Sayfayı yazdır | Close Window

2013-2014 PFDK Kararları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4350
Yazdırma tarihi: 23/May/2024 saat 05:47
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2013-2014 PFDK Kararları
Gönderen: pop corn
Konu: 2013-2014 PFDK Kararları
Gönderi tarihi: 10/Eki/2013 saat 23:39

5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 05.10.2013 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, akredite olmayan kişilerin akredite alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü idarecisi GÖKTÜRK ARSLAN'ın, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 26.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------
slogan bulamadım.

Yanıtlar:
Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 10/Eki/2013 saat 23:46
Göktürk Arslan bu parayı kendi cebinden karşılamalı

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 08/Kas/2013 saat 09:09

7- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 04.11.2013 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 08/Kas/2013 saat 10:25
Çok az ceza vermişler ! Ne saha olayı olmuş ki orda ? 2 koltuk ile bu kadar ceza mı olur ,zamanında bizim stadımızda ne koltuklar kırıldı onlarada bu kadar ceza verildi ,bu adil bişey mi ? Diğer yandan da herşey o kadar iyiyken o 3-5 koltuk kıran dengesizleri de bulacaksın aslında ve onlardan tahsil edeceksin... Sırf o 3-5 kişi yüzünden kulübümüz bu kadar parayı boşa ödeyecek... Sorsan EsEs aşığıyız der beyefendiler ama yaptıkları işin önünü sonunu düşünmeden hareket ederler...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 04/Şub/2014 saat 18:13
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) bugünkü toplantısında alınan kararlar şöyle:

ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 29.01.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 2. ihlal olmasından dolayı takdiren 80.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- BURSASPOR Kulübünün, 29.01.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 2. ihlal olmasından dolayı takdiren 80.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübü sporcusu FERHAT KİRAZ'ın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 8.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına...

Fenerbahçe maçındaki tezahüratlar yüzünden ben Sivasspor maçında saha kapatma bekliyorum umarım yanılırım. Kötü gidiyoruz bu konuda. Gerçi kupayı kupada ligi ligde değerlendiriyorlarmış.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: haydogan
Gönderi tarihi: 04/Şub/2014 saat 19:04
Akamingo 3 maç ceza almıştı.
Bursalı oyuncuya 2 maç verilmiş.
neden acaba?

-------------
Hasan AYDOGAN

Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 02:46
5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 01.02.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 80.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

-------------

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 07:39
Eskişehir'den dünyaları kazandı!!
http://www.spor26.com/haberdetay/755-eskisehirden-dunyalari-kazandi!.html - http://www.spor26.com/haberdetay/755-eskisehirden-dunyalari-kazandi!.html

Gönderen: JOEBLACK73
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 11:10
Yonetim uyumuyordur umuyorum, inşallah bu cezaları tahkime götürmüşlerdir,
Örnek, fb itirazını ve baskısını yaptı, seyircisiz oynma cezası iptal oldu, para cezasıda indi.

-------------
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 11:59
Şu cezalar boşu boşuna

-------------

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 12:02
Çifte standart diye buna denir.Bu TFF yönetimi yaptıklarıyla da yapamadıklarıyla da unutulmayacaklar listesine adını yazmıştır.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 12:48
birileri hala işin laylayında tribünde bırakın küfür etmeyin diye yırtıyoruz duyan yok.
ya arkadaşlar yazık değilmi? 210 bin TL sırf kötü tezahürattan. tamam febe ye geseye beştaşa kıyak falan filan ama bizden çıkan para bi borç taksidi daha kapatırdı. Topçulara prim diye verilirdi. bence kendimize çeki düzen vermeli ESES taraftarı olarak manşetlere böyle utanç verici olarak çıkmak yerine daha güzel anılmalıyız. Tabii bunların hepsi Bence ya sizce.......

-------------
E ni S

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 13:15
Adamın eline koz vermeyeceksin arkadaş durup dururken de ceza verecek halleri yok ya.
Sen fenere maçın başından sonuna kadar söv eline ne geçer. Zaten artık bu küfürler kanıksanmış şeyler adamın umrunda olmaz ama sahada koydun mu 2 tane kahrından ölür zaten adam. Sen takımını destekleyeceksin rakip kim olursa olsun küfür etmeyeceksin. O destekle kazandığın zaman zaten adamlar susup oturacaklar.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: heisenberg_26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 14:28
bu cezalar abartı hakeme toplu bir şekilde küfür edilmedi bazı insanlara ne kadar küfür etmeyin desen de adam maçın havasına kapılıp ediyor son fener maçında canere ypılan tezerühat yanlıştı onun dışında aman aman bir şey yoktu ülke böyle giderse rakibi yendin mi koyduk mu tezarühatı bile yaptırılmaz hatta küfür edenleri tespit etsinler 6222 yasaya göre maça da almasınlar seyirci yarı yarıya düşer küfür yanlış fakat son maçta bursa maçı kadar küfür olmadı tff 3 istanbul takımına karşı küfür edilmemesini istiyor bence

Gönderen: serhat2626
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 14:40
Fener maçında ne küfür varmış da bu kadar ceza vermişler. Bursa maçı anlaşılır da bu maçın kabul edilecek bir yanı yok.

-------------
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 14:57
Alıntı yapılan serhat2626

Fener maçında ne küfür varmış da bu kadar ceza vermişler. Bursa maçı anlaşılır da bu maçın kabul edilecek bir yanı yok.

Misafir tribün orada olduğu sürece ceza almaya mahkumuz, ben misafir tribün tarafındaki VİP ten izliyorum , azda olsa küfür oluyor, heleki Bursa.Ts.FB.BJK.GS maçlarında doğal olarak gözlemci denilen şahıslar küfürleri rahatlıkla duyuyor...

-------------

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 14:59
Ayrıca Hırsız T.E ve İsmail Ali Korkmaz için topluca fenerlilerle birlikte bağırdık. Hep bir ağızdan ? ? ?

-------------

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 16:38
1 otobüsün İstanbul'a gidiş dönüş maliyeti 1500TL olsa 500TL ile de taraftara kuru kumanya, köfte vs masraf yapılsa; 40 otobüs (2000 kişi)İstanbul'a gider gelir. Hadi masraflar az %50 Arttıralım dersek 26 otobüs deplase olabilir.
Bu paralara çok yazık. Sahamızın kapanmaması için daha dikkatli olmalıyız.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 07/Şub/2014 saat 17:03
Başkan şöyle bir öneride bulunmalı küfürsüz her maçtan sonra 100 taraftarın deplasman masraflarını karşılamalı gibi tff vereceğimize taraftarımıza geri dönsün

-------------

Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 17:25
"2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 05.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 3. ihlal olmasından dolayı takdiren 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına"

Stadyum kapatma sınırına gelmiş bulunuyoruz. Ve aldığımız cezalar 400 bin TL'yi geçti.

-------------

Gönderen: Şimşekler1965
Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 17:27
Alıntı yapılan Curva_Eses

"2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 05.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 3. ihlal olmasından dolayı takdiren 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına"

Stadyum kapatma sınırına gelmiş bulunuyoruz. Ve aldığımız cezalar 400 bin TL'yi geçti.

Sadece biz değil 10 larca takım ceza alıyor her hafta bu olaydan sonra haftaya çoğu stad seyircisiz olacak büyük ihtimalle.

Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 18:03
Şu aldığımız cezalar, borç içindeyken ve en ateşli taraftarken bize hiç yakışmıyor

-------------

Gönderen: selfesteem26
Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 18:29
Bu cezayı taraftar ödemeli arkadaş yok bunun ötesi. Herkes 20 lira mı verir 30 lira mı verir bilmiyorum. Taraftarlık malesef kulübü zarara sokmakla olmuyor.

Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 18:32
Hırsızın hiç mi suçu yok.Taraftar kulubün kontrolünde olan bir şey değil kulüp küfür edin demiyor fakat ceza kulübe kesiliyor.Bence sistemde bir sorun var.

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 18:51

Abi o değil de Akhisar deplasmanında adam gibi tribün yapmadık ki küfür edelim. Neye göre veriliyor bu kötü tezahürat cezası anlamış değilim! Akhisarla bi sürtüşme falan da yaşanmadı. Gerçekten hayret ediyorum. Bence bu cezalar TFF tarafından kayıt altına alınıp kulüp yetkililerine delil olarak gösterilmelidir. Gözlemcinin kafasına göre ceza kesmediğini nereden bileceğiz abicim?

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 19:43

Stadyum kapatma falan söz konusu değil kardeşim.Bilgi sahibi değilseniz fikir yürütmeyin.Kupa ile ligde aldığın cezalar ayrı ayrı değerlendiriliyor.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 11/Şub/2014 saat 23:38
Saçmalık bu ceza. Mutlaka itiraz etmemiz lazım. Ne küfür edildi de 150 bin veriliyor ya hayret bişey...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 00:35
Nerden para kazanıcaklarını bilemiyorlar adama zorla küfür ettiriyolar böyle ondan sonra suçlu taraftar oluyor böyle tffnin....

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 09:13
Sivas maçı seyircisiz oynanabilir!
http://www.spor26.com/haberdetay/808/sivas-maci-seyircisiz-oynanabilir!.html - http://www.spor26.com/haberdetay/808/sivas-maci-seyircisiz-oynanabilir!.html

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 09:15
tff saçmaladı tamamen bu ne kardeşim kulübün ne zoru varda bu parayı ödeyecek.milletin ağzına tek tek kelepçemi vuracaksın.millet robotmu uzaktan kontrol ayar çekeceksin bu uygulama rezillikten başka birşey değil.demirören gittiği bir yeri doğru yönetse şaşarım. böyle nereye kadar gidicek.sene sonuna kadar para toplayacaklar ne yapalım adamlar kafaya koymuş.taraftarı tahrik eden hakem ve futbolcularada ceza verin o zaman ,valla işin suyu çıkmış.

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 09:17
Alıntı yapılan Şimşekler1965

Sadece biz değil 10 larca takım ceza alıyor her hafta bu olaydan sonra haftaya çoğu stad seyircisiz olacak büyük ihtimalle.

Şaka gibi.Ben Manisada maçtaydım.Bunu okuyunca düşündüm biz ne yaptık diye.Ancak aklıma hiçbir şey gelmedi.Tek bir küfürlü tezahürat hatırlamıyorum.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 09:54
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan Şimşekler1965

Şaka gibi.Ben Manisada maçtaydım.Bunu okuyunca düşündüm biz ne yaptık diye.Ancak aklıma hiçbir şey gelmedi.Tek bir küfürlü tezahürat hatırlamıyorum.

TFF yanlış yapıyor.Kulüplere para cezası vereceğine VATANDAŞI FALAKAYA YATIRSIN.

" Gel, sen küfür ettin 10 değnek"
" Sen hem küfür ettin hemde hareket çektin, sana 10+10"

Veya,Sibirya'ya sürgüne göndersin.

" Merhaba kutup ayısı ben geldim, Akhisar maçında yanımdaki arkadaş küfür etmiştide"

Olmadı,biz ilkokuldayken bazı öğretmenler büyük cetvel ve pergellerle ceza olarak parmaklarımızın ucuna vururlardı. Bu dayak çeşidi ÇİN işkencesinin diğer bir yoludur. TFF'de ÇİN işkencesi yapsın.

"Hemşerim sen gese. maçında küfür etmişsin,sana göz kapaklarını dikme cezası verdim , bir daha maç seyretme "

Zihniyet kısıtlı ve belli "Cezalandırma ve dayak, ceza yolu ile sorunları çözme geleneği"

Halbuki,sporu çirkinleştirenleri kurtarmak için bir gecede yasaların değiştiği, sporu yönetenlerin birbirlerine ağır ithamlarda bulunarak toplumları yönlendirdiği,sporcuların saha içinde fair play ruhuna hareketler sergileyerek ortamı gerdiği,tv. ekranlarında yorum yapanların şiddete ve küfüre ortam hazırladığı, maç yöneten bazı hakemlerin itiraflarda bulunduğu ve günah çıkardığı, taraftar grubu adı altında menfaat ve çıkar birlikteliliğin oluştuğu, yöneticiler tarafından bu grupların kullanıldığı bir ülkede, eline bir tane kronometre alarak küfürün süresini ölçmeyle veya küfür etmeyen çoğunluğun küfür eden azınlık yüzünden cezalandırılmasıyla mevcut sorunlar çözülmez.

Senin neren doğru ki beni cezalandırıyorsun.

-------------
kalender

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 10:58
@MustafaAkgören
Akhisar deplasmanında taraftarımızın 4 tekrarda,44 sn yaptığı"Haydi haydi haydi,Allah aşkına,....." tezahuratına,150.000 tl ceza geldi.''

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: esesselcuk
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 11:08
Vay arkadas neyin kafasını yasıyosa bu pfdk

-------------
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır

Gönderen: techal
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 11:22
Eğer böyle bir durum var ise bu cezaya mutlaka itiraz edilmelidir.

Ayrıca PFDK bu cezaların altını doldurmalıdır. Neye göre çirkin, neye göre kötü, kime göre çirkin ve kötü gibi. Yani daha da önemlisi; çirkin ve kötü tezahüratın tanımını yapmalıdır.

Verilen cezaların kanuna dayanması gerektiği ve gerekçesiz olamayacağı da unutulmamalıdır.

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 11:56
Biraz da ona buna taş atacağımıza kendi aramızda küfürlü tezahürat yapanları uyarıp sakin olmalarını sağlasak?. Küfürün küçüğü büyüğü olmaz. Etmeyeceksin paşam. Tff oldum olası sevmem bunu da fırsata çevirdiler 44 sn. değil 1 sn. bile olsa. Bunların eline koz vermesek çok iyi olacak.

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderen: fatih_hayati
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 13:51
Yönetim böyle giderse maça taraftar almayacak 230 bin lira nasıl bir miktar? Emin olun bahsi geçen maçlarda klübün geliri bu kadar değildir.

-------------
Es-Es Es ki ki ki eski eski es

Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 15:16
Tff ilk tribünleri temizleyecğine kendini temizlesin

Gönderen: antist_026
Gönderi tarihi: 12/Şub/2014 saat 19:09
yeter Yıldırım Demirören! gibi saçma, gereksiz ve yersiz bir tezahurat bile ceza sebebi.. En iyisi takımı destekle rakibinle uğraşma! (yeri geldiğinde hakem veya federasyon bile rakip olabilir)

-------------
bu kalpler sana tutsak ! ! !

Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 19:42
5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 08.02.2014 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

+150.000 TL. Toplamı kaç oldu sayamadım ? 600 bin tl civarı olması gerek.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 19:53
Soyup soğana çevirecekler her hafta aynı takımlar Eskişehir Bursa Fb GS Kayseri Antalya... kulüp bırakmıcaklar.Kulüp ler birliği ne oka yarıyor.57 tane takım ceza almış tahminen Süper lig 1. Lig takımlarının hepsi 2. lig takımlarınında yarısı ceza aldı

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 19:59

5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 08.02.2014 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

+150.000 TL. Toplamı kaç oldu sayamadım ? 600 bin tl civarı olması gerek.
yuh arkadaş 150bin nedir ya   

Gönderen: akahraman
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 22:12
YETER ARTIK!!!
ESESimize daha fazla zarar vermeyelim. Ödediğimiz cezalarla santrafor bile alırdık. "Lütfen kötü tezahürata son, küfüre son" diyelim.

Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 22:32
Bakalım sivas maçına birşey gelecekmi 0 küfür eğer ondada gelirse biz zaten fişlenmişiz demektir etsekte etmesekte değişen bişi yok.

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 22:34

Böyle saçmalık olmaz.Tribündeydim.Sesimiz bile duyulmadı 45000 nin karşısında.Küfürü kim, nasıl duydu?Böyle giderse küfürden yılda 4-5 milyon lira ceza yeriz.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 22:40
Saçmalıktan başka birşey değil ota boka ceza veriyorlar. Amaçları tribünleri yıldırmak başka da mantıklı bir açıklaması olamaz.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 23:11
Sorun bizde değil sorun TFF'de.
Amaç: tribünleri bitirip ezik, amaçsız, oturup sadece maç izleyen seyirci profili oluşturmak.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 23:18
Kulüpler neden bu olaya sessiz kalıyor anlamıyorum bu cezalar sadece göstermelik mi acaba ?

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 13/Şub/2014 saat 23:52
Bizim küfürsüz bir sürü bestemiz var..Şu ligde takımı gaza getirmek için küfürlü beste kullanmaya ihtiyacı olmayan neredeyse tek kulübüz.
Tribün gruplarının bir araya gelip güzel bir planlama yapmaları lazım bu kararlardan sonra..Bana kalırsa en etkili baskı kurma top rakipteyken ve hakemin yanlış görülen kararlarında ıslık ve yuhalama İstanbul takımları bunu iyi kullanıyor biz de ise rakip korner kullanıyor ya da serbest vuruş beste girmeye çalışıyor ya da mevcut besteyi devam ettirmeye çalışıyorlar kısacası tribün liderleri maçı dikkatli takip etmeleri lazım ki , maçın tansiyonunu artırıp azaltabilmeliler..
Bir de maç berabere ya da yenik durumdayken haydi haydi Allah aşkına çok kötü bir beste kim söyledi hangi takımın tribününden çıktı ilk bilmiyorum ama hem insanların ideolojik olarak kutsal gördükleri bir kelime hemde yanında küfür var yakışmıyor bir de zıplamayan.. çok itici koca koca insanları zıplatamazsın zaten sonra da arkasında ki beste de devamlılık sağlamaz direkte kesiyor zaten..

Üçlü yerine es es ki ki ile başlasak arkasından şimşekler girse çok güzel olacak en azından diğer 17 kulüpten ayrı başlayalım bir de öndeyken bir baba girse çok renklenecek tribünler ama biz daha çok sıradanlaştırıyoruz..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: 19eses65
Gönderi tarihi: 18/Şub/2014 saat 01:25
Artık küfür etmeyelim millet zaten borcumuz var

-------------
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 18/Şub/2014 saat 19:11
Kupadaki sivas maçından korkuyordum ama cezasız atlattık. bursa 4. ihlalden cezayı yedi ve yarı finaldaki gs maçını büyük ihtimalle seyircisiz oynayacaklar.

Dünkü maçta taraftar hakemin bütün tahriklerine(!) rağmen bireysel yapılan küfürler dışında küfürsüz bir maçı tamamladı. Bu şekilde devam etmemiz lazım.

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderi tarihi: 18/Şub/2014 saat 19:19
Saha kapatma cezasını kupa yada lig maçı ihlali ile aldığınızda bir sonraki resmi maçı kapatıyorlar. Hangi kategoride aldığınız önemsiz. Bursa rize maçı seyircisiz oynanacak.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Şub/2014 saat 19:46

Saha kapatma cezasını kupa yada lig maçı ihlali ile aldığınızda bir sonraki resmi maçı kapatıyorlar. Hangi kategoride aldığınız önemsiz. Bursa rize maçı seyircisiz oynanacak.

Evet cezanın uygulanmasında kategori gözetilirken, infazında kategori gözetilmiyor. İlk resmi müsabakada cezanız infaz ediliyormuş..
http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=18347/18/02/2014/seyircisiz_oynama_cezasi_hakkinda - http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=18347/18/02/2014/seyircisiz_oynama_cezasi_hakkinda

-------------

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 20:09
https://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=20218 - https://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=20218

Elazığ maçını da kazasız belasız atlattık. Nefer maçın başında ne fener.. ile başlayan meşhur tezahüratımıza girdi ancak açık hemen reaksiyon gösterdi ve tezahürat susturuldu. Deplasmana Rize maçına gidecek taraftarlarımız çok dikkatli olmak zorundular. Antalya maçını seyircisiz oynamak istemiyorsak küfürden uzak durmamız gerekiyor.

Bu arada Bursa 6.ihlalden bir kez daha kapatma aldı..Bu gidişle taraftar yüzü göremeyecekler :)

-------------

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 22:50
Kupa ile lig kategorisi ayrılıyor.Antalya maçı %100 seyircili oynanacak.Antalya maçı eğer küfür yersek kupadaki 4 . cezamız olacak.4. cezada saha kapanıyor fakat final maçı ortak stadyumda olduğu için seneye kalıyor.

Ayrıca bu hafta 5 takım seyircisiz oynayacak.4 ü süperlig .Yani bu hafta oynanacak maçların yarısı seyircisiz.

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 23:55
Alıntı yapılan ahmetES

Kupa ile lig kategorisi ayrılıyor.Antalya maçı %100 seyircili oynanacak.Antalya maçı eğer küfür yersek kupadaki 4 . cezamız olacak.4. cezada saha kapanıyor fakat final maçı ortak stadyumda olduğu için seneye kalıyor.

Ayrıca bu hafta 5 takım seyircisiz oynayacak.4 ü süperlig .Yani bu hafta oynanacak maçların yarısı seyircisiz.

Ceza verilirken kategori ayrımı gözetiliyor ancak infazda kategori ayrımı yok. Seyircisiz oynama cezası aldığınız maçtan sonraki ilk iç saha maçında cezalı oluyorsunuz. Yani Rize maçında ceza alırsak Antalya maçında cezamızı çekmek zorunda kalacağız..

-------------

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 00:30
Rize'ye gidecek olan arkadaşlar renktaşlar lütfen Antalya maçı o stadı cehennem yapmalıyız..
Hatta gerekiyorsa bana göre gruplar Rize maçı için organizasyon yapmamalılar..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 12:53
Rize de takımı yalnız bırakmayız ama artık küfür etmeyiz, örneklerini puan kayıplarını yaşadık

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 13:37
Alıntı yapılan esesberk

Rize'ye gidecek olan arkadaşlar renktaşlar lütfen Antalya maçı o stadı cehennem yapmalıyız..
Hatta gerekiyorsa bana göre gruplar Rize maçı için organizasyon yapmamalılar..

Org yok sanırım

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 13:52
arkadaşlar küfür ettik diyelim pfdk kararları perşembe günü açıklanıyor kupa maçı çarşamba. antalya maçı 100de 100 seyircili oynanır. rize maçında edilecek küfür etki etmez antalya maçına

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 14:39
Alıntı yapılan grezores

arkadaşlar küfür ettik diyelim pfdk kararları perşembe günü açıklanıyor kupa maçı çarşamba. antalya maçı 100de 100 seyircili oynanır. rize maçında edilecek küfür etki etmez antalya maçına

Konu ES ES olursa tff için gerisi teferruat olur kaçırmazlar bu fırsatı hemen toplanırlar , seyircisiz oynarız ...Adamların futbol maçı izlediğinden bile şüpheliyim..Gerekirse münferit bile küfür etmemeliyiz Rize maçında .Yoksa kupadaki futbol şölenimizi evde hayıflanarak geçiririz..

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 17:38
Alıntı yapılan grezores

Rize maçında küfür edelim diyorsun yani...Angry
onun muhasebesini yapacağına etmesek olmaz mı ? hayret bişey yaa Angry

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 17:42
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan grezores

Rize maçında küfür edelim diyorsun yani...Angryonun muhasebesini yapacağına etmesek olmaz mı ? hayret bişey yaa Angry

"Küfür etmeyelim" demek o kadarmi zor?..

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 19:51
PFDK'nın verdiği cezalar
PFDK'nın çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sezonun ikinci yarısında Süper Lig kulüplerine verdiği para (lira) cezaları şöyle:

Bursaspor: 1 milyon 150 bin

Eskişehirspor: 620 bin lira

Kayserispor: 500 bin

Trabzonspor: 420 bin

Galatasaray: 390 bin

Fenerbahçe, Beşiktaş, Gaziantepspor: 350 bin

Elazığspor: 310 bin

Akhisar Belediyespor: 160 bin

Torku Konyaspor, Medical Park Antalyaspor, Kardemir Karabükspor, Sivasspor: 120 bin

Çaykur Rizespor, Kasımpaşa: 40 bin

Kayseri Erciyesspor: 33 bin 333 lira

-------------

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 19:59
Bursadan sonra en çok ceza yiyen 2.takımız bizim bilinçli bir taraftarımız olduğunu düşünüyorum ve bundan sonra kesinlikle küfür etmeyelim ettirmeyelim

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 21:27
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan grezores

Rize maçında küfür edelim diyorsun yani...Angryonun muhasebesini yapacağına etmesek olmaz mı ? hayret bişey yaa Angry

te allahım ne sorunlu insanlar var

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:39
pfdk salı ve perşembe açıklıyor kararları sanırım sadece perşemde değil yani

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: esk__26
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 16:42

2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 13.04.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

3- TRABZONSPOR A.Ş. hakkında, 13.04.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, saha olayı nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan ihlalin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 6. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 300.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, spor ahlakına aykırı pankart asılmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 10.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=20403

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 16:45
Erciyes maçı kadın ve çocuklara mı şimdi? Yönetim buna kesin itiraz etmeli karşı takımın taraftarından kışkırtma var diye, ama bizim yönetim bu konularda maalesef biraz zayıf...

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 16:56
Belliydi zaten ceza alacağımız

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 17:20
bu tff ne kadar şerefsiz böyle o.çları

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 17:29
erciyesi kurtarma planları bunlar
oyuna geldik

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 17:29

Adaletiniz yerin dibine batsın.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 17:59
Arkadaşlar tahrik olsa bile küfrün edilmemesi lazımdı. Tahrik ancak indirim sebebi olabilir.
Ben de o tribündeydim ve çok sinirlendim ama tek kelime küfür etmedim. Ama altes tribünü küfüre engel olacağı yerde set den küfür talimatı geldi ve tüm stad küfür etti.

-------------

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 18:04
Polis ceza alacakmı.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 18:05
Alıntı yapılan serdargül

oyuna geldik

Ne alaka

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: ESES_hell26
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 18:09
Ne tahriği,ne kışkırtması kardeşim ya.tamam bunlar vardı ama ana avrat sövmek hangi aklın ürünüdür ceza alacağını bile bile.küfür ettin de bir şey mi oldu ne oldu,ancak ceza yedin işte.maçtaydım ama ağzımı açıp tek bir kelime etmedim.küfür edenlere sorduğumdaysa boşver yaa,cezaysa ceza gibi yanıtlar aldım.şimdi kalkıp kimsenin yakınmaya hakkı yok.

Aferin iyi halt yemişin,küfür etmemişsin yaman ESES'liymişssin diye taraftarlığımı küfürle ölçenler çıkabilir şimdi,şaşırmam.Çıksın,sonuç olarak cezayı yedik.

Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 18:24
Alıntı yapılan Waddle

Erciyes maçı kadın ve çocuklara mı şimdi? Yönetim buna kesin itiraz etmeli karşı takımın taraftarından kışkırtma var diye, ama bizim yönetim bu konularda maalesef biraz zayıf...

Hiçir şeyi değiştirmez yapılan itiraz.. tahrik de olsa. maalesef seyircisiz oynayacağız.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 22:22
Saçmalık ya

-------------

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 17/Nis/2014 saat 22:42
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan serdargül

oyuna geldik

Ne alaka
gayet açık
fikstüre bakın küme düşecek takımı biz belirleyeceğiz
erciyese burada yenilince anlarsın iki kayseriden birini kurtaracaklar

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: esesliahmet26
Gönderi tarihi: 23/Nis/2014 saat 09:37
Eskişehir'in faturası kesildi
PFDK kararlarından Eskişehirspor da nasibini aldı.

Kırmızı-Siyahlılar’a, Antalyaspor ile geçen hafta içinde oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen dördüncü ihlal olmasından dolayı 1 maç seyircisiz oynama ve 80 bin TL para cezası verildi. Bu arada önceki akşam Karabükspor’la golsüz berabere kalan Eskişehirspor, Erciyes maçının hazırlıklarına bugünden itibaren başlayacak.

bu karar konyadaki maçı etkilemiyor değil mi ?

-------------
E S K İ Ş E H İ R S P O R . . .

Gönderen: GÖKYAPI
Gönderi tarihi: 23/Nis/2014 saat 10:01

2 eylül gazetesinden okuduğum kadarıyla yönetim kurulu üyesi  mustafa akgören, kendi twitter sayfasından şu tweti atmış “biletleri tribün çocuklarına vermekle ne kadar isabetli bir karar vermişiz herkes gördü herhalde. Harikaydınız çocuklar”.burdan  mustafa akgören e sormak istiyorum.Acaba antalyadaki eses sevdalılarının eskişehirden gelen tribün çocuklarından  ne farkı olacaktı.bu yapılanlar taraftarı ayırmaya yönelik değilmi?antalyada yaşayan bir eskişehir taraftarı  olarak önce güven  sloganıyla harekete geçen bu yönetime bu hareketi hiç yakıştıramadım.takdiri eskişehir kamuoyuna bırakıyorum

bu yorumu antalya maçından sonra yapmıştım ve tabiki hiç bir açıklama yapan olmamıştı.ve bu maç sonucunda 80,000 tl ceza ve 1 maç seyircisiz oynama cezası aldık.acaba eskişehir yönetimi bu sonuçtan sonra ve bu cezalardan sonra hala ''harikaydınız çocuklar çok güzel küfür ettiniz mi ''diyor acaba çok merak ediyorum.küfür etmeye prim veren yönetim anlayışını  da ben anlamıyorum.ne olursa olsun küfür edilmesini büyük eskişehir taraftarına yakıştıramıyorum.ve bunu onaylayan yönetimede....

-------------
ölümüne eses'liyiz

Gönderi tarihi: 23/Nis/2014 saat 10:36
Bu sezon rekor kırdılar. sağlam para kazandılar kulüplerden.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: bilaltopal
Gönderi tarihi: 23/Nis/2014 saat 17:21
Tribünlerde küfür ederek kulübün ceza almasını sağlayan, benim maç izleme özgürlüğümü elimden alan, kendisini taraftar zanneden insanlara hakkımı helal etmiyorum...

-------------
SEVDAMIZ ESKISEHIR

Gönderi tarihi: 23/Nis/2014 saat 20:54
Yazık şu ceza içn giden paralara

-------------

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 24/Nis/2014 saat 10:31
Karabükspor'un giden elektriklerini ceza olarak yaz bize. Angry

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 12/May/2014 saat 19:48

cezalar ne zaman açıklanacak yaaa

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 12/May/2014 saat 21:04
Alıntı yapılan boffin25

<FONT style=": #000000">cezalar ne zaman açıklanacak yaaa

Cezalar açıklansa bile konya maçı muhtemelen seyircisiz olacaktır

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderi tarihi: 12/May/2014 saat 22:51
Yazık olacak şu son maçı izleyemeyeceğiz. Peki neden? Ne oldu da o kadar küfürü ettik kupa finalinde? Hiç bir şey yokken ettik o kadar küfürü.
Yazık değil mi maç izlemek isteyen o kadar taraftara, yazık değil mi maç günleri ancak kendini toparlayabilen oradaki esnafa. Kapı önünde su satan amcaya.

-------------

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 00:05
küfür etmeseydik bile meşale yakıldı,

Belki final maçı olduğu için aff ederler mi :D ?

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 00:47
Ayrilan oyuncularimiza güzel bir veda töreni yapilirdi... ceza gelirse bos tribünlerle ugurlanacak DEDE, KAMARA,...

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 01:50
Alıntı yapılan Adnan26

Ayrilan oyuncularimiza güzel bir veda töreni yapilirdi... ceza gelirse bos tribünlerle ugurlanacak DEDE, KAMARA,...

e-bilet denilen şey yüzünden zaten boş tribünlerle uğurlanacaklardı malesef..

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 01:57
e-bilet durdurulmadı mı,
Antep maçında yoktu,

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 02:06
Alıntı yapılan Bidon26

e-bilet durdurulmadı mı,
Antep maçında yoktu,

Yanılmıyorsam Antep küme düşme potasında olduğundan taraftara çok ihtiyaç duyduğu için cezayı ödeyip e-bileti bu dönem kullanmadı. Mahkeme durdurdu fakat daha TFF'den gelen bir açıklama yok

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: SaDRaZzaM
Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 16:33

PFDK Kararları - 13.05.2014
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 13.05.2014 tarih ve 85 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- MERSİN İDMANYURDU SPOR Kulübü'nün, 09.05.2014 tarihinde oynanan MERSİN İDMANYURDU - ORDUSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- SAMSUNSPOR Kulübü'nün, 09.05.2014 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ANKARASPOR A.Ş. PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI VE 52.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, cezanın infazında FDT'nin 98/4. Maddesinin uygulanmasına,

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

3- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, 07.05.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - GALATASARAY A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 5. ihlal olmasından dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

4- GALATASARAY A.Ş.'nin, 07.05.2014 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - GALATASARAY A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisi içerisinde gerçekleştirilen 3. ihlal olmasından dolayı takdiren 150.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle GALATASARAY A.Ş.'nin, toplam 180.000. -TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

PFDK Başkanı
Halit Fahri GÜLTEKİN

-------------
BKŞ/MUSTAFA

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 17:12
3. ihlalde saha kapatma cezası alınmıyormuydu? Biz 3. ihlalimizde saha kapatma ceza yemiştik sanırım?

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 17:17
Alıntı yapılan havuç ali

3. ihlalde saha kapatma cezası alınmıyormuydu? Biz 3. ihlalimizde saha kapatma ceza yemiştik sanırım?

Kendi sorumu kendim cevaplayayım.

Bizde 3. ihlalde saha kapatma cezası yememişiz. Malesef TFF'yi suçlama gibi bir lüksümüz yok böyle bir durumda..

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 17:29
Bu işin ihlali mi olur ,polise meşale atmanın ekstra cezası yok mu.Yağdırdı meşale resmen gs.

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 17:40

Yine cezalıyız.

Bu aldığımız kaçıncı ceza.?

İçimizde ne çok Eskişehirspor düşmanı varmış.

Gönderi tarihi: 13/May/2014 saat 17:48
Bu işin sonu yok ,
Çözüm yolu bulmalıyız

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com