eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 278>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Online Durum: Offline
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 22:00
Yönetim uyuma acil olarak bu kuddusi denen eyyamcıyı heryere şikayet et. Çok sayın Fethi Heper tff de ne iş yapar acaba..!
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 22:13
Eskişehirpor yönetimi hadi be yap şöyle en ağırından bir açıklama bu adam düdüğünü duvara astır, sen ne cezası alırsan al en azından Büyük Eskişehirspor taraftarının yüreğine su serpersin..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 22:20
Antalyaspor maçı öncesi Antalya bölgesi hakemi guddusü bizim maça veriliyor,en iyi futbolcumuzu atıyor,bizim kazanmamız gereken faulü rakibe veriyor akabinde gol yiyoruz,golümüzü yardımcı hakem veriyor ve daha neler neler.Yönetim bundan sonra saha dışındada çok dikkatli olmalı.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 23:15
Alıntı yapılan esesliyiz

Antalyaspor maçı öncesi Antalya bölgesi hakemi guddusü bizim maça veriliyor,en iyi futbolcumuzu atıyor,bizim kazanmamız gereken faulü rakibe veriyor akabinde gol yiyoruz,golümüzü yardımcı hakem veriyor ve daha neler neler.Yönetim bundan sonra saha dışındada çok dikkatli olmalı.

2007/2008 sezonu gene antalya maçı öncesi SERDAR ÖZBAYRAKTARA karete hareketini es geçen DOĞA KAYA'YI İKİNCİ SARIDAN ATAN  bilin bakalım hangi hakem?
             http://www.youtube.com/watch?v=6ARdUemaZ-Y
  sayın yönetim bu görüntüleride tff'ye ve mhk'ye delil niteliğinde sunabilirsiniz sanırım bu maçtan sonra oynadığımız antalya maçında yenildik yani kuddusi o zaman
       DOĞA'YI ATTI ŞİMDİ ERKAN'I BİZ DAHA SUSARSAK HER ANTALYA MAÇINDAN ÖNCEKİ MAÇA KUDDUSİ VERİLECEK BUNA ARTIK DUR DEYİN....
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 23:47
yönetim derhal bu kuddusi denen hakem bozması hakkında açıklama yapmalı,her eskişehir maçını katletmeyi başaran bu adamın maçlarımıza atanmasını istemiyoruz, bu yetmiyor birde antalya maçından önce atıyorlar
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 00:20
Hakem hatası ayrı birşey hakemin ayar çekmesi ayrı İrfan abi çok güzel yakalamışsın Kuddusi denilen hıyarın yaptıklarını iki Antalya maçı öncesi yapılanlara tesadüf demek komik olur . Yönetim takımın sahadaki emeğini masa başında yedirmemeli Halil Ünal kupa maçlarındaki rezaletlere gıkını bile çıkarmamıştı belkide geçen sen kupayı alacaktık . Bu kararları hata deyip geçiştirirsek daha çoooook öperler bizi .
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 00:42
Yönetimin mesaisi başlıyor. Bakalım onlarda H.Ü gibi emek hırsızlarına karşı sessiz mi kalacaklar? Yoksa hakkımızı savunup, bir daha hiçbir hakemin bizi böyle kolay harcamasına müsaade etmeyecekler mi?
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 01:19
Güven dediniz güvendik. Hakkımızı savunun. Güveni boşa çıkartmayın. :/
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 08:19
Basın sözcümüzden açıklama bekliyorum.
Asıl şimdi konuşması lazım.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 08:45
Susmayın artık... Sus sus nereye kadar ,geçen sene fb'yi kupada hakemler sırtladı ,ligde desen yine aynı şeyler bıktık artık biz , sadece çıkın hakkımızı arayın gerekli eleştirileri yapın biran önce...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır