Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor Yönetimi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4266
Yazdırma tarihi: 29/Mar/2024 saat 12:23
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor Yönetimi
Gönderen: Curva_Eses
Konu: Eskişehirspor Yönetimi
Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 16:50
Başkan Mesut Hoşcan'ın sayfasının dışında yönetimde bulunan diğer isimleri bu sayfada konuşalım ve tartışalım.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 16:52
Biraz önce Emre Sarar'ı araştırırken "biraz" talihsiz bir açıklamasına rastladım. Röportaj 2010 yılında yapılmış ancak o tarihte bile tıpkı bugün olduğu gibi samimi ve içten bir şekilde Eskişehirsporluluğunu dışa vurması bu talihsizliğini en azından benim gözümde bertaraf etmekte. Samimiyetine ve sempatikliğine sonuna kadar inandığım "muhtemel" ikinci (asbaşkan) başkanımız. :)

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 16:58
Gügü faciasından sonra bu tür, sempati dışına çıkılmaması kaydıyla, İstanbul takımları tutanlara kızmamaya başladım.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 17:03
Alıntı yapılan Dorylaion

Gügü faciasından sonra bu tür, sempati dışına çıkılmaması kaydıyla, İstanbul takımları tutanlara kızmamaya başladım.

İmzanız.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 17:06
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan Dorylaion

İmzanız.
Unutmuşum, hemen değiştiryorum...

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 24/Haz/2013 saat 17:16

Biraz önce Emre Sarar'ı araştırırken "biraz" talihsiz bir açıklamasına rastladım. Röportaj 2010 yılında yapılmış ancak o tarihte bile tıpkı bugün olduğu gibi samimi ve içten bir şekilde Eskişehirsporluluğunu dışa vurması bu talihsizliğini en azından benim gözümde bertaraf etmekte. Samimiyetine ve sempatikliğine sonuna kadar inandığım "muhtemel" ikinci (asbaşkan) başkanımız. :)

en azından okumuş ya o yuzden fındık fıstıkla pek işi olmaz:)

Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 00:31
Yönetim Kurulumuz görev dağılımlarını gerçekleştirdi

Yönetim Kurulumuzun 25 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirdiği oturumda, Yönetim Kurulu Görev Dağılımları aşağıdaki şekilde oluşmuştur:

Mesut Hoşcan   Başkan             
Ahmet Yalçın   Başkan Yardımcısı (Başkan Vekili)       
Ali Emre Sarar   Başkan Yardımcısı           
Fatih Sezer   Genel Sekreter           
Rıdvan Çakırgöz   Mali Asbaşkan           
Mustafa Akgören   İdari Asbaşkan           
Mehmet Akman   Teknik Asbaşkan           
Bahadır Ünalan   İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan   
Bekir Sıtkı Saraç   Basın Sözcüsü           
Yüksel Pilgir   Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan       
Bilge Kosbatur   Yatırım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan       
İbrahim Eldem    Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan     
Aytekin Aykın   Sağlık Kurulu Başkanı & Teknik Asbaşkan Yardımcısı     
Alaattin Çoban   Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu       
Serkan C. Zengin   Medya Planlama ve İletişim Sorumlusu       
Metin Erkaya   Mali Asbaşkan Yardımcısı       
Mehmet Arı   İdari Asbaşkan Yardımcısı       
Faruk Işık   İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Oral Büyüksarı   İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Metin Güven   İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Yavuz Akpınar   Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı       
İsmail Hakkı Öztekin   Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı       
Ömer Osman Şahin   Yatarım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı     
Saffet Çelen   Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Cem Toker   Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı     
Alper Orkun   Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı     
Ertuğrul Dindar   Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı

Kaynak : Resmi Site

-------------

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 00:47
Böyle yeni yönetimimiz,yeni başkanımız başlıkları görünce insan bir hoş oluyor biz böyle mutlu güzel haberleri görmeye pek alışkın değiliz hala halil ünalın etkisindeyiz yavaş yavaş atlatmaya çalışıyoruz

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 08:34
Mesut HOŞÇAN'ın adaylığı ve kazanması 48 yıl sonra bir devrime sebep oldu.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 08:46

Bende Kendisine Hiç Eskişehirspor maçına gittinmi sorusunu sormak istiyordum...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: Bozüyüklü
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 09:45
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan hahuki

Lütfen ön yargılı olmayalım. Mesut Hoşçan'ın adaylığını açıklamasından sonraki tüm maçlarda kendisini 65'lilerin tarafındaki protokol tribününde tüm maçlarda gördüm. Özelikle galibiyetlerde ve atılan tüm gol sevinçleri görülmeye değerdi.

Gönderen: ahozdemir
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 09:49
Eskişehirspor'umuzun önü artık şimdi açılmıştır. Ben artık boş laflar duymak istemiyorum. Alt yapısıyla sağlam, A takımıyla güçlü, yönetimiyle saygın bir Eskişehirspor görmek istiyorum. Yeni yönetime de başarılar diliyorum.

-------------
Sevelim Sevilelim, Dünya Kimseye Kalmaz.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 11:15
Samimi içten biri, en azından özü sözü bir

-------------

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 12:44
Gorev dagilimi yapilmis sanirim , bilgisi olan varmi? Kim hangi gorevde.

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 12:57
Yönetim Kurulumuz görev dağılımını gerçekleştirdi
   Yönetim Kurulumuzun 25 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirdiği oturumda, Yönetim Kurulu Görev Dağılımları aşağıdaki şekilde oluşmuştur:Mesut Hoşcan  Başkan      
Ahmet Yalçın  Başkan Yardımcısı (Başkan Vekili)   
Ali Emre Sarar  Başkan Yardımcısı     
Fatih Sezer  Genel Sekreter     
Rıdvan Çakırgöz  Mali Asbaşkan     
Mustafa Akgören  İdari Asbaşkan     
Mehmet Akman  Teknik Asbaşkan     
Bahadır Ünalan  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan 
Bekir Sıtkı Saraç  Basın Sözcüsü     
Yüksel Pilgir  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan    
Bilge Kosbatur  Yatırım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan    
İbrahim Eldem   Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan  
Aytekin Aykın  Sağlık Kurulu Başkanı & Teknik Asbaşkan Yardımcısı  
Alaattin Çoban  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu   
Serkan C. Zengin  Medya Planlama ve İletişim Sorumlusu   
Metin Erkaya  Mali Asbaşkan Yardımcısı    
Mehmet Arı  İdari Asbaşkan Yardımcısı    
Faruk Işık  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Oral Büyüksarı  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Metin Güven  İktisadi İşletme/Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Yavuz Akpınar  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı   
İsmail Hakkı Öztekin  Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı   
Ömer Osman Şahin  Yatırım ve Projelerden Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı  
Saffet Çelen  Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı'ndan sorumlu Asbaşkan Yardımcısı
Cem Toker  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  
Alper Orkun  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  
Ertuğrul Dindar  Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu Yardımcısı  

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 13:01
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan Bozüyüklü

Alıntı yapılan hahuki

Lütfen ön yargılı olmayalım. Mesut Hoşçan'ın adaylığını açıklamasından sonraki tüm maçlarda kendisini 65'lilerin tarafındaki protokol tribününde tüm maçlarda gördüm. Özelikle galibiyetlerde ve atılan tüm gol sevinçleri görülmeye değerdi.

Malesef ülkemizde böyle saçma bir kültürümüz var , dünyanın hiçbir yerinde iki takım tutulmaz adı taraftar olmaz zaten , ama bizler toplum olarak güçlünün yanında olmayı sevdiğimiz için ( başka tabiri var yazmiyorum ) kompleksli oldugumuz için bu böyle ya bir takım tutarsın yada hiç bu iş bu kadar net !.

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 13:56
ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: hlebing
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 14:02
Alıntı yapılan moveklor 26

ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.
çok güzel yazmışsın tebrik ederim...

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 26/Haz/2013 saat 15:09
Bizzat bu işi yapacak firmadan duyduğuma göre kulübe kalite yönetim sistemi kurulacakmış. Bu konuda çalışma yapılıyormuş. Mesut başkan kalite belgesinin kağıt üzerinde değil özde olmasını kulübün kalite standartları çerçevesinde şekillendirilmesini istemiş. Bu harika bişey.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 03/Tem/2013 saat 16:58

YÖNETİMİN YAŞ ORTALAMASI 49

Mesut Hoşcan Başkanlığındaki Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49...

03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:31
YÖNETİMİN%20YAŞ%20ORTALAMASI%2049 ERHAN ÜNAL
27 YÖNETİCİ GÖREVDE

http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor ’un yeni yönetimi kolları erken sıvadı. Genel kurulu kazanır kazanmaz ertesi gün çalışmalara başladılar… Yeni ve genç ekipten oluşan yönetimi daha çok iş bekliyor. Bunun yanında yöneticilerin her birinin farklı işi var. Bu tempo içinde daha çok vakitlerini http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor ’da geçirmeye başladılar. Yöneticileri kısaca sizler için tanıtalım istedik. 27 kişiden oluşan http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49…

EN YAŞLISI METİN ERKAYA
Mesut Hoşcan başkanlığında her bir yöneticinin farklı görevleri bulunuyor. Hepsi de işine dört elle sarıldı… İlk gün yaşanan heyecanın son güne kadar sürmesini isteyenin sayısı oldukça fazla… Yönetimin en yaşlı ismi Metin Erkaya… Erkaya 70 yaşında… Yönetimin en genç ismi ise 28 yaşındaki Serkan Zengin… Her birinin farklı işi bulunurken yönetimde en çok müteahhit yer alıyor…  

MESUT HOSCAN İSTANBUL’DA
http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, İstanbul’a gitti. Siyah Kırmızılı takımın çiçeği burnunda başkanı Hoşcan, http://www.2eylul.com.tr/haberleri/Eski%C5%9Fehirspor - Eskişehirspor başkanı olarak ilk kulüpler birliği toplantısına katıldı… Hoşcan, kendisini tebrik eden kulüp başkanlarının tebriklerini de kabul etti. Mesut Hoşcan ekibi kaynak arayışlarının yanı sıra transfer için gerekli bütçeyi oluşturmak için çaba

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 03/Tem/2013 saat 17:26
Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: kocakurt
Gönderi tarihi: 03/Tem/2013 saat 19:27
Alıntı yapılan Essfor

Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.
Ekibin başarılı olacağı konusunda lafım yok.Ama bence tek tek isim vermemelerinin nedeni ekibin tamamının tezeğe batması(hangisini yazacan  Vallahi yer yetmez).Ayrıca fiili olarak yanlışa katılmamak  yetmez.Eğer yanlışı görüpte müdahele etmesseniz siz de en az o suçu işleyen kadar suçlusunuzdur.Eğer ''Vallahi haberim yoktu,kardeşim'' derseniz , o zamanda adama sorarlar ''Kardeşim etliye , sütlüye karışmayacaktın da madem ne işin vardı yönetimde?''

-------------
ben seni unutmak için sevmedim

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 03/Tem/2013 saat 19:41
Cemal Yavuzol ismi Eskişehirli kontenjanından Ertuğrul Hoca'nın ekibinde olacak deniyordu ne oldu?

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 03/Tem/2013 saat 21:30
Çok değişik kişilerden oluşuyor. Nolcak bakalım...

Gönderen: majiskül
Gönderi tarihi: 09/Tem/2013 saat 21:43
http://meb.gov.tr/haberler/haberayrinti.asp?ID=10362

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Spor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kulüp Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı makamında kabul etti.

-------------
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2013 saat 18:13
Eskişehirspor Kulübü 2'inci Başkanı Ahmet Yalçın:

"Şahsi görüşüm, millet olarak biz pazar günleri de çalışıyor,mesaiye kalıyoruz. Bu yüzden gündüz oynanacak maçlara çok fazla taraftarın geleceğini düşünmüyorum. Tribünlerin boş kalmaması için maçların akşam oynanması bizim için daha makuldür."

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2013 saat 20:38
Yönetimin HÜ Dönemine ait Borç( Hortumlama) araştırmasının veya soruşturulmasının sonuçlarını bekliyoruz yeni yönetim kafanı kuma gömme sakın................

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2013 saat 08:51
Bu yönetimin en büyük avantajı H.Ünal dan sonra gelmeleri. Bu taraftar öyle bir başkan gördü ki otomatikman bunlara kafadan 2 sene avans verdi.
ne yaparlarsa eyvallah diyeceğiz. İşler iyi giderse en az 10 sene kalırlar. Ama ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa 3 sene sonra ki Genel Kurul'da bunlar da giderler.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2013 saat 09:55
Tüm camiayı kucaklama, birlik ve beraberliği sağlamak adına yönetimin alışık olmadığımız şekilde iftar vermesini takdirle karşılıyorum.

-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...

Gönderen: alpay
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2013 saat 09:58
Eski yönetimde görev yapanların tamamına yurt dışı yasağı konulmalı. en başta halil,zafer, erdal şahbaz,jeepci mustafa soyadı herneyse....

Bu eski yönetimdekilerle ilgili ne gibi denetim çalışmaları yapılıyor? Gelişmeler ne alemde? 82 trilyon nasıl kurtarılır? halilin ve ekibinin mal varlığı (tabi başkalarının üzerine yapılmadıysa) ortaya çıkarılmalı.

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2013 saat 19:57
Yönetiminin verdigi iftar yemegi alisilagelmis bir olay degil umarim devam etrilir.Tebrikler.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 08:40

Severek,gönülden,büyük bir çoşkuyla çalıştığınızı görüyorum.

Allah yardımcınız olsun.

Gönderen: motta
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 12:14
   halıl unaldan hesap sormadığınız, o deplasman tribunu kapalıda kaldıgı surece ...

-------------
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 12:42
valiyi uzak tutun esesimden yok gs macında koreografı istiyomus kultur baskentıyle ılgılı , kım olursa olsun eskişehirspora siyaset bulaşmasın, kımsenın taraftar ustunden menfaat saglamasına izin vermemelıyız iktidara şirinlık yapıcak dıye kullandırmayalım kendımızı

-------------

Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 14:10
Yeni yönetim yakından takip ediyorum yaptıklarınızı....
öncelikle 82 trilyon olan borç takan halil ünal ne yapar? bu konudaki maliye ile çalışmalarınız ne alemdedir?

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2013 saat 11:51
Alıntı yapılan motta

halıl unaldan hesap sormadığınız, o deplasman tribunu kapalıda kaldıgı surece ...

DENETİM ŞİRKETİ
Kulüpte denetim şirketinin çalışmaları devam ediyor. Amacımız kimseyi yargılamak değil, denetim şirketinden gelecek rapor sonrası gerekli adımları atacağız. Seçimden önce de söylediğimiz gibi şeffaf bir yönetimiz. Gizlimiz saklımız olmayacak.”

Mesut HOŞCAN

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2013 saat 12:21
Bu konuda neden yavaş hareket ediliyor anlamış değilim.1 ayı geçti bildiğim kadar denetim firmasına olayın verilişi.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: Erensoy
Gönderi tarihi: 21/Ağu/2013 saat 08:35
Eski Yönetimimiz diye bir başlık olmadığı için buraya yazıyorum.
Kapıda beklerken protokola doğru yürüyen bir kaç tane eski yönetici gördüm. Halil de geldi mi acaba? Hangi yüzle geliyorlar acaba?
Kulübün amk lar. Hala utanmadan maçı gelip izliyorlar.
Bunlardan para da almıyorlardır.
En az 5 katı para alacan bunlardan.
Ne koparsak kardır.
Gerçi para istesinler bir tanesi gelmez bunların.

-------------
Her zaman her yerde en büyük ESES

Gönderen: tarikesk
Gönderi tarihi: 21/Ağu/2013 saat 13:01
Artık yerlerine oturup alıştıklarına göre iki konuda ne düşünüyorlar, merak ediyorum:

1) Önceki yönetimden hesap sorulması konusunda son durum nedir?

2) Üyelik konusundaki gelişmeler nedir?

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 25/Ağu/2013 saat 01:54
Oynadığı futbolla ve saha içinde gayri ciddi,lakayıt tavrıyla, aylardır taraftarla resmen alay eden Necatiyi bu takımdan göndermeniz kesinlikle yeni transfer yapılmış gibi mutlu edecektir taraftarı.Hatta siz daha iyi bilirsiniz birde bunun yalakası var ikisininde talipleri varsa kulübe daha fazla zarar vermeden acilen gönderimesi taraftarıyız.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2013 saat 08:29
Ünal döneminden gelen 100 milyonu aşan borçla boğuşan Eskişehirspor’a bir darbede Ümit ve Agim’den geldi.
Haziran ayında yapılan seçimlerde yönetime gelen Mesut Hoşcan yönetimi 100 milyon TL’yi aşan borçla karşı karşıya kalarak tam bir şok yaşarken bu borçlara yenileri eklenmeye devam ediyor.
Son sürprizde Ümit Karan ve Agim İbrahimi’den geldi. 2009-2010 ve 2010-2011 dönemlerinden Eskişehirspor’da forma giyen, şike soruşturmasından dolayı ceza alan Ümit Karan Eskişehirspor’u alacaklarına karşılık mahkemeye verdi. Mahkemeyi kazanan Ümit Karan kırmızı siyahlı kulüpten 1milyon 100 bin TL alacak.
Ümit’in yanı sıra Agim İbrahimi’de alacaklılar arasına girdi. Eskişehirspor’a 2010-2011 döneminde gelen ancak forma giyemeden devre arasında gönderilen Makedon asıllı futbolcusu Agim İbrahimi’de Eskişehirspor’a açtığı davayı kazandı. Eskişehirspor Agim İbrahimi’ye 500 bin Euro ödeyecek.
Ünal döneminden gelen devasa borçla boğuşan Mesut Hoşcan yönetimi yeni yeni çıkan borçlar karşısında şok üstüne şok yaşamaya devam ediyor.

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2013 saat 11:21
100 trilynluk borç konusunda halil ünal'a karşı tedbir almak gerekir bunn yanında diğer yönetimdeki kişilere ydışı yasağı konulmalı.Halil ünal ve ekibinin üzerinde bulunan mal varlıklarına tedbir konulmalıdır.Farklı insanlara satış, üstüne geçirme gibi  işleri çoktan halletmişmiştir halil... bir an önce tedbiri elden bırakmamak gerek.Halil ve ekibinden bazıları ydışına kaçabilir veya farklı işlerl yapabilir.

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2013 saat 14:15
Yonetimin cok olumlu icraatleri oldu bu zamana kadar ama bazi soru isaretleri yok degil kafamda.

Bunlardan bir tanesi; Halil Unal ve yonetiminin yolsuzluklarina goz mu yumulacak? Denetim neden hala sonuclandirilamadi? O yenilen paralar, taraftarimizin binbir guclukle rizkindan ayirip bilet aldigi, lisansli urun aldigi paralardir. Bunu yapanin da goz yumanin da birakin Eskisehirspor gibi bir camianin yonetiminde olmasini, insanligini sorgularim oncelikle.

Ikincisi, kulup neden hala seffaf degil. Tello'nun sozlesmesi uzaltildi ama ne kadara uzatildi? N'Diaye kac euroya kiralandi, sene sonu bonservisini uzatmak istersek ne kadar vermemiz gerekiyor Sunderland'a, Orham Sam Kasimpasa'ya gidince soylenildigi gibi 1 milyon euro aldik mi Kasimpasa'dan, vs. Eskisehirspor'u yakindan takip etmeme ragmen bu sorularin cevabini bilmemem cok da seffaf olmadigimizi gostermez mi?

Ucuncu elestirim icin henuz erken, ama kulup icin cok onemli oldugu icin simdiden soylemek istiyorum. Kendi koyunden 100 kisiyi uye yapinca hepimiz Halil Unal tekrar secilecek mi diye kara kara dusunmedik mi? Bu durumun bir daha tekrarlanmamasi icin Eskisehirspor'un kongreleri cok daha fazla sayida katilimlarla gerceklesmelidir. Kulube uyelikler acilacak mi, uyelikte senelik kota kaldirilacak mi?

Diger taraftan futbolcularin parami almiyorum diye isyan etmedigi, basin ve Ersun Yanal'a karsi futbolcusuna sahip cikan, kombine fiyatlarinda taraftarin isteyecegi bir fiyat belirleyen, bircok yonden basarili ve guven veren bir yonetime sahip oldugumuzu soylemeliyim. Ama tum taraftarlarin da benle ayni fikirde olacagini dusundugum bu elestirilerime karsi da gerekenin yapilmasi da en az yapilan dogrular kadar onemli.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2013 saat 16:36
Kesinlikle ortada bir yolsuzluk varsa sorumlulularının yanına kalmamalı, biz bu günlere kolay gelmedik herkes hesabını vermeli

-------------

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2013 saat 14:24
Açıklama

Kulübümüze gelen şikayetlere göre, Eskişehirspor altyapısında görevli olduğunu söyleyip, genç futbolcuları belli bir miktar para karşılığında kulübümüz altyapısına dahil edeceğini söyleyen kişilerin olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Bu kişilerin isimleri tarafımızdan tespit edilmiş olup, gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

Bu tür sahte vaadlere ilgili gösterilmemesini ve direk olarak kulübümüzle kontağa geçilmesini kamuoyunun bilgisine sunarız.

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2013 saat 18:08
Basın sözcümüz Bekir sıtkı saraç dün akşam estv de yine bombaladı.
Boşuna "bombacı" demiyorlar adama.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2013 saat 10:59
Bombacı Bekir'in bomba açıklaması bütün internet sitelerine baş haber olmuş.
Sayın Basın sözcümüzü canı gönülden kutluyorum. nasıl beceriyor bu işi.nasıl gündem oluyor. Gerek var mı bu şekilde konuşmaya. Adamın arkasından atıp tutmaya.
Mesut Başkan bu iş için ağzından çıkanı bilen, konuşmayı, oturmayı bilen, bir adam bulamadınız mı?

-------------

Gönderen: gokhanbey26
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2013 saat 15:00
Her dönem SARAR için derdim İstanbul takımlarını giydiriyor anlaşma yapılmış diye sanırım bu sene takımımız çok şık olacak. Az önce takım otobüsü CCS/SARAR bahçesindeydi deplasman yolculuğu öncesi filinta gibi olacaklar. Teşekkürler yönetim teşekkürler Emre SARAR Yakışır.

-------------
İnadına EsEs

Gönderen: aciktribun
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2013 saat 20:22
Alıntı yapılan gokhanbey26

Her dönem SARAR için derdim İstanbul takımlarını giydiriyor anlaşma yapılmış diye sanırım bu sene takımımız çok şık olacak. Az önce takım otobüsü CCS/SARAR bahçesindeydi deplasman yolculuğu öncesi filinta gibi olacaklar. Teşekkürler yönetim teşekkürler Emre SARAR Yakışır.

Evet futbolcular sarardaydı ölçü alınmış ;

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 21:46
sayın yönetim, ben bir eskişehirspor taraftarı olarak BU KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU DENEN HAKEM'İ BİZİM MAÇLARIMIZDA İSTEMİYORUM lütfen size zahmet tff ve  mhk'ye söyleyiverin.

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 22:00
Yönetim uyuma acil olarak bu kuddusi denen eyyamcıyı heryere şikayet et. Çok sayın Fethi Heper tff de ne iş yapar acaba..!

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: emrebayindir
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 22:13
Eskişehirpor yönetimi hadi be yap şöyle en ağırından bir açıklama bu adam düdüğünü duvara astır, sen ne cezası alırsan al en azından Büyük Eskişehirspor taraftarının yüreğine su serpersin..

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 22:20
Antalyaspor maçı öncesi Antalya bölgesi hakemi guddusü bizim maça veriliyor,en iyi futbolcumuzu atıyor,bizim kazanmamız gereken faulü rakibe veriyor akabinde gol yiyoruz,golümüzü yardımcı hakem veriyor ve daha neler neler.Yönetim bundan sonra saha dışındada çok dikkatli olmalı.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 23:15
Alıntı yapılan esesliyiz

Antalyaspor maçı öncesi Antalya bölgesi hakemi guddusü bizim maça veriliyor,en iyi futbolcumuzu atıyor,bizim kazanmamız gereken faulü rakibe veriyor akabinde gol yiyoruz,golümüzü yardımcı hakem veriyor ve daha neler neler.Yönetim bundan sonra saha dışındada çok dikkatli olmalı.

2007/2008 sezonu gene antalya maçı öncesi SERDAR ÖZBAYRAKTARA karete hareketini es geçen DOĞA KAYA'YI İKİNCİ SARIDAN ATAN  bilin bakalım hangi hakem?
             http://www.youtube.com/watch?v=6ARdUemaZ-Y
  sayın yönetim bu görüntüleride tff'ye ve mhk'ye delil niteliğinde sunabilirsiniz sanırım bu maçtan sonra oynadığımız antalya maçında yenildik yani kuddusi o zaman
       DOĞA'YI ATTI ŞİMDİ ERKAN'I BİZ DAHA SUSARSAK HER ANTALYA MAÇINDAN ÖNCEKİ MAÇA KUDDUSİ VERİLECEK BUNA ARTIK DUR DEYİN....

-------------

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2013 saat 23:47
yönetim derhal bu kuddusi denen hakem bozması hakkında açıklama yapmalı,her eskişehir maçını katletmeyi başaran bu adamın maçlarımıza atanmasını istemiyoruz, bu yetmiyor birde antalya maçından önce atıyorlar

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 00:20
Hakem hatası ayrı birşey hakemin ayar çekmesi ayrı İrfan abi çok güzel yakalamışsın Kuddusi denilen hıyarın yaptıklarını iki Antalya maçı öncesi yapılanlara tesadüf demek komik olur . Yönetim takımın sahadaki emeğini masa başında yedirmemeli Halil Ünal kupa maçlarındaki rezaletlere gıkını bile çıkarmamıştı belkide geçen sen kupayı alacaktık . Bu kararları hata deyip geçiştirirsek daha çoooook öperler bizi .

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 00:42
Yönetimin mesaisi başlıyor. Bakalım onlarda H.Ü gibi emek hırsızlarına karşı sessiz mi kalacaklar? Yoksa hakkımızı savunup, bir daha hiçbir hakemin bizi böyle kolay harcamasına müsaade etmeyecekler mi?

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: chapman26
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 01:19
Güven dediniz güvendik. Hakkımızı savunun. Güveni boşa çıkartmayın. :/

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 08:19
Basın sözcümüzden açıklama bekliyorum.
Asıl şimdi konuşması lazım.

-------------

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 08:45
Susmayın artık... Sus sus nereye kadar ,geçen sene fb'yi kupada hakemler sırtladı ,ligde desen yine aynı şeyler bıktık artık biz , sadece çıkın hakkımızı arayın gerekli eleştirileri yapın biran önce...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: Argon18
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 10:36
Yönetim artık uyuma. Bari siz yeni yönetim bu hakem atama ve hatalarına karşı takımınıza sahip çıkın.
bugün takıma sahip çıkmazsan ne zaman çıkıcan.

-------------
Küme düşmesek iyi!

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2013 saat 11:08
TFF YE KUDDİSİYİ MAÇLARIMIZDA İSTEMİYORUZ DİYE Bİ DİLEKÇE VERİLMESİ GEREKİYOR..

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderi tarihi: 22/Eyl/2013 saat 22:23
Beşiktaş taraftarı Eskişehir'e gelmesin. Adamlar olay yaratmak için herşeyi yapıyorlar. Durduk yere bizi de tahrik edip başımızı yakmasınlar.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2013 saat 08:24
BENCE GELSİNLERDE TARAFTAR GÖRSÜNLER.
TARAFTAR DERKEN AÇIK'I KASTETTİM. NEFER BİTMİŞ.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2013 saat 13:06
   Buradan ricam 65 den beri bu takım için gönlünü vermiş vefat eden, hayatta olan tüm taraftarları, yöneticileri, emekçileri, futbolcuları için maç başlamadan Kutlu Payaslı dan Eskişehirspor Marşı çalmalı ve ınsallah trıbunler tarafından zaman içinde ezberlenıp buyuk bı güç baskı olusturulabılır Kadriye İnletir den olan marşımızda çalınsın Allah aşkına tarıhımıze mazımıze degerlerımıze sahıp cıkalım bugunlere oyle geldık

-------------

Gönderen: eses7
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 11:10
Takım tahminimden iyi gidiyor. Bu süreçte merak ettiğim konular vardır.

1- Bağımsız denetleme kurumu hesapları incelemeye devam etmektemidir , inceleme bitmişmidir , sonuçlar ne zaman açıklanabilir?

2- Üyeliğin tabana yayılması ve üye sayılarının artırılması konusunda tüzük değişiklikleri ne durumdadır?

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 11:51
Alıntı yapılan eses7

1- Bağımsız denetleme kurumu hesapları incelemeye devam etmektemidir , inceleme bitmişmidir , sonuçlar ne zaman açıklanabilir?

2- Üyeliğin tabana yayılması ve üye sayılarının artırılması konusunda tüzük değişiklikleri ne durumdadır?
Kesinlikle katılıyorum. Bu konuda Mayıs sonundan beri açıklama bekliyoruz. Sadece teknik ekibin iyi olmasıyla düze çıkamayız. Yönetiminden, taraftara kadar köklü iyileştirmeler yapmamız lazım.

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 12:02
Alıntı yapılan eses7

2.sorunuza yanıt getirebilirim. Yönetimi devraldıkları sürecin devamında Mustafa Akgören twitter'dan yazmıştı, üyelik konusu için bir sonraki kongreyi beklememiz gerekiyor şeklinde.

-------------

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 20:00
yönetimimizden dünkü kasımpaşa maçında attığımız ilk golle alakalı bir açıklama yaparak türkiyeye örnek olmasını isterim, pozisyon bariz ofsayttı, tamam hep aleyhimize yapılan hatalar var bununla alakalı hepimiz dertliyiz,ancak lehimize yapılan hatalardada bunuda dile getirerek futbolun daha güzel olmasını sağlayabilir yine ESES olarak türkiyede bir ilki gerçekleştirebiliriz

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 20:37
Ne oldu Halil'in hesapları. Hesap soramıyoruz diyorsanız o başka...
Sormayacağız diyorsanız o bambaşka...
Bu hesap sorulmazsa bi daha ki kongre de sizde gidersiniz....

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 22:12
Bu borçların üstüne gidilmeli kesinlikle incelenmeli

-------------

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 22:53
Yönetim seçileli 3 ayı geçti ama denetleme konusunda atılmış somut bir adım göremiyoruz.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2013 saat 23:02
her ay sonunda gelir gider tablosu açıklanacaktı. var mı bir gelişme?

Gönderi tarihi: 01/Eki/2013 saat 09:30

YÖNETİM gerçekten denetleme şirketine hesapların incelenmesini verdimi?Bu konuda yerel basındaki spor muhabrileri konuyu incelemeye almalıdır.Şu vakte kadar küçük bir açıklama bile yok.Konunun takipçisi olacağız.

Gönderi tarihi: 01/Eki/2013 saat 11:34
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan eses7

2.sorunuza yanıt getirebilirim. Yönetimi devraldıkları sürecin devamında Mustafa Akgören twitter'dan yazmıştı, üyelik konusu için bir sonraki kongreyi beklememiz gerekiyor şeklinde.
Bir sonraki kongre derken, gelecek sene yapılacak kongreden sonrası mı, kongrenin kendisi mi, yoksa kongreden hemen öncesi mi kastediliyor? Eğer önce ise neden tüzük değişikliğini daha erken yapamıyorlar? İşin yasal durumunu bilen birileri, bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Açıkçası bu üyelik konusunda kulube çok telefon ettim. Sorularıma düzgün cevap verebilen bir sorumlu çıkmadı. Sürekli görüşmekten uzak durdular ve arayacaklarına kaç kere söz vermelerine rağmen arayan da olmadı. Durum 4 aydır böyle.

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 01/Eki/2013 saat 13:20
Üyelik konusunda ve Tüzük değişikliği Alınacak kararlar ile ilgili Başkan Danışmanları bir çalışma yürütüyor olabilirler,H.girginer bu konuyu bilir diye düşünüyorum.

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 01/Eki/2013 saat 13:23
lütfen ödemeleri zamanında yapın şu havamız bozulmasın.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Eki/2013 saat 08:58
Yönetim, hesaplar ne oldu? Nerede denetim şirketinin raporu?
basın sözcüsü televizyonda asıp kesti. mali durum aylık olarak açıklanacaktı.
duyduğumuza göre futbolcuların paraları ödenmiyormuş, sadece primler ödeniyormuş.
doğru mu?
sizde halil dönemine benzemeye başladınz.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: Dorylaion2626
Gönderi tarihi: 04/Eki/2013 saat 13:44
Alıntı yapılan 65es26

duyduğumuza göre futbolcuların paraları ödenmiyormuş, sadece primler ödeniyormuş.

doğru mu?

Yönetimi yıpratmayın daha ilk aylardan.h.ü kaç sene takımı sömürdü ses çıkarmadınız..Futbolcu paraları ödeniyor kulaktan duyma bilgilerle ortalıgı bulandırmayın.

-------------
Elinde çekiç olan herşeyi çivi olarak görür. uLTRas LİBERİ

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 04/Eki/2013 saat 22:27
Alıntı yapılan 65es26

doğru mu?

Bi bitmediniz gitti ha...

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: sadeceses
Gönderi tarihi: 04/Eki/2013 saat 23:01

Denetim firmasının raporu yalan oldu harbiden.

-------------
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !

Gönderen: JOEBLACK73
Gönderi tarihi: 05/Eki/2013 saat 12:08
Denetim firmasının raporundan ne bekliyorsunuz ki?
Bu adamlar koskoca şirketleri olan insanlar, neyi nasıl yapacaklarını çok iyi bilirler.
Herşey mutlaka belgeli faturalıdır.
Ancak, Eşinin dostunun,sevgilinin harcamalarını klube ödetmek, menajerlik giderleri, bildirilen fahiş futbolcu maliyetleri (örn. 500K EURO etmeyecek adama 1.8 Milyon Euro ödemek) bunların açıkça ifşa edilmesi gerekiyor.
Görelim kılıfına uydurularak ne dolaplar çevrilmiş.

-------------
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.

Gönderi tarihi: 05/Eki/2013 saat 13:52
Yine yönetime gelince susan başkanlar

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2013 saat 20:49
Bugünkü hakem Tolga Özkalfa ve maçı anlatan spiker Melih (diğer spiker normaldi) hakkında elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Spiker bildiğin yabancı takım muamelesi yaptı 90 dk.boyunca, bir ara dalmışım, karşıda Stjhone pankartı gördüğümde onlarla maç yapıyoruz sandım. Tolga Özkalfa ve diğer hakemler ise bildiğin Bjk'ye maç kazandırmak için gelmişler. Bu gece ortalığı ayağa kaldırmanız gerekli.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2013 saat 20:54
dün kuddusü bugün tolga özkalfa yarın bakalım hangi hakem sayın yönetim takımın hakkını gasbettirmeyin yeter artık 

-------------

Gönderen: ulkuy
Gönderi tarihi: 05/Eki/2013 saat 20:58
Maçı anlatan Melih yanlış hatırlamıyorsam Beşiktaş genç takımında Serpil Hamdi Tüzün zamanında top oynamıştı.

Gönderen: kokopelli
Gönderi tarihi: 08/Eki/2013 saat 08:09
Böyle bir haber var fanatik'te. Eğer gidilecekse bu sezonki tüm maçlardaki alehmize verilen kararların olduğu bir video hazırlanmalı.

http://www.fanatik.com.tr/eskisehirde-isyan-buyuyor_3_Detail_245_337490.htm

-------------
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 08/Eki/2013 saat 08:48

Başkalarının İlçe Takımları NIESSA Diye Bir Santrafor Bulmuş Getirmiş Adam 22-23 Yaşlarında İlk 7 Haftada 5 Gol 2 Asist, Hemde Sendeki Santraforunun Aldığı Ücretinin Nerden Baksanız 3'de - 4'de Birine Oynuyordur. Biz Niye Bulamıyoruz Bunları.....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 11:04
Başkan Es tv' de

http://estv.com.tr/canliyayin

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 11:41
Sonuna yetişebildim. Ndiaye'nin opsiyon miktarı, diğer futbolcularla yapılan sözleşmelerin ayrıntıları açıklandı mı ?

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: kokopelli
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 12:42
Ben de ancak gazeteci sorularına yetiştim ama onda da internetim yavas olduğu için pek birşey anlayamadım. Genel anlamda özet geçebilecek birileri vardır umarım.

-------------
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"

Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 12:58
Link vs var mı?

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 15:11
gecmış dönem yönetimin zararlarının tespiti için bağımsız denetleme kurulu tarafından oluşturulan raporun çalışmasının sürdüğünü kamuoyuna bilgilendirme toplantısı

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 15:16
başkanımız mesut hoşcan denetim raporunun bayramdan sonra kendilerine sunulacağını söylüyor...
haberin ayrıntısı ;

http://www.2eylul.com.tr/spor/kalici-temeller-atiyoruz-h22831.html

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 18:00
sabırla bekliyoruz, yeterli değil.

-------------

Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 22:21
Geçen gün başkanımız antrenmanı izlemişti. Ne kadar doğru sizce bu? Kurumsallığa ters gibi geldi bana.

Gönderi tarihi: 09/Eki/2013 saat 23:20
Bir sürü hikaye...
İnşallah dediğin gibi olur Başkan.
Halil'den hesap sormanı sabırsızlıkla bekliyoruz.
O hesap sorulacak başka yolu yok.............

-------------

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 29/Eki/2013 saat 10:08
Sayın başkan ve yönetim kurulumuz,
tamam yeni stad yapılacağından şimdiki stadımıza yatırım yapılmaz belki ama
bu maç sonu çıkışlarına bir çare lütfen. Rize maçı çıkışında birileri ölüyodu az daha.
birisi öldükten sonra çok tüh deriz aman lütfen bir çözüm üretelim.

-------------
E ni S

Gönderi tarihi: 29/Eki/2013 saat 17:49

10. HAFTA

01 Kasım 2013 Cuma

GALATASARAY A.Ş.

TORKU KONYASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

20:00

02 Kasım 2013 Cumartesi

KAYSERİ ERCİYESSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KAYSERİ B.Ş. BLD. KADİR HAS

19:00

BURSASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BURSA ATATÜRK

03 Kasım 2013 Pazar

TRABZONSPOR A.Ş.

SANICA BORU ELAZIĞSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

15:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN(SEYİRCİSİZ)

04 Kasım 2013 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

ESKİŞEHİRSPOR

ANKARA 19 MAYIS

MEDİCAL PARK ANTALYASPOR

KAYSERİSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEPSPOR

SİVASSPOR

KAMİL OCAK

11. HAFTA

08 Kasım 2013 Cuma

ESKİŞEHİRSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

SANICA BORU ELAZIĞSPOR

KAYSERİ ERCİYESSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

09 Kasım 2013 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

15:30

SİVASSPOR

BURSASPOR

SİVAS 4 EYLÜL

KAYSERİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİ B.Ş. BLD. KADİR HAS

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

DR. NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19:30

10 Kasım 2013 Pazar

TORKU KONYASPOR

MEDICAL PARK ANTALYASPOR

KONYA B.Ş. BLD. ATATÜRK

14:00

GENÇLERBİRLİĞİ

TRABZONSPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

14:00

FENERBAHÇE A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

sayın yönetim yukarıdaki fikstürü inceleyin sizce normal mi?

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 29/Eki/2013 saat 19:31
Maç programı hazırlayanlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım.Neden hep aynı saatte 2-3 maç koyulmuş?Günün diğer saatlerine noldu?Pazartesi saat 20ye 3 maç koyacağına Cumartesi gündüze koy birini.Ayrıca bizim Pazartesi günü maçımız olup aynı hafta Cumaya tekrar maç konulmasına kesinlikle itiraz edilip yönetim tarafından tepki verilmelidir.Tepki verilmezse ilerde aynı şeyi tekrar yaşayabiliriz.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com