Sayfayı yazdır | Close Window

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=443
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 01:19
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3
Gönderen: ZEFEX
Konu: İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:03
Tarih:04/11/2007
Saat:13:00
Stad :Bahçelievler Stadı

Seri galibiyetler almamız gereken bu haftalarda sanırım çok zorlanmadan kazanacağımız bir maç olacak.İstanbulspor kötü günler geçiriyor bizim böyle takımlara karşı kaybedecek puanımız yok.Eğer maç İnönüde oynanırsa yıllar sonra Dolmabahçe Es/Es diye inleyecek.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yanıtlar:
Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:05
ister avcılar ister tuzla ister ikitelli..ister inönü hiç farketmez nerde olursa olsun bu maçta tam destek olucaz takımımıza ve onlarda yenecekler!!

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:09
Yakalamış olduğumuz olumlu gidişatı İstanbulspor karşılaşmasında sürdürmemiz gerekiyor. Bu maçtan 3 puanla ayrıldığımız vakit, ekibimize Süper Lig' in kapıları ardına kadar açılacaktır.

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:19

İstanbulspor maçı İnönü Stadyumunda...

(25.10.2007 17:14:56) - (Bu haber 486 kez okundu)

Bugün düzenlenen Basın Toplantısında,Başkanımız Nebi Hatipoğlu önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız İstanbulspor maçını İnönü Stadyumunda oynamak için gerekli girişimleri başlattıklarını,uygun görüldüğü takdirde İnönü Stadyumunda bu maçı oynayacağımızı belirtti.

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:19

İstanbul'da Sivas, Giresun, Diyarbakır, Ordu illeri gibi yüzbinlerce Eskişehirli yaşamıyor. Bu maç şampiyonluk maçı da değil. O zaman niye yönetim 30 bin kişilik İnönü Stadı'nı istemiş?

Orada en fazla 2 bin kişi oluruz. İstanbulspor maçlarını normalde Bayrampaşa Stadı'nda yapıyor. Büyük ihtimalle yine burada olur maç.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:22
ulaşım zor istanbulda abi stadı bulmak ölüm olur taraftar için ama inönü stadının yeri hem kolay hemde güzel ondan böyledir sanırsam

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:23
Bir de şu var. Maç İnönü'de olursa İstanbulspor Yönetimi Eskişehir'in çok taraftarı olur diye bilet fiyatlarını 20-30 lira yapar. Olan yine bize olur..Geçen sezon Bahçelievler Stadı'nda 15 lira için polisle çatışmıştık.

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:24
Alıntı yapılan emrah

İstanbul'da Sivas, Giresun, Diyarbakır, Ordu illeri gibi yüzbinlerce Eskişehirli yaşamıyor. Bu maç şampiyonluk maçı da değil. O zaman niye yönetim 30 bin kişilik İnönü Stadı'nı istemiş?

Orada en fazla 2 bin kişi oluruz. İstanbulspor maçlarını normalde Bayrampaşa Stadı'nda yapıyor. Büyük ihtimalle yine burada olur maç.

Gerçekten ben de anlamış değilim,sıradan bir maç olacak. İnönü stadyumunda oynamak ne kadar mantıklı onu anlamış değilim.Bence hiç gereği yoktu ancak olursa da bir sorun olmaz,sonuçta nerde oynarsak oynayalım bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

-------------

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:33
Kazasız atlatacağımızı düşünüyorum...Net bir skorla geçeriz...

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:34
Kaç yıl geçti be İnönü'de Es-Es çekmeyeli, en son ben 95-96 yılında Sergenli bjk ye 2-0 yenildiğimiz zaman gitmiştim. Üstelik yanılmıyırsam 2 golüde serbest vuruşlardan sergen atmıştı.

-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:35
Arkadaşlar bence yönetim bu kararı vermekle iyi yapmış nedeni : inönü stadı gerçekten bilindik güzel ve sorunsuz bir stad yani takımımız orada hiçbir aksaklığa uğramaz ama güngören stadını bilen arkadaşlar bilir zemin vs. . . gibi birkaç sorunu var bence bu maç inönüde olsun sağlam olsun kötü zeminde takım zorlanır istenmeyen sonuçlar alınır bunun hesabını yapmadan inönüde seyrimize devam edelim . . .

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:35
Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan emrah

Gerçekten ben de anlamış değilim,sıradan bir maç olacak. İnönü stadyumunda oynamak ne kadar mantıklı onu anlamış değilim.Bence hiç gereği yoktu ancak olursa da bir sorun olmaz,sonuçta nerde oynarsak oynayalım bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

ben istanbulda yaşayan biri olarak inönüde olmasını isterim çünkü ulaşım kolay inönüye 10 larca otobüs var tramvay yakın en iyisi olur

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:37
ben bu maça gideceğim bilet fiyalarını bilen arkadaşlar ne kadar olduğunu söyleyebilirler mi ?

-------------

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:44
Alıntı yapılan emrah

Bence inönüde olmasının ana sebebi beşiktaşlılardaki sergen hasreti ve özlemi yani önümüzdeki hafta çok sayıda bejekeli tribünümüzde sergeni izlemek için yer alacaktır eminim.Kararda zannedersem bunun için alınmıştır.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:45

şimdi maç kesin olarak nerde olcak? hadi inonu diyelim bileti nereden alacağız? bn bu maça geleceğim inş. kayıpsız kapatırız.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:46
bejekeliler gelirse inadına bağıralım bizde
göztepede yalı beşiktaşta çarşı bırakın traşı kral kızılcıklı..
bi de panlart yapalım sergen kimin  en büyük olduğunu anladı diye

-------------

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:51
Alıntı yapılan NURİ

Kaç yıl geçti be İnönü'de Es-Es çekmeyeli, en son ben 95-96 yılında Sergenli bjk ye 2-0 yenildiğimiz zaman gitmiştim. Üstelik yanılmıyırsam 2 golüde serbest vuruşlardan sergen atmıştı.
Aynı yıl İstanbulspor maçı da İnönü de oynanmıştı...O sene başlamıştım ESES maçlarına gitmeye...Samiyene Saraçoğluna İnönü ye gitmiştim ilk defa bi daha da ESES formasıyla gtitmek nasip olmadı zaten....11 yıldır bekliyoruz:)

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Yönetim şöyle de düşünüyor olabiliir; "Maç İnönü'de olursa Çarşı Grubu da gelir Eskişehirspor'u destekler, maçı kazanırız."
Görürler bakalım o zaman İnönü Stadı'nda neler olacak? Yönetim hala saçma sapan işler yapıyor..

-------------

Gönderen: aXi
inşallah önümüzdeki haftayı kayıpsız kapatırız istanbulspor dipte olabilir ama dikkatli olmakta yarar var bunun en basit örneğini Galatasaray-Ankaraspor karsısında gördük biz böle bi rehavete kapilmayalım

-------------
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:52
Belirtmek isterim maç nerede oynanırsa oynansın maç biletleri 20 ytl civarı olacak

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:53
Alıntı yapılan oscares

Belirtmek isterim maç nerede oynanırsa oynansın maç biletleri 20 ytl civarı olacak
abi neye ve kime göre açıklar mısın

bi de yönetimin bizi çarşıyla pişti yapıcak kadar düşüncesiz olduğunu sanmıyorum

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:54
Alıntı yapılan oscares

Bence de 20 liradan aşağıya olmaz. Saffet Sancaklı'nın kafasında çok güzel bir fiyat vardır, yakında açıklanır.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:56
Alıntı yapılan oscares

inş. oyle olmaz ama eseslilerin geldiğini duşunursek bencede en fazla 20tl olur.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 16:59
veririz abi napalım ya şimdiden ayıralım bari maça para
ben veririm de fanatik olmayıpta eskişehirli olanlara özellikle öğrenci olanlara çok fazla o para ya ayıp günah kardeşim

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 17:02
Alıntı yapılan emrah

Yönetim şöyle de düşünüyor olabiliir; "Maç İnönü'de olursa Çarşı Grubu da gelir Eskişehirspor'u destekler, maçı kazanırız."
Görürler bakalım o zaman İnönü Stadı'nda neler olacak? Yönetim hala saçma sapan işler yapıyor..
Niye bu kadar tepki gösterdiğiniz anlayamadım,geçen seneki üç tarafı olmayan stada 15 verceeğimize İnönü ye 20 veririz,hem ambiyansı güzel hem ulaşım kolay...Çarşı grubuyla bizim ne işimiz var bjekeyle değil İstanbulsporla oynuyoruz...

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 17:06

takım kampa ne zaman hangı otelde girecek bilen varmı ziyaret edip forma imzalattırıyımTongue

-------------

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 17:07
Bende gelmeyı düşünüyorum inşallah akalım İstanbula :)
Ama şu bilet işini duydum küçük dilimi yuttum.
20 mılyon + yol parası yemek vs.
Ayvayı yedık.
Valla bilet işi kötü olmus ya
20 ytl nasıl verıces deplasmanda bilemıyorum.

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: ercan469
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 17:19
Ben isterdim ki Kasımpaşa stadyumunda oynansın maç.Oraya da kolay ulaşılabiliyor.Hem neden muhattab oluyoruz bejekelilerle.Başkan bizi kardeşmi yapmaya çalışıyor?Biz kardeşlerin stadyumunda oynayalım.

20 ytl bilet kesin değil sanırım.Eğer böyle bir politika varsa.Yönetim otobüsleri ücretsiz yapsın.Nasıl gidilir.Kişi başı 50 ytl'ye patlar.

-------------
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:01

inşallah bu deplasmanda olucam kısmet olursa ama 20 ytl bilet prası olursa cok pahalıya çıkar...

-------------

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:07

arkadaşlar bir 20 dir gidyor kim dedi 20 diye maç inönü de olursa altarnetif tribün çok ona göre uygun olur  tamam bayrampaşada olursa tek tribün olacağından biraz pahalı olur ama bişey belli değil daha.......

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:09
inönüde değilde olimpiyatta olsaydı daha iyi olurdu ulşaım açısından sıkıntı çekilmezdi  . . .

-------------

Gönderen: srkn26es
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:17
başkan taraftarı ve futbolcuları alıştırıyor herhalde yavaştan süper lige

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:20
Evinde galibiyeti olmayan gol atamayan bir ekip görünümünde İstanbulspor ama heran durumlarını yükseltebilirler kaza kurşunu yememek için dikkatli bir oyun şart.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: tarık
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:32
ARKADAŞLAR geçen hafta oynanan mardin maçında biletler 20 ytl.ydi.ama güngören stadyumunun tribünlerinin tamamı kapalı sanırım.maç inönü de olursa kale arkası daha ucuz olabilir...Maç inönü de olursa mutlaka ücretsiz otobüsler kaldırılmalı.bu olursa büyük bir taraftarla istanbul da şov yaparız.

-------------
.

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:37
aslında yönetim şimdiden diyaloglar kurarak nerde olursa olsun bilet fiyatlarının çok uçuk olmamasını sağlayabilir bence..

-------------

Gönderen: FairPlay
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:40
İstanbul ve çevre illerde yaşayan Eskişehir'liler için bu maç kaçmaz.
Bu takımı mutlaka izleyin ve destekleyin.
Merak ediyorum,
Bakalım İstanbul ve çevresindeki ESES sevdalılarının nüfusu ne kadar olmuş?

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 18:41
Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Bence inönüde olmasının ana sebebi beşiktaşlılardaki sergen hasreti ve özlemi yani önümüzdeki hafta çok sayıda bejekeli tribünümüzde sergeni izlemek için yer alacaktır eminim.Kararda zannedersem bunun için alınmıştır.

Geçen hafta galiba Sergen  sarı kart görmüştü. Bu maçtadaki kart ile peş peşe iki maç sarıdan dolayı cezalı olabilir.  

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: Mame
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 19:07
Alıntı yapılan es-scre@m

inönüde değilde olimpiyatta olsaydı daha iyi olurdu ulşaım açısından sıkıntı çekilmezdi  . . .

Arkadaşım Dalga Geçer Gibisin olimpiyat Stadyumuna Ulaşımın Zor Olduğunu Bilmiyorsun Herhalde.Geçen Sene İstanbul Bb Maçına Gittiğimizde Sabah 9'dan Öğlen 1'e Kadar Bahçeşehir Taraflarında Bekledik.

İnönü Muhabetinede Gelince Hiç Gereği Yok Bence.İstanbulspor İstanbulda Oynamadığı Stadyum Yok.Zeytinburnu,Mimar Yahya Baş,Bayrambaşa,Bahçelievler,Maltepe Stadyumlarında Oynadı Daha Aklıma Gelmeyenler.Maç Nerde Olursa Olsun.Bizler Herzamanki Gibi Bize Ayrılan Yerde Takımımızı Desdekleriz.Emrah Arkadaşımızında Dediği Gibi Olan Herzaman Her Deplasmana Giden Taraftar Gruplarına Oluyor.Bu Maç İnönü Stadyumunda Oynancak Diye Bu Maçı İnönü'yü Görecem Diye Düşünenler Hakiketen Maça gelmesin.Maçada Gelince İstanbulspor'u Evindede Olsada Devirecek Güçteyiz.

Gönderen: _apaciler_
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 19:14
S.@. ESESliler;
İnşallah maç günü nerde oynarsanız oynayın "APAÇİLER"" olarak desteklemeye geleceğiz. 2 gün içinde bilet ve stad kesin belli olur. Pazar günü görüşmek üzere

-------------
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 19:23
Alıntı yapılan _apaciler_

S.@. ESESliler;
İnşallah maç günü nerde oynarsanız oynayın "APAÇİLER"" olarak desteklemeye geleceğiz. 2 gün içinde bilet ve stad kesin belli olur. Pazar günü görüşmek üzere
umarım biran önce toparlanırsınız ve seneye süperligte birlikte oynarız.. ayrıca bizim maça gelmeniz bize ayrı bir mutluluk verir.. biliyorsunuzki bu şartlarda evsahibi istanbulspor değil biz olacağız.. dolayısıyla konuğumuzsunuz... bekleriz...

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 19:30
üstüste 2 sarı değil 4 sarı kart gören oynamıyor. oda  üst üste değil.

-------------
ŞİMŞEK

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 20:01
Alıntı yapılan _apaciler_

S.@. ESESliler;

tabi buyrun gelin kardeşler. her zaman yeriniz hazır.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 20:32
geçen seneki istanbul deplasmanlarında şans bi türlü yanımızda olmamıştı iki maçıda kaybetmiştik ister yenelim ister yenilelim 3000 kişi  oluruz heralde düzgün bir organizasyon olursa sayımız dahada artar
bide şerefsiz saffet sancaklı utanmasa 50 ytl yapacak bilet fiyatlarını kendi seyircisi yok diye böylemi intikam almaya çalışıyo rakip taraftarlardan kulübün geliri rakip takımın taraftarlarına baglı galiba böyle adilik olmaz yaa
 dost takım her yerde belli oluyo körfezde biletler 2 ytl miydi 3 ytlmiydi
aç saffet senin karnını bizmi doyurcaz

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 20:54
bekle bizi istanbul....
uzun zaman oldu sesimizi soluğumuzu duymadığınız..
uzun zaman oldu bacaklarınızın titremediği..
uzun zaman oldu "eyvah yine onlarmı geldi" dediğiniz..
uzun zaman oldu şehrinizde başka illerin şarkılarını ve marşlarını dinlemeyeli..
uzun zaman oldu şehrinize delikanlı toplulukları gelmeyeli...
bekleyin bizi trafikle boğuşanlar...
bekleyin bizi boğazda balık ekmek yiyenler...
bekleyin bizi tinerciler, kapkaççılar...
ANADOLU DAR GELİYOR, KORKSUN İSTANBUL ES-ES GELİYOR..

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:13
11. haftanın panaroması şiir gibi. Bu hafta umulmadık mağlubiyetleri alan takımlar birbiriyle eşleşmiş, üst sırayı zorlayanlar da play-off çizgisiyle oynayacak. Sizin anlayacağınız haftaya kıran kırana bir mücadele bizleri bekliyor.

Bir de bir şey soracam 'bizans klüpleri' diye itham ettiğimiz takımlar içinde İstanbulspor var mı Question

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: esesli_oguz
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:18
maç yenibosna stadyumunda mı oynanacak

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:20
Alıntı yapılan es-scre@m

olimpiyatta ulşasım dahamı iyi Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:25
Alıntı yapılan esesli_oguz

maç yenibosna stadyumunda mı oynanacak
bassayfada yazıomus ne üşengeç adamım yha Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:27
kapalıyı versinler bize Big%20smile
koyun desimenter midir ne dir Big%20smile
ses rekoru kıralım Big%20smile

-------------

Gönderen: 26mert
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:42
ya beyler ben tff.org dan baktım bahçelievler il özel idare stadı yazıyodu yani geçen seneki stad
ama inönü olursa güzel olur yani, ne zamandır öyle bi stad göremedik:D

-------------
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:44
Alıntı yapılan esesli_oguz

kapalıyı versinler bize Big%20smile
koyun desimenter midir ne dir Big%20smile
ses rekoru kıralım Big%20smile

desibelin ustune cikariz valla

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 21:51
maç bjk inönü stadında olursa çok sayıda beşiktaş taraftarı sırf sergeni seyretmeye vede bir vefa gösterisinde bulunmaya gelecektir.. hatta maçtan önce ve maç esnasında sık sık sergen aleyhinde tezavruhatta bulunacaklardır..
gelmesinler yönünde taraf olmayı açıkçası kendime yakıştıramıyorum.. çünkü sergen onlarla var oldu, onlarla anıldı.. her iki tarafında birbirileri üzerinde hakları olduğundan bırakalım eski topçularını alkışlasınlar.. bu maçta sergeni seyredip çok ahhh vahhh çekerler gibime geliyor..

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:06
İstanbulspor son Mardinspor maçını Güngören Mimar Yahya Baş Stadı'nda oynamış. İşte maçın bilet fiyatları..

Mardinspor Maç Biletleri

20.10.2007 Güngören Yahya Baş Stadında oynanacak olan İstanbulspor - Mardinspor maçı biletleri satışa sunulmuştur.

Bilet Fiyatları:

Kapalı Tribün : 20 ytl
Protokol       : 50 ytl

www.biletix.com

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:13
Alıntı yapılan emrah

İstanbulspor son Mardinspor maçını Güngören Mimar Yahya Baş Stadı'nda oynamış. İşte maçın bilet fiyatları..

Mardinspor Maç Biletleri

20.10.2007 Güngören Yahya Baş Stadında oynanacak olan İstanbulspor - Mardinspor maçı biletleri satışa sunulmuştur.

Bilet Fiyatları:

Kapalı Tribün : 20 ytl
Protokol       : 50 ytl

www.biletix.com
eminmisin? ben yahya baş stadında idmanlara çıkıyorum oyle bir şey gormemıştım.b.evler olmasın?

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:14
Bunlar Güngören'e 20 istediyse İnönü'ye 40 isterler galiba...

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:24

Yönetimin İnönüyle uğraşmasına bencede hiç gerek yok.Orası oldumu dolmalı tribünler.Biz İstanbulda yoğun değiliz(Sadece BKS'miz var,TKS'miz ve KKS'miz var 500 dür,1000 dir),yoğun olmadığımız içinde O tribünler dolmaz,dolmazsada tribün itibarımız düşer.

50 Otobüs+tren en fazla 3000 kişide Eskişehirden gider,çevreden gelir bir 500-1000 kişi,O tribünleri dolduramayız.İstanbulda onbinler yok bizden,çünkü bizim İstanbul gibi metropole ihtiyacımız yok...

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:37
doğru orayı dolduramazsak kötü olur hadi şampiyonluk maçı olsa 10 binler akar ist e ama bu maç sanmıom 3000 i geçemeyiz bizdede bu işe ön ayak olacak kimse yok bi de bejekeliler gelirse kötü olur gerçekten olaylar mı dersin

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:49
kolay görünsede bizim için zor maç olacak.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: wolfalone26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 22:54
her hafta oldugu gibi yine kendi arabamla deplasmandayım bu haftada istanbuldayım  esesi seviyorum ..wolfalone hakan (anadolu üniversitesi moda)

-------------
wolfalone

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:01
Ya beyler,maçın İnönüde oynanması için hem İstanbul,hemde ESES hemfikir olmuş.
buna federasyon karar verecek.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:03
Diğer iller gibi Eskişehirim göç veren bir il değil.Eğitimi ile sağlık yönü ile...

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:04
Alıntı yapılan turkaslan

maç bjk inönü stadında olursa çok sayıda beşiktaş taraftarı sırf sergeni seyretmeye vede bir vefa gösterisinde bulunmaya gelecektir.. hatta maçtan önce ve maç esnasında sık sık sergen aleyhinde tezavruhatta bulunacaklardır..
gelmesinler yönünde taraf olmayı açıkçası kendime yakıştıramıyorum.. çünkü sergen onlarla var oldu, onlarla anıldı.. her iki tarafında birbirileri üzerinde hakları olduğundan bırakalım eski topçularını alkışlasınlar.. bu maçta sergeni seyredip çok ahhh vahhh çekerler gibime geliyor..

Alkışlarlarsa bişey yok da.
Tutarlarda Bjk atkıları formaları ile gelirlerse cok karısır ortalık.
Ama sanmıyorum İnönü olmaz gibi.

Alıntı yapılan redES

Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Geçen hafta galiba Sergen  sarı kart görmüştü. Bu maçtadaki kart ile peş peşe iki maç sarıdan dolayı cezalı olabilir.  

2 değil 4 sarı kartı olan cezalı oluyo.

Alıntı yapılan es-scre@m

uLaşım açısından sıkıntı çekilmez miydi ? Big%20smile

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:14
50 Otobüs+tren en fazla 3000 kişide Eskişehirden gider,çevreden gelir bir 500-1000 kişi,O tribünleri dolduramayız.İstanbulda onbinler yok bizden,çünkü bizim İstanbul gibi metropole ihtiyacımız yok...
[/QUOTE]
50 otobüs çok zor bence...Tahminimle 10 otobüsü geçmez stadda da iyi niyetli tahminle 2 000 kişi oluruz...Ama riskli bir durum var ki o da maça Sergen'den dolayı bejekilerin gelme ihtimali,öyle bir durumda çok tatsızlıklar olur...

-------------

Gönderen: ermanbey26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:17
üç eziklerin stadı olmasında neresi olursa olsun.5000 kişi rahat diyorum.burdan istanbula gelecekte adam orda ulaşım sorununu mu düşünecek.diğer yakaya hergün işe giden birçok insan var ömrü boyunca.biraz mantıklı olalım .konu eskişehirspor ikitelliye bile giderim.yeter ki istanbula gideyim...

-------------
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:23
arkadaşlar üst üste çift sarı kart gören oyuncuoynamıyordu bu sene bu kural değiştimi?
sergenin üst üste 2 sarı kartı oldu. :(

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:24
Geçen sezon İstanbul deplasmanlarında Bahçelievler'de 500, Olimpiyat'da 300 kişiydik.
En iyi ihtimalle 2 bin kişi oluruz, ama tahminim 1000'i geçmeyiz. Zaten son yıllarda İstanbul'da 1000 kişiyi geçtiğimiz bir deplasman yok.
5 bin çok abartı olur, ancak ligin son haftalarına doğru bir maç olsaydı olurdu. O zamanda yönetimin 100 tane bedava otobüs kaldırmas gerekirdi.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:26
Alıntı yapılan enES26

arkadaşlar üst üste çift sarı kart gören oyuncuoynamıyordu bu sene bu kural değiştimi?
sergenin üst üste 2 sarı kartı oldu. :(
Sen Şampiyonlar Ligi ile karıştırdın galiba. Türkiye liglerinde böyle bir kural yok. Ne zaman görürse görsün, bir futbolcu toplam 4 sarı kart görürse, ertesi hafta cezalı duruma düşer.

-------------

Gönderen: _apaciler_
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:31
Alıntı yapılan emrah

Geçen sezon İstanbul deplasmanlarında Bahçelievler'de 500, Olimpiyat'da 300 kişiydik.
En iyi ihtimalle 2 bin kişi oluruz, ama tahminim 1000'i geçmeyiz. Zaten son yıllarda İstanbul'da 1000 kişiyi geçtiğimiz bir deplasman yok.
5 bin çok abartı olur, ancak ligin son haftalarına doğru bir maç olsaydı olurdu. O zamanda yönetimin 100 tane bedava otobüs kaldırmas gerekirdi.

Kasımpaşa maçında var gibiydiniz. ilk oynadımız maçta.
Ayrıca İstanbulspor Bayrampaşadada oynuyor. saffet bu maçta 20 ytl yapar yine. adamın işi bu. bizde fener gs trabzon bşj 20-25 yaptık. olimpiyatı gerçekten vermesinler sakında öle bir hata yapmayın stadımız keşke yapılsaydıda biizm stada verseler maçı ama imkanısz 1-1.5 aylık işi var stadımıızn ESES yalnız kalmaz.ESES taraftarını ve takımını inönü gibi bir yerde normal bir futbolseverde izlemeye gelir. ulaşım çok rahat. gerçekten bahçelievlere ve bayrampaşa hatta güngörenden bile kolay. taksime 10 dk mesafede ki bu stad olursa daha güzel ve heyecanlı bir maç olacağı kesindir.

-------------
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:31
 Maç şayet inönü'de olursa bjk taraftarları tabiki de bjk formalarıyla gelecekler ve sergene sevgi gösterisinde bulanacaklar bunda ne var ki anlayamıyorum. Biz biraz olayı abartıyoruz şimdi den başlandı yok inönü de olursa bjk taraftarları gelirse ortalık cok karışır gibi imalı sözler ya arkadaşlar bırakın artık böyle şeyleri onlarda bizim arkadaşlarımız tıbki fb'li ,gs'li,sakaryalı, körfezli,ordulu,bozüyüklü arkadaşlarımız gibi onlarda bizim arkadaşlarımız onlarda bu vatanın evlatları hanginizin bu takımları tutan fanatik arkadaşları yok onlarıda asıp kesiyormuşunuz sadece maclardan sonra onları kızdırıyosunuz değil mi? Hem unutmamak gerekirdi bjk yönetimi bize bayragı göndermekle jest yapmıştır bizde bu jeste inönü de olay cıkararak mı teşekkür edecegiz

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:32
ben izmirde öğrenciyken 96-01 arası en az 500 kişi oluyorduk ki takımın iddiası yoktu.ben ısrarlıyım 5000 diyorum. hafta sonuna kadar herkes gaza gelicek göreceksiniz.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:37
welih ben sana katılıyorum ama yıllardan beri bizans muhabbeti yapan biziz.nasıl bir tavır göreceğimizi nerden bilebilirsin.beşiktaşın eskişehirde başka bir takımla maçı olsa sen beşiktaşa hamamyolunda beşiktaş oley çektirirmisin.benim gönlüm razı olmaz onlarında olmayacaktır.

-------------

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:37
grupta yarın oynanacak maçlardan d-smart ın naklen vereceği maç varmı?

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:40
Alıntı yapılan enES26

Karşıyaka-Antalya

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:42
Alıntı yapılan enES26

29 EKİM 2007 PAZARTESİ

KARŞIYAKA

ANTALYASPOR A.Ş.

ALSANCAK

19:00

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:56

bu sakaryanın golcüsü ferdi baş kim bilen var mı.bu haftada iki tane sallamış.başkada bir numarası yok sakaryanın.bizim takımın tek eksiği sağ ve sol bek aksıyor.bu aksaklığı giderirsek tüm deplasmanlar bize vız gelir.

-------------

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 28/Eki/2007 saat 23:58
macın nerede olacagı önemli degil kimin izleyecegide önemli degil yeterki ESESim galip gelsin.

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:07
Bu maçı farklı skorla almamız lazım.Cümle aleme ibret için!!!

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:11
Alıntı yapılan ermanbey26

bu sakaryanın golcüsü ferdi baş kim bilen var mı.bu haftada iki tane sallamış.başkada bir numarası yok sakaryanın.bizim takımın tek eksiği sağ ve sol bek aksıyor.bu aksaklığı giderirsek tüm deplasmanlar bize vız gelir.

Geçen sene Elazığda kiralıktı.Ordada güzel işlere imza attı.Baya iyi bir oyuncu olacak gibi.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:14
bela o ferdi ya sakaryayı götürüyo

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:48
aslında defansda hızlı bir adamın olacak,Ferdi'nin fazlaca bir özelliği yok.hızlı bir forvet.Carlos gibi bir adam onu bitirir

-------------

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 01:59

Durup dururken macı inönüde oynama istegi nerden cıktı .Birisimi istedi acaba :)

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 02:42
Alıntı yapılan Banderas_26

aslında defansda hızlı bir adamın olacak,Ferdi'nin fazlaca bir özelliği yok.hızlı bir forvet.Carlos gibi bir adam onu bitirir
kemal abi bize bi kıyak yapsana roberto carlosu alsanaaaBig%20smile

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 03:40

İstanbulspor İnönü stadının kirasını bizden çıkarmayacaksa, bilet fiyatları makul olacaksa, tabii ki İnönü'de oynamak bizim için daha iyi olur. Başkanımızın bir bildiği vardır herhalde. Taraftar mağdur edilmez.

Gönderen: HSNYZR_26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 07:36
Geçen sezon Yenibosna'daki maç öncesi 15 YTL olan bilet fiyatları için polisle bir arbede yaşanmıştı. Saffet Sancaklı bu işi tam ticarete döktü. Tabi şimdi rakip Eskişehir olunca hatta iyi giden bir Eskişehir olunca bu fırsatı iyi değerlendirir diye düşünüyorum. Maç nerede oynanırsa oynansın bilet fiyatları en az 20 YTL olacaktır. Bence bizim yönetimin buna el atması gerekir. Ya fiyatları düşüttürecek ya da Eskişehir'den gelen taraftarlara otobüsü bedava kaldırarak bilet fiyatlarında olacak sorunu ortadan kaldırıması gerekir.

-------------
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 08:12

bilet fiyatının fazla olacağı kesinn. geçen sene kışınn yine istanbul maçı vardı çok iyi hatırlıyorum. bu bilet fiyatından 20kişi dışarıda kalmıştı staddakılerde 20dk boyunca ara ara yonetime çağrı yapmıştı dışarıda taraftar kaldı diyerek. oyle gozukuyorkı yine kesin olaylar çıkacak.

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 09:55
Alıntı yapılan ercan469

Ben isterdim ki Kasımpaşa stadyumunda oynansın maç.Oraya da kolay ulaşılabiliyor.Hem neden muhattab oluyoruz bejekelilerle.Başkan bizi kardeşmi yapmaya çalışıyor?Biz kardeşlerin stadyumunda oynayalım.

20 ytl bilet kesin değil sanırım.Eğer böyle bir politika varsa.Yönetim otobüsleri ücretsiz yapsın.Nasıl gidilir.Kişi başı 50 ytl'ye patlar.

Kasımpaşa, şu an kendi stadında maç yapamıyor çünkü stad onarımda. Böyle olmasa idi gerçekten harika olurdu Kasılmpaşa Stadı'nda oynamak.

İnönü Stadı'nda oynanmasının bence de çok büyük sakıncaları vardır. Bejeke taraftaranının pankartları tribünlerde hiç  sökülmüyor. Bizim taraftarımız stada girdiği vakit mutlak surette bu pankartlara zarar verme teşebbüsünde bulunacaktır. Bejeke taraftarının böyle bir durumdan haberdar olması, ya da bahsedildiği gibi Sergen'i izlemek için gelmeleri durumunda orada olayların yaşanmaması mümkün değil.

Bazı arkadaşlarımızın dile getirdiği Bejeke taraftarı ile yakınlaşma senaryosu ise, gerçekten vahim bir durum olur. Eğer bu senaryo doğru ise, yani Bejeke taraftarının bize destek olması yönünde bir talep oldu ise, bu gerçekten bizler için büyük bir utanç vesilesi olacaktır.

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 11:57
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan Banderas_26

kemal abi bize bi kıyak yapsana roberto carlosu alsanaaaBig%20smile

serkan ozdemir bitirir onu hic suphem yok

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 17:34
istanbulspor maçı şampiyonluğa oynuyan eskişehirspor açısından bence çok kritik bir maç bu haftaki rakibimiz bugün malatyaya karşı sahada oldukça kötü bir performans çizmiş ve hocalarını delitmişler bunu hafta içi konuşup gereken yapılacakmış eminimki istanbulspor bugüne kadar oynamadığı yapmadığı mücadeleyi bize karşı gösterecektir onun içinde takımımızın hafta boyunca bunu gözardı etmeden çok ciddi şekilde bu maça hazırlanıp aynı ciddiyetlede maçı tamamlaması gerek diye düşünüyorum her zaman bu tip rakipler tehlikeli olmuştur ,bakın haftalardır önüne gelene yenilen istanbulspor rakip eses ler olunca birden aslan kesilmeye çaqlışacaktır ama takımımız gereken ciddiyeti gösterir maça asılırsada istanbulsporun yapacak  pek birşeyi yoktur bu maç bence tamamen bizim takımın göstereceği ciddiyete bağlı bir maç

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 17:57
İstanbulspor'un kapasitesi belli ve 1. Lig'i kaldıramıyor görünüyorlar. Es-Es'im bu sene diğer karşılaşmalarda yaptığı gibi Metin DİYADİN'in hücum presiyle başlarsa, 30 dakikada istediğimiz skora ulaşacağımızı tahmin ediyorum...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 18:45
yaralı takımlara oynamak zordur.hiç hafife almayalım.ciddiye alırsak yenemiyeceğimiz bir takım yok bu grupta.benim kanımca maç güngörende olur bu tantana biter.inönü stadı onların olsun.zaten maç orda olursa kesin papaz çıkar.oranı 1.05.

-------------

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 19:02
Maçı konuşalım mümkünse,
alakasız yerlere yelken açmadan,
varsayımların içinde kaybolmadan,
başka forumlardan mesajlar taşımadan.

-------------

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 19:03
Yahu bize gelen her nedense aslan kesiliyor bizden sonrada kediye dönüyorlar anlamam neden bçyle oluyor ki
Rahat skorlarla alacağımız bir maç ama gel gelelim bir gerginlik var sorma gitsin
Yeneceğiz inşallah

-------------

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 21:50

istanbulu yenmemiz cok ıyı olacak hem.rakiblerimiz aşagı yukarı bellı oldu.artık daha dıkkatlı bı oyunla 3 puan ıcın her takımı onemsememız lazım.

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 21:56
eskişehirden ve çevreden çok fazla katılım sağlanmalı

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 21:56
Oyuncularımız bu maçı ciddiye almaz iyi motive olmaz en az rakip kadar mücadele etmezse önüne gelene yenilen İstanbul gelir bize çelme takar.Madem Malatya Sakarya Kartal ve Antalya gibi (o sıralar Malatya da öyle idi) iddalı takımlara puanları verdik o zaman İstanbul'a verecek puanımız olmamalı bu maçta çok hırslı bir İstanbul bekliyorum varını yoğunu ortaya koyacaklar yönetim teknik heyet ve futbolcular bu maçın önemini kavramalı ilk 2 yi istiyorsak seri yakalamalıyız BU MAÇ CİDDİYE A-LIN-MA-LI!!!

-------------

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 22:09
eğer yönetim ulaşım açısından beşiktaşın avantajlı olduğunu düşünüyorsa işgüzarlık yapıyor. neticede şehir dışından gelenler için stadın merkeze yakın yada uzak olması çok da önemli değil. istanbul içinden maça gidecekler için ise varson olsun ESESimiz için bir maç yol sıkıntısı çekelim. neticede beşiktaşlı taraftarlar ile karşılaşma riski, inönü stadını dolduramayıp takıma yeterli desteği verememe ve evsahibi takımın stad kirasını çıkarmak adına bilet fiyatlarını nispeten yüksek tutma olasılığı bulunmaktadır...

maça gelince. istanbulspor sıralamadaki yerine bakıldığında ve geçen seneyle karşılaştırıldığında kolay bir rakip gibi geliyor. ama şu haftaya gelinceye kadar her takımın her takımı yenme ihtimali olduğunu gördük. ama eğer süperlige çıkmak istiyorsak bu tür maçlarda puan kaybetmemeliyiz. zor da olsa üç puan bizim olacaktır...

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 22:15
istanbul da bilet 20 lira.eskişehir de 15 lira. 5 lira fark için saffet e neler söylemişsiniz.adam istanbul gibi yerde maçı 3 lira yapacak değildi.istanbul da basket maçları bile 20-25 lira.

-------------
.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 22:20
Bu maçta fark atarız kesin yeneriz gibi söylemler beni tedirgin ediyor zirve mücadelisinde yerimizi sağlamlaştırmak için SERİ ŞART CİDDİYET ŞART İSTİKRAR ŞART!

MAç başı ortalama 2 puanın 1 puan gerisindeyiz bunu telafi etmek için bu maçı kazanmalıyız.Umarım bu maça iyi motive oluruz hayal kırıklığı istemiyoruz.

-------------

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 22:21
Alıntı yapılan tarık

istanbul da bilet 20 lira.eskişehir de 15 lira. 5 lira fark için saffet e neler söylemişsiniz.adam istanbul gibi yerde maçı 3 lira yapacak değildi.istanbul da basket maçları bile 20-25 lira.

Ankara'da da Telekom basket maçları 1 lira, ayrıca TT ligde lider.
Nasıl olcak şimdi ?
Saffet'e neden  tepki verildiği açık.
Kendi taraftarına ya da her kimse 100-150 kişilik gruba bedava dağıtıyor aynı biletleri ama deplasmana gelenlere soygun.
Gecen sene cok olay oldu stad önünde  ve maalesef bu sene de olur.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 22:25
Alıntı yapılan ogur

Alıntı yapılan tarık

Ankara'da da Telekom basket maçları 1 lira, ayrıca TT ligde lider.Nasıl olcak şimdi ?Saffet'e neden  tepki verildiği açık.Kendi taraftarına ya da her kimse 100-150 kişilik gruba bedava dağıtıyor aynı biletleri ama deplasmana gelenlere soygun.Gecen sene cok olay oldu stad önünde  ve maalesef bu sene de olur.

telekom milyar dolarlık bir şirketin takımı.istanbulspor un avukatı değilim ben ama bilet fiyatları fazla abartılı değil bence.üstelik fiyatlar netleşmedi.ama bize özel bir fiyat olmaz bence

-------------
.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com