eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alt Yapı Sorumlumuz Kamuran YAVUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 22:04
bilgilendirmeniz için çok teşekkürler m.kemal bey...
koko burhan'ın methini babamdan(yaşı 66) çok duymuştum...
kamuran yavuz'u simaen biliyoruz fakat, burhan'ı bilmiyorum maalesef...
tesbihli amcamız dedik ama, kusurumuza bakmasın artık koko burhan

gururla eskişehirspor'luyuz dememizi sağlayan, 1965'lerin tüm efsane futbolcularına(futbolcularımıza) minnet ve saygılarımı sunuyorum.

(2011 yılındaki olayla ilgili bilgisi olan varsa, öğrenmek isteriz)
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 22:30
ALT YAPIDA DÜĞMEYE BASILDI 
29 Haziran 2013 Cumartesi 

Operasyon Başladı
Eskişehirspor Alt Yapısında operasyon dün resmen başladı. Koordinatörlük görevini üstlenir üstlenmez Kamuran Yavuz öncelikle çalışmak istediği antrenörler ile dün tesislerde bir araya geldi. 13 antrenörün katıldığı toplantıda geçen sezon alt yapıda çalışan birçok ismin olmaması ise dikkat çekti.
Alt Yapıdan 4 Antrenör Katıldı
31 Mayıs itibariyle sözleşmeleri sona eren mevcut alt yapı antrenörlerinden yalnızca dördü toplantıya davet edildi. Alt yapıda görev yapan Halit Kök, Serkan Topkaya, Berkant Ongan ve Yasin Söğüt ile masaya oturuldu. Alt yapı koordinatörü Kamuran Yavuz bu isimlere tekrar çalışmak istediklerini ifade ederek, şartlarını sundu.
Tam Gün Şartı Var
Alt Yapı Koordinatörü Kamuran Yavuz antrenörlerde özellikle bazı şartlara dikkat ediyor. Alt yapıda çalışacak isimlerin başka işle kesinlikle bağlantısının olmamasını isteyen Yavuz, antrenörlerin tam gün tesislerde durarak çalışmasını istiyor. Bu kriterlere uyacak isimlerle anlaşılacak ve alt yapıda yepyeni bir dönem başlayacak.
Önümüzdeki Hafta Açıklanacak
Alt Yapı Koordinatörü Kamuran Yavuz antrenman sahalarından ulaşıma kadar sıkıntı bulunan konularla da bizzat ilgilenirken, antrenörler gelişimleri açısından da kurslara yollanacak. Yavuz dün tesislerde Halit Kök, Serkan Topkaya, Berkant Ongan ve Yasin Söğüt’ün yanı sıra Cemal Yavuzol, Emre Özbayer, Orhan Kamacı, Yücel Yüce, Murat Kola, Murat Güngör, Eyüp Sabri Tiftikçi, Ceyhun Göray ve kaleci antrenörü Kamil Kaçıral ile bir araya gelerek toplantı yapıtı. Yavuz’un şartlarını belirttiği ve oldukça olumlu geçen toplantının ardından bazı antrenörlerin iş sorununu çözmesiyle birlikte önümüzdeki hafta içinde el sıkışılan isimlerle resmi sözleşme yapılması bekleniyor.
Istikbal
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 23:01
Bu cok iyi haber mehmet abi. altyapi antrenörleri kesinlikle full time calismalari lazim ki altyapidan ilerde iyicene verim alabilelim. Tabiki alt yapi antrenörleri ona göre de ücret almalari gayet normal. Önemli olan altyapidan bizim faydalanmamiz su 3 esekler degil. buna da bir önlem alinmasi lazim. su kadar bu kadar para basiyorlar diye hemen razi olmamamiz lazim.

DirenESESaltyapi.

Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 23:18
Eskişehir'in ilçelerinde olan amatör takımlarında takibe alınması taraftarıyım. Bu sayede ilçelerde de ESES sevdasının daha çok hissedileceğini düşünüyorum.
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2013 saat 23:44
Emre Özbayer Vahap Özbeyerin oğlu sanırım. Yücel Yüce de 2. lig dönemlerinde futbolcumuzdu diye hatırlıyorum
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 01:31
Alıntı yapılan es_ilker_es

Emre Özbayer Vahap Özbeyerin oğlu sanırım. Yücel Yüce de 2. lig dönemlerinde futbolcumuzdu diye hatırlıyorum

Yücel Yüce 2001 yılında oynuyordu sanırım. CM 01-02'den hatırlıyorum
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 01:32
Alıntı yapılan lvntkrgl

efsane futbolcularımızdan kamuran yavuz'un, alt yapı görevine getirilmesine, ben de yukarıda görüşlerini açıklayan arkadaşlarım kadar sevindim...

ancak...

kamuran yavuz'la ilgili haberleri araştıracak olursak eğer, 2011 yılında yine kulübümüzün alt yapısının başına getirildiği haberlerini görebiliriz...

acaba kamuran yavuz, alt yapının başına hiç geçmedi mi? yoksa, daha sonra görevinden mi ayrıldı merak ettim...

ayrıca başlığı açan ve ilk mesajdaki fotoğrafı ekleyen arkadaşım, o fotoğrafın daha genişini bulup ekleyebilirse, fotoğrafta görünen sarımsı renkteki kolun nihat çuhadar'a ait olduğunu herkes rahatlıkla görebilecektir...

belki ufak bir ayrıntı ama, kafamı kurcaladı doğrusu...

2011'de göreve getirileceği söylenmişti, fakat yanlış hatırlamıyorsam fiilen göreve başlamadan iptal olmuştu. O zamanlar yine umutlanmıştık böyle..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 01:37
Alıntı yapılan Erkan26

Belki bulamadım, belki gözden kaçtı ama Ertuğrul SAĞLAM kadar önem verilmesi gereken bir başlık bence.

Hocaların hocası alt yapımızı devralıyor.

Kamuran Yavuz efsane futbolcularımızdan biridir ve aynı zamanda teknik direktörlüğümüzü de yapmıştır.

Kendisine alt yapı görevinde başarılar dilerim.

Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 03:06
hayırlı olsun Kamuran YAVUZ.

yuvaya döndü.. Eğer takip ediyorsan Yalova Engin Sitesi arkanda...
Yukarı
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2013 saat 04:20
babam kendisini yakından tanıyor alkol problemi olduğunu söyledi umarım bırakmıştır bu işleride temiz bir başlangıç yapar hayırlı olsun klübümüze
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır