eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Taraftar Grup Liderleri ve Yönetim

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 21:25
Alıntı yapılan champions26

Amigo Orhan ne kadar güzel bir baba çektiriyor hala.

http://www.youtube.com/watch?v=JiiE1Z-scIA

http://www.youtube.com/watch?v=SgxS0PUqICc

Yeniden geç tribüne Orhan Amca.

Amigo Orhan, endüstriyel futbol içinde kötü tezahüratlar ve daha başka birçok nedenden dolayı küsmüştü bildiğim kadarıyla. Yönetim tazelendi, mafyadan kurtulduk, teknik ekip, futbolcular harika, taraftar grupları içindeki çürükler de ayıklanmış gibi. Bu son maçtaki taraftar, takım, yönetim bütünleşmesi de çok güzel bir işaret. İnşallah tüm bunlar Amigo Orhan'ı da yeniden, sembolik de olsa, bir kez stadda görmeye ikna edebilir ve yeni bir başlangıcın işareti olur bu. 
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Turkey
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 22:06
bilmiyorum bazı abilerim amcalarım kısacası bütün renkdaşlar bana kızabilirler ama artık amigo orhan amcamızında naz yapmaması gerekli bence hepimiz gerek yaşından dolayı gerekse küskünlüğünden dolayı bütün tribünün başına geçip amigolup yapsın demiyoruz ancak tribün kültürünün baş mimarı olan amigo orhan amcamızın stadda her maçımızı gelip izlemese gerekli loca şeref tribünü 65 liler mi olur ne olur bilemiyorum ancak bence benim anlayışıma ve eminim bir çoğumuzun anlayışına görede aşkın sevdanın armanın eses sevgisinin küslüğü bahanesi olmaz haddimi aştıysam kusuruma bakmayın ancak orhan amcamızın stada gelmemesi beni derinden üzüyor
ES-ES ...
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2013 saat 22:20
kötü tezahüratlar rantlar futbolun içindeki pislikler orhan abimizi küstürdü.ayrıca orhan abimizın yaşı çok ilerledi kendisi de eski enerjik haliyle hatırlanmak ister bu saatten sonra dönmesi gerçekten zor.

bu arada nefer hakkında bilgi verebilecek var mı ? sette kim var onlarda son maç etkiliydi bundan sonraki maçlar kendi bölümlerini doldurabilecekler mi ? murat dirinin durumu nasıl tribünlere dönecek mi herkes bunları merak ediyor açıklayacak varsa seviirim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır