eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:53
Alıntı yapılan oscares

Belirtmek isterim maç nerede oynanırsa oynansın maç biletleri 20 ytl civarı olacak
abi neye ve kime göre açıklar mısın

bi de yönetimin bizi çarşıyla pişti yapıcak kadar düşüncesiz olduğunu sanmıyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:54
Alıntı yapılan oscares

Belirtmek isterim maç nerede oynanırsa oynansın maç biletleri 20 ytl civarı olacak
Bence de 20 liradan aşağıya olmaz. Saffet Sancaklı'nın kafasında çok güzel bir fiyat vardır, yakında açıklanır.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:56
Alıntı yapılan oscares

inş. oyle olmaz ama eseslilerin geldiğini duşunursek bencede en fazla 20tl olur.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:59
veririz abi napalım ya şimdiden ayıralım bari maça para
ben veririm de fanatik olmayıpta eskişehirli olanlara özellikle öğrenci olanlara çok fazla o para ya ayıp günah kardeşim
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 17:02
Alıntı yapılan emrah

Yönetim şöyle de düşünüyor olabiliir; "Maç İnönü'de olursa Çarşı Grubu da gelir Eskişehirspor'u destekler, maçı kazanırız."
Görürler bakalım o zaman İnönü Stadı'nda neler olacak? Yönetim hala saçma sapan işler yapıyor..
Niye bu kadar tepki gösterdiğiniz anlayamadım,geçen seneki üç tarafı olmayan stada 15 verceeğimize İnönü ye 20 veririz,hem ambiyansı güzel hem ulaşım kolay...Çarşı grubuyla bizim ne işimiz var bjekeyle değil İstanbulsporla oynuyoruz...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 17:06

takım kampa ne zaman hangı otelde girecek bilen varmı ziyaret edip forma imzalattırıyımTongue

Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 17:07
Bende gelmeyı düşünüyorum inşallah akalım İstanbula :)
Ama şu bilet işini duydum küçük dilimi yuttum.
20 mılyon + yol parası yemek vs.
Ayvayı yedık.
Valla bilet işi kötü olmus ya
20 ytl nasıl verıces deplasmanda bilemıyorum.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 17:19
Ben isterdim ki Kasımpaşa stadyumunda oynansın maç.Oraya da kolay ulaşılabiliyor.Hem neden muhattab oluyoruz bejekelilerle.Başkan bizi kardeşmi yapmaya çalışıyor?Biz kardeşlerin stadyumunda oynayalım.

20 ytl bilet kesin değil sanırım.Eğer böyle bir politika varsa.Yönetim otobüsleri ücretsiz yapsın.Nasıl gidilir.Kişi başı 50 ytl'ye patlar.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 18:01

inşallah bu deplasmanda olucam kısmet olursa ama 20 ytl bilet prası olursa cok pahalıya çıkar...

Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 18:07

arkadaşlar bir 20 dir gidyor kim dedi 20 diye maç inönü de olursa altarnetif tribün çok ona göre uygun olur  tamam bayrampaşada olursa tek tribün olacağından biraz pahalı olur ama bişey belli değil daha.......

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır