eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:59
Sevgili uğur

Hiç bir şekilde iki fotoğraf arasındaki fark pikselden kaynaklanmıyor lütfen fotoları iyi incele 1.si çekilme uzaklıkları bir değil 2.makinenin zoom yapması veya yapmaması görüntü netliği etkiler ayrıca üstteki fotoğrafda fazla ışık var, ışığın geliş açısı ayarlanmamış...Herhangi bir fotoğraf programında iki fotoğrafın ışıklarını dengelersen aynı netliğe ulaştıklarını daha doğrusu insan gözünün iki fotoğrafıda aynı netlikte gördüğünü anlayacaksın...

Fotoğraf çekmede makine ve aksesuarı önemlidir ama daha da önemlisi bilerek çekim yapmaktır ışık ve makine ayarlarını kullanmak netliği arttıracaktır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:01
Aşağıdaki linkde ve takip eden sayfalarda bu sabah eklediğim maç fotoğrafları var fotoğrafları bir incele bakalım...Wink ...İncelediğin fotoğrafların bu kadar net çıkmasının sebebi kullandığım makinenin schneider marka merceğe sahip olması ve renkleri doğal olarak gözükmesini sağlayan renk chip'i desteğinin olmasıdır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:03
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:14
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 07:19
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan pop corn

Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan tcyx

Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan esesim

[QUOTE=EsEsliyim]

Korkuyorum bu kıza bir gün nazar değireceksiniz...Big%20smileBig%20smile
Bir de yanınızdaki kel olan arkadaşımız da çok karizmatik valla..Big%20smileBig%20smile 
Durduk yerde çamur atılmasın kardeşimize..Big%20smile

Teşekkürler Suat Abi;

Değerimizi Eskişehirdekiler biliyor, İstanbuldakiler bilmiyor valla:)

O kadar sevinme, Karizmaya kız vermiyorlarBig%20smile

Sayın Selahattin abi,(moda böyle)
Yapmayacaktım ama sırma saçlı abimle çok uğraştığınız için bu fotoğrafı koymak zorundayım.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

....

Ben kim oldugunu biliyorum ama yazmam uygun olmaz Wink ... yalniz annemin bir lafini yazmamin bu bey efendinin savunmasinda faydali olabilir :

"Göbeksiz erkek  Balkonsuz eve benzer" SmileSmile

Öncelikle şahsıma ve göbeğime vermiş oldukları destekten dolayı başta Adnan26 olmak üzere tüm dostlara teşekkür ediyorum. Ben göbeğimden son derece memnunum. Bu göbekle ben 36. sıraya kadar geldimTongue
Peki sayın Fatih Çavdar keliyle kaç sıra atlayabildi!?Wink

Takım puanları üçer üçer toplamaya başlayınca bizde işi şamataya vurduk. Allah neşemizi bozmasın inşaallahWink
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 09:51
Alıntı yapılan esesim

Takım puanları üçer üçer toplamaya başlayınca bizde işi şamataya vurduk. Allah neşemizi bozmasın inşaallahWink

Amin. Allah keyfimizi bozmasın.
Fatih Çavdar
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 11:07
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 11:14
Sevgili hemşehrim,
böyle giderse sırtlayacağız.
Ağırlık çalışmasına ara vermek yok.

Big%20smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 12:44
İstanbulspor maçında iyi oynayamadık.3 puan almış olmak bizi yanıltmamalıdır.Bundan sonraki maçlarda inşallah eksikler giderilir.
 Pazar günü stada giriş sıkıntılı olmuştur.Bu gibi sorunlar dile getirilmelidir.Aklımıza gelen herşeyi protesto etmek yerine,şikayet edilmesi gereken konuları dile getirmek önemlidir.
 Hakem de maçı iyi yönetememiş ve özellikle ofsayt konusunda yanlış kararlar vermiştir.
Ateş Ülker
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 13:01
Alıntı yapılan tcyx

Alıntı yapılan esesim

Amin. Allah keyfimizi bozmasın.

Aminnnnnn...  sonunda bize yine yorucu bir organizasyon gözüksede, 3 lüklere aynen devam..Smile 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır