eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

e - bilet e-kart elektronik bilet uygulaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2014 saat 13:39
Alıntı yapılan ceyyas

Bence super oldu belesci taraftara son seneye her takumda gorcez stadlarin cogu bos olacak her takinda en asagi 3 bin belescisi var

sizin gibilere müstehak.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2014 saat 13:41
Bu uygulama derhal ortadan kaldırılma ki görecekler , olmayacak... almayacağım.. birçok arkadaşımda almayacak.. aq.dular tribünlerin yetmedi bir de bu çıktı başımıza..
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
eskalizim26 Liste gör
Yazar

yakup
Yer: istanbul
  Alıntı eskalizim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2014 saat 14:46
bence bu hafta bütün maçlar boş stadta oynanmalı...ve Türkiye deki bütün tribünlerde tek bir pankart açılmalı ''bu maç pass geçiyoruz'' tarzı birşey. takıma destek adına bilette alınmalı bence o hafta bilet parası verilmeli yada klübe çünkü kimsenin gitmemesi nerden bakılsa 200-300 bin lira zarar. toplu hareket edilmediği sürece klüplerde işin ciddiliğini anlamadığı sürece bize dayatılacak bu kartlar. düşünce şu olacak bu maç gelmediler bi dahaki maç kesin geleceklerdir. yok öyle şey klüplerde ataraftarının yanında olacak ama. dev ekranlar kuralacak gene bilet parası alınacak. takım etkilenir bilmem ne olur aman şampiyon olamayız ama kupa gider. bunlar geçici şeylerdir bu sene olmaz seneye kupada iddalı olursun şampiyonluğa oynarsın ama bu dayatmayı kabul eder isek ozaman hiç birşey yapamayız bir daha. tek küfür hop men sigara hop ceza muhalif oldun hop ceza önüne geçilemeyecek şeyler yaşanır. en önemlisi ileriyi düşünerek dük durmak diye düşünüyorum almadım almıycam aldırmıycam alanda kullanmasın bence ya hep beraber ya hiç birimiz... sonunda birileri zengin olacak ve uygulama kalkacak siz hiç merak etmeyin. çalık grubu paraya sıkışmıştır bu çıktı az bişey kazansınlar olmuyo bizde diye kaldırırlar uygulamayı...
biz imzamızı sahada atarız!!!
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2014 saat 16:00
Alıntı yapılan ceyyas

Bence super oldu belesci taraftara son seneye her takumda gorcez stadlarin cogu bos olacak her takinda en asagi 3 bin belescisi var

Oturun maçı görmüyorum diyenlerdensiniz galba.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2014 saat 11:00
Bitirdiler tribünleri
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2014 saat 17:53
Olaylara sadece türbünler olarak bakarsak bence oda yanlış
Olaylara genel olarak bakacaksın artısı oldugu kadar eksiside var
Daha önce kulüpler 10.000 lerce bilet satıyordu 300 500 bilet satıldıgını gösteriyordu birnevi hırsızlık yapıyordu Devletine vergi ödememek icin
Fişlenme olayı evet var
Evet iyi kötü bu uygulama olacak yanlız iyimi kötümü zaman gösterecek
Ben başvurumu yaptım yanlız bazı sorunlarmı var bilmiyorum eksik likler giderilyor diyor.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2014 saat 21:31
iyiki olmuş diyip bana kızanlar beleşci takımı belli oldu
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2014 saat 08:36
herkez Kendi takımı için kart çıkartacak diyorlarki (Doğruluğunu bilmiyorum) Atıyorum Ankaradayım boş vaktim var G.Birliği Konya maçını seyretme şansım yokmuş aslı olabilirmi ? yani bu kart sadece kendi takımımın maçları için'mi geçerli bilenler aydınlatırsa sevinirim.
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2014 saat 10:14
Alıntı yapılan TMR 26

herkez Kendi takımı için kart çıkartacak diyorlarki (Doğruluğunu bilmiyorum) Atıyorum Ankaradayım boş vaktim var G.Birliği Konya maçını seyretme şansım yokmuş aslı olabilirmi ? yani bu kart sadece kendi takımımın maçları için'mi geçerli bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Abi izleyemezsin
yanlız bildigim kadarıyla 2 takımıda secme hakın var.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2014 saat 11:10
ELEKTRONİK SİSTEM…
Spor müsabakalarının yapıldığı alanlara girişi sağlayacak biletlerin, elektronik sistem üzerinden oluşturulduğunu belirten Celalettin Karanfil, bilet satın almak isteyen kişilerle ilgili olarak üzerinde adı, soyadı, T.C. kimlik numarası ve fotoğrafı olan bir elektronik kart oluşturulacağını kaydetti.

KENDİ KARTIYLA…
Bilet satışlarının, kişilere özgü elektronik kart üzerinden yapılabileceğini hatırlatan Karanfil, ayrıca şunları da aktardı “Spor müsabakalarına, kişi ancak adına düzenlenen elektronik kart ile izleyici olarak girebilir. Spor müsabakasına izleyici olarak girecek kişilerin kontrolünü ev sahibi kulüp yapmakla yükümlüdür.

SUÇ İŞLEMİŞ OLUR

TARAFTARI UYARDI

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Celalettin Karanfil, twitter üzerinden E – biletle ilgili olarak taraftar uyarılarda bulundu

Kanuna aykırı davrananların tespiti amacıyla, gerekli teknik donanımlar kurulur. Elektronik kart uygulaması 14 Nisan 2014 tarihinde başlar. Bu kurallar Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren uygulanır. Kanun hükümlerine göre temin edilmiş bileti olmaksızın spor müsabakalarını izlemek amacıyla spor alanlarına girenler suç işlemiş olur”
İHA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır