eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 09:17
Alıntı yapılan Şimşekler1965

Alıntı yapılan Curva_Eses

"2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 05.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 3. ihlal olmasından dolayı takdiren 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına"

Stadyum kapatma sınırına gelmiş bulunuyoruz. Ve aldığımız cezalar 400 bin TL'yi geçti.

Sadece biz değil 10 larca takım ceza alıyor her hafta bu olaydan sonra haftaya çoğu stad seyircisiz olacak büyük ihtimalle.

Şaka gibi.Ben Manisada maçtaydım.Bunu okuyunca düşündüm biz ne yaptık diye.Ancak aklıma hiçbir şey gelmedi.Tek bir küfürlü tezahürat hatırlamıyorum.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 09:54
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan Şimşekler1965

Alıntı yapılan Curva_Eses

"2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 05.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 3. ihlal olmasından dolayı takdiren 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına"

Stadyum kapatma sınırına gelmiş bulunuyoruz. Ve aldığımız cezalar 400 bin TL'yi geçti.

Sadece biz değil 10 larca takım ceza alıyor her hafta bu olaydan sonra haftaya çoğu stad seyircisiz olacak büyük ihtimalle.

Şaka gibi.Ben Manisada maçtaydım.Bunu okuyunca düşündüm biz ne yaptık diye.Ancak aklıma hiçbir şey gelmedi.Tek bir küfürlü tezahürat hatırlamıyorum.

TFF yanlış yapıyor.Kulüplere para cezası vereceğine VATANDAŞI FALAKAYA YATIRSIN.

" Gel, sen küfür ettin 10 değnek"
" Sen hem küfür ettin hemde hareket çektin, sana 10+10"

Veya,Sibirya'ya sürgüne göndersin.

" Merhaba kutup ayısı ben geldim, Akhisar maçında yanımdaki arkadaş küfür etmiştide"

Olmadı,biz ilkokuldayken bazı öğretmenler büyük cetvel ve pergellerle ceza olarak parmaklarımızın ucuna vururlardı. Bu dayak çeşidi ÇİN işkencesinin diğer bir yoludur. TFF'de ÇİN işkencesi yapsın.

"Hemşerim sen gese. maçında küfür etmişsin,sana göz kapaklarını dikme cezası verdim , bir daha maç seyretme "

Zihniyet kısıtlı ve belli "Cezalandırma ve dayak, ceza yolu ile sorunları çözme geleneği"

Halbuki,sporu çirkinleştirenleri kurtarmak için bir gecede yasaların değiştiği, sporu yönetenlerin birbirlerine ağır ithamlarda bulunarak toplumları yönlendirdiği,sporcuların saha içinde fair play ruhuna hareketler sergileyerek ortamı gerdiği,tv. ekranlarında yorum yapanların şiddete ve küfüre ortam hazırladığı, maç yöneten bazı hakemlerin itiraflarda bulunduğu ve günah çıkardığı, taraftar grubu adı altında menfaat ve çıkar birlikteliliğin oluştuğu, yöneticiler tarafından bu grupların kullanıldığı bir ülkede, eline bir tane kronometre alarak küfürün süresini ölçmeyle veya küfür etmeyen çoğunluğun küfür eden azınlık yüzünden cezalandırılmasıyla mevcut sorunlar çözülmez.

Senin neren doğru ki beni cezalandırıyorsun.
kalender
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 10:58
@MustafaAkgören
Akhisar deplasmanında taraftarımızın 4 tekrarda,44 sn yaptığı"Haydi haydi haydi,Allah aşkına,....." tezahuratına,150.000 tl ceza geldi.''
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 11:08
Vay arkadas neyin kafasını yasıyosa bu pfdk
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 11:22
Eğer böyle bir durum var ise bu cezaya mutlaka itiraz edilmelidir.

Ayrıca PFDK bu cezaların altını doldurmalıdır. Neye göre çirkin, neye göre kötü, kime göre çirkin ve kötü gibi. Yani daha da önemlisi; çirkin ve kötü tezahüratın tanımını yapmalıdır.

Verilen cezaların kanuna dayanması gerektiği ve gerekçesiz olamayacağı da unutulmamalıdır.
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 11:56
Biraz da ona buna taş atacağımıza kendi aramızda küfürlü tezahürat yapanları uyarıp sakin olmalarını sağlasak?. Küfürün küçüğü büyüğü olmaz. Etmeyeceksin paşam. Tff oldum olası sevmem bunu da fırsata çevirdiler 44 sn. değil 1 sn. bile olsa. Bunların eline koz vermesek çok iyi olacak.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 13:51
Yönetim böyle giderse maça taraftar almayacak 230 bin lira nasıl bir miktar? Emin olun bahsi geçen maçlarda klübün geliri bu kadar değildir.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Şimşekler1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Şimşekler1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 15:16
Tff ilk tribünleri temizleyecğine kendini temizlesin
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2014 saat 19:09
yeter Yıldırım Demirören! gibi saçma, gereksiz ve yersiz bir tezahurat bile ceza sebebi.. En iyisi takımı destekle rakibinle uğraşma! (yeri geldiğinde hakem veya federasyon bile rakip olabilir)
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2014 saat 19:42
5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 08.02.2014 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

+150.000 TL. Toplamı kaç oldu sayamadım ? 600 bin tl civarı olması gerek.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır