eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 18:16
Saygı,sevgi ve hoşgörü kavramlarını her fırsatta vurgulayacağız.Birlik içinde olduğumuzu göstereceğiz.Geçmişde yapılan hizmetleri unutmayacağız.Manevi değerlere sahip çıkacağız.Ortak özelliğimiz Eskişehirspor sevgisidir.
Eskisinden daha az ve seyrek yazabiliriz.Önemli konularda söze girmeyi tercih edebiliriz.En kötü seçenek uzun süre hiç yazmamaktır.
Bu forumun canlılığını koruması ve kolayca izlenebilir olması,özellikle gurbette yaşayanlar için yararlıdır.Herkes kendini ifade edebilmelidir.Kimliği bilinenler kardeşimizdir.Kimliğini açıklamak istemeyenler de iyiniyetli olduğunu göstermek koşulu ile bizim değerimizdir.
Mevcut dargınlıkların unutulması ortak dileğimizdir.Bunu sağlamak için çaba göstermeliyiz.Yarına ümitle bakıyoruz.Eskişehirspor sevgisi geçmişde olduğu gibi gelecekde de çığ gibi büyüyecektir.
Ateş Ülker
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 18:19
Hemen hemen hergün ziyaret ettiğim foruma çok uzun zamandır girmiyordum. Bugün twitter'da Selahattin abinin yazdıklarını gördüm. Hemen hemen bütün günümü forumda geçirdim. Bir kaç mod alımıyla forum eski şaşalı dönemlerine dönecektir diye düşünüyorum. SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ 
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 18:53
Her zaman her yerde En büyük Eses....Yaşasın Eskişehirspor....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 19:02
Öncelikle Selahattin abiye böyle bir konu açtığı ve böye bir girişimde bulunduğu için teşekkür ediyorum.

Bu konu vesilesiyle forumun geçmişine göz atmaya karar verdim.Eski üyelerin her konuyla ilgili attıkları mesajları hatırlarsak belki yeni üyeler forum hakkında bir görüş edinebilirler.Böyle mesajlar görmeyi gerçekten özledik.Elimden geldiğince bu başlık altında bazı üyelerin geçmişte yazdıkları mesajları alıntılayacağım.İzinlerine sığınarak..

Alıntı yapılan AtesUlker

Ben belki göremeyeceğim,ama Gelecekde Eskişehirspor Genel Kurulunun 20.000 üye ile
yapıldığını görmek isterdim.Bu dilek birçoğumuzun gönlünde yatan arslandır.Bugün için gerçekleşmiyeceğini biliyoruz.Ama birgün mutlaka gerçekleşecektir.İstanbul kulüplerinin Genel Kurul toplantıları birkaçbin aktif üyenin katılımı ile yapılmaktadır.Villa Real kulübünün bulunduğu kentte yaşayan insanların yaklaşık üçte biri kulübe üyedir.Bize gelince kulübe üyelik biraz teşvik edilmiş olsa 30.000 aktif üyemiz olacaktır!

Alıntı yapılan AtesUlker

Arkadaşlar,
   Görüşlerimizi kırıcı olmadan ve Türkçeyi yanlış kullanmadan anlatmaya çalışalım!Hemen hepinizin benim gibi, seçilenler arasında Fethi Heper,Mithat Körler ve Mustafa Akgören'in bulunmasından sevinç duyduğunu düşünüyorum.Bazıları belki çok sevilen isimlerin zarar görmesinden kaygı duyduklarını belirtmek istemiştir.Bunu dile getirirken de arada kırıcı ifadeler  geçmiştir.Şu halde Geleceğe önyargılı bakmayalım!
    Fethi Heper'i çok seviyoruz.Onun görüşlerini ve deneyimlerini dikkatle dinliyoruz.
    Mithat Körler'i çok seviyoruz.Çünkü o her zaman bizim aramızda olmuştur.Şarkıları ile moral vermiştir.Ben şahsen, maçların devre arasında Mithat Körler'in şarkılarını 15 dakika yerine 5 dakika dinlemekten bile rahatsız oluyorum.Kuralların izin verdiği ölçüde çalınmasını bekliyorum.
    Mustafa Akgören'i çok seviyoruz.O,taraftar ile Kulüp yönetimi arasında bir köprüdür.Sevilen,sayılan,taraftar olmanın cefasını fazlası ile çeken bir kimsedir.
    Çok sevilen isimler Eskişehirsporun birer değeridir.Onların isimleri Eskişehirsporun Tarihine geçmiştir.Unutulmaları ve haksız değerlendirmelerle karşılaşmaları mümkün değildir.

Alıntı yapılan banner

Her sene oluyor aynı muhabbetler. Barbarlıktan girilip vandallıktan çıkılıyor. Ama uygulama hiç değişmiyor, değişmeyecekte. Abartılara da fazla inanmayın. Bu işin istisnalar dışında kuralları bellidir. Bayana asla dokunulmaz. Yanında bayan arkadaşı olan erkeğe en fazla sözlü uyarı olur. Ailelere asla dokunulmaz. Küçük yaştaki çocuklara asla dokunulmaz. Kahramanlık yapmaya kalkmayan birisi en fazla sağlıklı yaşam koşusu yapmış olur onun dışında birşey yaşamaz.

Alıntı yapılan banner

Aynı şeyleri diyoruz Özgür. Borç sanal borç. Muhasebe taktikleri ile oluşturulan borç. Normalde öyle bir borcun olmaması lazım ama bizim muhteşem yönetimimiz çıkarıyor. Bu maddi konularda o kadar çok şey söylenebilir ki forum sayfaları yetmez. Ama yazsan ne olacak? Rıza istifa, Skibbe gitsin kalsın, yeni td kim olsun? Üstünde durulanlar bunlar oldukça bu devran da böyle devam eder gider.

Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 20:19
Eski üyeleri görünce içim bir tuhaf oldu iyiki varsınız..İnşallah o 2.lig b de maç günleri forumun aşırı yogunluktan hata vermesini bile özledim inşallah o günlere döneriz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
DEV-BABA Liste gör
Yeni Yazar

SEYFETTİN ÇAM
Yer: KAHRAMANMARAŞ
  Alıntı DEV-BABA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 20:35
Arkadaşlar ben K.maraş' ın Afşin ilçesinde çalışan Eskişehirli ve Eskişehirsporlu bir öğretmenim, umarım eski günlerimize temiz yönetim anlayışıyla birlikte, Anadolu devrimini başlatan ve 2013 senesinden itibaren bu devrime devam eden bir takım olarak lige damga vururuz.
GELECEK GÜNLER İÇİN GÖKTEN AYET İNMEDİ BİZE, KENDİ GELECEĞİMİZİ KENDİMİZ VAADDETTİK KENDİMİZE ...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 21:56
Son yıllarda okur olarak forumu kullanıyorum. Galiba bu forum temmuz 2007 de eskisi kapanarak başlamıştı. Bu forumdan önceki forumda güzeldi. Selahattin Ağabey'in dediği gibi 2b'deyken bankasya'dayken haberleri buradan alırdık. Bazı üyelerimiz AA'dan daha hızlı ve iyi haberlerini paylaşırlardı. Eski forumu özlemiyor değilim.
2000-2001 yıllarında galiba ilk forum vardı. Oraya üye ol-a-madan okurlukla geçiriyordum askerliği :)

Aşağıda isimlerini hatırladığım üyelerin tekrar ve sıkça yazmasını bekliyorum.
Rıdvan Aras, banner(Müjdat), asssadza, EsEsliyim (Çağıl), Murat Sel, target26, musti26, TrakyaESES, KonyaESES, bursaESES, MarmarisESES, İzmirESES, KKŞ, BKŞ oluşumları, diğer KırmızıŞimşek oluşumları vs. ve adını hatırlayamadığım birçok forumdaşın yazmasını şahsen bekliyorum.

facebook çıkınca (ben kullan-(a)-mıyorum) forumlardaki oluşumlar, ikili tartışmalar, kavgalar forumun kalitesini düşürmüştü bana göre.

Yeniden forum, diyenleri görmek ümidiyle...

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 22:42
Selahattin Abi (esesim) seninle ve bir çok renkdaşımla tanışma şansı yakaladığım bu forumun kıymetini bilenlerden olduğumu düşünüyorum. Senin gibi kıymetli bir çok abimiz ve kardeşimizin foruma yazmayı bırakmasından sonra bizlerinde içinden yorum yazmak hatta çoğu zaman takip etmek bile gelmedi. Şimdi yapmış olduğun bu güzel çağrı ile umuyorum ki forumun güzel insanları geri dönecek ve yeniden saygı, sevgi, hoşgörü çerçevesinde değerli fikirler sunulacak hatta okumaya doyamadığımız uzun tartışmalar yaşanacak. Yöneticiye, futbolcuya, taraftara, bir birimize hatta rakiplere bile saygıyla yaklaşacak yeni bir forum yaratılacağına canı gönülden inanıyorum çünkü büyük Eskişehirspor'un büyük taraftarının karakteri zaten budur. Bir noktada da sizlerin fikirlerini almak istiyorum bugün Anadolu takımlarının bir çoğuyla aramızda oluşan husumetin giderilmesi, kimseyle kardeşlik kurulması manasında söylemiyorum ama en azından saygı temellerinin atılıp küfürsüz, kavgasız bir lig olması açısından önemlidir diye düşünüyorum. Bu yenilenme içerisinde bunun düzeltilmesi içinde adımlar atılabilir diye düşünüyorum. Erdinç abinin(redEs)listesine bir isimde ben ekleyim Baba(Alper) Saygılar...   
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
akayeses Liste gör
Yeni Yazar

Halim Yatmazer
  Alıntı akayeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 23:13
Bu sevda bitmez.ES ES im.
Hy
Yukarı
Uğur2626 Liste gör
Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı Uğur2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 23:43
Önceki üyeliğimin şifresini unutmuştum çok uzun süre sonra foruma döndüm. Yaşasın Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır