eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 278>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2019 saat 12:45
merhaba,

Eskişehirspor'un bugün ki hali,benim içimi çok acıtıyor,gençliğimin
sevdası için için eriyor buna da yüreğim yanıyor.
   bu takım bu kadar acizlik içerisine düşmemişti,
   İnancım ve korkum ;
   Eskişehirspor bu yönetiliş biçimiyle ilk yarının ortasını zor getirir
gibi geliyor ve korkum,bize daha eksi puanlar gelebilir şeklin de
düşünmekteyim.
   nasıl öyle düşünmeyeyim ki ;
   Yönetim birbirine düşmüş,Başkan kendi havasın da,yönetici arkadaşlarına,
takımın hocasına sallıyor,Başkan istifa ediyor geri dönüyor,Yönetim Olağanüstü
Genel Kurul kararı alıyor,yani o kadar tutarsızlık içerisin de ki,taraftar şaşırmış bir vaziyette.
   kardeşim,ne böyle Başkanlık ne de böyle bir Yönetim olur.
   sizler neden yönetime geldiniz,vaatleriniz,sözleriniz,projelerinize ne
oldu ?..En günahsız olan kişi takımın Hoca'sına sallıyorsunuz...
   Takımın bir çok sorunu varken sizler neden sorun oldunuz !..
   O sebeple İstifa edin kardeşim,Kulüpte kurtulsun sizler de !..
   mesuliyet sahibi birileri kulübe sahip çıkar ....
   Kulübün derdi kendine yetiyor zaten.
   yani içim acıyor ve çok üzülüyorum.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2019 saat 09:36
Fuat çapanın basın toplantısını izledim. Bu toplantıda söyledikleriyle ilgili yalanlama da gelmedi. Ayrıca kendisi hep konuşmalarda ve anlattığı olaylarda 3. bir kişiyi şahit gösterdi. O konuda da yalanlama gelmedi. Bunlara dayanarak söylüyorum bu klübün geldiği nokta ve yönetimin devmalılığı  mümkün değildir. Klübün belki de benim bildiğim en kötü yönetimi ile karşı karşıyayız. Beterin beteri var sözünün vücut bulmuş haliyiz.
 Yönetim arasında inanılmaz bir kopukluk, ayrışma ve guruplaşma var.
Verilen maddi sözler defalarca tutulmamış. Hiç söz verilmese belki bu kadar saçma bir duruma düşülmeyecek. Ancak sürekli söz verilmesi ve verilen sözlerin hiç tutulmaması çok anormal.
Fuat çapa bir kaç defa bu işi bırakmış, ancak bir kısım yönetici her defasında bir şekilde ikna etmiş.
Osman başkan çok fevri kararlar ve tepkiler veren birisi gibi anladım. İstifa etmesi, esstore kapatması sonra bunlardan vaz geçmesi örnek verilebilir. Karar defteri konusu ise bir acaip.
Klübre yönetimsel bir sahip çıkma yok. Kampa katılan yönetici yok, takımı maça uğurlayan, ziyaret eden bile yok. Bunun sebebini de anlamadım doğrusu. Klübe futbolcuya neden sahip çıkılmıyor. Belki de maddi sebeplerdendir. Sürekli söz verip tutmadıkları için futbolcularla yan yanan gelmeyi istemiyor olabilirler.
Hakan konusunda ilk 11 garantisi gerçekten saçmaymış. Böyle bir şart koşmasını gereksiz buldum.Başkan da zaten ayrılsın demiş.
Kadro neden bu kadar şişkin neden kadro küçültülmüyor. yönetim neden rapor doğrultusunda futbolcuları yollamıyor bunu da anlamadım. Belki bu da maddi sebeplerdendir. Gönderirsek para isterler çekincesi olabilir.
Bir de bir nevi rüşvetle (klübe para verme karşılığı) çocuğunun a takıma maça çıkmasını isteyen veiler ve buna sebep olan yöneticiler varki konuşmaya değmez bir konu. eses  yakışmaz bir durum. O ha yani rüşvet ver oğlunu a takıma aldır. O ne !!

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2019 saat 16:35
Derhal kongreye gidilsin gerekirse mahkeme yoluyla. Bu osman taş kulübü ciddi zarara sokuyor fuat hoca açıklamasında söylüyor 600 bintl lik spor mallzemesi temin ettim bedava diyoır kabul edilmedi diyor sonra esstore dan kulübe 550 bin tl. lik mi ne fatura kesilmiş kulübe forma kampanyasında da yerel tv ler badava yayın yapacakken yabancı kanalla anlaşıp bir ,ton para ödetmiş kulübe forma kampanyası da yalan olmuştu zaten bu yönetim belli oldu hiç bir şey yapacağı yok kongreye gitsinler kulübün önünü kapamasınlar şehrimizden ortak bir yönetim çıksın.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2019 saat 11:37
Eskişehirspor kongre kararı alıyor iktidarı muhalefeti en üst düzeyde Eskişehire geliyor sizce de ilginç değil mi, arkadaşlar Eskişehirsporumuza sahip çıkmaya devam edelim asla vazgeçmeyelim. Bu kulüp taraftarınındır ve öyle kalmalıdır taraftarınında %90 ından fazlası Eskişehirlidir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2019 saat 22:31
klübe üye olmayan, eskişehirli hatta eskişehirsporlu olmayan (feneli formalı stadlı resimleri var) kişilerin gelip yönetimi almak istemeleri gerçekten bir garip. hele birde gelip mehmet şimşekle toplantı yapıyorlar, adamın ne iş yaptığından kim olduğundan bile haberleri yok. tahminim o anda osman taş gelse kim bu adam diyecekler. o derece yani. takımdan tek futbolcu sayamazlar, efsanelerimzden 1 kişiyi bilmezler sonra gelip ee biz yönetimi alalım. Sebep?
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2019 saat 19:03
Osman Taş bırakmamakta ısrar edince tüzükteki açıktan yararlanan 8 yönetici aralarında imza toplayarak Osman Taş'ın başkanlığını düşürdüler ve genel kurul kararı alındı. Kurul 19 Eylül Perşembe günü saat 18.00'de Anemon Otel'de yapılacak.

Bir Bursaspor haberleri web sitesinde patlak verip alel acele yayından kaldırılan bir haberin ardından aniden ortaya çıkan, kulübe üyeliği bile bulunmayan bu topluluk benim gözümde TFF ve malum şahıslar tarafından atanmış sözümona bir KAYYUM'dur. Basın toplantısında "kardeş kulüplerimiz Sakaryaspor ve Bursaspor" lafını kullanarak operasyonu açık ettiler zaten. Yapılan bu işin adı ise port modern bir darbedir. Hayalini kurdukları Eskişehirspor'u AŞ haline getirip kulübün sahibi olmaları için takımı öncelikle Süper Lig'e çıkartmaları gerekiyor bunu sağır sultan bile biliyor zaten. Devre arasında transfer yasağını kaldıramazlarsa kendilerinin mi cenazesi kalkar takımın mı onu bilemiyorum artık. Normalde sadece Süper Lig'de yer alan 3 adet İstanbul takımına yönelik olan Ziraat Bankası futbol kulüpleri borç yapılandırmasının bu operasyonla birlikte adı geçen 3 kulübe daha uygulanacağı söylentileri var. Bu işi böyle çözmeyi düşünüyorlar muhtemelen.

Bursaspor taraftar sitesinde yayınlanan söz konusu haber :

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2019 saat 07:58
Eskişehirsporumuz el değiştiriyor bilmediğimiz birileri şehir dışından geliyor, Eskişehirsporlu filan değiller yönetimi alacağız genel kurul kararı alınsın diyorlar şimdiki yönetim tamam diyor genel kurula gidecekler.

Bu yönetime talip olanlar şirketleştireceğiz diyorlar bu şirket kimin olacak Eskişehirlilerin değil bunu bütün Eskişehirin sözde iş adamları görüyor resmen Eskişehirspor Eskişehirlilerin haricinde birilerinin malı olmaya doğru gidiyor bu sözde iş adamlarımız iş adamı olarak varlıklarını bu şehir halkına borçlu olan bu sözde iş adamları bunu sadece seyrediyor sadece onlar mı seçtiklerimiz, milletvekilleri ve belediyeler de seyrediyor.

Pes yani pes şirketleşmek bu kadar basitmiymiş niye daha önce yapılmamış şimdi şirket olsun tahmin ettiğimiz şahıslar bu şirketin sahibi olmayacak tabiiki, yönetime talip olanlar değil onlar sadece memur zihniyetinde gelen birileri görmüyormusunuz duymuyormusunuz anlayışınız mı kıt eyyyy Eskişehirsporlu! iş adamlarımız zenginlerimiz.

Kulübe kayyum geliyor görmüyormusunuz, tabiiki geçici olarak, kendileri söylüyor zaten, sonra Eskişehirli ve Eskişehirsporlu olmayan birileri bazı şirketler Eskişehirsporun sahibi olacak. İleride Eskişehirspor'un ismini bile kalıcı olarak değiştirlerse de şaşmam.

Ama ben taraftar olarak satılık değilim amatörde dahi olsa Eskişehirin Eskişehirsporunun taraftarıyım, böyle bir takım kalmazsa elimden bir şey gelemiyor anca; sözde Eskişehirli iş adamlarımıza, milletvekillerimize belediye başkanlarımıza, çünkü onları biz seçtik ama bir dahada hiç birine oy vermem, haykırmaktan başka bir şey yapamıyorum.

Bunları niye mi yazıyorum görmüyormusunuz 3 haftadır sahada ince ince kıyılıyoruz hiç neden acaba diye düşündünüz mü geçen senede ilk haftalarda böyle hakemler bizi kıymadı mı aynısının tekrarı değil mi hatırlayın çabuk unutuyoruz değil mi, görünen belli değil mi, benim gibi bir çok Eskişehirspor taraftarı olan bitenin farkında.

Çok güçlü olacak hakemleri de sahada yeneceksin olmaz mı olur, niye olmuyor parasızlıktan değil bu şehirde para var hem de kat kat fazlası da var. Eskişehirin zenginleri sarılsınlar paralarına sanki bir işe yarıyor bankada durunca, biriksin çoğalsın ee sonra hiççççç hem de hiçççç kere hiççççç biraz daha çoğalsın o na eyvallah bu na eyvallah yapsınlar sallasınlar başlarını o kadar paraları var ama kendi paralarına hükmedemiyorlar yazık. Demek para ile saadet olmazmış hatta cebindeki para insanı esiri bile yaparmış.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2019 saat 17:38
sportif direktörümüz bugün Osman Taş (Hala başkan mı? İstifa etmedi mi?) ile görüşüp istifasını vermiş.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2019 saat 15:10
Toko olayı ne oldu? Bir gelişme var mı acaba? Yoksa bi -6 daha mı yiyoruz?
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2019 saat 00:03
Pazartesi Toko'ya ödeme yapılmazsa zaten küme düştüğümüzün garantisidir. Bunu engellemek için Mehmet Özcan'ı düşük fiyata da olsa satıp durumu kurtarmayı düşünen yönetime, yeni aday yönetim kimseyi satmayın, biz bu işi halledeceğiz diyorsa, yine işler son güne kalınca epey sinirlerimiz gergin olacak yine anlaşılan.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır