eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2014 saat 17:36
Bazı renktaşlar istanbul takımlarını tutanlar gibi para ile destek olunduğunu zannediyorlar.Önemli olan ruhmu yoksa maddiyatmı ?90 dk bağıran full tribünlermi oturup maç izleyen seyircilermi.Eğer maddi yön daha ağır basıyorsa milyondolarlık oyuncuları olan FB GS BJK yi mağlup edemeyince seslerini çıkarmasınlar çünkü daha pahalı kadroları var.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2014 saat 17:53

Bu sezonda kombinemizi alacağız.

Ailesinin desteğiyle ayakta durmaya çalışan öğrenci kardeşlerimiz var.

Bu kardeşlerimiz için "Öğrenci Kombinesi" uygulaması yapılabilir.

kalender
Yukarı
krmeses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Can Çoban
Yer: Samsun
  Alıntı krmeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2014 saat 21:08
Alıntı yapılan kalender 26

Bu sezonda kombinemizi alacağız.

Ailesinin desteğiyle ayakta durmaya çalışan öğrenci kardeşlerimiz var.

Bu kardeşlerimiz için "Öğrenci Kombinesi" uygulaması yapılabilir.

Doğduğum Gün Tuttuğum, Öldüğüm Gün Bırakmayacağımsın.. #KRM
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2014 saat 23:08
ne olursa olsun kombinede almıyorum. passolig kartta. bunun bir numarlı sebebi passol kart ve yönetimin bu sisteme tepkisiz kalıp aciz bi şekilde kanun bu yasa bu deyip sıyrılmasıdır.

bi fenevbahçe kadar olamadınız yönetim adamlar çıktı passolig kartı taraftarımıza uygulatmıcaz her yolu denicez karşıyız gerekirse cezası neyse de veririz dediler. bizimkiler mıymıntı. dahada yazıcamda neyse razaman mübarek gün azımı bozmayım. iyi geceler
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 00:44
Sen fener le esesi nazil kiyasliyorsun? Akil var mantik var.insaf insaf.adamlar cezayi göze alip uygulamadilar.senin kubunun kaç kati bütçeye sahip Fenerbahçe farkında misin
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 00:50
Fener 52 tane locasi var.bir loca en az 250 bin dolar.en ucuz kombinesi herhalde 1000 liraya yakindir.en ucuzu.tayin,reklam,sponsor fenerium u da üstüne koy.bu gücü olan adam federasyona kafa tutabilir.yoksa 220 liraya 4000 kombineyi zor satan kulübün baskani değil
Yukarı
DarknEss.v2 Liste gör
Yazar

Onur
  Alıntı DarknEss.v2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 01:09
E-bilet olayina uymayin bu bir kazanc oyunu. Birakin bos kalsin tribun acik dis sahada bilet almak isteyipte ebiletsiz kalabalik olussun.

Bu sene kombine alma
Dusmanlari kardes yapan EsEs
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 02:11
burda yonetime sallamk kolay taraftar acisindan passolig tabiki sacma ve kotu  bisey ama ben yonetimde olsam  bende  desteklerim passoligi cunku passolig gelirinin yarisi kluplere gidecek  deniliyor  ee  bizim mali durum ortada kombine forma satisi da ortada yani gelir yok passoligten biraz gelir umuduyla yonetimde bende olsam bende destek verirdim
Yukarı
citroenlover Liste gör
Yeni Yazar

ozan
Yer: istanbul
  Alıntı citroenlover Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 02:45
hocam passolig uygulaması yüzünden klübün uğrayacağı kayıp daha çok olabilir. bence bu bakımdan bakmalı olaya potansiyel gelecek kişileride kaybediyorlar bu şekilde. bu sene kombine almayı çok istiyordum fakat passolig yüzünden almam. ( bu arada 17 nisan tarihli hürriyet haberine göre sadece 1 kişi passolig almış bizden hoş şimdi artmıştır ama.... Kaynak - http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26237035.asp)
forever es-es
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2014 saat 02:53
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

burda yonetime sallamk kolay taraftar acisindan passolig tabiki sacma ve kotu  bisey ama ben yonetimde olsam  bende  desteklerim passoligi cunku passolig gelirinin yarisi kluplere gidecek  deniliyor  ee  bizim mali durum ortada kombine forma satisi da ortada yani gelir yok passoligten biraz gelir umuduyla yonetimde bende olsam bende destek verirdim

Böyle hiç gelmez, insanlar tribünden uzaklaşıyor neyin geliri olacak?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır