eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 12:29
İnternet üzerinden alındığından bilet toplamda 23-24 YTL'ye geliyor..Granti-maksimum-world-axess kredi kartlarına taksitlendirme yapılması cok güzel gercektende..Bileti sepete eklediğinizde stadyumdaki yeriniz size ayrılıyor ve 5 dk.icinde bileti satın almanız gerekmektedir..
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
inhisarlı Liste gör
Yazar

Barış İnce
  Alıntı inhisarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 13:28

Bildiginiz uzere gecen seneki macta, maca giris aninda birsürü olay yaşanmıştı.

Böyle giderse yine yaşanacak çünkü Eskişehir'den yine kardeşlerimiz gelecek ve yine
üstlerinde 20 YTL olmayacak (Küçümsemek veya gelmesinler diye yazmiyorum, aksine gelmeliler).

Biletini alan girsin dışarıda ne olursa olsun dememek lazım bence.
Bu konuda biraz düşünmek ve çözüm önerileri bulabilmek lazım.
Parası olmayan gelmesin demek hem kolaya kaçmak hem de
pratiğe dökülebilecek şeyler değil.

Aklıma ilk gelen, maça toplu halde girmeyip dışarıda  maçın 20-25 dakikasini
beklemek.
Daha akılcı çözüm önerileri de bulunabilir belkide.

Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 13:44
Alıntı yapılan inhisarlı

Böyle giderse yine yaşanacak çünkü Eskişehir'den yine kardeşlerimiz gelecek ve yine
üstlerinde 20 YTL olmayacak (Küçümsemek veya gelmesinler diye yazmiyorum, aksine gelmeliler).

beklemek.

Dostum..
Geçen sene bende maçtaydım.Olayları bizzat gördüm.Zaten İstanbulspor yöneticileri bu fiyatları bizim taraftarımızın maça gelmemesi veya az sayıda taraftar gelmesi için bilinçli yapıyor.
Biz ne şekilde tepki verirsek verelim adamlar bunları dinlemeyecektir.Olayların çıkması için zaten bütün olanakları sağlıyorlar.Tam Bizans oyunu yani..
Bu yüzden takımımıza ve külübümüze zarar vermemek adına sağduyulu olmaya gayret gösterim.Bu şartlar doğrultusunda maça gelinmeli ve bize yakışanı yaparak stada girilmelidir.
Maç esnasında yapılacak tezahüratlarla bunu protesto etmek gerekir.
Biz deplasman denen bu maça 20 YTL ye giriyoruz diye tepki veriyoruz.Ama kendi sahamızda bile 15 YTL ye maç seyrediyoruz.Yapılanlar doğru demiyorum ama verilecek tepkinin de kulübümüzü zor duruma sokmayalım...zaten Esesimiz gerekli cevabı sahada oyunuyla verecektir...
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 15:12
İddaa oranları
İstanbulspor 4,50
X                   3,50
ESES             1,45
ESES
Yukarı
inhisarlı Liste gör
Yazar

Barış İnce
  Alıntı inhisarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 15:19
Yukarı
inhisarlı Liste gör
Yazar

Barış İnce
  Alıntı inhisarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 15:20
Alıntı yapılan Sato26

Alıntı yapılan inhisarlı

beklemek.

Dostum..
Geçen sene bende maçtaydım.Olayları bizzat gördüm.Zaten İstanbulspor yöneticileri bu fiyatları bizim taraftarımızın maça gelmemesi veya az sayıda taraftar gelmesi için bilinçli yapıyor.
Biz ne şekilde tepki verirsek verelim adamlar bunları dinlemeyecektir.Olayların çıkması için zaten bütün olanakları sağlıyorlar.Tam Bizans oyunu yani..
Bu yüzden takımımıza ve külübümüze zarar vermemek adına sağduyulu olmaya gayret gösterim.Bu şartlar doğrultusunda maça gelinmeli ve bize yakışanı yaparak stada girilmelidir.
Maç esnasında yapılacak tezahüratlarla bunu protesto etmek gerekir.
Biz deplasman denen bu maça 20 YTL ye giriyoruz diye tepki veriyoruz.Ama kendi sahamızda bile 15 YTL ye maç seyrediyoruz.Yapılanlar doğru demiyorum ama verilecek tepkinin de kulübümüzü zor duruma sokmayalım...zaten Esesimiz gerekli cevabı sahada oyunuyla verecektir...

Goruslerine saygim var.Olmasi gereken senin dediklerindir fakat birde hayatın gerçekleri var zaten ilk mesajımda da yazdığım gibi önerilerimizin ne kadar pratiğe dönüşeceği önemlidir.

Benim görüşüm bir uygulanabilir ortayol-çare bulamazsak yine maç girişinde veya maç esnasında dışarıda olaylar çıkacaktır.

Yanlış hatırlamıyorsam ilk yarının sonlarına doğru veya devre arasinda, bileti olmadığı için  maça giremeyenler, hem İstanbulsporlu hemde bizim yöneticiler sayesinde maça biletsiz girmişlerdi. Yani boşu boşuna bir sürü olay çıkmıştı maçın başında, hemde olaylar yüzünden ilk yarı takima doğru dürüst tezarühat bile yapamadık.

Son olarakda bizim sahamızdaki maçların bilet fiyati ile Istanbulspor'un bilet fiyatlarini kıyaslamak bir çok açıdan yanlış. (Biz şampiyonluğa oynuyoruz, seyirci potansiyelimiz, ESES'li
olmanın bilinci vb. gibi nedenlerden dolayı) 

Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 16:21
Az önce biletixe telefon ettim..yeterince hala yer var dediler.
Aslında internetten bilet alacak arkadaşlar olarak ev sahibi takıma ayrılan yerden bilet alıp orayı tamamen kapatıp,diğer illerden gelecek arkadaşlarında maç günü gişeden misafir takım taraftarına ayrılan yerden biletlerini alsalar ve stadı tamamen eses yapsak nasıl olur?Smile
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
ESoES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet UZUNOĞLU
Yer: EStanbul
  Alıntı ESoES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 16:22
Alıntı yapılan Sato26

Az önce biletixe telefon ettim..yeterince hala yer var dediler.
Aslında internetten bilet alacak arkadaşlar olarak ev sahibi takıma ayrılan yerden bilet alıp orayı tamamen kapatıp,diğer illerden gelecek arkadaşlarında maç günü gişeden misafir takım taraftarına ayrılan yerden biletlerini alsalar ve stadı tamamen eses yapsak nasıl olur?Smile
nasıl olcak süper olur :) karşılıklı tezahürat bile yaparız:)
BaşKaldırıŞ
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 17:06
eskişehirden gelecek sayı bellimidir aslında bu çok güzel bir fikr_?
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 17:29
Geçen sezon o stadda 500 kişiydik.  Ama o zaman takımın durumu iyi değildi.
Bu sefer şampiyonluk iddiamız var, mutlaka daha kalabalık oluruz. Yine de fazla uçmayalım, o stadı doldurmamız zor.. Ligin son haftalarına doğru bir maç olsaydı kesinlikle stad bize yetmezdi. Ama daha ligin başındayız ve bilet fiyatları çok pahalı, Eskişehir'den yapılacak organizasyonlar henüz belli değil. Böyle bir ortamda sadece bize ayrılacak olan tribünü doldursak yeterli olur ama o bile zor bence.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır