eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  123 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3
    Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:03
Tarih:04/11/2007
Saat:13:00
Stad :Bahçelievler Stadı

Seri galibiyetler almamız gereken bu haftalarda sanırım çok zorlanmadan kazanacağımız bir maç olacak.İstanbulspor kötü günler geçiriyor bizim böyle takımlara karşı kaybedecek puanımız yok.Eğer maç İnönüde oynanırsa yıllar sonra Dolmabahçe Es/Es diye inleyecek.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:05
ister avcılar ister tuzla ister ikitelli..ister inönü hiç farketmez nerde olursa olsun bu maçta tam destek olucaz takımımıza ve onlarda yenecekler!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:09
Yakalamış olduğumuz olumlu gidişatı İstanbulspor karşılaşmasında sürdürmemiz gerekiyor. Bu maçtan 3 puanla ayrıldığımız vakit, ekibimize Süper Lig' in kapıları ardına kadar açılacaktır.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:19

İstanbulspor maçı İnönü Stadyumunda...

(25.10.2007 17:14:56) - (Bu haber 486 kez okundu)

Bugün düzenlenen Basın Toplantısında,Başkanımız Nebi Hatipoğlu önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız İstanbulspor maçını İnönü Stadyumunda oynamak için gerekli girişimleri başlattıklarını,uygun görüldüğü takdirde İnönü Stadyumunda bu maçı oynayacağımızı belirtti.

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:19

İstanbul'da Sivas, Giresun, Diyarbakır, Ordu illeri gibi yüzbinlerce Eskişehirli yaşamıyor. Bu maç şampiyonluk maçı da değil. O zaman niye yönetim 30 bin kişilik İnönü Stadı'nı istemiş?

Orada en fazla 2 bin kişi oluruz. İstanbulspor maçlarını normalde Bayrampaşa Stadı'nda yapıyor. Büyük ihtimalle yine burada olur maç.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:22
ulaşım zor istanbulda abi stadı bulmak ölüm olur taraftar için ama inönü stadının yeri hem kolay hemde güzel ondan böyledir sanırsam
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:23
Bir de şu var. Maç İnönü'de olursa İstanbulspor Yönetimi Eskişehir'in çok taraftarı olur diye bilet fiyatlarını 20-30 lira yapar. Olan yine bize olur..Geçen sezon Bahçelievler Stadı'nda 15 lira için polisle çatışmıştık.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:24
Alıntı yapılan emrah

İstanbul'da Sivas, Giresun, Diyarbakır, Ordu illeri gibi yüzbinlerce Eskişehirli yaşamıyor. Bu maç şampiyonluk maçı da değil. O zaman niye yönetim 30 bin kişilik İnönü Stadı'nı istemiş?

Orada en fazla 2 bin kişi oluruz. İstanbulspor maçlarını normalde Bayrampaşa Stadı'nda yapıyor. Büyük ihtimalle yine burada olur maç.

Gerçekten ben de anlamış değilim,sıradan bir maç olacak. İnönü stadyumunda oynamak ne kadar mantıklı onu anlamış değilim.Bence hiç gereği yoktu ancak olursa da bir sorun olmaz,sonuçta nerde oynarsak oynayalım bu maçı alacağımızı düşünüyorum.
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:33
Kazasız atlatacağımızı düşünüyorum...Net bir skorla geçeriz...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2007 saat 16:34
Kaç yıl geçti be İnönü'de Es-Es çekmeyeli, en son ben 95-96 yılında Sergenli bjk ye 2-0 yenildiğimiz zaman gitmiştim. Üstelik yanılmıyırsam 2 golüde serbest vuruşlardan sergen atmıştı.
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır