eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

e - bilet e-kart elektronik bilet uygulaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2014 saat 11:56
almak için acele etmeyin talep az olunca kartları promosyon olarak bedavaya verecekler.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 09:53
Ceza alınan ve kadın ve çocuklara ücretsiz olan maçlarda da passolig kartı olmayanı almayacaklarmış, eğer olurda Erciyes maçı için ceza alırsak bomboş tribünlere oynarız,kadın ve çocuklara passolig kartı çıkarmaya kimse uğraşmaz, tam soyguncu çıktı bunlar...
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 09:57
Alıntı yapılan musti1963

almak için acele etmeyin talep az olunca kartları promosyon olarak bedavaya verecekler.

promosyon işi olmaz çünkü 2013-2014 sezon alınan kartlar önümzdeki 2014-2015 sezon sonuna kadar geçerli

bu sezon kalan beş maç için aldığımıza değmez diye düşünmeyin kartlar önümüzdeki sezon sonuna kadar dahil olacak

sonraki yıllarda her sezon yıllık üçreti olacak
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 14:10
almıyorum böyle bir sistem mi olur şehir dışından akrabam geldi maça götürmek istiyorum ee nasıl olacak ona da kart mı çıkaracagız. böyle işin ta .....
Anadolu Yıldızı
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 15:27
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan musti1963

promosyon işi olmaz çünkü 2013-2014 sezon alınan kartlar önümzdeki 2014-2015 sezon sonuna kadar geçerli

bu sezon kalan beş maç için aldığımıza değmez diye düşünmeyin kartlar önümüzdeki sezon sonuna kadar dahil olacak

sonraki yıllarda her sezon yıllık üçreti olacak

ilerleyen günlerde görüşürüz.ya bu uygulamayı bidahaki sezona erteleyecekler.yada kartları bedavaya verecekler.bu ülkede yeni bir uygulama çıktığında önden giden hep yaya kalmıştır.
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 15:40
kartı almıyorum çevremdekilerede aldırmıyorum.gerekirse maça gitmeyeceğim çalık holding denen yandaşlara para kazandırmaya niyetim yok.
ES-ES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 16:17
Alıntı yapılan ceyyas

iyiki olmuş diyip bana kızanlar beleşci takımı belli oldu

6 senedir kombine alıyorum ama bu fişlemeye karşıyım.Eminim tv taraftarısın zaten senin işine gelir tabi.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 16:41
Uygulama tamamen saçmalık neden mi?

Kayseri de ve ya birinci lig (Bank Asya) biletler ne kadar? 1 - 2 hadi bilemedin 5 TL. Pasolig kartı ne kadar 25 TL yani 17 bölersek maç başı 1,47 TL + 2 TL hizmet bedeli = 3,47 TL + bilet parası. Normalde 1-2 lira olunca gitmeyen seyirci böyle olunca hiç gitmek istemeyecektir.

Sisteme T.C. Kimlik numaranı, adresini, fotoğrafını v.b. her bilgini yazacaksın ola ki kaybettin güvenliği nasıl olacak + kaybolduğunda yenisi nasıl temin edilecek?

Yurt dışından gelen turistler mesela maçı izleyemeyecek bu durumda en çok Antalyaspor'un işine gelmeyecek. Ayrıca bizim stadyumumuza bakarsak koltuk numarası yok, bileti aldık rastgele bir yere oturmak zorunda kalacağız ve benim normalde biletim de yazılı koltuğun başına bir şey gelirse ve ya oturan kişi küfür etse olay çıkarsa benim başım yanacak böyle bir saçmalık olamaz.

Bu kadar karamsar durumlar varken bu uygulamayı koymak ancak Demirören federasyonuna yakışırdı tebrikler.
EsEs
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 16:53
Fişlenmeye tırtıklanmaya yandaş zengin etmeye hayır.ben aktifbank'ın müşterisi olmak zorunda mıyım ? bu eskişehirspor sevgisi meselesi falan değil,bu soygunculuğa,dayatmalara hayır demek.
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2014 saat 17:07
pasolig alma aldırma

her sene kombine alan biri olarak seneye artık maçlara gitmiyorum. zaten düzen serefsiz lig tv ve köpekleri bizim statlarda değil lig tvde tv başında olmamızı istiyorum. ama paso kartta almıyorum lig tv de almıyorum gider radyoda izler özetlerine bakarım

ultra modern stadlarında boş tribünlere oynatsınlar maçları. lig tv ve onun uşağı TFF.

bide her sene 20 tl faln kart parası. bak şimdi ağzımı bozcam töbe töbe allahınızdan bulun !!!

klüpler birliği başkanı olan klüp başkanımızada çok büyük tebrik yolluyorum 18 klübü bi araya getiremeyip biz buna karşıyız stadlarımız boş kalır taraftarlı biter diyemedikleri için
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır