eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Taraftar Grup Liderleri ve Yönetim

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:34
Kendilerini tribün lideri olarak gösterenler nedense kot pantolon ti-shirt le geliyorsa HİÇ GELMESİNLER BİR DAHA! Oraya nasıl çıktıklarını da açıkçası hiç merak etmiyorum çünkü belli be abi. Bu insanların tribünleri de onlardan farksız! Ayrıca durup durup grup hortlamasın! Çarşı diye gösterilen Ülkemizin iyi taraftar gruplarından birisi olan grup bile toplanamıyor stadta. Bu şike olayı tamamen yarı yarıya düşürdü ülkede taraftar potansiyelini. Halil Ünal diye bir şahıs vardı ve ona bedava bilet veriyor diye yalaka gibi kuyruğunda dolananlar vardı. Bunlar gidince inananlar kaldı ve Biz toparlıcaz bu tribünü arkadaşlar bedavacılardan medet ummayalım.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:39
tribün lideri diyince aklıma şu video geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Vjup3v3hfO4
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:01
Tatar Mustafa el attı sonunda.

Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:17
Noldu Mustafa bilet fiyatlarını mı indireceksiniz?
Sanki yerini yapıyosunuz gibi hava sezinledim.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:20
iyi bir tezahurat yapamadığımız veya rakibi baskı altına alamadığımız zaman tribün liderlerine laf etme hakkımız vardır ama stat önemli bir maçta boşsa eğer burda tüm eskişehirliler suçludur...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:41
Dün maçtaydım, bundan önceki 3 iç saha maçımızı da televizyondan izledim. Eski yıllardaki coşkulu tezahüratlarımız; (Üçlü, Esesim geldi işte, Espana, Şinanari, Seninle doğmuşum, Kasap vs..) artık hiç söylenmiyor neredeyse. Son derece bayık ve dün gözlemlediğim üzere sözlerini çoğu kişinin bilmediği besteler girildi.
Eskiden maç başlar başlamaz tüm stad üçlüye girer, daha sonra da akabinde "Eskişehir sen çok yaşa" bestesine geçilirdi. Hala devam ediyor ama desibel olarak baya baya kan kaybetmişiz.
Deplasman tribünlerine gelince, bunda biraz da deplasman tribününün kapalıya alınmasında da pay var. Eskiden sahaya uzak kaldığı için sesleri pek çıkmıyordu, ama kapalıya geçince hem millet hava şartlarından korunuyor, hem de akustik olarak sesleri daha fazla geliyor. Yanılmıyorsam, lig tv kameraları da oraya yakın olduğundan sesleri bizden çok çıkıyor, tv karşısında.
Lige ilk çıktığımız sene, hiç bir iddiası olmayan son haftadaki gaziantep maçına da gitmiştim ve o maçın tribünü bile bundan daha iyiydi diyebilirim. Ben açıkçası, bu durumun düzelmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Eskişehirspor, böyle bir taraftarı haketmiyor.
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:47
tribün artık bitiyor eskişehir'de, tribün kültürünü biz kazandırdık ilk önce biz kaybediyoruz gerçekten üzücü. bu taraftar seneler öncesine kadar neydi be.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 12:55
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Lig başlamadan FB GS BJK biletleri 50 lira olacak demişlerde kombine 220 lira 3x50 150 TL 25x2 Bursa Trabzon maçları 200 lira 5 maçta çıkıyo en az 15 maç bedavaya denk geliyo bence bilet konusunda kızmak komik olur .
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:09
Alıntı yapılan JOEBLACK73

indirsin tabi kardeşim
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 13:11
Önce bedelsiz biletlerin bjklilerin eline nasıl geçtiğini bi anlatsanız
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır