışını sağlayabilir Bence 2-3-4 ve 5 senelik paket satışları yapılmalı

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: Eskisehirspor48
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 21:11
Alıntı yapılan HACI

Ben taraftar gruplarının tutumunu bekliyorum.
Alıyoruz derlerse alırım.
Almıyoruz derlerse almam.

Hep öyleydiniz zaten.Necatiden 3 lü medet umanda sizlerdiniz :) Serveti Ermanı açığa çağıranda sizlerdiniz.Başkalarına göre yaşama kardeşim.Allah sanada akıl vermiş fikir vermiş.KENDİ KENDİNE İŞ YAPAMIYORMUSUN SEN ?

Gönderen: maxim26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 21:19
Kombine bilet fiyatları şöyle olacakmış
http://www.spor26.com/haberdetay/1952/iste-kombine-kart-fiyatlari!.html - http://www.spor26.com/haberdetay/1952/iste-kombine-kart-fiyatlari!.html

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 27/Haz/2014 saat 23:17
Şu CAS kararını açıklasa da herkes önüne bakabilse

-------------

Gönderen: eaytures
Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 15:30
Konyaspor
http://www.biletix.com/etkinlik/PFJKK/ANKARA/tr

Bursaspor
http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=17476/19/06/2013/2013-2014_sezonu_kombine_kartlari_hakkinda

Trabzonspor
http://www.tayfahaber.com/kombine-fiyatlari-belli-oldu-11747h.htm

Beşiktaş
http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2014/06/21/besiktasta-kombine-fiyatlari-belli-oldu#

Galatasaray
http://www.milliyet.com.tr/galatasaray-kombine-fiyatlari-galatasaray-1724119-skorerhaber/

Biz çok büyük takımız, efsaneyiz, anadolu yıldızıyız.Ama kombineler 100 tl olsun.Ama takımımızı çok seviyoruz.

-------------
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !

Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 15:49
Alıntı yapılan eaytures

Konyaspor
http://www.biletix.com/etkinlik/PFJKK/ANKARA/tr

Bursaspor
http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=17476/19/06/2013/2013-2014_sezonu_kombine_kartlari_hakkinda

Trabzonspor
http://www.tayfahaber.com/kombine-fiyatlari-belli-oldu-11747h.htm

Beşiktaş
http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2014/06/21/besiktasta-kombine-fiyatlari-belli-oldu#

Galatasaray
http://www.milliyet.com.tr/galatasaray-kombine-fiyatlari-galatasaray-1724119-skorerhaber/

Biz çok büyük takımız, efsaneyiz, anadolu yıldızıyız.Ama kombineler 100 tl olsun.Ama takımımızı çok seviyoruz.

Sen çok istiyorsan biz 150 den alıp sana 300 e satarız rahat ol.SEnin paran vardır yada yoktur orasını bilemeyiz ama herkesi kendin gibi düşünme.Bilmiyorsun galiba geçen sezonda boş tribünlere oynadık hala ne konuşuyorsunki sen _? Taraftarımız maç seçiyor maç ! Büyüklüğümüz efsaneliğimiz eskide kaldı.Çık çarşıya bak kaçtane ESES formalı göreceksin ? kaç tane İstanbul takımlarının formalarını görceksin ? Buna dikkat et gezerken.He ayrıca okullar açıldıgında geçerken şöyle durup bir bak beden eğitimi derslerinde futbol oynayan çocukların üzerlerindeki İstanbul takımlarının formalarına.O yüzden yeniden doğmamız gerek taraftarı yeniden stada çekmek gerek anladınmı.

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 17:36
Bazı renktaşlar istanbul takımlarını tutanlar gibi para ile destek olunduğunu zannediyorlar.Önemli olan ruhmu yoksa maddiyatmı ?90 dk bağıran full tribünlermi oturup maç izleyen seyircilermi.Eğer maddi yön daha ağır basıyorsa milyondolarlık oyuncuları olan FB GS BJK yi mağlup edemeyince seslerini çıkarmasınlar çünkü daha pahalı kadroları var.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 17:53

Bu sezonda kombinemizi alacağız.

Ailesinin desteğiyle ayakta durmaya çalışan öğrenci kardeşlerimiz var.

Bu kardeşlerimiz için "Öğrenci Kombinesi" uygulaması yapılabilir.

-------------
kalender

Gönderen: krmeses26
Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 21:08
Alıntı yapılan kalender 26

Bu sezonda kombinemizi alacağız.

Ailesinin desteğiyle ayakta durmaya çalışan öğrenci kardeşlerimiz var.

Bu kardeşlerimiz için "Öğrenci Kombinesi" uygulaması yapılabilir.

-------------
Doğduğum Gün Tuttuğum, Öldüğüm Gün Bırakmayacağımsın.. #KRM

Gönderen: KALE ARKASI
Gönderi tarihi: 28/Haz/2014 saat 23:08
ne olursa olsun kombinede almıyorum. passolig kartta. bunun bir numarlı sebebi passol kart ve yönetimin bu sisteme tepkisiz kalıp aciz bi şekilde kanun bu yasa bu deyip sıyrılmasıdır.

bi fenevbahçe kadar olamadınız yönetim adamlar çıktı passolig kartı taraftarımıza uygulatmıcaz her yolu denicez karşıyız gerekirse cezası neyse de veririz dediler. bizimkiler mıymıntı. dahada yazıcamda neyse razaman mübarek gün azımı bozmayım. iyi geceler

-------------
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...

Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 00:44
Sen fener le esesi nazil kiyasliyorsun? Akil var mantik var.insaf insaf.adamlar cezayi göze alip uygulamadilar.senin kubunun kaç kati bütçeye sahip Fenerbahçe farkında misin

Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 00:50
Fener 52 tane locasi var.bir loca en az 250 bin dolar.en ucuz kombinesi herhalde 1000 liraya yakindir.en ucuzu.tayin,reklam,sponsor fenerium u da üstüne koy.bu gücü olan adam federasyona kafa tutabilir.yoksa 220 liraya 4000 kombineyi zor satan kulübün baskani değil

Gönderen: DarknEss.v2
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 01:09
E-bilet olayina uymayin bu bir kazanc oyunu. Birakin bos kalsin tribun acik dis sahada bilet almak isteyipte ebiletsiz kalabalik olussun.

Bu sene kombine alma

-------------
Dusmanlari kardes yapan EsEs

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 02:11
burda yonetime sallamk kolay taraftar acisindan passolig tabiki sacma ve kotu  bisey ama ben yonetimde olsam  bende  desteklerim passoligi cunku passolig gelirinin yarisi kluplere gidecek  deniliyor  ee  bizim mali durum ortada kombine forma satisi da ortada yani gelir yok passoligten biraz gelir umuduyla yonetimde bende olsam bende destek verirdim

Gönderen: citroenlover
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 02:45
hocam passolig uygulaması yüzünden klübün uğrayacağı kayıp daha çok olabilir. bence bu bakımdan bakmalı olaya potansiyel gelecek kişileride kaybediyorlar bu şekilde. bu sene kombine almayı çok istiyordum fakat passolig yüzünden almam. ( bu arada 17 nisan tarihli hürriyet haberine göre sadece 1 kişi passolig almış bizden hoş şimdi artmıştır ama.... Kaynak - http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26237035.asp)

-------------
forever es-es

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 02:53
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

burda yonetime sallamk kolay taraftar acisindan passolig tabiki sacma ve kotu  bisey ama ben yonetimde olsam  bende  desteklerim passoligi cunku passolig gelirinin yarisi kluplere gidecek  deniliyor  ee  bizim mali durum ortada kombine forma satisi da ortada yani gelir yok passoligten biraz gelir umuduyla yonetimde bende olsam bende destek verirdim

Böyle hiç gelmez, insanlar tribünden uzaklaşıyor neyin geliri olacak?

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 07:36
'' Taraftarlarımızın kombine kart alabilmesi için öncelikli olarak PASSOLİG Kartına sahip olması gerekmektedir '' Ya seve seve Ya s

İstediğiniz kadaar yırtının sonunda alacak herkes

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 11:45

Yıllardır olduğu gibi bu sezonda GÜNÜ KURTARMAYA ÇALIŞIYORUZ.Biz satalımda sonrası ne olursa olsun söylemi devam ediyor.

Kombine fiyatlarını tek rakam üzerinden açıklayıp "alın" diretmesi yapmakla "kombine almak taraftarlık görevidir" veya "eskişehir halkının ekonomik profilini biliyoruz" demekle bu işlerin artık yürümediğini hepimiz görüyoruz.

Halbuki tribünde her kesimden insan var.Zenginide var, fakiride var,yaşlısıda var gencide var,öğrenciside var,işçiside var.

Bu kadar farklı kesime aynı fiyatı uygulayabilirmisin.?

Hemen hemen 40 yıla yakın bir süredir tribünde olan bir taraftar olarak nacizane tavsiyem şudur.

Kombine satışını geleneksel hale getirmek bu kültürü yerleştirmek istiyorsak tek fiyat sisteminden vazgeçilmelidir.

Yaşlısından öğrencisine her kesime farklı fiyat uygulaması yapılmalıdır.

Gerekirse öğrenciye, yaşlı insanlara ve durumunu ibra eden herkese bedava verilmelidir. Asgari ücretle çalışana ev geçindirene kolaylık sağlanmalıdır.

150 TL.den 3000 tane kombine satsan 450.000 TL. para yapar.Yıllık 40 trilyon civarında geliri olan bir kulüp için 450.000 TL.paramıdır. Bir maçta berabere kalsan zaten bu parayı alıyorsun.

Bir galibiyet 1 trilyon.Doldur tribünleri 3-5 galibiyet fazla al kasanada hem para girsin hemde insanlarda tekrar maça gitme alışkanlığını edinsinler.

Aynı şekilde bir yıllık seyirci gelirin ne kadar.? 2 trilyon olsa 2 galibiyet parası yapar.

Ayrıca,Eskişehirspor'lu yöneticiler bu işin ilmini yapmış eğitimini yapmış ÜNİESES grubunun bilgisinden niçin faydalanmalanmazlar, bu konularda onların görüşlerini niçin almazlar anlamıyorum.

Şimdi E-BİLETLERİ satamıyorsun insanlarda haklı olarak bankayla sözleşme yapmak istemiyorlar.

"Herkese ayrı fiyata kombine satamam bu işlerle uğraşamam" diyorsan E-BİLET alana maçları 5 TL. yap

Zaten E-BİLET satan bankadan parayı aldın veya alacaksın ama taraftardanda ayrı almaya çalışıyorsun.

Şimdiden söyleyelim, bu şartlarda 3000 civarında seyirciye oynarsan büyük başarıdır.

-------------
kalender

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 12:08
Alıntı yapılan kalender 26

Bir galibiyet 1 trilyon.Doldur tribünleri 3-5 galibiyet fazla al kasanada hem para girsin hemde insanlarda tekrar maça gitme alışkanlığını edinsinler.

Aynı şekilde bir yıllık seyirci gelirin ne kadar.? 2 trilyon olsa 2 galibiyet parası yapar.

işin özeti bu aslında tribün gelirleri eskiden önemliydi ama şimdi alacağımız galibiyetler bu tribün gelirlerini amorti ediyor taraftarı tribüne çekmek için ne gerekiyorsa yapmak yönetimin en önemli görevi olması gerekir tribünlerimiz 3 temmuz ve h.ü yüzünden kan kaybetti
    YÖNETİMİN YAPACAĞI EN ÖNEMLİ İŞ SON SENESİNDE ATATÜRK STADIN'DA OYNANACAK MAÇLARI KAPALI GİŞE OYNATMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMASI GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 13:10
Benim şahsi fikrim almayıp beklemek gerekirse 1 yıl maçlara gitmem altyapı maçlarına giderim.çoğu kişi bu sisteme alışamıyor ve almıyor.önümüze getirilen her şeye tamam dersek bu iş böyle yürümez ileride tribünde bağırmak yasak sadece oturacaksınız deseler ona da tamam diyecek hale getiriyorlar bizi.benden sizlere öneri passolig almayın tribünler boş kalsın diğer takımlarında öyle olacak hiç şüpheniz olmasın tribünlerin boş kaldığını gören kulüp yönetimleri ebilete itiraz edeceklerdir eminim.he en kötü ihtimal baktınız bu ebilet kalkmıyor en son çare olarak alırsınız.demek istediğim bekleyip görelim kim kazanacak bu savaşı..

Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 13:31
kimse almasın bu passolig muhabbetini hemen hemen her taraftar grubu karşı çıkıyor. yarı sezon boş kalan tribünleri görünce bundan  herkes vazgeçecek. 1 sene dayanmaz bu uygulama. aslında bu uygulama sadece para kazanmak için yapılan bir uygulama değil hatta 2 planda bu var 1. plan herkesi kontrol altına alma planı...

-------------
forever es-es

Gönderen: ESES_hell26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2014 saat 14:39
Dünya alem passolig denen zımbırtıya savaş açmış burada gelmiş hala haklı çıkarmaya çalışanlar var.ben bilmiyorum diyorsanız gidin biraz eksisözlük falan okuyun.en basitinden,ben maça gitmek istiyorum alırım biletimi giderim ya.bu bir sosyal etkinlik değil mi ? sinema gibi,tiyatro gibi.passo neyin nesi,neden bana zorluk çıkarıyorsun,nedir bu insanları kontrol altına alma çabası,tribünlerden çıkan olumsuz sesleri susturmak mı maksat ? ve de madem yok turnike yaptık,yok kamera koyduk,yok kart çıkardık maliyeti var diyorsan bunun parası taraftara yüklemenin mantığı nedir ? gitsin devlet üstlensin,vergiler ne için var ? federasyon üstlensin.taraftara neden sokuyorsunuz ? Adamlar hem passodan para kazanıyor bir de aldığın biletten de kesinti yapıyor.resmen çarkı kurmuşlar başka bir şey değil.neden tek bir bankaya(o da yandaş banka)bağlı kalınıyor,madem öyle herkes gitsin istediği bankadan alsın kartı ama yok çalık zengin olsun.işin siyasi olduğu,ranta dayandığı o kadar belli ki.köküne kadar eskişehirsporluyum ancak bu sevgimi kullandıracak kadar da enayi değilim.takıma hep destek tam destek ancak bu sevgiyi kullanıp üzerimden rant elde etmelerine izin vermeyeceğim.bu şartlar altında bu sene maça gitmiyorum.

Eninde sonunda herkes alacak diye bir mantık olamaz,kimse almazsa zaten düzenleme yapmak zorunda kalacaklar ama gel de anlat.Tepki koymayı nereden bilsin bizim millet ? Aslında dünyanın hiç bir yerinde olmayan bu sistemi bu kadar anlatmaya bile gerek yoktu.kimsenin aklına gelmemiş türkiye bulmuş,övmüş övmüş koymuş önümüze.bütün işlerimiz on numara ya,bu da on numaradır kesin !

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 13:18
2014-2015 acik kombine fiyatlari 160 TL olarak belirlenmistir .

Mac fiyatlari 15-40 TL arasi olacaktir .

Geçen seneden kombine sahibi taraftarlarımıza öncelikli satış 7-14
Temmuz arasında olacak

Kombinelerin genel satışa çıkacağı tarih 15 Temmuz

VIP Tribün kombineleri 500 TL-1500 TL arasında değişecek

Kombine bilet yüklemeleri Passolig kartlarına yapılacaktır

Maç günleri Passolig kart müracaatı gişelerden yapılamayacak, maç giriş ücreti yüklemesi yapılabilecektir

Bonus ve World kartlara 6 taksit ödeme yapılabilecek, 9 TL fark olacaktır

Yönetim

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 14:12
Eskişehirspor'lular işte Gündem de son durum :

http://www.spor26.com/haberdetay/1976/iste-toplantinin-detaylari.html - http://www.spor26.com/haberdetay/1976/iste-toplantinin-detaylari.html

Gönderen: Dobra
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 14:24
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

'' Taraftarlarımızın kombine kart alabilmesi için öncelikli olarak PASSOLİG Kartına sahip olması gerekmektedir '' Ya seve seve Ya s

İstediğiniz kadaar yırtının sonunda alacak herkes

Yıllardır kombine alırım içerde kaçırdığım maç bir elin parmaklarını geçmez seve seve de ... ... de bu sene kombine almayacağım. Ben kimseyi zengin etmek zorunda değilim en önemlisi enayi değilim, ben enayiyim diyen gider alır passo mudr ne haltsa onu.

-------------
ES ES

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 14:59
Aynen bende elalemi zengin edemem kimse kusura bakmasın... Binlerce kişiden ,kişi başı 3-5 tl ceplerine atsalar zengin olup çıkacaklar ,benim onlara verecek param yok ,passolig olmasın ama kombine 160 değil 260 olsun yine alırdım...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:12
Dediğimiz gibi herkesten 3 lira alsalar.bizden 10 bin kombine satilsa.30 bin lira yapar.30 bin de o adamlar için ppara değil. Yani alsaniz da almasaniz da fark eden bi şey yok

Gönderen: asım26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:31
kimse kusura bakmasın, her ne kadar uygulamaya karşı olsakta boş tribünlere oynamamak için almak zorundayız.
sadece kombineler değil tek girişlik maç biletleri de bu karta yüklenecek.
tribündeki yerimizi alıp yine protestomuzu yapar tepkimizi gösteririz o ayrı.
yönetim elinden geleni yaptı, kombine fiyatı makul bir seviyeye çekildi.
ha siz derseniz stadımızdaki belki son senemizde takım boş tribünlere oynasın yalnız kalsın ona birşey diyemem.
daha önce yazdım yine yazıyorum bu seneki bahane bu olmasın...

-------------
Eskişehirspor

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:32
İstanbul takımları zaten passoliglerini alacak. Ki Beşiktaş derbi sebebiyle geçen sezon almıştı. Bu adamların tribünü boş bırakacağını düşünüyorsanız yanılırsınız. Gelelim diğer kulüplere ts,bursa,eses bunları ayır diğer takımlar zaten boş stada oynuyorlar. O 3 takımın grupları protesto falan yapmaz onlar başkanlarının iki dudağının arasına bakar.

Ben de bu dayatmaya karşıyım ama şunu anlayın sizin benim almamamız adamların umrunda olmaz. Sen şampiyon olsan neden gs olamadı diye tartışılacak bi ülkede senin tribününün boş olmasını haber bile yapmazlar. Sen zaten o 3 takımın liginde birer piyonsun. Zaten evimizden başka maç kazanamıyoruz sen gelmezsen bu takım nasıl maç kazanacak. Allah korusun düşersek bidaha kalkamayız.

Bu iş rant mı? Evet. Sorunlar çıkacak mı? Evet. Ama bu işin protesto yolu bu değil. Yönetim uygulamasın falan hikayesi de boş. Kanun bu mecbursun. Cezasını veririm uygulamam diye bişey de yok. Parasını verelim adam öldürelim o zaman?

Neyse, şu sözleri onuncu kez yazıyorum. Ama sanırım boşa yazıyorum.

Ben çıkar çıkmaz kombinemi alacağım.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: bloodSucker
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:35
Alıntı yapılan meliheses

Dediğimiz gibi herkesten 3 lira alsalar.bizden 10 bin kombine satilsa.30 bin lira yapar.30 bin de o adamlar için ppara değil. Yani alsaniz da almasaniz da fark eden bi şey yok

Neden sadece Eskişehir olarak düşünüyorsunuz?Türkiye olarak düşünün.Ayrıca sadece kombine değil bilet alanlarıda hesaba katın çünkü biletliler içinde pasolig zorunlu.

Geçen sene süperligte 34. haftada biletli ve kombineli toplam seyirci 5 milyon kişi civarında.

Ayrıca sizin bahsettiğiniz gibi kişi başı 3 tl değil 8 tl bankaya kalıyor ve her maç +2 lira daha sizden alacaklar. Yani kişi başı 42 tl bankanın cebine giden.Klübe kalan 7 tl.

42 tl * 5.000.000 = 210.000.000

210 trilyon fena para değil

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:46
Alıntı yapılan EnviEn

İstanbul takımları zaten passoliglerini alacak. Ki Beşiktaş derbi sebebiyle geçen sezon almıştı. Bu adamların tribünü boş bırakacağını düşünüyorsanız yanılırsınız. Gelelim diğer kulüplere ts,bursa,eses bunları ayır diğer takımlar zaten boş stada oynuyorlar. O 3 takımın grupları protesto falan yapmaz onlar başkanlarının iki dudağının arasına bakar.

Ben de bu dayatmaya karşıyım ama şunu anlayın sizin benim almamamız adamların umrunda olmaz. Sen şampiyon olsan neden gs olamadı diye tartışılacak bi ülkede senin tribününün boş olmasını haber bile yapmazlar. Sen zaten o 3 takımın liginde birer piyonsun. Zaten evimizden başka maç kazanamıyoruz sen gelmezsen bu takım nasıl maç kazanacak. Allah korusun düşersek bidaha kalkamayız.

Bu iş rant mı? Evet. Sorunlar çıkacak mı? Evet. Ama bu işin protesto yolu bu değil. Yönetim uygulamasın falan hikayesi de boş. Kanun bu mecbursun. Cezasını veririm uygulamam diye bişey de yok. Parasını verelim adam öldürelim o zaman?

Kimin ne yaptığı beni zerre ilgilendirmez.Önceden de yazdığım gibi kimseye eskişehirspor sevgimi kullandırıp üzerimden rant elde etmelerine izin verecek kadar aptal değilim.kanunmuş,kanun diye her dediklerine tamam diyelim o zaman.Allah kelamımı bu ? devleti bu kadar kutsal bir varlık olarak görmeyin.

Kombine 10 lira da olsa almayacağım.

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:57
Eskişehirsporluluk ruhuna ters düşen bu uygulamayı nasıl da hemen kabulleniyorsunuz,mahkemeler devam ederken?
Gidin orhan amcamıza sorun ne diyor bu kapitalist düzenin bir parçasına?
1 lira olsun alan bizden değildir..

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: eaytures
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 16:57
Alıntı yapılan asım26

kimse kusura bakmasın, her ne kadar uygulamaya karşı olsakta boş tribünlere oynamamak için almak zorundayız. sadece kombineler değil tek girişlik maç biletleri de bu karta yüklenecek.tribündeki yerimizi alıp yine protestomuzu yapar tepkimizi gösteririz o ayrı.yönetim elinden geleni yaptı, kombine fiyatı makul bir seviyeye çekildi.ha siz derseniz stadımızdaki belki son senemizde takım boş tribünlere oynasın yalnız kalsın ona birşey diyemem.daha önce yazdım yine yazıyorum bu seneki bahane bu olmasın...

Efsane taraftar olarak senede 5000 tane kombine satıyoruz.Sonra bursa ile rakibiz diyoruz.

7500 kombine satsak 1,2 milyon tl para eder 160 tl'den
Bu ne demek 1 galibiyet parası.Yani biz bu trübünü doldurursak her aldığımız maç 7500 tane kombine bilet parası kadar para kazanıcak kulüp.
Yasa çıkmış kanun çıkmış.Takım zarar görmesin.Bu senenin bahanesi bu olmasın..

-------------
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !

Gönderen: asım26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 17:30
Bu arada karşı olanlar ranta karşıysa biletixten aldığımız bilette hizmet bedeli yokmuydu veya aktif hizmet bedeli almadı mı?
Yok fişlemeye karşıysa kimlik no vererek hiç mi işlem yapmıyosunuz hiç mi maç bileti almadık?
Ayrıca bildiğim kadarıyla kart bedelinin bir kısmı kuluplere gidecek.
Tekrar söylüyorum karşıyım ama aldım, kombinemi de alacağım, bahane bu olmasın...

-------------
Eskişehirspor

Gönderen: KALE ARKASI
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 18:13
kombine fiyatlarını taraftarı düşündükleri için indirmediler. passolig yüzünden 160 tl oldu. yoksa yine 250 civariydi.

neyse çok konuşmaya gerek yok passolig kart olduğu sürece 5 yıldır aldığım kombineyi almıyorum. emeği gecen federasyonundan bakanlığından yönetimine kadar her kim varsa saygıyla selamlıyorum

-------------
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...

Gönderen: .mustiii1965
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 18:23
Yemin ediyorum içim acıyor yeni sezonda stada giremicek olmamdan dolayı çok yazık kimsenin eses sevgisini sorgulayamam ama amigo orhan bile kaç senedir stada adım atmıyorsa bizimde böyle saçma sapan işlere boyun eğmememiz lazım ebilet alanlara yazıklar olsun Eskişehirsporlu olmanın ne demek olduğunu anlayamamışlar saçma sapan işleri kanun diyip burnumuza sokan ne kadar yönetici,devlet adamı varsa ...

-------------
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın

Gönderen: comx26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:10
Alıntı yapılan EnviEn

bu işin rant olduğunu bile bile bu passo şeyhsini almak hangi aklı başında bireyin yapacağı iş hayret doğrusu.

-------------
siyah kırmızı şampiyon eses

Gönderen: karander
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:24
Alıntı yapılan .mustiii1965

Yemin ediyorum içim acıyor yeni sezonda stada giremicek olmamdan dolayı çok yazık kimsenin eses sevgisini sorgulayamam ama amigo orhan bile kaç senedir stada adım atmıyorsa bizimde böyle saçma sapan işlere boyun eğmememiz lazım ebilet alanlara yazıklar olsun Eskişehirsporlu olmanın ne demek olduğunu anlayamamışlar saçma sapan işleri kanun diyip burnumuza sokan ne kadar yönetici,devlet adamı varsa ...

e bilet alanlara yazıklar olsun diyorsun..tamam hadi almadık..peki maça giricem.nasıl giricem.var mı önerin..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:27
Herkes öyle yada böyle A LA CAK !!! Kimse cayırtı koparmasın.Herkesin heryerde Kârı oluyor.Kaç sene biletleri kombineleri aktif aş kaç kârla sattı kimsenin gıkı çıktımı ? Es Store da ki malların kalitesi ortada saçma sapan fiyatları ortada.Ama almaya devam edilmiyormu ediliyor.1 maç girmezsin 5 maç girmezsin sonra elbet paşa paşa gideceksin o stada

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:33
Alıntı yapılan karander

e bilet alanlara yazıklar olsun diyorsun..tamam hadi almadık..peki maça giricem.nasıl giricem.var mı önerin..

en iyisi aslında her maç kıracan kapıları girecen ama bizim tribünlerde zor , valla abicim stad dışından desteklemek ; her şeye koyun gibi tamam demekten üstün bende

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:38
Alıntı yapılan karander

Siz sanıyor musunuz ki ben passolig almıyorum,maça gitmiyorum ama çok mutluyum.ben de maça girmek istiyorum elbet ancak bu her denileni koyun gibi kabulleneceğim,eskişehirspor sevgimi kullanmalarına izin vereceğim anlamına da gelmez.ben bağrıma taş basacağım ama maçlara gitmeyeceğim.cayırtı da koparıyorum.bu şartlar altında gitmem.paşa paşa da almayacağım.şükür ki dönek değilim,tutarsız da değilim.

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:40
Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan EnviEn

bu işin rant olduğunu bile bile bu passo şeyhsini almak hangi aklı başında bireyin yapacağı iş hayret doğrusu.

Adam açıklamış sana asıl bazılarının yorumu bağnazca.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 19:55
İsterse 10 lira olsun almayacağım..Fişlemeye hayır,köleliğe ,dayatmaya hayır.Yaşasın Tam bağımsız tribün.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:02
Alıntı yapılan ESES_hell26

Alıntı yapılan karander

Siz sanıyor musunuz ki ben passolig almıyorum,maça gitmiyorum ama çok mutluyum.ben de maça girmek istiyorum elbet ancak bu her denileni koyun gibi kabulleneceğim,eskişehirspor sevgimi kullanmalarına izin vereceğim anlamına da gelmez.ben bağrıma taş basacağım ama maçlara gitmeyeceğim.cayırtı da koparıyorum.bu şartlar altında gitmem.paşa paşa da almayacağım.şükür ki dönek değilim,tutarsız da değilim.

nerde kaldı peki karda yağmurda çamurda esesimizi yalnız bırakmamak peki..ne şartlarda olursa olsun takım yalnız bırakmamalıyız..alan dönek mi oluyor yoksa takımı için bu cefayı da çekmek mi oluyor...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:14
Kulüp Başkan Vekili Ahmet Yalçın, İktisadi İşletme Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Bahadır Ünalan ve İdari Asbaşkan Mustafa Akgören bugün Atatürk Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyerek 2014/2015 sezonu kombine fiyatlarını açıkladılar.

Buna göre;

Açık Tribün 160 TL

Nefer Tribün 160 TL

Kapalı Tribün 500-1500 TL

Buna göre sezon süresince maç biletlerinin de 15 ile 40 TL arasında olacağı açıklanmıştır. Kombine satışları öncelikli olarak sadece delegeler ve geçtiğimiz sezon kombine sahibi olan taraftarlar için 7 Temmuz ile 14 Temmuz arasında gişelerden satışa sunulacaktır. Genel satış ise 15 Temmuz itibariyle gişeler ve internet üzerinden satışa çıkacaktır. Kombineler istenirse Bonus ve World karta 6 taksit, %5.7 vade farkı alınarak (örneğin Açık tribün için 9 TL ilave) ödenebilecektir.

Geçtiğimiz sezon uygulanmaya başlanan Passolig sistemi ile kombineler mevcut Passolig kartlarına yüklenecektir. Passolig kartı için başvurular gişelerden hafta içi 09:00-19:00, hafta sonu 11:00-17:00 arasında ve web üzerinden sürekli olarak yapılabilir. Maç günü gişelerden Passolig kart müracatı alınmayacaktır. Passolig kartı alıp, maç günü yanında bulundurmayanlar ise yine gişeden 5 TL karşılığında alacakları geçici kart ile stada girebileceklerdir.

http://www.eskisehirspor.com/haber_detay.asp?id=1024

-------------

Gönderen: eseslibo
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:34
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan karander

nerde kaldı peki karda yağmurda çamurda esesimizi yalnız bırakmamak peki..ne şartlarda olursa olsun takım yalnız bırakmamalıyız..alan dönek mi oluyor yoksa takımı için bu cefayı da çekmek mi oluyor...

Biz yine karda yağmurda çamurda Esesimizin yanında olucaz siz merak etmeyin. Gerek A2 maçı gerek bayan futbol takımımız var bizim.. Taraftarlık 90 dakika stadyuma gitmek değildir. Bu kadar Eses aşığıysanız buyrun gelin alt yapı maçlarına.. Klübe yardım yapıcaksanız gidin bağışta bulunun 200 lira kombine almış kadar olursunuz..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:36
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

İsterse 10 lira olsun almayacağım..Fişlemeye hayır,köleliğe ,dayatmaya hayır.Yaşasın Tam bağımsız tribün.

ClapClapClapClap

bunu kanun olarak savunan arkadaşlara istinaden diyorum ki; passolig için mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi. bir hukuk devletinde bu kartın satışı, alımı, satışına kaynak sağlanması hukuksuzdur. satan, alan, satışına kaynak sağlayanlarda suçlu durumdadır.
mahkemeside devam etmektedir ve ortak kanı - görüş iptal edileceği yönündedir. bu bir sosyal hak tiyatro izlemek - sinemaya gitmek ve hatta plaja girmek gibi. dünyada bunun bir örneği yok. herkes gibi insanca yaşamak için buna karşı durmalıyız.

yürütmeyi durdurma kararı haberi için;
http://spor.mynet.com/gundem/66871-passolige-durdurma-karari.html

-------------
forever es-es

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:37
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan karander

karda yağmurda çamurda bu taraftar hep kaldırımda bundan sonra

-------------

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:41
Eskişehirspor tribünü, tribün kültürünün doğduğu yerdir. Başka takımların ne yaptığı umurumda değil, bilinçli bir Eskişehirspor taraftarı passolig denen saçmalığı kabullenemez. Kimse kusura bakmasın ben büyüklerimden aldığım mirası böyle kolay teslim edemem.
Yıllardır kombine alan bir taraftar olarak passolig denen rant ve fişleme karşısında tepkimi kombine almayarak göstereceğim ve eğer bilet için de passolig gerekiyorsa maçlara gitmeyeceğim..

Not:Passolig hususunda Eskişehirdeki tribün gruplarının tavrını merak ediyorum.Onurlu bir duruş gösterebilecekler mi acaba?

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:47
160 tl çok makul bir Rakam lakin bu Passolig Zırvalaması varken bende kombine almıyorum ve bu sene hiçbir maça gitmeyide düşünmüyorum..

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:48
yıllarca aktif aş sattı kombineyi ve daha pahalıyaneden ses çıkmadı da şimdi passo denen uygulamaya haykırılıyor anlamadım..bankaya kesilenin yarısı da kulübe kalıyor arkadaş..aktif as den kulübe nekadar para aktı acaba..önce bunu bi gdökün ortaya sonra bizde evet bu passolig soygunculuktur diyelim..yada biletix varken neden ben almıyom ulen alanda bilmemnedir diye yönlendirmediniz..bakıyorum sürekli herşeye muhaliflik..transfere muhalif stada muhalif başkana muhalif ona muhalif buna muhalif.esesi yarı yolda bırakmak için birsürü bahane..almazsanız da almayın lan..alana da hakeret etmeyin alacaklılar sadece takım için alıyor..ben esesim kazaıyorsa 100 de veririrm 500 de..ondan sonra kulüp neden transfer yapmıyor diye söylenip duruyorsunuz..bu pasolige hayır diyenlerin çoğu kesin maçlara biletsiz girip şuan giremeyecek olmanın vediği huzursuzluktur diye düşünüyorum..esesim kazanacaksa can feda

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 20:56
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan karander

Alan enayi oluyor,kendinizi takımım için cefa çekiyorum diye avutmayın boşuna.ESES sevginizi kullanmalarına,sömürmelerine izin vermiş oluyorsunuz.bu kadar da tapınmaya gerek yok.

Gönderen: siyahkırmızı
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:01

Herkes öyle yada böyle A LA CAK !!! Kimse cayırtı koparmasın.Herkesin heryerde Kârı oluyor.Kaç sene biletleri kombineleri aktif aş kaç kârla sattı kimsenin gıkı çıktımı ? Es Store da ki malların kalitesi ortada saçma sapan fiyatları ortada.Ama almaya devam edilmiyormu ediliyor.1 maç girmezsin 5 maç girmezsin sonra elbet paşa paşa gideceksin o stada

AL MI YOR UM.

Alıntı yapılan karander

yıllarca aktif aş sattı kombineyi ve daha pahalıyaneden ses çıkmadı da şimdi passo denen uygulamaya haykırılıyor anlamadım..bankaya kesilenin yarısı da kulübe kalıyor arkadaş..aktif as den kulübe nekadar para aktı acaba..önce bunu bi gdökün ortaya sonra bizde evet bu passolig soygunculuktur diyelim..yada biletix varken neden ben almıyom ulen alanda bilmemnedir diye yönlendirmediniz..bakıyorum sürekli herşeye muhaliflik..transfere muhalif stada muhalif başkana muhalif ona muhalif buna muhalif.esesi yarı yolda bırakmak için birsürü bahane..almazsanız da almayın lan..alana da hakeret etmeyin alacaklılar sadece takım için alıyor..ben esesim kazaıyorsa 100 de veririrm 500 de..ondan sonra kulüp neden transfer yapmıyor diye söylenip duruyorsunuz..bu pasolige hayır diyenlerin çoğu kesin maçlara biletsiz girip şuan giremeyecek olmanın vediği huzursuzluktur diye düşünüyorum..esesim kazanacaksa can feda

kimse kimsenin eses sevdasını sorgulayamaz lanlı lunlu konusupta kucuk dusurme kendini uzatmayalım artık bu konuyu iyi geceler

-------------

Gönderen: YASO
buda yeni moda eses sevginizi kullandırtmayın arkadaş bende memnun değilim pasolig zımbırtısından ama bu takımın dostu yok anlayın bileti satan yıllarca olduğu gibi a firması b firmasıda olabilirdi işi siyasete bağlıcaksak basıp parayı ihaleyi kazanıp farzı misal yanlış anlaşılmasın bilal erdoğanın firmasıda olabilirdi yüzde %5 karla da bilet satabilirdi yada biletix gibi ne biliyim kılıçdaroğluya iktidara yakın cemaate yakın bir firmada ihaleyi alıp bileti satabilirdi yok koyunmuş yok bilmemneymiş bunlar hikaye zaten yıllarca halil ağada kullandı taraftarı bu işler böyle ve takımını seven gücü yetiyorsa imkanı varsa kombinesini alır takımını tribünde destekler yok kaldırımda destekmiş yok altyapı maçlarına gitmekmiş illa öylemi destek olunurmuş geçelim bunları illa öyle destek olunur tribüne gidiceksin takımını destekliceksin orjinal ürününü alacaksın başka türlü takıma destek olamazsın dışarda bağırmanıda kimse iplemez ne topçu ne başkan nede takım pozitif yönde etkilenir kendini kandırmış olursun belki yazdıklarım ağır olmuş olabilir ancak kimse üzerine alınmasın şahsi fikirlerim bunlar

ütopik olabilir ama sadece bir örnek yasa çıksa ve tekel sigarayı üretip dağıtım hakkını aktif aş ye verse tüm türkiyeye bu firma dağıtsa ve üzerine şimdi fiyatlardan atıyorum 1 tl kar koysa yani 8.5 tl olan sigara 9.5 tl olsa eminim burada yazan çizenlerin hepsi sigarasını alır içer günde 1 paket içsen 1tl fazla verceksin ayda 30 tl yapar belki pasolig kart parası bile bukadar değildir net bilmiyorum ki bu paradan kulüplerede verilecek eminim kimsenın bu derece sesi çıkmazdı buna kesin eminim

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:03

Alıntı yapılan karander

kimse kimsenin eses sevdasını sorgulayamaz lanlı lunlu konusupta kucuk dusurme kendini uzatmayalım artık bu konuyu iyi geceler

sana mı sorucam nasıl konuşacağımı..sen mi bildireceksin haddimi bana ha..delirttiniz insanı..muhaliflikten başka yaptığınız biley yok..takıma biraz katkınızz olsun...

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:13
Ranta karşıyım bedava olsada kombine almıyorum

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:14
Aktif AŞ. ile Passoligi nasıl yan yana koyuyosunuz anlamıyorum.. Aktif aş sadece Eskişehir içi bi olaydı passolig Türkiye geneli ve aktif aşnin bi yaptırımı yoktu sadece maddi olarak kar yaptıysa yapmıştır bilemem.. Oda bizim başkanın yaptığı anlaşmalardan kaynaklanan bi durum..
Bu olay resmen bi bankanın 5 yıl sonra ön saflarda olması için insanları duygularını sömürmektir. Buna nasıl ses çıkarmıyosunuz??
Takıma katkıyı hala maçlarda stadyuma gitmek olarak algılayan insanlarla muhattabız burada buna karşı çıkmaması normal aslında..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:22
ibrahim kardeşim stadyuma gitmeden orjinal ürününü almadan takımına nasıl katkı vermiş olacaksın Allah aşkına. Sen bir futbol müsabakasında Eskişehirspor tribünlerinin bomboş olmasını içine sindirebiliyormusun? istediğin kadar pankart yap davul çal yada boş stadda bando çalsın sadece olur mu ? taraftarın görevi stada gidip takımını desteklemektir maddi imkanın varsa tabi yoksa birşey diyemem ayrıca uefa bi karar almış olsaydı arkadaş bana bağlı tüm federasyonlar bu karara uymak zorunda uymazsa benim organizasyonlarımın hepsinden men olacaklar ülke olarak hiç bir organizasyona katılmayacaklar açtığım ihale sonucu ermeni bank aş biletleri basma ve dağıtma hakkına sahip deseydi ne olacaktı ? yinemi takımını yalnız bırakacatın

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:30
Alıntı yapılan YASO

ibrahim kardeşim stadyuma gitmeden orjinal ürününü almadan takımına nasıl katkı vermiş olacaksın Allah aşkına. Sen bir futbol müsabakasında Eskişehirspor tribünlerinin bomboş olmasını içine sindirebiliyormusun? istediğin kadar pankart yap davul çal yada boş stadda bando çalsın sadece olur mu ? taraftarın görevi stada gidip takımını desteklemektir maddi imkanın varsa tabi yoksa birşey diyemem ayrıca uefa bi karar almış olsaydı arkadaş bana bağlı tüm federasyonlar bu karara uymak zorunda uymazsa benim organizasyonlarımın hepsinden men olacaklar ülke olarak hiç bir organizasyona katılmayacaklar açtığım ihale sonucu ermeni bank aş biletleri basma ve dağıtma hakkına sahip deseydi ne olacaktı ? yinemi takımını yalnız bırakacatın

Ben storeden bir şey almayın demedim maça gitmeyin dedim sadece bunu düzeltiyim.. Verdiğin örnek tamamen mantıksız bir sürü mantık hatası var o yüzden ona hiç girmiyorum..

İtalyada bu kart sistemi çıkmış ve sonra protestolar sonucunda geri kaldırılmıştır. Biz neden her şeyi hemen kabulleniyoruz?
Zaten stadyumda o eski taraftar iticiliği kalmıycak bunu herkes görücek bu yıl.. O yüzden bizim orada olup olmamamız maddiyat dışında fazlada etki etmiycek.. O konuyuda ben öğrenciyim para biriktirip götürüp klübe bırakıcam. Kombine alamıyosam 3 tane forma alıcam. Ama yıllarımı verdiğim sevdamı kullandırtmıycam.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:30
Aktif Aş ile passolig karşılaştırılamaz ,Aktif Aş işi normal gündelik hayatta ki alışveriş gibidir ,iki tarafında karı veya hizmeti vardır... Ama passoligde ise öyle bişey yok adamlar sırf cebini doldurmak için insanların duygularını kullanarak böyle bi kanun çıkardı ve hukuka rağmen uygulamaya çalışıyorlar... Herşeye koyun olmayın bi zahmet ,her çıkan kanunu kabul etcekseniz yandık demektir o zaman cebinizide evinizide yurdunuzu da sömürürler kanunlarla... Neymiş kulübe destekmiş ,gidin esstoredan bişeyler alın ya da gidin bağış yapın o zaman ama ben o kartı asla almam ve hiç bir maça da gitmicem gerekirse stadın dışında toplanır tezahurat yaparız ama almayız...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:32
Alıntı yapılan eseslibo

..Oda bizim başkanın yaptığı anlaşmalardan kaynaklanan bi durum..

bizim başkan yazmışsın...herşeyi özteliyor bu durumun..yani h.ü....adını bile yazmak istemediğim sahtekar...biz de kimlerle muhattabmışız..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:34
Alıntı yapılan cngzhn

Aktif Aş ile passolig karşılaştırılamaz ,Aktif Aş işi normal gündelik hayatta ki alışveriş gibidir ,iki tarafında karı veya hizmeti vardır... Ama passoligde ise öyle bişey yok adamlar sırf cebini doldurmak için insanların duygularını kullanarak böyle bi kanun çıkardı ve hukuka rağmen uygulamaya çalışıyorlar... Herşeye koyun olmayın bi zahmet ,her çıkan kanunu kabul etcekseniz yandık demektir o zaman cebinizide evinizide yurdunuzu da sömürürler kanunlarla... Neymiş kulübe destekmiş ,gidin esstoredan bişeyler alın ya da gidin bağış yapın o zaman ama ben o kartı asla almam ve hiç bir maça da gitmicem gerekirse stadın dışında toplanır tezahurat yaparız ama almayız...

neden aktif sattı ozaman arkadaşum.birde çocuk kandırır gibi kar falan diyorsunuz..esstore satsaydı karı takıma kalsaydı..yanlışı savunmak için yanlış örnek ve açıklama yapıyorsunuz

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:34
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan eseslibo

bizim başkan yazmışsın...herşeyi özteliyor bu durumun..yani h.ü....adını bile yazmak istemediğim sahtekar...biz de kimlerle muhattabmışız..

Hahahaha 37 yaşındaki adamsın abi yaptığın hareketlere bak..

Biz Halil Ünal istifa diyip 9 kişi bağırırken hiç biriniz yoktunuz? Klavyeden insanları yargılamak en kolayı ama neden geliceksiniz demi? Gece 3 de Ümit Karan evine pankartını yaparken niye gelmediniz? Aaa tabi klavye var ne gerek var fırçalara..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:35
pireye kızıp yorgan yakılmaz orda ben onu anlatmak istiyorum ütopik örnek o yarın birgün esstore işletmesi aktif aş ye verilse ordanda ürün almayın kampanyası çıkacak demekki arkadaş ali bakkalı sevmiyosan veli bakkaldan ekmek alabilirsin ama işte aktif bank büyücek iktidar yanlısı firma pasifbank büyücek muhalefet yanlısı firma b bankası %50 kar edecek cemaat bankası diye sevdamdan vazgeçmem ben şahsi fikrim tabiki senı bilemem o itici taraftar gücü zaten 3 temmuzdan bu yana azaldı yani bunu bilerek iyice yok olmasını istiyoruz öylemi ? 3 forma değil 25 formada alsak eskişehirsporumuzun sevdamızın boş tribünlere maç yapmasını kabullenemem zaten taraftarımız olmasa kulübümüzün ne hallerde olacağı herkesin malumu

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:37
Alıntı yapılan siyahkırmızı

AL MI YOR UM.

Alma kardeş napıyım yani git tv den izle :D

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:40
Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan eseslibo

Hahahaha 37 yaşındaki adamsın abi yaptığın hareketlere bak..

Biz Halil Ünal istifa diyip 9 kişi bağırırken hiç biriniz yoktunuz? Klavyeden insanları yargılamak en kolayı ama neden geliceksiniz demi? Gece 3 de Ümit Karan evine pankartını yaparken niye gelmediniz? Aaa tabi klavye var ne gerek var fırçalara..

sana mı sorucam arkadaşım yaptığım hareketleri..sen mı karar veriyorsun buna..illa senden yana mı olmalıyım..yoksa komik mi oluyorum..eminim sen gece elinde pankartlarla bilmem ne yapmışsındır gece vakti..zaten burdaki herkes sıkıştığı zaman yada kendisine muhalif bi durumda ya gece ümit karani kovalıyor yada halil ünalı evinden ediyor..herkes bişeyler bikahramanlıklar yapmış..at yalanı seveyim inananı..nasılsa kimse anlamaz dimi...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:41
Hayır yani ne sanıyorsunuzki ? Burda böyle konuşuyorsunuzda maçlar başlayınca göreceğiz ozaman sanki stadyum SIFIR çekecek.NOlcak federasyon ya bu Eskişehirspor taraftarları protesto ediyor bunu kaldıralımmı diyecek ? koca ligte 1 takımın 4-5 bin taraftarı maça gelmiyor diyerek iptalmi edecek ? Olan Takıma olacak kendinize olacak.Protesto edilcek okadar çok şey varki şu hayatta ohoo.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:45
olan bize olacak ya kime olcak tabi herkes alacak biletini takır takır tribününde bağaracak atmosferini yapacak takımını ateşlicek işte eses sevgilerini kimsenın sorgulamıyorum sorgulayamamda haddime değil ama bazır arkadaşlarda zaten son yıllarda moda halie geldi mualif olmak muhalefet olduk direndik işte sevdamızı kullandırtmadık gibi laflarla kendini kandıracak belki kendileride sonradan pişman olacak ama inşallah kulübümüz adına iş işten geçmiş olmasın tek temennimiz o ismini bilmediğimiz stadlarda tekrar maç yapmamızı istemem

-------------
ES-ES ...

Gönderen: Hellofdreams

Hayır yani ne sanıyorsunuzki ? Burda böyle konuşuyorsunuzda maçlar başlayınca göreceğiz ozaman sanki stadyum SIFIR çekecek.NOlcak federasyon ya bu Eskişehirspor taraftarları protesto ediyor bunu kaldıralımmı diyecek ? koca ligte 1 takımın 4-5 bin taraftarı maça gelmiyor diyerek iptalmi edecek ? Olan Takıma olacak kendinize olacak.Protesto edilcek okadar çok şey varki şu hayatta ohoo.

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan cngzhn

neden aktif sattı ozaman arkadaşum.birde çocuk kandırır gibi kar falan diyorsunuz..esstore satsaydı karı takıma kalsaydı..yanlışı savunmak için yanlış örnek ve açıklama yapıyorsunuz

O zaman ki yönetime soracaksın onu da neden Aktifle anlaştınız diye... Fakat bunlar ayrı şirketler amaçlar farklı ben onu anlatmak istedim tabi anlayana...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:46

O zaman koyun gibi davranmayı bırakın da bi yerden başlayın protesto etmeye...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:48
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan cngzhn

O zaman ki yönetime soracaksın onu da neden Aktifle anlaştınız diye... Fakat bunlar ayrı şirketler amaçlar farklı ben onu anlatmak istedim tabi anlayana...

neyi anlattında biz anlamadık..yazdıklarını bi oku bakalum bizleri aydınlatacak bileyler var mı..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:49
Abicim anlayan anlıyor sen boş geç...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:50
sen ince düşün ozaman cengizhan belki aktif aş de gidip başkasının cebini doldurmustur aktif as sana hizmet olarak ne veriyordu bilet bu ne verecek yine bilet lütfen komik olma neymiş baskasının cebi aktif as kimin cebi senın cebinmi benım cebin mi kulubün cebimi ? ozamanda almasaydın bana kimse dayatma yapamaz aktif aş den bilet alınacak diye deseydin

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:51
anlattık diyorsun bende bişey yok anlattığına eminmisin diyorum anlayan anladı diyorsun..kaçış psikolojisidir bu..ya bişeye kalkışırsın bitirirsin yada kaçamak cevap vermezsin..ozaman biliyormuş havasına girmeyip laf oksunda yazayım olayına girmeyin..doğrusunu yazın bizde bilmiyorsak öğrenelim..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:52
Alıntı yapılan YASO

sen ince düşün ozaman cengizhan belki aktif aş de gidip başkasının cebini doldurmustur aktif as sana hizmet olarak ne veriyordu bilet bu ne verecek yine bilet lütfen komik olma neymiş baskasının cebi aktif as kimin cebi senın cebinmi benım cebin mi kulubün cebimi ? ozamanda almasaydın bana kimse dayatma yapamaz aktif aş den bilet alınacak diye deseydin

Yaşı küçük bazı şeyleri ezbere konuşuyor duygusal olarak.Boşverin

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:53
Bak abicim Biletix'ten de bilet aldık ses çıkarmadık neden çünkü oralar zaten bu işi yapan kesimdi ama sen passolig ile bütün Türkiye'yi tek bi yerden bilet alacaksın diye zorlayamazsın ,binlerce hatta milyonlarca bilet kombine parasından tek kişi kar edecek bu şekilde ve hukuk bile bu kararı durdurmuşken... Zaten bi Bakanın oğlu tavuk fabrikası açar sonra haberler yayılır neymiş açıktan tavuk almayın kapalı alın diye sonra o bakanın oğlu zengin olur ,bu olayda aynı onun gibi bişey...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:54

Alıntı yapılan YASO

Herşey yaşa bakmaz kafayada bakar ,koyun değilim ya ben rahatım ,siz gidin alın kombinenizi

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:57
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan YASO

Herşey yaşa bakmaz kafayada bakar ,koyun değilim ya ben rahatım ,siz gidin alın kombinenizi

Hay koyununada sanada En azından tribünler it kopuktan serseriden elinde bıçakla millete artistlik yapanlardan kurtulur.Necati gibilere tepki gösterdiğimizde bize sataşanlar olmaz.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 21:59
ozaman sana bir şey söyliyim söyliyim cengizhan belki üzülceksin ama sen ben yada taraftarımızın bir kısmı pasolig almasakta bakanın yada bakanların oğlu zengin olcaktır zaten merak etme olurlar pasoligten olmasa baska birseyden olur ama asıl olan bizim camiamıza olur.sen orda bakan oğlunun zengin olmasına takılmışsın anladım ben başkası olsa bellki düşüncen değişecekti zaten millet ne yollarla zengin oluyor herşey bittide pasoligmi kaldı

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:00
Bak o konuda haklısınız o yönden avantajlı yönleri var ben yok demiyorum ama adil değil ,bak abicim ben senede belki 1-2 maça gideceğim maçlar 10 tl tutuyor diyelim ,ben o karta neden 20 tl para vereyim ,ya da 4 kişilik aile düşün her aile ferdini ben maça götüreceğim eş çoluk çocuk senede 1-2 maça gitcez diye ben neden o kadar para vereyim ,herkes deli gibi para kazanmıyor sonuçta... Ağzını da bozmadan konuş sen önce bi adını yaşını yaz oraya sonra sırıt

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:00
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan YASO

ben de bu sistemi savunan değikim..nefret edrim başımızdakilerden..ama ben takımım için alıyorum..o kazansın diye..almayanlara da saygım var.ama almayanların alanları aşşağıladığı gibi saygısızlık da yapmam..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:02
Alıntı yapılan cngzhn

Bak o konuda haklısınız o yönden avantajlı yönleri var ben yok demiyorum ama adil değil ,bak abicim ben senede belki 1-2 maça gideceğim maçlar 10 tl tutuyor diyelim ,ben o karta neden 20 tl para vereyim ,ya da 4 kişilik aile düşün her aile ferdini ben maça götüreceğim eş çoluk çocuk senede 1-2 maça gitcez diye ben neden o kadar para vereyim ,herkes deli gibi para kazanmıyor sonuçta... Ağzını da bozmadan konuş sen önce bi adını yaşını yaz oraya sonra sırıt

ya sen zaten 1 2 maça gidiyormuşsun..neden yoruyırsun bizi burda be canım kardeşim

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:03
Herşey bitmedi ben zaten elimden geldiğince böyle olaylara karşı tepki mi verir protesto ederim normal hayatta da... Ben öğrenci olmama rağmen her yaz çalıştım kombinemi aldım 5 senedir ,içerde hiç bir maçı kaçırmadım deplasmana elimden geldiğince gittim ,bu senede kazandığım kombine paramı gider Esstore da harcarım yine kulübe destek olurum... Siz buralarda yokken ben kombine için burada arkadaşlara afişler hazırlattım sağolsunlar güzel afişler yaptılar sonra mahallemin her yerine astım afişleri geçen sene... Ama bu sene yapmayacağım öyle birşey... Yani kalkıpta bana kulübe destek demeyin ben sizden daha çok destek olmuşumdur yaş ve maddi durumuma rağmen...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:05
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan cngzhn

ya sen zaten 1 2 maça gidiyormuşsun..zaten takıma faydan yok nedem yoruyırsun bizi burda be canım kardeşim

Birde yaş derler yaşa bak ben 1-2 maça gidicem demedim belki yazdım oraya misal anlamında... Öyle insanlarda var onları örnek verdim düzgün okuyun... İşinize gelmeyen kısma alt kısımlara cevap yok tabi yaşı o kadar abinin

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:06
Alıntı yapılan cngzhn

Herşey bitmedi ben zaten elimden geldiğince böyle olaylara karşı tepki mi verir protesto ederim normal hayatta da... Ben öğrenci olmama rağmen her yaz çalıştım kombinemi aldım 5 senedir ,içerde hiç bir maçı kaçırmadım deplasmana elimden geldiğince gittim ,bu senede kazandığım kombine paramı gider Esstore da harcarım yine kulübe destek olurum... Siz buralarda yokken ben kombine için burada arkadaşlara afişler hazırlattım sağolsunlar güzel afişler yaptılar sonra mahallemin her yerine astım afişleri geçen sene... Ama bu sene yapmayacağım öyle birşey... Yani kalkıpta bana kulübe destek demeyin ben sizden daha çok destek olmuşumdur yaş ve maddi durumuma rağmen...

Es Store kimin elinde biliyormusun Oradan aldığın ürünlerde kimin cebine ne kadar gidiyor bunuda araştır sonra burda duygusal konuşmalar yap

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:06
cengizhan biz buralarda yokken mi ? site yenilenmesine rağmen(eski üyeliğim silindi çünkü site yenilenince) katılım tarihine bak istersen ne zaman üye olmusum siteye ki aktif olarakda yazmıyorum bazen seviye çok düşüyor

-------------
ES-ES ...

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:08

Alıntı yapılan cngzhn

Es Store kimin elinde biliyormusun Oradan aldığın ürünlerde kimin cebine ne kadar gidiyor bunuda araştır sonra burda duygusal konuşmalar yap

En azından milyonlarca kişinin parası oraya gitmiyor üstelik bunu kulüp yapmış... Ama passolig zorla dayatıldı kulüplere ceza veririz dediler zorunlu tuttular...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:09
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan cngzhn

ya sen zaten 1 2 maça gidiyormuşsun..zaten takıma faydan yok nedem yoruyırsun bizi burda be canım kardeşim

Birde yaş derler yaşa bak ben 1-2 maça gidicem demedim belki yazdım oraya misal anlamında... Öyle insanlarda var onları örnek verdim düzgün okuyun... İşinize gelmeyen kısma alt kısımlara cevap yok tabi yaşı o kadar abinin

daha çocukmuşsun sen..lafları nerenden anladığın belli oldu..sen haklısın he tamam tamam

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:11
Üstelik birisi senede 1-2 maça gidiyor diye takıma faydan yok diyemezsin adamın belki maddi imkanı o kadar sen nerden biliyorsun da konuşuyorsun... Evet ben haklıyım sağolun passoligin avantajları var fakat dezavantajlarından çok değil...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:13
Alıntı yapılan YASO

cengizhan biz buralarda yokken mi ? site yenilenmesine rağmen(eski üyeliğim silindi çünkü site yenilenince) katılım tarihine bak istersen ne zaman üye olmusum siteye ki aktif olarakda yazmıyorum bazen seviye çok düşüyor

Bende her konuya yazmadım zaten evet forumun seviyesi çok düşük insanlarla normal bi şekilde konuları tartışamıyoruz bile herkes bi yaş baş derdine düşmüş fakat konular düzgünce tartışılarak konuşularak çözülür hatta geliştirilir...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:14
tepki diyenler var..neymiş ben protesto ederimmiş..daha neyi neden protesto ettiğini bilmeden..ha bu arada protesto demişken gezide neredeyse 1 ay direndim..neler gördükneler..protestonun alasını yaptık..kimse bana protestonun dienmenin bu kadar basitliğini anlatmasın.10liralık kart için bol keseden atanlar yakıp yıkalım diyenler eminim kombinenin ilk günü gidip alacaklardır

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:20
Alıntı yapılan karander

tepki diyenler var..neymiş ben protesto ederimmiş..daha neyi neden protesto ettiğini bilmeden..ha bu arada protesto demişken gezide neredeyse 1 ay direndim..neler gördükneler..protestonun alasını yaptık..kimse bana protestonun dienmenin bu kadar basitliğini anlatmasın.10liralık kart için bol keseden atanlar yakıp yıkalım diyenler eminim kombinenin ilk günü gidip alacaklardır

Yakıp yıkma yok abim gayet medeni şekilde de protesto edilir ben almayacağım ,alanlara ise tek sözüm şudur maçlarda sesinizi esirgemeyin keşke avantajları daha çok olsaydı da bende alsaydım ama herkesin kendi kararı ,sadece burada insanlarla düzgünce konuşun yaş olayını öne itip sıyrılmaya çalışmayın... Hatta oraya yaşını ve adını yazamayanlar yorumlara da tek kelime bile yazmasın...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:20
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan YASO

Bende her konuya yazmadım zaten evet forumun seviyesi çok düşük insanlarla normal bi şekilde konuları tartışamıyoruz bile herkes bi yaş baş derdine düşmüş fakat konular düzgünce tartışılarak konuşularak çözülür hatta geliştirilir...

bak kardeşim yaş baş muhabbetşne giren ve başlatan da sensin alanları aşşağılıyanda sensşn ve senşn gibiler..ben alıcam.bu seni ilgikendirir mi hayır sem almıyacakmısın.almazsan alma bu beni şlgşlendirmez ama bana ukalalık yapmanı de gerektiröez kardeşim..

Gönderi tarihi: 30/Haz/2014 saat 22:22
Bu passoligi kim bulduysa alnından öpmek lazım,adamlar resmen turnayı gözünden vurmuşlar.bakmışlar bizim millet neye tapıyor,futbola.hmm burdan iyi iş çıkarabiliriz demişler.nasılsa alacaklar,bunlar futbolu çok sever,aman kulüp zarar görmesin der alırlar diye düşünmüşler harbiden de öyle.baksana herkes en büyük ESESli kesilmiş,kart almayanlar ESESe çelme takmak isteyenler olmuş.

Bu kadar insan ESESi çok seviyordu da madem tribünde neden halil kulübün ağzına ederken protesto olmuyordu merak ettim doğrusu.Hele bir beşiktaş maçı vardı önceki sezon,protesto olacaktı,her yerde yazılar falan,ne oldu koca bir hiç.takım yenildi bir de herkes tıpış tıpış çıktı gitti.o zaman nerdeydi bu büyük ESESliler ? Bir de bazı insanlar var herkesi kendisi gibi zannediyor,önceden de söyledim çok şükür dönek de değilim tutarsız da.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com