eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Taraftar Grup Liderleri ve Yönetim

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:30
bunun en büyük sebebi belki de tribün lideri gecinenlerin elini hic mi hic tasın altına sokmamasıdır.ben tribünlerimizin potansiyeli olduguna inanıyorum ancak bu lider denenler hala 100 yıllık besteleri giriyorlar,şampiyon biz olacağız diye sacma sapan besteler söylüyorlar.ya kim yazıyor bunları ? takımı ateşleyeceğimize mıymıy besteler söyleyip duruyoruz.hakikaten bando olmasa tribünler icler acısı.lider gecinenler en azından bırakıp gitse eminim ki baskaları cıkacaktır ortaya ancak onlar orda durdukca insanlar da topa girmiyor.hele aşk-ı şehir diye bir tayfa var.tam facia.insanlara sövüp bağırıp cağırıp kendilerini göstermekten baska bir ise yaramıyorlar.nefere deginmiyorum bile.ne mal oldukları cok net ortaya cıktı bu sezon.diyeceğim o dur ki ya tribün liderleri elini tasın altına soksun ya da defolup gitsinler birileri sahiplenir.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:32
Alıntı yapılan grezores

bursada tüm tribünler maç geneli oturur sessizdir fakat teksas diye bi grup vardır 90 dk bağırır taraftarı ayakta tutar aynı şekilde adanademirsporun şimşekleride öyle. eskişehirsporda ise çekirdekçi dediğimiz açık tribün en ufak kıvılcımda bağırır potansiyellidir diğer tribünlerden farklıdır bir tribün grubu olsa karşılıklı müthiş şeyler yapabilir bu yönden şanslıyız ama bir tribün grubumuz yok. açık tribün 90 dk oturabilir ama tribün grubu 90 dk bağırmalıdır. yeni yapılanma grup şart nefer rezil bir durumda. deplasman tribünü bile neferden daha aktif.üstüne üstlük seni sevmeyen ölsün gibi galatasarayla özleşmiş çalınmış besteleri söylüyorlar yayıyorlar çıldırıyorum. eğer tribün grubu yapılanması olmazsa sıradan anadolu kulübü taraftarından farkımız kalmaz.

En doğru tespitlerden birini yapmışsın bizim kapalıdaki grubumuzla Texas'ı Çarşı'yı kıyaslayalım gerçek ortaya çıkar . Açığa kızılıyor inanın açık son derece istekli ama onu yönlendirecek gaza getirecek bir oluşum yok .
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:34
200 tl birden vermek bazılarına kolay gelebilir.Ama bedava olsun demiyoruz.25 olsa beşiktaş maçına da giderdim.
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:43
tribünlerin sıkıntısı geçen sene halil yüzünden nefer açık atışması v.s gibi nedenler var,insanların içine soğukluk girdimi bir daha kolay kolay ısınamıyor malesef, benim gözlemlerime göre, YENİ BESTE olduğu zaman ve bu yeni bestede ses düzeyi yüksek bir besteyse herkes sahip çıkıp canı gönülden bağırıyor, insanlara yenilik sunmak gerekiyor, espanayı hatırlayın, eski şaşası kalmadı,ilk başlarda herkes espana girsede bağırsak diye bakıyordu, yine birçok örneği var, yeni bestelere hız vermemiz lazım, yalnız besteler insanlara sıkıcı boğucu gelmemeli coşturmalı
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:50
Alıntı yapılan Esk_Faramir

200 tl birden vermek bazılarına kolay gelebilir.Ama bedava olsun demiyoruz.25 olsa beşiktaş maçına da giderdim.

Şaka mı bu ???

Yok birde bedava olsaydı ! Böyle mi sahip çıkacaksınız takımınıza ,şehrinize !!!

Ne 25 TL'sinden bahsediyorsunuz yahu ! Yazık günah !

Bilet fiyatları sezon öncesinde belirlendi zaten, TAVİZ YOK denildi. Para biriktirip, bir yerden borç alıp, çalışıp alacaktın kombineyi !!!

17 lig + en az 3 kupa macina 220 tl (mac basi 11 tl) !!!
[twitter'dan alıntı yaptığım iki isim :Fırat (@akcoray ) ve Bünyamin (@bunyaminavsar )]
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 14:11
Alıntı yapılan Esk_Faramir

birden vermene gerek yok taksit ile de alabilirdiniz kombine
Yukarı
gitarEs26 Liste gör
Yazar

ismail
Yer: eskişehir
  Alıntı gitarEs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 14:15
hiç bir tribun grubuna dahil değilim fakat şunu söyleyim kızılcıklı bittiği gün tribün bitmiştir..karşı taraftan onların sesini hala duyar gibiyim...sorun şurda tribünleri adam gibi yönetecek ateşleyecek yeni şeyler üretecek eğlenceli güçlü bi oluşum gerek..(yeni bi grup kurulsun demiyorum) şuan ne yaptığımız belli değilki.bilet fiyatları diyosunuz yaa ben buna gülerim arkadaş..15 tl lik maçtada bağarmıyoz ki..bütünlük yok bütünlük tek sorun bu..saygılar umarım düzelir bu sorunlar
SADECE -- TEK -- BÜYÜK -- ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 14:17
kimse hikaye anlatmasın biletler pahalı falan diye,zaten bi trlü şu kombine alışkanlığını oturtturamadık gitti,alıcaksın senenin başında bidaha arkana bakmıcaksın,gelelim taraftara tribün liderleri acil olarak toplanmalıdır ve bu karışık düzene bi çare bulmalıdır,herkes ayrı telden bağırıyor buda hiç hoş olmuyo ve rakibi etki altına alamıyoruz, biran önce buna bi çözüm bulsunlar ve devamlılığı olan herkesi çoşturan besteler bulmalıyız örneğin tapmadık asla falan gibi,
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 14:21
Bedava biletlerin hangi maçlarda, kimlere, kaç adet ve ne amaçla basıldığını yönetim kamuoyuna açıklamalı. Daha sonra ise adam gibi bir taraftar grubu kurulmalı. Halil zamanında Nefer için iddialar ortaya atıldığında oradakiler bizi tehdit edip "kimseden korkumuz yok, kimsenin destekçisi değiliz, yönetimde değişse biz aynı şekilde devam ederiz, bizden başka bağıran yok" diyorlardı. Görüyoruz şimdi kim haklıymış. Nefer'e laf söyleyince "yoksa sen eski kızlcıklılardan mısın?", öbürüne laf söyleyince "sen altes taraftarısın belli" diyerek, sanki ayrı takımların grupları gibi, kendi yanlışlarına bakmayıp bizi suçlayan insanlar vardı...

Yeni oluşumun kesinlikle yönetim ile bağlantısı olmayıp şeffaf bir birliktelik üzerine kurulması ve yeni bir hava yaratılması gerek. Yoksa içimizdeki çatışmayla bir arpa boyu yol alamayız. Şahsen ben şimdilerde hiçbir taraftar grubuna sempati duymuyorum. Herşey sahte geliyor, sanki bizden değillermiş gibi...
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 14:30
Yonetimden sadece faaliyet izinleri konusunda yardim istenebilir. Aksi halde en masum bandoya bile neler soylendi hatirlayin.
Ihtiyac olan artik lider degil. Tayfami desem bir grup arkadasmi desem. Kapalıyi canlandiracak, serseri takimina karsi dik duracak, taninan sevilen genclerden olusan bir grup. Mamalanmaya degil bagirmaya gelmis bir grup delikanli...
Ben 20li yaslarimda boyle bir tribun sayesinde gerçek EsEsli oldum...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır