eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nahre26 Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nahre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 13:55
Herkese yeniden merhabalar H.Ü ve ekibi gittiğine göre bende varım artık ilk işim kombinemi almak ve kendimce imkanlarımca taşın altına elimi sokmak Herşey ESKİŞEHİRSPOR için!
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim
Yukarı
Erman026 Liste gör
Yeni Yazar

Erman
Yer: Vişnelik
  Alıntı Erman026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 15:02
7-8 senedir bu forumu takip ederim. yıllar geçtikçe insanlar yazmamaya takımdan soğuduğunu belli etmek için foruma bile girmemeye başlamıştı. bunun sebepleri tabiki face-twitter-bloglar da bağımsız şekilde düşüncelerini yazmak isteyenlerde var. Ancak Hoşcan ın başkanlığa gelmesiyle herkes takıma küslüğü bıraktı,foruma üyelik açıldı...
Geleceğe çok umutla bakıyorum...
Es-Es
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 15:11
Önceden bilgisayarımda heyecanla sürekli takip ettiğim foruma ara ara girip sinirlenip çıkıyordum.Selahattin Abi'nin yazısını gördükten sonra bu seviye devam ettikçe sürekli takip edeceğim ve paylaşımlarda bulunacağım.Önce saygı..
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:26
Selocan;
Hoşgeldin. Ben bu forumdan hiç ayrılmadım. Kimseyle küskünlüğüm de olmadı.
Yani ben buradaydım hep. Ama yazmıyordum.
Yazmamamın sebebi de şudur;
Bilirsin 2001 den beri bu forumda yazarım. Yine bilirsin ki boş yazmam.
Fakat ne olduysa oldu ; 2001 den beri katılımcı olan bana yeni konu açamama kıstası getirildi. Ne yönetime , ne de katılımcılara , nede dünya ahlakına aykırı söz haraket ve eylemde bulunmama rağmen.

Bende 10 yıl az değil 10 yıldan beri yazdığım bu forumda yeni konu açma engeline karşı son 3 yıldır fazla katılımcı olmadım.
Ama hiçkimseye kırgın değilim. Burada bulunan herkesi ESES li olduğu için gönülden seviyorum.
ESES adına herşey daha güzel olacağı umuduyla.....
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:28
Selamlar gönüldaşlar. Umarım kırgınlıklar sona ermiştir. Hayellerimiz bir tarafta mali durum diğer yanda. Karamsar mali tabloda bizim taraftar olarak yapabileceklerimizi tartışmak, projeler üretmek ve bunları yönetimle paylaşmak...yoksa olay gene forma al kombine aldan öteye geçmeyecek. Ne dersiniz?
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:30
Bu düşüncemi buraya yazma sebebim içimdeki birşey yapmalı düşüncesinin siz eski tüfeklerdeki yeni heyecanın verdiği cesaret
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 17:01
Moral bozmayalım renktaşlarım...

Gerekirse küllerimizden yeniden doğacağız... Gün birlik günüdür... Önce Güven... Birlik & beraberlik... Halila ağadan da hesap soracağız elbet !!!
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 17:51
Sevgili Esalettin ve diğer gönüldaşlarıma teşekkür ederim. Moderatör kardeşlerimiz başlığımızı dikkatle takip ediyorlar. Esalettin üstadın bahsettiği sorunla alakalı gerekeni yapacaklardır.

Değerli arkadaşlar ben bu başlığı açarken burada herhangi bir hesaplaşmayı aklıma getirmedim. Ahmet gitti Mehmet geldi diye de böyle bir çağrıda bulunmak istemedim. Geçmişte kalanlar geçmişte kalmalı ve hepimiz önümüze bakmalıyız.

Bu başlıkta sadece forumun eski aktivitesini kazanması üzerine görüşlerimizi belirtelim. İsimler üzerinden gidersek daha başlamadan bu işi bitirmiş oluruz. Bir yönetim gitmiştir bir yönetim gelmiştir. yeni yönetim bize yeni umutlar vaadetmektedir. Biz de bu yönetimin vaadettiği yeni ufuklarda pay sahibi olmak amacıyla böyle bir çağrı yaptık. Yeni yönetimin destekçisi ya da köstekçisi değiliz. Aynı duygularımız eski yönetim için de geçerli.

Bizim çağrımız sadece yeni yönetimin çizmek istediği tablonun daha güzel olabilmesi için ufacık da olsa bir katkı sağlamak ve camianın tabiri caizse ağır toplarını yeniden bir araya getirmektir.

Kişilere hakaret etmeye ya da kişileri ilahlaştırmaya daha burada başlarsak bu amacımız başlamadan tükenmiş olur. Forumda tartışma başlıkları yeterince var. Arzuladığımız birlik ve beraberliği bu başlık altında sağladığımız takdirde zaten süregelen tartışmaları biz de elimizden geldiğince destekleyeceğiz.

Şimdi tek amacımız var, büyük bir süratle yokalmaya yüz tutan değerlerimizi yeniden camiaya kazandırmaktır.

Selam ve sevgilerimle...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 17:57
Tartışma dilimiz üzerine hepinizin affına sığınarak bir iki cümle yazmak istiyorum.

Bazı arkadaşlarımız eski başkan Halil Ünal'dan bahsederken;
"Halil Ağa", "Pancarcı" tarzında küçük düşürücü ya da alaycı ifadeler kullanmak yerine "eski başkan Halil Ünal" deseler ne kaybederler. Bu şekilde hitap etsek Eskişehirspor ne kazanır ya da ne kaybeder.

Bunu bir örnek olarak veriyorum. Bu bir alışkanlık meselesidir. Sürekli tartışma dilimizi böyle alıştırırsak yarın bir gün birbirimize de aynı dilde sözler sarfederiz ve yeniden aynı tas aynı hamam meselesine döneriz.

Şunu unutmayalım ki, karşı tarafa fikrimizi kabul ettirebilmemiz için onların değerlerine saygı duymak durumundayız. Aşağılayıcı ve hakaret içeren sözcükler kullandığımız vakit bırakın sağlıklı bir tartışma ortamı yaratarak fikirlerimizi kabul ettirmeyi, karşı tarafın yanlış olduğuna inandığımız düşüncelerinin daha da güçlenmesine zemin hazırlarız.

Tartışma ve yazı dilimizi lütfen Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci çerçevesinde düzenleyelim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 19:22
Forumun kurucularını çok eski üyelerini Selahattin abinin konu başlığı altında mesajlarını görmek gerçekten büyük bir keyif,tabiki yeni üyelerimizi kıymetli renkdaşlarımada foruma hoşgeldiniz demek lazım.Bu isimlerin bir çoğu ve daha bir çok siyah kırmızı kalpler aslında diyorki,Eses üzerinden nemalanan,Eskişehirsporlu geçİnen daha doğrusu Eskişehirsporun sırtından geçinenlere inat sadece Eskişehirspor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır