eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 14:31
Alıntı yapılan grezores

https://twitter.com/MuratDirii/status/911177274136973312

Fenerbahçe Beşiktaş maçının reklamının yapıldığı doğru mu ?

Evet malesef digitürkplay reklamları:S
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 14:36
ADMİN BUNU HEMEN KALDIRMAZ İSE TERKEDELİM BU SİTEDE BİZANSÇI OLMUŞ
E ni S
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 16:34
Konuya çok vakıf değilim ama bildiğim kadarıyla sitede reklamlarda sık ziyaret edilen sitelerin reklamları çıkıyor, ben bu siteyi sık ziyaret ederim ben böyle bir reklamla karşılaşmadım, ama sık ziyaret ettiğim sitelerin reklamları her daim çıkıyor, sanırım bu reklamların bir adı vardı, bilişimle ilgilenen renkdaşlar daha iyi bilir, bence siteye giren arkadaş bu sözü edilen siteye çok fazla ziyaret yaptığı için o sitenin reklamı çıkmış ve ortalığı velveleye vermiş!
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 17:55
Ben hiç ayakkabı sitesine girmedim ama bende de 3 farklı ayakkabı markasının reklamı çıkıyor. Digitürk reklamına rastlamadım
Her zaman her yerde
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 20:05
Google'nın adsense yani reklam uygulaması var. Bu uygulamasına kayıt olunup siteye yerleştirildiğinde tıklama başına ve sayfa görüntülenmesi başına belli miktar para veriyor. Belli bir limit ulaşıldığında çek veya bankaya kazanılan para yollanılıyor.

Şimdi bunu bilmeyen birisi doğal olarak bu reklamları özel olarak yerleştirildiği düşünülebilir. Google yaptığınız her aramayı kayıt ediyor, girdiğiniz siteleri bile biliyor. Genellikle buna uygun reklam çıkarmaya çalışıyor. Kısacası sizin yaptığınız her işlemi kaydedip, reklam verenlere daha iyi hizmet sunmak adına sizin bilgilerinize göre reklam çıkartıyor.(Kapitalizm, özel gizlilik ihlali var ama google yerine farklı arama motorları kullanabilirsiniz. Duckduckgo.com gibi sizi takip etmeyen çok fazla site mevcut ama arama sonuçları google kadar iyi değil sebebi ise google kadar fazla kullanan kişi sayısı yok.)

Bu reklamları görmek istemezseniz adblocker kullanın. Çoğu site de bu tarz reklamları görmezseniz. Ama bu yazıyı okuduktan sonra hala kendi bildiğinizi söylerseniz, bu işi bilenlerin gözünde gülünç duruma düşebilirsiniz.
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 21:26
Homfa nickli renkdaş doğru söylüyor. Ben alışveriş sitelerinde nerelerde gezdiysem sürekli onlarla ilgili reklamları sitemizde görüyorum. Bir keresinde bir şeyi merak edip GS mi FB mi hatırlamıyorum haber okumuştum, sonra bizim siteye girdiğimde onlarla ilgili reklamları görmüştüm bir kaç gün...
ESESLİYİZ
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 21:43
abi oo sizin bir seyden haberiniz yok sizin telefonlarınıza alakasız mesaj gelıyor ya işte o şirketler numaralarınızı GSM şirketlerinizden alıyor siz hat alırken nokta kadar yazan sozlesmede itiraz edemezsın biri ile telefondda 10 dak kredı alsam mı diye bır konus şakk mesaj gelicek uygun faızlı kredıler diye dene ve görün bizi sarmışlar resmen
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 23:07
AdSense sisteminde bahsedildiği gibi pc yada google hesabınıza bağlı çerezlere göre reklam çıkar. Örnek o gün Antalya uçak bileti baktınız hemen bağlı olan tüm cihazlarda ilgili reklam çıkar. Lakin Sedef Medya hesap ayarlarından sektör ve tek reklam sınırlaması yapabilir.

Konuyu uzatmak birşey kazandırmaz Eskişehirspor'un gündemi bu olmamalı!
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 01:30
Alıntı yapılan homfa

Google'nın adsense yani reklam uygulaması var. Bu uygulamasına kayıt olunup siteye yerleştirildiğinde tıklama başına ve sayfa görüntülenmesi başına belli miktar para veriyor. Belli bir limit ulaşıldığında çek veya bankaya kazanılan para yollanılıyor.

Şimdi bunu bilmeyen birisi doğal olarak bu reklamları özel olarak yerleştirildiği düşünülebilir. Google yaptığınız her aramayı kayıt ediyor, girdiğiniz siteleri bile biliyor. Genellikle buna uygun reklam çıkarmaya çalışıyor. Kısacası sizin yaptığınız her işlemi kaydedip, reklam verenlere daha iyi hizmet sunmak adına sizin bilgilerinize göre reklam çıkartıyor.(Kapitalizm, özel gizlilik ihlali var ama google yerine farklı arama motorları kullanabilirsiniz. Duckduckgo.com gibi sizi takip etmeyen çok fazla site mevcut ama arama sonuçları google kadar iyi değil sebebi ise google kadar fazla kullanan kişi sayısı yok.)

Bu reklamları görmek istemezseniz adblocker kullanın. Çoğu site de bu tarz reklamları görmezseniz. Ama bu yazıyı okuduktan sonra hala kendi bildiğinizi söylerseniz, bu işi bilenlerin gözünde gülünç duruma düşebilirsiniz.

Gayet açıklayıcı olmuş Hüseyin, tebrik ederim.
Son satır da can alıcı. :)
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2017 saat 09:14
sitenin özeti

Eskişehirspor’da Zeydan’dan önemli açıklamalar
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,063 saniyede hazırlanmıştır