eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 19:03
Alıntı yapılan enis26

Bu konuyla alakalı bilgi sahibi arkadaşlardan destek bekliyorum.  Bu passo denen meretin amacı hani temiz tribündü , hakaret eden küfür eden ve taşkınlık yapanlar o fotoğraf ve bilgilerimiz sayesinde kamerlardan izlenip stada alınmayacak ve temiz maç seyredenler ceza almayacaktı. (sözde) Ben antep maçına istanbul tarafından yolculuk yaptığım için gidemedim.  Yani trübünde yoktum. !!!! Peki kombine sahibi bir ESES taraftarı olarak benim ne suçum var.  Yani TFF, beni suçsuz olduğumun isbatına rağmen , tribüne almayıp hangi vasıf ve hakla cezalandırır. Bu hertürlü hukuk a aykırıdır. Burada nasıl bir yol izleyelim ki (benim gibi arkadaşlar) bu olayın yanlışını ESES taraftarı olarak Türkiye ye isbat edelim. Fikirlerinizi ve ciddi yorumlarınızı bekliyorum.

Ozellikle avukat arkadaşların bu konuda calısma yapması gerekir... Dediğiniz gibi orada olmayanlar belli iken neden onlarda cezaya dahil edlmektedir...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 20:38
Gs bizim maçı 100lira yapmıştı bizim de en az 200 lira yapmamız lazım
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 21:12
Biz biletleri pahalı yapınca medyayı, tff'yi arkalarına alırlar
Keşke 200 lira yapabilsek
Ayrıca hani küfür eden tespit edilip tribün kapatılmayacaktı
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2015 saat 18:31
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 15:14
Yukarıda Eralp Bey'in mesajındaki görselden de anımsanacağı üzere, ligin 16. haftasında iç sahada oynanan G.Antep karşılaşmasında "çirkin ve kötü tezahürat" başlığına dayandırılarak para cezalarına ek olarak kulübümüze "tribün kapatma" cezası verilmişti.

Deplasmanda oynanacak 17. (Akhisar) ve 18. (Konya) hafta maçlarının ardından ilk iç saha maçı, 19. haftada Galatasaray'a karşı olacak. Ancak araya iki ZTK iç saha maçı gireceği için, kafalarda soru işaretleri oluşmuş durumda.

TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan 2014 Temmuz tarihli "Futbol Disiplin Talimatı"nın 14. sayfasında yer alan "Çirkin ve Kötü Tezahürat" başlıklı 53. maddesinin 3. fıkrasını aynen alıntılıyorum:

MADDE 53 – ÇİRKİN ve KÖTÜ TEZAHÜRAT

(3) Kulübün bu madde kapsamında, ev sahibi olarak oynadığı müsabakada aldığı ceza, ev sahibi olarak oynayacağı müsabakalarda ve misafir kulüp olarak oynadığı müsabakada aldığı ceza, misafir kulüp olarak oynayacağı müsabakalarda infaz edilir. Lig müsabakalarında alınan cezalar lig müsabakalarında, kupa müsabakalarında alınan cezalar kupa müsabakalarında infaz edilir.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Futbol-Disiplin-Talimati.pdf

Burada net olarak görüldüğü gibi, alınan tribün kapatma cezasının ilk iç saha lig maçı olan 19. hafta Eskişehir-Galatasaray karşılaşmasında infaz edilmesi gereklidir.

Dolayısıyla 28 Ocak'ta oynanacağı duyurulan Eskişehir-Galatasaray ZTK karşılaşmasında, paso uygulaması da ZORUNLU OLMADIĞINDAN, tribünlerin bu sezonki en büyük kalabalığı ağırlaması beklenebilir.

Buradaki en önemli soru şu: Yönetim ilk ZTK iç saha maçında yaptığı gibi kendi taraftarına sırtını mı dönecek, yoksa paso uygulamasının öncesini bilmeyen yeni transferlere, Skibbe'ye ve cümle aleme "bakın, bu kulübün böyle bir taraftarı var" deme şansını mı kullanacak?
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2015 saat 18:00
Alıntı yapılan enis26

Bu konuyla alakalı bilgi sahibi arkadaşlardan destek bekliyorum.  Bu passo denen meretin amacı hani temiz tribündü , hakaret eden küfür eden ve taşkınlık yapanlar o fotoğraf ve bilgilerimiz sayesinde kamerlardan izlenip stada alınmayacak ve temiz maç seyredenler ceza almayacaktı. (sözde) Ben antep maçına istanbul tarafından yolculuk yaptığım için gidemedim.  Yani trübünde yoktum. !!!! Peki kombine sahibi bir ESES taraftarı olarak benim ne suçum var.  Yani TFF, beni suçsuz olduğumun isbatına rağmen , tribüne almayıp hangi vasıf ve hakla cezalandırır. Bu hertürlü hukuk a aykırıdır. Burada nasıl bir yol izleyelim ki (benim gibi arkadaşlar) bu olayın yanlışını ESES taraftarı olarak Türkiye ye isbat edelim. Fikirlerinizi ve ciddi yorumlarınızı bekliyorum.

ANAYASA MAHKEMESİ Bu İnsanlık Dışı Uygulamayı HAZİRAN AYINDAKİ DURUŞMASINDA İPTAL Edicek , Çok Az Kaldı SABREDİN .
ANTİ__BİZANS
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2015 saat 15:58
3- Eskişehirspor Kulübünün, 25.04.2015 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı TRİBÜN KAPATMA ve 250.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın ihlalin gerçekleştirildiği kapalı ve açık tribünde infaz edilmesine, FDT'nin 53/4. Maddesi uyarınca cezaya neden olan tribünlere ilgili müsabakada giriş yapan taraftarların elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle ilgili cezanın infaz edildiği müsabakaya girişleri engellenmesine,
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2015 saat 17:25
5-10 liraya maç bileti isterler,verdikleri zarar bütün sezondaki hasılat gelirine denk.Anlayana...
Diren ESES...
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2015 saat 17:25
Ne kadar saçma. Nefer ısrarla açık tribüne küfürlü beste söyletmeye çalışırken açık ısrarla karşılık vermedi.Küfür etmemek için bu kadar çaba sarfeden bir tribünün bu kadar kolay kapatılması şerefsizliktir. Madem en ufak küfürle 90 dk küfür arasında bir fark yok keşke Volkan gibi Emre gibi karaktersizlere adam gibi sövüp, baskı altına alıp,cezamızı çekseydik...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2015 saat 10:42
paso lig kart var gençler ceza şahışa verilecek taraftarsız maç olmucak. maç seyircisiz olacaksa paso lig kart 50 tane kamera niye var dimi aaaa

yaşasın pasolig kart. yaşasın çok çok çok ileri zekalı TFF.
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır