eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
vörös és fekete Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı vörös és fekete Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 17:31
Tüm ESES taraftarlarına merhaba!
...
Yukarı
Mesutg Liste gör
Yeni Yazar

Mesut geren
Yer: İstanbul
  Alıntı Mesutg Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 12:39
Herkese merhaba!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 13:47
Alıntı yapılan MOD

Sevgili Emre;siteden atılmana neden olan mesajın bu.Okuyunca hak vereceğine inanıyoruz.

Bende bundan bahsediyorum.. Bu tarzda, hatta küfürlü bir suru mesaj yazılıyor bu forumda.. Dilerseniz seriyim onunuze ki bence gerek yok zaten sizde biliyorsunuz bunları, kimlerin yazdığını..

Her neyse uzatmaya gerek yok.. Benim soylemek istediğim, madem beni atiyorsunuz, onlari da atin tek bir kelime bile soylemem size.. Ama siz cifte standart uyguluyorsunuz.. Ben yine bu tarz kelimeler kullanirsam, yine atin ama bu tarzdaki kelimeleri kullanan herkesi atin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 14:05
Alıntı yapılan MOD

Arkadaşlar bizlerin burada bir kullanıcıyı uzaklaştırma ya da uzaklaştırmama gibi konularda insiyatif almamız kadar doğal bir durum yoktur. Uzaklaştırılanlar neden uzaklaştırıldıklarını bilirler, biz açıklamasak bile bilirler bu sadece bir mesaj da olmayabilir, gereksiz yere başlık açan, sürekli provokatif mesajlar atan, bir mesajı görmezden gelinip silinen ama hala bunun farkında olmayayıp o tür mesajlara devam eden v.s bunlar da forumdan uzaklaştırılır.

Mesajlarınızı yazarken kendinize bir otokontrol geliştirmeniz gerekir, biz elimizde sopayla bunu yazma, bunu çizme diye burada bulunacak değiliz. Eleştiri yapıldığı için kimse atılmaz, bunu iddia eden varsa yönetim, başkan, teknik direktör ve futbolcu başlıklarını bir gezip bakmasında fayda var.

Torpil meselesine gelince, burada torpil olmaz ancak bazı mesajlar ve kullanıcılar tolere edilebilir. Pek tabidir ki, forumda senelerdir yazan çizen iyi kalemler de, herkesle aynı kefeye koyulmaz aynı muameleyi görmez. Örneğin, Hüsnü, banner, matt, otomatikkapı gibi kullanıcılar (bunlar ilk aklıma gelenler, örnekler daha da çoğaltılabilir).

Forumdan uzaklaştırılmak ve bir yıl beklemek istemiyorsanız bazı kurallara uymakla yükümlüsünüz. Bunlara asgari düzeyde uyduktan sonra moderatörler keyfi yere kimseyi uzaklaştırmaz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Biraz şeye benzemiş durun 2-3 kelimeyi değiştirip yazayım örneğin, federasyonun; 'bazı takımlar tolere edilebilir. Pek tabidir ki, bu ligde 100 yıldır varolan iyi takımlar herkesle aynı kefeye koyulmaz aynı muameleyi görmez. Örneğin, galatasaray, fenerbahçe,beşiktaş (ilk aklıma gelenler, örnekler çoğaltılabilir)
neyse bu işin şakası tabi ama biz sizin başkalarını korumanızı tolere etmenize değil keyfi yapılan banlar olduğundan şikayet ediyoruz. sanırım bende yönetimi savundugum için herkes üstüme çullandı ve forumun ağır abilerinden biri beni banlattı. ben öyle tahmin ediyorum yada mod kendi banladı. önemli olan sebep yazmasıydı. sebep yazsaydı bi girer okurduk nedeni nedir ne değildir hangü cümlem suçmuş diye.
Yukarı
sportage Liste gör
Yazar

cengiz
  Alıntı sportage Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 14:30
Tüm ESES Taraftarlarına Merhaba!

Forumda daha önceki nick'im fffocustu.31/Tem/2007 beri üye idim fakat teknik bir problemden dolayı foruma giremiyordum.Üyelikler yeniden açılınca sportage nick ile yeniden üye oldum.

Tekrar Tüm Renkdaşlara Merhaba!
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 04:02
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan MOD

Sevgili Emre;siteden atılmana neden olan mesajın bu.Okuyunca hak vereceğine inanıyoruz.

Bende bundan bahsediyorum.. Bu tarzda, hatta küfürlü bir suru mesaj yazılıyor bu forumda.. Dilerseniz seriyim onunuze ki bence gerek yok zaten sizde biliyorsunuz bunları, kimlerin yazdığını..

Her neyse uzatmaya gerek yok.. Benim soylemek istediğim, madem beni atiyorsunuz, onlari da atin tek bir kelime bile soylemem size.. Ama siz cifte standart uyguluyorsunuz.. Ben yine bu tarz kelimeler kullanirsam, yine atin ama bu tarzdaki kelimeleri kullanan herkesi atin..
Saka gibi...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 08:37
günaydın arkadaşlar tekrar foruma girdiğim için sevinçliyim bu forumu tekrar eski günlerine döndürelim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
coco1965 Liste gör
Yeni Yazar

Ceylan
  Alıntı coco1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 14:23
Aylarca kapalı olmasının sebebini açıklayacak bir kişi var mıdır ?
Sekiyorum
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 18:59
Şükür...
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 14:09
DİRİLİŞ..
Her Zaman ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır